Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyPsychologiePsychologie pro každéhoVztahy

Momentálně se v této nabídce nachází 213 titulů

1.
Jeroným Klimeš  ·  Portál (2015)
V České republice se v posledních letech rozchází více než polovina manželských párů. "Poločas rozpadu" partnerského vztahu se počítá spíš na roky než na... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
David Deida  ·  Synergie (2013)
(2)
Po bestselleru Cesta pravého muže - knize, která pomáhá statisícům mužů po celém světě spojit se se svou podstatou, zorientovat se v sobě, v ženách, sexu, kariéře a poslání - mají konečně i české čtenářky v rukou překlad Deidovy "bible" pro ženy... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
3.
Robert Greene a Joost Elffers  ·  Eugenika (2016)
(1)
Amorální, skandální, velice cynická… a přitom nesmírně pravdivá a nejprodávanější kniha o tom, jak funguje moc... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Gary Chapman  ·  Návrat domů (2011)
(1)
Každý člověk, ať už žije v manželství, nebo je svobodný, mladý, či starý, prožívá silnou citovou potřebu být někým milován. Pokud je tato potřeba naplněna, nastupujeme cestu za odhalováním a naplňováním svého potenciálu... (více o knize)
Naše cena: 240 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Sherry Argov  ·  Motto (2013)
(4)
Proč muži jednají s hodnými holkami jak s inventářem, ale zobou z ruky potvorám? Vtipná kniha, která otevřeně a bez zastírání popisuje typické párové chování... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
John Gray  ·  Práh (2000)
(1)
S radostí, láskou a porozuměním vychovejte sebevědomé, vstřícné a citlivé děti. Po mnohaletých přípravách vytvořil John Gray vysoce účinný systém výchovy dětí různého věku, který označuje jako pozitivní rodičovství... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
David Deida  ·  Synergie (2014)
(1)
Vydejte se na cestu "za hranice rovnováhy"... Tato kniha je o otvírání našich srdcí a o jedinečných vlohách, které jsou uloženy hluboko v naší sexuální, emoční i duchovní podstatě... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Edward Teyber  ·  Návrat domů (2007)
Bez ohledu na to, kdo rozvod inicioval, většinu rodičů vyvede mnohem více z míry, než očekávali. K jejich osobním těžkostem se navíc přidává i pocit viny za tento stav a také pocit neschopnosti, protože nevědí, jak svým dětem pomoci... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Jan Poněšický  ·  Triton (2012)
Autor do této publikace vkládá nejen své zkušenosti lékaře a psychoterapeuta, jak tomu bylo v jeho předešlých dvou knihách, ale navíc se rozepisuje o ženství a mužství z pozice psychoanalytika a psychologa. (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
David Deida  ·  Synergie (2016)
(1)
Oblíbený a provokativní autor David Deida ukazuje v knize „Sex jako cesta k Bohu“ posvátný rozměr milování. Naučíte se vědomě pěstovat schopnost otevřenosti a jednoty a sex prožívat tak, aby byl vyjádřením vašeho skutečného já. Vnímali jste sex dosud jeno (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
John Gray  ·  Práh (1994)
Praktický návod, jak zlepšit vztahy Návod k vytvoření hlubších a uspokojivých vztahů Kdysi za pradávných časů se Marťané a Venušanky setkali, zamilovali se do sebe a navázali šťastné vztahy, protože uznávali a respektovali vzájemné rozdíly... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Allan Pease a Barbara Pease  ·  Ikar CZ (2015)
Kompendium z bestsellerových titulů Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, Proč muži lžou a ženy pláčou, Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku a Muži! Ženy! shrnuje to nejlepší, co za dlouhá léta bádání populární dvojice... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Sherry Argov  ·  Motto (2014)
Vtipný a zrozumiteľný radca, ktorý bez servítok popisuje typické párové správanie a ukazuje ženám, ako si s úsmevom, bez výčitiek a nariekania omotajú okolo prsta muža svojich snov a on urobí, čo im na očiach vidí... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Aleš Kalina  ·  Mindsoft (2014)
Kniha Partnerský manuál je kompletním průvodcem spokojeným a naplňujícím vztahem. Čtenáři se v ní naučí, jak si vytvořit objednávku dokonalého partnera, jak o vztah pečovat, aby se rozvíjel a neupadal ani nestagnoval... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
David Deida  ·  Synergie (2013)
NA SKLADĚ AKCE (2)
V této knize, která je určená především ženám, najdete na své otázky netradiční odpovědi. A právě proto si ji jistě se zájmem přečtou i muži. Tato kniha totiž přináší naději každému, kdo již chtěl svou touhu po lásce a ... (více o knize)
Naše cena: 217 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
16.
Gary Chapman  ·  Porta Libri (2012)
NA SKLADĚ AKCE (61)
Cieľom tejto knihy nie je vyjasniť zmätok ohľadne slov láska či milovať, ale zamerať sa na prejavy lásky, ktorá je nevyhnutná pre naše emocionálne zdravie... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
17.
Jiří Otakar  ·  Pendulum (2014)
(3)
Naturalistický a bez příkras vykreslený obraz prostředí, o němž všichni víme, že existuje, ale málokdo doopravdy tuší, jak to tam ve skutečnosti vypadá. Autor na základě vlastní nedávné zkušenosti podává s poměrně drsným slovníkem a bez cenzury... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Anne West  ·  Fontána (2004)
Příručka pro druhé. Když jde o myšlení, jsou rozdíly mezi mužskými a ženskými hlavami dost nepatrné, v lásce naopak nekonečně velké. (více o knize)
Naše cena: 217 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
David Deida  ·  Synergie (2012)
(7)
Má môj život zmysel a cieľ? Aké je moje životné poslanie? Čo vlastne ženy naozaj chcú? A aké je milovať a zostať pri tom voľný? Týmito a podobnými otázkami sa už zaoberal každý muž. Možno ale nebolo na ne ľahké získať odpoveď. Teraz máte pred sebou kn (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
John Gray  ·  Ikar (2012)
(18)
Láska je vždy zázrak. Zaľúbeným sa zdá, že ich láska bude trvať večne... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Čtenář to má dobré - může si své autory vybrat. (Kurt Tucholsky )
Kávička