Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyPsychologiePsychologie pro každéhoVztahy

Momentálně se v této nabídce nachází 208 titulů

1.
David Deida  ·  Synergie (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #46 (12)
Jaké je vaše nejhlubší životní poslání? Co doopravdy ženy chtějí? Jak se stát skvělým milencem? Pokud čtete tyto otázky a jste muž, určitě jste si již tyto a podobné otázky pokládali. Možná ale nebylo snadné na ně nalézt... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
2.
David Deida  ·  Synergie (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #61 (2)
Po bestselleru Cesta pravého muže - knize, která pomáhá statisícům mužů po celém světě spojit se se svou podstatou, zorientovat se v sobě, v ženách, sexu, kariéře a poslání - mají konečně i české čtenářky v rukou překlad... (více o eknize)
Naše cena: 194 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
3.
David Deida  ·  Synergie (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #26 (2)
Hledáte spřízněnou duši, nebo se jen pokoušíte přimět manžela, aby vynášel odpadky? Stále znovu narážíte na zvláštní chování mužů, kterému nerozumíte, a ptáte se: „Proč to dělají?“ V této knize, která je určená... (více o eknize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
4.
David Deida  ·  Synergie (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Vydejte se na cestu "za hranice rovnováhy"... Tato kniha je o otvírání našich srdcí a o jedinečných vlohách, které jsou uloženy hluboko v naší sexuální, emoční i duchovní podstatě... (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
5.
Susan J. Elliot  ·  NOXI (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Uspořádejte si znovu svůj život a získejte lásku, jakou si zasloužíte. Je konec – a vážně to bolí. Právě teď, kdy se zmítáte v mukách samoty a máte zlomené srdce, se vám to zdá neuvěřitelné, ale přes rozchod se lze... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
6.
Cesta pravého muže  AUDIOKNIHA (NA CD)
David Deida  ·  Synergie (2013)
Audio verze bestselleru Davida Deidy obsahuje nahrávku, jež je duchovním průvodcem pro muže aneb jak si poradit s výzvami, které před muže staví ženy, práce a sexuální touha. Čte Vladislav Beneš. Délka 6 h 56 min... (více o audioknize)
Naše cena: 222 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Gary Chapman  ·  Návrat domů (2011)
(1)
Každý člověk, ať už žije v manželství, nebo je svobodný, mladý, či starý, prožívá silnou citovou potřebu být někým milován. Pokud je tato potřeba naplněna, nastupujeme cestu za odhalováním a naplňováním svého potenciálu... (více o knize)
Naše cena: 240 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Petr Šmolka  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (1)
Nejnovější kniha předního českého psychologa zabývajícího se partnerskými vztahy je určena široké veřejnosti. Zbývá se okolnostmi ovlivňujícími výběr partnera, principem podobnosti, protikladů atp. Dále také skutečnostmi na základě kterých si své... (více o eknize)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
9.
Sherry Argov  ·  Motto (2013)
(4)
Proč muži jednají s hodnými holkami jak s inventářem, ale zobou z ruky potvorám? Vtipná kniha, která otevřeně a bez zastírání popisuje typické párové chování... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
David Deida  ·  Synergie (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (3)
Robert, hlavní postava tohoto románu, veterán z Vietnamu, je charismatickým učitelem. Své nekonvenční a provokativní učení o vášnivé lásce, sexu a otevírání srdce nepředává na posvátných místech či prostorách... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
11.
John Gray  ·  Práh (2000)
(1)
S radostí, láskou a porozuměním vychovejte sebevědomé, vstřícné a citlivé děti. Po mnohaletých přípravách vytvořil John Gray vysoce účinný systém výchovy dětí různého věku, který označuje jako pozitivní rodičovství... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
David Deida  ·  Synergie (2014)
(1)
Vydejte se na cestu "za hranice rovnováhy"... Tato kniha je o otvírání našich srdcí a o jedinečných vlohách, které jsou uloženy hluboko v naší sexuální, emoční i duchovní podstatě... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
David Deida  ·  Synergie (2012)
(3)
V určité fázi života se můžeme dostat do bodu, kdy přes veškerou snahu jen přešlapujeme na místě a k tomu, abychom se posunuli dopředu, potřebujeme pomoc duchovního učitele. Robert takovým učitelem je... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
14.
Jan Poněšický  ·  Triton (2012)
Autor do této publikace vkládá nejen své zkušenosti lékaře a psychoterapeuta, jak tomu bylo v jeho předešlých dvou knihách, ale navíc se rozepisuje o ženství a mužství z pozice psychoanalytika a psychologa. (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Edward Teyber  ·  Návrat domů (2007)
Bez ohledu na to, kdo rozvod inicioval, většinu rodičů vyvede mnohem více z míry, než očekávali. K jejich osobním těžkostem se navíc přidává i pocit viny za tento stav a také pocit neschopnosti, protože nevědí, jak svým dětem pomoci... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
John Gray  ·  Práh (1994)
NA SKLADĚ
Praktický návod, jak zlepšit vztahy Návod k vytvoření hlubších a uspokojivých vztahů Kdysi za pradávných časů se Marťané a Venušanky setkali, zamilovali se do sebe a navázali šťastné vztahy, protože uznávali a respektovali vzájemné rozdíly... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
17.
David Deida  ·  Synergie (2013)
NA SKLADĚ (2)
Po bestselleru Cesta pravého muže - knize, která pomáhá statisícům mužů po celém světě spojit se se svou podstatou, zorientovat se v sobě, v ženách, sexu, kariéře a poslání - mají konečně i české čtenářky v rukou překlad Deidovy "bible" pro ženy... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
18.
David Deida  ·  Synergie (2016)
NA SKLADĚ (1)
Oblíbený a provokativní autor David Deida ukazuje v knize „Sex jako cesta k Bohu“ posvátný rozměr milování. Naučíte se vědomě pěstovat schopnost otevřenosti a jednoty a sex prožívat tak, aby byl vyjádřením vašeho skutečného já. Vnímali jste sex dosud jeno (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
19.
Allan Pease a Barbara Pease  ·  Ikar CZ (2015)
Kompendium z bestsellerových titulů Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, Proč muži lžou a ženy pláčou, Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku a Muži! Ženy! shrnuje to nejlepší, co za dlouhá léta bádání populární dvojice... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Robert Greene a Joost Elffers  ·  Eugenika (2016)
(1)
Amorální, skandální, velice cynická… a přitom nesmírně pravdivá a nejprodávanější kniha o tom, jak funguje moc... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. (anglické přísloví)
Kávička