Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyPsychologiePsychologie pro každéhoStárnutí

Momentálně se v této nabídce nachází 26 titulů

1.
David Frej  ·  Eminent (2013)
Technický pokrok, neustálá touha po ekonomickém růstu a blahobytu a tzv. globalizace pokračují neskutečně rychlým tempem. Nikdy v minulosti přitom nepostihovala některá onemocnění tolik lidí jako v současném světě. Nemoci srdce, obezita, cukrovka... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Jitka Suchá, Iva Jindrová a Běla Hátlová  ·  Portál (2013)
Kniha se zaměřuje na různé způsoby a možnosti, jak aktivizovat seniory – zejména v institucích, ale i v domácím prostředí. Aktivizace je velmi důležitá součást kvalitní a komplexní... (více o knize)
Naše cena: 374 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Tomáš Novák  ·  Grada (2013)
Stále větší počet lidí středního věku se ocitá ve složité a leckdy skoro neřešitelné životní situaci naplňování několika těžko slučitelných rolí - pracovat, vychovávat děti a zároveň pečovat o stárnoucí rodiče. Jde o záležitost mimořádně fyzicky i... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
4.
Pavel Malovič  ·  HAXX (2015)
NA SKLADĚ (5)
Kniha predstavuje koncentráciu toho najpodstatnejšieho pre pocit sviežosti, vitalitu, psychickú pohodu, fyzickú kondíciu, výkonnosť (na všetkých „frontoch“). Autor v knihe zúročil jednak desiatky rokov vlastných skúseností telovýchovného lekára... (více o knize)
Naše cena: 658 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
5.
Zdeněk Dienstbier  ·  Radix (2012)
Stárnutí se stalo fenoménem, který prostupuje téměř všechny vrstvy naší existence. Ekonomové předvídají neblahé důsledky toho, že „strom života přestal mít nejširší větve ve spodních patrech a stojí na špičce“. Sociologové a personalisté se potýkají... (více o knize)
Naše cena: 166 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
6.
Atul Gawande  ·  Dokořán (2016)
Moderní medicína si připisuje jeden triumf za druhým - ví si rady s většinou nemocí a dovede mistrně vyřešit situace, jež by kdysi skončily tragicky. Avšak když... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
František Koukolík  ·  Karolinum (2014)
NA SKLADĚ
Vyprávění o stáří je vyprávěním o čase, biologii a medicíně, ale také o smrti, lásce, tvořivosti, štěstí a moudrosti. Metuzalém byl název šestnáctidílného pořadu o stárnutí a stáří vysílaného Českou televizí v roce 2012... (více o knize)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
8.
Silvia Vnenková a Lucia Pacherová  ·  Computer Press (2012)
(3)
Máte päťdesiat? Končí tým jedna etapa života a začína sa nová. Nie lepšia, nie horšia, skrátka iná! Prichádza vek zrelosti, ktorý so sebou prináša veľké množstvo zmien – jedny prinášajú radosť, iné problémy. Deti si budujú vlastné rodiny, niekedy... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Ivana Smetana  ·  Fontána (2013)
Empirická studie, ve které autorka ozřejmuje, že se jí podařilo pravou podstatu stárnutí rozkrýt už před mnoha lety. Popisuje své osobní střetnutí s pochody stárnutí a houževnatý boj s přírodními silami a zákony, který svedla, aby jim jejich tajemství.. (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
M.B. Benjan  ·  Benjan (2017)
NA SKLADĚ
Proti veku (starobe, resp. starnutiu) naozaj niet lieku. Kto sa domnieva, že ťažkosti, spôsobené degeneratívnymi a involučnými zmenami jeho orgánov a tkanív na­trvalo odstráni nejakým prostriedkom – chemickým (liekom) alebo fyzikálnym... (více o knize)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
11.
Zdeněk Dienstbier  ·  Radix (2009)
Stárnutí se stalo fenoménem, který prostupuje téměř všechny vrstvy naší existence. Ekonomové předvídají neblahé důsledky toho, že "strom života přestal mít nejširší větve ve spodních patrech a stojí na špičce"... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Damián Kováč  ·  VEDA (2013)
Starnutie - životná téma pre každého, kto dospel do dospelosti, výbušný problém, keďže krajiny sa plazivo menia na spoločenstvá stareniek a starcov. Starnutie je však aj nová výzva pre vedecké poznanie, osobitne pre vedy o človeku, takto opisuje tému... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
13.
Wilhelm Schmid  ·  Pragma (2017)
Smířit se s tím, co je nevyhnutelné a týká se každého z nás, je devízou v každém životním údobí, především ve stáří. S procesem stárnutí nic nenaděláme... (více o knize)
Naše cena: 176 Kč obvykle posíláme do 4 dnů
14.
Tomáš Novák  ·  Grada (2014)
Zdá se vám to povědomé? Máte pocit, že jsme popsali právě vás? Věřte, že v tom nejste sama. Kniha, kterou držíte v ruce, vám poradí, že jestli chcete přežít, musíte myslet především sama na sebe. Poznáte, že nejste jediná v této situaci, a rady a... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
15.
Tomáš Novák a The Beastess  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Stále větší počet lidí středního věku se ocitá ve složité a leckdy skoro neřešitelné životní situaci naplňování několika těžko slučitelných rolí - pracovat, vychovávat děti a zároveň pečovat o stárnoucí rodiče... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
16.
Jaro Křivohlavý  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Publikace je zaměřena především na kladné a nadějné rysy stárnutí z hlediska pozitivní psychologie, stranou však samozřejmě nezůstávají ani negativní jevy. Důraz je kladen na vnitřní postoje lidí a na to, jak přistupují k sobě... (více o eknize)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
17.
Tomáš Novák  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Přichází žena lehce po třicítce, možná starší. Pečuje o rodinného příslušníka — seniora či seniorku. Má mnoho úkolů v různých oblastech a sociálních sférách. Dělá, co může, aby vše zvládla, ovšem den má pouze... (více o eknize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
18.
Jaro Křivohlavý  ·  Grada (2011)
Publikace je zaměřena především na kladné a nadějné rysy stárnutí z hlediska pozitivní psychologie, stranou však samozřejmě nezůstávají ani negativní jevy... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
19.
Silvia Vnenková a Lucia Pacherová  ·  Computer Press (2013)
Je vám padesát. Jedna životní etapa končí a začíná nová. Ne lepší, ne horší, prostě jiná! Právě teď přišel čas začít skutečně žít, věnovat se sama sobě a tomu, co vás baví!... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
20.
Michael F. Roizen a Elizabeth Anne Stephensonová  ·  Rybka Publishers (2000)
"Co by ste udělali se stovkou dolarů, kdybych vám je dal? Utratili byste je? Nebo uložili? Uvažte, co asi se dá se stem dolarů podniknout. Můžete si za ně koupit vstupenku na zápas profi ligy v basketbalu. Nebo nové tenisky."... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy je třeba číst s takovou rozvahou a opatrností, s jakou byly napsány. (Johann Gottfried Von Herder)
Kávička