Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyPsychologiePsychologie pro každéhoStres

Momentálně se v této nabídce nachází 72 titulů

1.
Sarah Knight  ·  BIZBOOKS (2017)
NA SKLADĚ TOP #38 AKCE
Stres, přetažení, únava ze života... Jedete v tom taky? Jste zvyklí vyhovět každému, kdo vás o něco požádá, jen ne sobě? Jste zvyklí vyhovět každému, kdo vás o něco požádá, jen ne sobě? Do háje s tím! Knihu, kterou... (více o knize)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
2.
Brian L. Weiss  ·  Metafora (2014)
Stres, starosti a potíže? Nebo klid, pohoda a dobré zdraví? Vyberte si. Stres je zabiják - o tom už dnes není pochyb. Sžírá nás, ovlivňuje náš pocit štěstí stejně jako.... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Ján Praško a Hana Prašková  ·  Grada (2007)
(1)
Publikace je druhým přepracovaným a doplněným vydáním velmi úspěšné a vyhledávané praktické příručky, která je vhodná pro každého, kdo chce zlepšit svoje komunikační dovednosti. (více o knize)
Naše cena: 298 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
4.
Jiří Otakar  ·  Pendulum (2014)
(3)
Naturalistický a bez příkras vykreslený obraz prostředí, o němž všichni víme, že existuje, ale málokdo doopravdy tuší, jak to tam ve skutečnosti vypadá. Autor na základě vlastní nedávné zkušenosti podává s poměrně drsným slovníkem a bez cenzury... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Jan Urban  ·  Grada (2016)
Stres patří k nejhorším moderním zabijákům. Vyvolává či zhoršuje řadu chorob, urychluje stárnutí a podepisuje se na mnoha obtížích. Tato publikace se věnuje stresu, který patří v současnosti k nejčastějším, stresu spojenému s prací. Odhaluje jeho... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
6.
Paul McKenna  ·  Eastone Books (2010)
(1)
Chce mít život pod kontrolou? Chcete umět odpočívat, ale současně být vždy připravení řešit složité situace? V tom případě je tato skvělá kniha s CD na programování mysli stvořená přímo pro vás! Myslíte si, že stres je nevyhnutelnou daní za úspěch... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Nicola Morgan  ·  Slovart CZ (2016)
Nicola Morganová je uznávaná odbornice na dospívající mozek a na stres, který teenageři prožívají. Známá je také svým zajímavým a jasným stylem. Její nová kniha... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Jiří Plamínek  ·  Grada (2013)
Knížka zpracovává téma sebezvládání zcela novým způsobem, po svém doplňuje mezery v teorii, ukazuje zbrusu nové souvislosti a opírá se o nejefektivnější nástroj sebeřízení - zdravý rozum. Jednoduše, ale nezkresleně vykládá témata, jež jsou klíčová pro... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 22%) obvykle posíláme do 7 dnů
9.
Georgia Witkinová  ·  Práh (2009)
Dr. Witkinová se v této své knize nazvané Jak přežít stres věnuje celé škále starostí současných žen: zejména rodinnému životu, lásce, sexu, práci, vztahu k dětem, k mužům, stárnutí a mnoha dalším... (více o knize)
Naše cena: 356 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Dave Alred  ·  ANAG (2017)
„Nastalo ticho. Všechny oči jsou upřené na vás. Jedna střela pro slávu. Vaše dlaně jsou vlhké, vaše tepová frekvence stoupá. Ale musíte to zvládnout. Budete házet... (více o knize)
Naše cena: 355 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 18 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 1.10.2017
11.
S. Olivier  ·  ANAG (2009)
Stačí napočítat do desíti! Pokud máte pocit, že byste potřebovali zázrak, abyste všechno stihli, pak právě vás může kniha „10 jednoduchých kroků, jak se zbavit stresu jednou provždy“ vyvést ven z bažiny stresu a dostat vás zpět do kondice... (více o knize)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
12.
Jan Cimický  ·  Olympia
Odborník na slovo vzatý radí svým čtenářům, jak výkonně pracovat, jak se správně učit, jak se zbytečně nehádat, jak bojovat s bulimií, jak se bránit osamocení, jak vychovávat děti, jak zvýšit své bezpečí na ulici, jak bojovat se závislostí... (více o knize)
Naše cena: 85 Kč posíláme do 5 dnů
13.
Tomáš Novák  ·  Grada (2010)
Příčiny stresu mohou být různé, jednou z nich je v mnoha případech i manželství. Jsou však partnerské vztahy, které nejsou řešitelné pouhou radou. V tu chvíli přichází na řadu manželská terapie... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
14.
Alexander Kjerulf  ·  Barrister & Principal (2016)
Pro mnohé z nás je pracovní život příliš náročný, stresující a nijak nás netěší. Něco by se s tím mělo udělat! Pojďme to změnit. Zažívat v práci štěstí není žádný luxus... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Harriet Griffey  ·  Ikar (2017)
Pripadá vám život chaotický? Uviazli ste v neporiadku? Zamysleli ste sa niekedy, že by sa vám žilo ľahšie, keby ste si lepšie organizovali čas? Či už ste zaneprázdnený rodič, študent, alebo výkonný riaditeľ spoločnosti... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 31.10.2017
16.
Hans Selye  ·  Pragma (2016)
Stres definovaný jako míra opotřebení způsobeného životem je nový pojem v oblasti duševního a fyzického zdraví. Dr. Selye, který byl za svůj výzkum nominován na Nobelovu cenu, vysvětluje, jak zdolávat škodlivé účinky stresu a jak využít stres... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Jan Cimický  ·  Bondy (2015)
Každý druhý člověk v této zemi trpí důsledky stresu, neurózy nebo dokonce některou z forem depresí. Třetí doplněné vydání jednoho z největších lékařských odborníků MUDr. Jana Cimického, CSc., úspěšně navazuje na druhé vydání... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Andrzej Sieradzki  ·  Alpress (2004)
Za civilizační pokrok a odtržení se od přírodního prostředí platíme stále vyšší cenu. Tou cenou je mimo jiné naše zdraví. V poslední době je jako příčina mnoha nemocí označován stres. Stresové situace se řadí ke skupině civilizačních faktorů... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
19.
David Fontana  ·  Portál (2016)
Stručná a velmi praktická příručka na zvládání stresu v práci i v životě úspěšného autora, psychologa a pedagoga. Autor se nezaměřuje tolik na vnější zdroje stresu, jako na jeho vnitřní prožívání a zvládání. Zvládněte stres jako zenový mistr z.... (více o knize)
Naše cena: 374 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Zdenka Bártová  ·  Computer Media (2011)
Stresové situace provázejí pedagoga během jeho celého profesního života. Ne každý však dokáže vždy a snadno stres před plnou třídou zvládnout a patřičně reagovat na neočekávanou situaci. Pro boj proti stresu je důležité odstraňovat jeho příčiny... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. (Jan Amos Komenský)
Kávička