popis
Stres

Knihy Společenské vědy Psychologie Psychologie pro každého Stres

V podkategorii Stres se nachází 58 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Stres pod kontrolou
Paul McKenna  ·  Eastone Books (2010)
SKLADEM  (1)
Chce mít život pod kontrolou? Chcete umět odpočívat, ale současně být vždy připravení řešit složité situace? V tom případě je tato skvělá kniha s CD na programování mysli stvořená přímo pro vás! Myslíte si, že stres je nevyhnutelnou daní za úspěch... (více o titulu)
Naše cena: 281 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
2.
Asertivitou proti stresu
Ján Praško, Hana Prašková  ·  Grada (2007)
(1)
Publikace je druhým přepracovaným a doplněným vydáním velmi úspěšné a vyhledávané praktické příručky, která je vhodná pro každého, kdo chce zlepšit svoje komunikační dovednosti. (více o titulu)
Naše cena: 298 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
3.
Jak zvládnout stres za katedrou
Zdenka Bártová  ·  Computer Media (2011)
Stresové situace provázejí pedagoga během jeho celého profesního života. Ne každý však dokáže vždy a snadno stres před plnou třídou zvládnout a patřičně reagovat na neočekávanou situaci. Pro boj proti stresu je důležité odstraňovat jeho příčiny... (více o titulu)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
4.
Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu
Brian L. Weiss  ·  Metafora (2014)
Stres, starosti a potíže? Nebo klid, pohoda a dobré zdraví? Vyberte si. Stres je zabiják - o tom už dnes není pochyb. Sžírá nás, ovlivňuje náš pocit štěstí stejně jako.... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
5.
Stres v práci a v životě
David Fontana  ·  Portál (2016)
Stručná a velmi praktická příručka na zvládání stresu v práci i v životě úspěšného autora, psychologa a pedagoga. Autor se nezaměřuje tolik na vnější zdroje stresu, jako na jeho vnitřní prožívání a zvládání. Zvládněte stres jako zenový mistr z.... (více o titulu)
Naše cena: 374 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
6.
Léčba Stresu metodou čtyř stavů
Andrzej Sieradzki  ·  Alpress (2004)
Za civilizační pokrok a odtržení se od přírodního prostředí platíme stále vyšší cenu. Tou cenou je mimo jiné naše zdraví. V poslední době je jako příčina mnoha nemocí označován stres. Stresové situace se řadí ke skupině civilizačních faktorů... (více o titulu)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
7.
30 způsobů jak se zbavit stresu
Stres - "zlo" naší doby? Dříve byly stresové reakce důležité pro přežití - dnes nás vyvádějí z rovnováhy, způsobují onemocnění těla i duše a jsou příčinou rychlejšího stárnutí. Zapomeňte na dobře míněné rady jako "Vyvarujte se stresu!"... (více o titulu)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
8.
Jak přežít stres
Georgia Witkinová  ·  Práh (2009)
Dr. Witkinová se v této své knize nazvané Jak přežít stres věnuje celé škále starostí současných žen: zejména rodinnému životu, lásce, sexu, práci, vztahu k dětem, k mužům, stárnutí a mnoha dalším... (více o titulu)
Naše cena: 356 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
9.
10 jednoduchých kroků, jak zbavit stresu jednou provždy
S. Olivier  ·  ANAG (2009)
Stačí napočítat do desíti! Pokud máte pocit, že byste potřebovali zázrak, abyste všechno stihli, pak právě vás může kniha „10 jednoduchých kroků, jak se zbavit stresu jednou provždy“ vyvést ven z bažiny stresu a dostat vás zpět do kondice... (více o titulu)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
10.
Minimum proti stresu
Jan Cimický  ·  Olympia
Odborník na slovo vzatý radí svým čtenářům, jak výkonně pracovat, jak se správně učit, jak se zbytečně nehádat, jak bojovat s bulimií, jak se bránit osamocení, jak vychovávat děti, jak zvýšit své bezpečí na ulici, jak bojovat se závislostí... (více o titulu)
Naše cena: 85 Kč  (tedy ušetříte 4%) posíláme do 6 dní
11.
