Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyPsychologiePsychologie pro každéhoPaměť a inteligence

Momentálně se v této nabídce nachází 151 titulů

1.
Tony Buzan, Jennifer Goddard a Jorge Castaneda  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA
Myšlenkový graf, který jeho autor a tvůrce geniálního konceptu myšlenkových map, Tony Buzan, považuje za ten nejdůležitější graf na světě, odkrývá tajemství schopnosti učit se a pamatovat si. Pomocí jednoduchého grafu dokážete neuvěřitelným způsobem zvýši (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
2.
Jan Becker  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Rádi byste se zbavili svých zlozvyků, jako jsou kouření, přejídání nebo závislost na sociálních sítích? Přejete si dosahovat lepších výsledků ve sportu či studiu, zvýšit si sebedůvěru a zlepšit vztahy se svým okolím? (více o eknize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
3.
Jana Neuwerthová Šmýdová  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Tato kniha vám pomůže srovnat dosavadní úspěchy a začít na nich stavět život, o kterém sníte. Ujasníte si, jaké sny se vám splnily a jaké se ještě můžou splnit, a objevíte nebo si potvrdíte svoji vlastní životní cestu. (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
4.
Julia Shaw  ·  Paseka (2017)
NOVINKA
Stává se vám, že najednou zapomenete, co jste chtěli udělat? Nemůžete přijít na jméno známého, kterého jste právě potkali? Tímto způsobem paměť chybuje celkem běžně... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 6 dnů
5.
Daniel Goleman  ·  Metafora (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #28 (5)
Je "chytrost" něčím, co je člověku předem dáno, aniž by na tom mohl něco změnit? Donedávna se myslelo, že ano a že tím, co určuje inteligenci člověka, je právě míra úspěšnosti v IQ testech. Kupodivu tomu tak ale není... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
6.
Christiane Stenger  ·  Grada (2011)
(2)
Pojďte se učit od expertky na trénink paměti, která je několikanásobnou juniorskou mistryní světa pro memoatlety (Youth World Memory Championships). Autorka v knize prozrazuje tajemství, díky kterým vytrénovala svou paměť na fenomenální úroveň... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
7.
Daniel C. Gonzales a Alice McVeigh  ·  Grada (2017)
Naučte se díky knize ovládnout svou nervozitu, strach či hněv, zlepšete svou koncentraci, psychiku a výkonnost, naučte se brát neúspěchy a překážky, které nevyhnutelně přicházejí, jako příležitost k nastolení trvalých pozitivních změn, zbavte se... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
8.
Wolfgang Reichel  ·  Grada (2014)
Jak jsem inteligentní? - Jsem lepší v jazykových dovednostech, nebo prostorové představivosti? - Jak jsem na tom s matematickým a logickým myšlením? - Mohu své IQ zvýšit? S touto knížku získáte na tyto otázky odpověď. A pokud první výsledek... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
9.
Jitka Suchá  ·  Portál (2012)
Asi každý má někdy pocit, že čím dál víc zapomíná a paměť už není, co bývala. Kniha nabízí možnost, jak si ji stále udržovat v kondici... (více o knize)
Naše cena: 281 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Travis Bradberry a Jean Greavesová  ·  BIZBOOKS (2013)
(1)
Devadesát procent nejúspěšnějších lidí má vysokou emoční inteligenci. Koeficient emoční inteligence (EQ) je dvakrát důležitější než IQ, chcete-li se dostat tam, kam si přejete... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Tony Buzan  ·  BIZBOOKS (2015)
Ovládnout paměť může být zábavné a jednoduché, když víte jak na to! Myšlenkové mapy pro děti světově uznávaného autora Tonyho Buzana navedou každého mladého čtenáře na cestu snadného a zábavného učení, představivosti a kreativity. Názorně ukážou, jak... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Tony Buzan a Chris Griffiths  ·  BIZBOOKS (2013)
NA SKLADĚ
Tony Buzan, nejvýznamnější a nejprodávanější autor knih o mozku a učení, ukazuje, jak můžete zásadně zlepšit všechny své schopnosti související s prací a podnikáním – od organizace projektů přes prodej až k vedení lidí... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
13.
Tony Buzan a Barry Buzan  ·  BIZBOOKS (2012)
NA SKLADĚ (2)
Myšlenkové mapy jsou nejefektivnější současnou pomůckou pro přemýšlení. Neuvěřitelně vylepší vaši inteligenci, kreativitu, komunikační dovednosti, koncentraci a paměť – každý rozměr vaší výkonnosti... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
Jitka Suchá  ·  Portál (2015)
NA SKLADĚ
Praktická publikace poskytuje soubory návodů k procvičování dlouhodobé i krátkodobé paměti, slovní zásoby, soustředění, myšlení v souvislostech, logického myšlení a matematických schopností. Jednoduché i náročnější úkoly jsou rozděleny do jednotlivých... (více o knize)
Naše cena: 242 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
15.
Christiane Stenger  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Pojďte se učit od expertky na trénink paměti, která je několikanásobnou juniorskou mistryní světa pro memoatlety (Youth World Memory Championships). Autorka v knize prozrazuje tajemství, díky kterým vytrénovala svou paměť... (více o eknize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
16.
Michal Černý a Dagmar Chytková  ·  BIZBOOKS (2014)
(1)
Schopnost učit se efektivně a pamatovat si spoustu informací můžete stále zlepšovat. Myšlenkové mapy jsou výborným nástrojem pro studenty, protože rozvíjí kreativitu a zajišťují přechod od memorování k pochopení učiva... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Tony Buzan  ·  BIZBOOKS (2013)
Myšlenkové mapy jsou nejefektivnější současnou pomůckou pro přemýšlení. Tony Buzan je jejich „vynálezcem“ a největším propagátorem a v této knize je přístupnou a zábavnou formou představuje mladším čtenářům... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Vít Prokůpek  ·  Prokůpek Vít (2017)
Po velkém úspěchu elektronické knihy vychází titul i v tištěné podobě! Kniha, která si rychle získala oblibu čtenářů především díky čtivosti, praktičnosti a užitečnosti popisovaných technik. Co se v knize... (více o knize)
Naše cena: 499 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Klára Cingrošová a Klára Dvořáková  ·  Portál (2014)
Námět představuje interaktivní knihu, kterou mohou při práci se seniory využít profesionálové ve zdravotnických a sociálních zařízeních, dále rodinní pečovatelé... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Daniel Goleman  ·  Metafora (2011)
(5)
Je "chytrost" něčím, co je člověku předem dáno, aniž by na tom mohl něco změnit? Donedávna se myslelo, že ano a že tím, co určuje inteligenci člověka, je právě míra úspěšnosti v IQ testech. Kupodivu tomu tak ale není... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih. (Thomas Carlyle)
Kávička