Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyPsychologiePsychologie pro každéhoStres

Momentálně se v této nabídce nachází 70 titulů

1.
Ján Praško a Hana Prašková  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (1)
Je mnoho cest, jak zlepšit kvalitu života. Jednou z nich je i asertivita, umění prosadit se a zároveň respektovat potřeby druhých. Asertivita pomáhá ve spolupráci s ostatními. Být asertivní znamená stát si na svých právech bez toho... (více o eknize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
2.
Dale Carnegie  ·  Práh (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha pro všechny, kdo chtějí vést vyrovnaný život Podle svých vlastních slov byl Dale Carnegie v mládí jedním z nejnešťastnějších lidí na světě: dělal práci, kterou neměl rád, žil mimořádně chudě a jeho život... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 45%) ihned ke stažení
3.
Ján Praško a Hana Prašková  ·  Grada (2007)
(1)
Publikace je druhým přepracovaným a doplněným vydáním velmi úspěšné a vyhledávané praktické příručky, která je vhodná pro každého, kdo chce zlepšit svoje komunikační dovednosti. (více o knize)
Naše cena: 298 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
4.
Brian L. Weiss  ·  Metafora (2014)
Stres, starosti a potíže? Nebo klid, pohoda a dobré zdraví? Vyberte si. Stres je zabiják - o tom už dnes není pochyb. Sžírá nás, ovlivňuje náš pocit štěstí stejně jako.... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Jiří Otakar  ·  Pendulum (2014)
(3)
Naturalistický a bez příkras vykreslený obraz prostředí, o němž všichni víme, že existuje, ale málokdo doopravdy tuší, jak to tam ve skutečnosti vypadá. Autor na základě vlastní nedávné zkušenosti podává s poměrně drsným slovníkem a bez cenzury... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Jan Urban  ·  Grada (2016)
Stres patří k nejhorším moderním zabijákům. Vyvolává či zhoršuje řadu chorob, urychluje stárnutí a podepisuje se na mnoha obtížích. Tato publikace se věnuje stresu, který patří v současnosti k nejčastějším, stresu spojenému s prací. Odhaluje jeho... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
7.
Paul McKenna  ·  Eastone Books (2010)
(1)
Chce mít život pod kontrolou? Chcete umět odpočívat, ale současně být vždy připravení řešit složité situace? V tom případě je tato skvělá kniha s CD na programování mysli stvořená přímo pro vás! Myslíte si, že stres je nevyhnutelnou daní za úspěch... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Nicola Morgan  ·  Slovart CZ (2016)
Nicola Morganová je uznávaná odbornice na dospívající mozek a na stres, který teenageři prožívají. Známá je také svým zajímavým a jasným stylem. Její nová kniha... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Jiří Plamínek  ·  Grada (2013)
Knížka zpracovává téma sebezvládání zcela novým způsobem, po svém doplňuje mezery v teorii, ukazuje zbrusu nové souvislosti a opírá se o nejefektivnější nástroj sebeřízení - zdravý rozum. Jednoduše, ale nezkresleně vykládá témata, jež jsou klíčová pro... (více o knize)
Naše cena: 334 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
10.
Nicola Morgan  ·  Slovart CZ (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Nicola Morganová je uznávaná odbornice na dospívající mozek a na stres, který teenageři prožívají. Známá je také svým zajímavým a jasným stylem. Její nová kniha Průvodce stresem pro náctileté – napsaná pro teenagery... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 28%) ihned ke stažení
11.
Jan Urban  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Stres, zvláště ten pracovní, patří k nejhorším moderním zabijákům. Jeho hlavní příčinou ale často není práce samotná, dokonce ani náš šéf či kolegové. Můžeme si za něj z velké části sami, a to tím, jak ke své práci... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
12.
Ivana Šnýdrová  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB PDF MOBI
Budování kariéry a plánování rodiny představuje pro mnoho žen zásadní okamžiky jejich života. Bohužel často dochází k tomu, že žena je nucena zvolit jen jednu z těchto dvou možností seberealizace. Právě z tohoto důvodu je stále... (více o eknize)
Naše cena: 111 Kč ihned ke stažení
13.
Dave Alred  ·  ANAG (2017)
„Nastalo ticho. Všechny oči jsou upřené na vás. Jedna střela pro slávu. Vaše dlaně jsou vlhké, vaše tepová frekvence stoupá. Ale musíte to zvládnout. Budete házet... (více o knize)
Naše cena: 355 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 18 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 1.10.2017
14.
Georgia Witkinová  ·  Práh (2009)
Dr. Witkinová se v této své knize nazvané Jak přežít stres věnuje celé škále starostí současných žen: zejména rodinnému životu, lásce, sexu, práci, vztahu k dětem, k mužům, stárnutí a mnoha dalším... (více o knize)
Naše cena: 356 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Tomáš Novák  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
PhDr.Tomáš Novák, zkušený poradenský psycholog a autor řady populárně psychologických bestsellerů, opět přichází s publikací na nevyčerpatelné téma, jak se cítit dobře ve vztazích s lidmi a rovněž ve vztahu se sebou samým. Nejčastějším zdrojem duševní... (více o eknize)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
16.
Tomáš Novák  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Asi si řeknete, že období svátků a dovolených nemůže být zátěžové. Vždyť všichni si bereme v práci volno především proto, abychom si odpočinuli. Omyl. I pečlivě naplánované äprázdninyô mohou být stresové a velice vypjaté. V takových chvílích je třeba... (více o eknize)
Naše cena: 104 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
17.
Jiří Plamínek  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Knížka zpracovává téma sebezvládání zcela novým způsobem, po svém doplňuje mezery v teorii, ukazuje zbrusu nové souvislosti a opírá se o nejefektivnější nástroj sebeřízení - zdravý rozum. Jednoduše, ale nezkresleně vykládá... (více o eknize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
18.
Tomáš Novák  ·  Grada (2010)
Příčiny stresu mohou být různé, jednou z nich je v mnoha případech i manželství. Jsou však partnerské vztahy, které nejsou řešitelné pouhou radou. V tu chvíli přichází na řadu manželská terapie... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
19.
S. Olivier  ·  ANAG (2009)
Stačí napočítat do desíti! Pokud máte pocit, že byste potřebovali zázrak, abyste všechno stihli, pak právě vás může kniha „10 jednoduchých kroků, jak se zbavit stresu jednou provždy“ vyvést ven z bažiny stresu a dostat vás zpět do kondice... (více o knize)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
20.
Alexander Kjerulf  ·  Barrister & Principal (2016)
Pro mnohé z nás je pracovní život příliš náročný, stresující a nijak nás netěší. Něco by se s tím mělo udělat! Pojďme to změnit. Zažívat v práci štěstí není žádný luxus... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou podobné domovu, do kterého se vracíme i za největší bouřky. (Bernard Bolzano)
Kávička