Manželství jako trvalý stres
Tomáš Novák  ·  Grada (2010)
Příčiny stresu mohou být různé, jednou z nich je v mnoha případech i manželství. Jsou však partnerské vztahy, které nejsou řešitelné pouhou radou. V tu chvíli přichází na řadu manželská terapie... (více o titulu)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
12.
Sebepoznání, sebeřízení a stres
Jiří Plamínek  ·  Grada (2013)
Knížka zpracovává téma sebezvládání zcela novým způsobem, po svém doplňuje mezery v teorii, ukazuje zbrusu nové souvislosti a opírá se o nejefektivnější nástroj sebeřízení - zdravý rozum. Jednoduše, ale nezkresleně vykládá témata, jež jsou klíčová pro... (více o titulu)
Naše cena: 334 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
13.
Jak vydržet vazbu
Jiří Otakar  ·  Pendulum (2014)
(3)
Naturalistický a bez příkras vykreslený obraz prostředí, o němž všichni víme, že existuje, ale málokdo doopravdy tuší, jak to tam ve skutečnosti vypadá. Autor na základě vlastní nedávné zkušenosti podává s poměrně drsným slovníkem a bez cenzury... (více o titulu)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 18 dní
14.
Sám proti stresu
Jan Cimický  ·  Bondy (2015)
Každý druhý člověk v této zemi trpí důsledky stresu, neurózy nebo dokonce některou z forem depresí. Třetí doplněné vydání jednoho z největších lékařských odborníků MUDr. Jana Cimického, CSc., úspěšně navazuje na druhé vydání... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
15.
Průvodce stresem pro náctileté
Nicola Morgan  ·  Slovart CZ (2016)
Nicola Morganová je uznávaná odbornice na dospívající mozek a na stres, který teenageři prožívají. Známá je také svým zajímavým a jasným stylem. Její nová kniha... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
16.
Stres života
Hans Selye  ·  Pragma (2016)
Stres definovaný jako míra opotřebení způsobeného životem je nový pojem v oblasti duševního a fyzického zdraví. Dr. Selye, který byl za svůj výzkum nominován na Nobelovu cenu, vysvětluje, jak zdolávat škodlivé účinky stresu a jak využít stres... (více o titulu)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
17.
Přestaňte se v práci stresovat
Jan Urban  ·  Grada (2016)
Stres patří k nejhorším moderním zabijákům. Vyvolává či zhoršuje řadu chorob, urychluje stárnutí a podepisuje se na mnoha obtížích. Tato publikace se věnuje stresu, který patří v současnosti k nejčastějším, stresu spojenému s prací. Odhaluje jeho... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
18.
Jak být šťastný od 9 do 5
Alexander Kjerulf  ·  Barrister & Principal (2016)
Pro mnohé z nás je pracovní život příliš náročný, stresující a nijak nás netěší. Něco by se s tím mělo udělat! Pojďme to změnit. Zažívat v práci štěstí není žádný luxus... (více o titulu)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
19.
33 základních postupů Jak překonat stres při obchodování
Lia Hubáčková  ·  Computer Press (2003)
Publikace je určena pro obchodníky a prodejce, denně žijící v permanentním napětí a stresu. Nabízí 33 základních postupů, které vám pomohou stres překonat, a tak se udržovat v dobré tělesné i duševní kondici. (více o titulu)
Naše cena: 119 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
20.
Asertivitou proti stresu
Ján Praško, Hana Prašková  ·  Grada (1996)
(1)
Příručka je vhodná pro každého, kdo chce zlepšit svoje komunikační dovednosti. (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
Jedni čtou, aby si zapamatovali, druzí proto, aby zapomněli. (Heinrich Heine )
Kávička