popis
Vztahy

Knihy Společenské vědy Psychologie Psychologie pro každého Vztahy

V podkategorii Vztahy se nachází 178 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Proč muži milují potvory
Sherry Argov  ·  Motto (2013)
(4)
Proč muži jednají s hodnými holkami jak s inventářem, ale zobou z ruky potvorám? Vtipná kniha, která otevřeně a bez zastírání popisuje typické párové chování... (více o titulu)
Naše cena: 184 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dní
2.
Fenomén ženství a mužství (4. vydání)
Jan Poněšický  ·  Triton (2012)
Autor do této publikace vkládá nejen své zkušenosti lékaře a psychoterapeuta, jak tomu bylo v jeho předešlých dvou knihách, ale navíc se rozepisuje o ženství a mužství z pozice psychoanalytika a psychologa. (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
3.
Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše
John Gray  ·  Práh (1994)
Praktický návod, jak zlepšit vztahy Návod k vytvoření hlubších a uspokojivých vztahů Kdysi za pradávných časů se Marťané a Venušanky setkali, zamilovali se do sebe a navázali šťastné vztahy, protože uznávali a respektovali vzájemné rozdíly... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
4.
Proč si muži berou potvory a hodné holky zůstanou na ocet
Sherry Argov  ·  Motto (2008)
(4)
Jak se chovat, aby muži vašeho srdce začalo vrtat hlavou, proč neprahnete po manželství jako každá jiná žena? Jak zařídit, aby pochopil, že vy pro něj jste ta nejlepší žena na světě, bez níž nemůže žít dál... (více o titulu)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
5.
Cesta nespoutané ženy
David Deida  ·  Synergie (2013)
(2)
Po bestselleru Cesta pravého muže - knize, která pomáhá statisícům mužů po celém světě spojit se se svou podstatou, zorientovat se v sobě, v ženách, sexu, kariéře a poslání - mají konečně i české čtenářky v rukou překlad Deidovy "bible" pro ženy... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
6.
Pět jazyků lásky pro muže
Gary Chapman, Randy Southern  ·  Návrat domů (2016)
V srdci muže je ukryta touha zvládat vše, co mu připadá důležité. Je skvělé být užitečný v práci nebo na sportovním hřišti, ale nic se nevyrovná tomu, když vaše manželka řekne: "Díky tobě se cítím milována." ... (více o titulu)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
7.
48 zákonů moci
Robert Greene, Joost Elffers  ·  Eugenika (2016)
(1)
Amorální, skandální, velice cynická… a přitom nesmírně pravdivá a nejprodávanější kniha o tom, jak funguje moc... (více o titulu)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
8.
Proč ženy muže už více chápou
David Gruber  ·  Grada (2007)
David Gruber, génius mezilidské komunikace, nás ve své nové knize Proč ženy muže už více chápou opět zavádí do světa mužů a žen, jejich vzájemné přitažlivosti, ale také neporozumění, sporů a odlišností... (více o titulu)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
9.
Proč muži lžou a ženy pláčou
Allan Pease, Barbara Pease  ·  Ikar CZ (2012)
(1)
Proč muži lžou? Proč si myslí, že musí mít vždy pravdu, a vyhýbají se závazkům? A proč ženy prosazují svou pláčem a do úmoru probírají jedno a totéž téma? (více o titulu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
10.
Intimní splynutí
David Deida  ·  Synergie (2014)
(1)
Vydejte se na cestu "za hranice rovnováhy"... Tato kniha je o otvírání našich srdcí a o jedinečných vlohách, které jsou uloženy hluboko v naší sexuální, emoční i duchovní podstatě... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
11.
Proč muži jsou tak rychle hotoví a ženy to jen předstírají
Anne West  ·  Fontána (2004)
Příručka pro druhé. Když jde o myšlení, jsou rozdíly mezi mužskými a ženskými hlavami dost nepatrné, v lásce naopak nekonečně velké. (více o titulu)
Naše cena: 217 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
12.
Pět znaků láskyplné rodiny
Gary Chapman  ·  Návrat domů (2011)
SKLADEM  (2)
Dnešní rodina zmateně stojí na křižovatce a neví, kterou cestou se má vydat. Rodina je univerzální celek. Neexistuje žádná kultura, v níž by muži a ženy navazovali sexuální vztahy bez pravidel a v níž by se děti musely protloukat životem samy. (více o titulu)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
13.
Mars a Venuše se mají rádi
John Gray  ·  Práh (1997)
Publikace obsahuje příběhy lidí, kteří právě na základě knih Johna Graye zlepšili své vztahy. Motto: "Partnerské vztahy se dají přirovnat ke kolům od vozu. V minulosti, když kolo začalo vrzat, namazalo se... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
14.
Děti a rozvod
Edward Teyber  ·  Návrat domů (2007)
Bez ohledu na to, kdo rozvod inicioval, většinu rodičů vyvede mnohem více z míry, než očekávali. K jejich osobním těžkostem se navíc přidává i pocit viny za tento stav a také pocit neschopnosti, protože nevědí, jak svým dětem pomoci... (více o titulu)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
15.
Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše a děti jsou z nebe
John Gray  ·  Práh (2000)
(1)
S radostí, láskou a porozuměním vychovejte sebevědomé, vstřícné a citlivé děti. Po mnohaletých přípravách vytvořil John Gray vysoce účinný systém výchovy dětí různého věku, který označuje jako pozitivní rodičovství... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
16.
Mars a Venuše ve stresu
John Gray  ·  Práh
(1)
Čtenáři oblíbeného bestselleru Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše se mohou znovu zamyslet nad rozdíly v chování a prožívání obyvatelů Marsu a obyvatelek Venuše... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
17.
Netrapte se po rozvodu
Šárka Poupětová  ·  Grada (2009)
(1)
Publikace se zaměřuje na běžné druhy potíží, především v oblasti psychické a sociální, s nimiž se lidé setkávají v období smiřování se s rozvodem a ustálení porozvodové situace... (více o titulu)
Naše cena: 224 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
18.
Muž a žena - návod k použití
Petr Šmolka  ·  Portál (2009)
Praktická příručka partnerského a manželského soužití Publikace mapuje hlavní témata - od výběru partnera až po rozvod a porozvodovou péči o děti... (více o titulu)
Naše cena: 272 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
19.
Kvalitní partnerské vztahy
Miroslava Holoubková  ·  Miroslava Holoubková (2010)
Kniha Kvalitní partnerské vztahy má za cíl pomoci nám při budování partnerských vztahů, protože se až nezdravě velké množství vztahů rozpadá a manželství rozvádí... (více o titulu)
Naše cena: 361 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
20.
O lásce a manželství
Edgar Cyace  ·  Eko-konzult (2010)
Názory nejslavnějšího amerického jasnovidce a léčitele na otázky rodiny, výchovy, mezilidských vztahů a zákonitostí lidského štěstí a lásky. Proč jsou některá manželství šťastná a jiná nešťastná? Jaký je smysl lidského života?... (více o titulu)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
Knihy jsou nádobami ducha. (Thomas Mann)
Kávička