Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyPsychologiePsychologie pro každéhoPaměť a inteligence

Momentálně se v této nabídce nachází 155 titulů

1.
Jennifer Goddard a Tony Buzan  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA
Rychle vezměte do ruky tužku, je na čase potrénovat si mozek. Tato kniha je plná zábavných věcí, které pomohou rozvíjet váš mozek a díky nimž se z vás stanou lidé, kteří se snadno učí po celý život. Ponořte se do rébusů a nedovolte, aby se v nich vaše... (více o knize)
Naše cena: 126 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 24.8.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
2.
Daniel C. Gonzalez a Alice McVeigh  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Naučte se díky knize ovládnout svou nervozitu, strach či hněv, zlepšete svou koncentraci, psychiku a výkonnost, naučte se brát neúspěchy a překážky, které nevyhnutelně přicházejí, jako příležitost k nastolení trvalých... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
3.
Jitka Suchá  ·  Portál (2012)
Asi každý má někdy pocit, že čím dál víc zapomíná a paměť už není, co bývala. Kniha nabízí možnost, jak si ji stále udržovat v kondici... (více o knize)
Naše cena: 281 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
4.
Daniel C. Gonzales a Alice McVeigh  ·  Grada (2017)
Naučte se díky knize ovládnout svou nervozitu, strach či hněv, zlepšete svou koncentraci, psychiku a výkonnost, naučte se brát neúspěchy a překážky, které nevyhnutelně přicházejí, jako příležitost k nastolení trvalých pozitivních změn, zbavte se... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Christiane Stenger  ·  Grada (2011)
(2)
Pojďte se učit od expertky na trénink paměti, která je několikanásobnou juniorskou mistryní světa pro memoatlety (Youth World Memory Championships). Autorka v knize prozrazuje tajemství, díky kterým vytrénovala svou paměť na fenomenální úroveň... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
6.
Jitka Suchá  ·  Portál (2015)
Praktická publikace poskytuje soubory návodů k procvičování dlouhodobé i krátkodobé paměti, slovní zásoby, soustředění, myšlení v souvislostech, logického myšlení a matematických schopností. Jednoduché i náročnější úkoly jsou rozděleny do jednotlivých... (více o knize)
Naše cena: 242 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
7.
Travis Bradberry a Jean Greavesová  ·  BIZBOOKS (2013)
(1)
Devadesát procent nejúspěšnějších lidí má vysokou emoční inteligenci. Koeficient emoční inteligence (EQ) je dvakrát důležitější než IQ, chcete-li se dostat tam, kam si přejete... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Tony Buzan  ·  BIZBOOKS (2015)
Ovládnout paměť může být zábavné a jednoduché, když víte jak na to! Myšlenkové mapy pro děti světově uznávaného autora Tonyho Buzana navedou každého mladého čtenáře na cestu snadného a zábavného učení, představivosti a kreativity. Názorně ukážou, jak... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Tony Buzan a Chris Griffiths  ·  BIZBOOKS (2013)
NA SKLADĚ AKCE
Tony Buzan, nejvýznamnější a nejprodávanější autor knih o mozku a učení, ukazuje, jak můžete zásadně zlepšit všechny své schopnosti související s prací a podnikáním – od organizace projektů přes prodej až k vedení lidí... (více o knize)
Naše cena: 337 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 2 dnů
10.
Daniel Goleman  ·  Metafora (2011)
(5)
Je "chytrost" něčím, co je člověku předem dáno, aniž by na tom mohl něco změnit? Donedávna se myslelo, že ano a že tím, co určuje inteligenci člověka, je právě míra úspěšnosti v IQ testech. Kupodivu tomu tak ale není... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
Michal Černý a Dagmar Chytková  ·  BIZBOOKS (2014)
(1)
Schopnost učit se efektivně a pamatovat si spoustu informací můžete stále zlepšovat. Myšlenkové mapy jsou výborným nástrojem pro studenty, protože rozvíjí kreativitu a zajišťují přechod od memorování k pochopení učiva... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Vít Prokůpek  ·  Prokůpek Vít (2017)
NA SKLADĚ AKCE
Po velkém úspěchu elektronické knihy vychází titul i v tištěné podobě! Kniha, která si rychle získala oblibu čtenářů především díky čtivosti, praktičnosti a užitečnosti popisovaných technik. Co se v knize... (více o knize)
Naše cena: 394 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 2 dnů
13.
Tony Buzan  ·  BIZBOOKS (2013)
Myšlenkové mapy jsou nejefektivnější současnou pomůckou pro přemýšlení. Tony Buzan je jejich „vynálezcem“ a největším propagátorem a v této knize je přístupnou a zábavnou formou představuje mladším čtenářům... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Mathias Katz  ·  Grada (2007)
V ryze praktické příručce najdete velké množství testů a cvičení, kterými můžete trénovat svou inteligenci - od testů verbálního myšlení přes numerické testy až po testy prostorové představivosti... (více o knize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
15.
Ines Moser–Will a Ingrid Grube  ·  Grada (2010)
Tato kniha je určena všem, kteří si chtějí zlepšit nebo zachovat duševní kondici. Obsahuje více než sto rozmanitých zábavných cvičení, hádanek a her, které pomohou nenucenou formou aktivovat váš mozek na optimální výkonnost... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Jitka Suchá  ·  Portál (2012)
Kniha známé autorky obsahuje praktický popis různých skupinových her na procvičení kognitivních funkcí jak u dětí různého věku, tak u dospělých. Hry jsou rozděleny do jednotlivých kapitol, podle toho, jaká kognitivní funkce je převážně procvičována... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Gill Hasson  ·  Grada (2015)
Řiďte své emoce – nenechte je, aby řídily ony vás! Všichni známe lidi, kteří dokáží dokonale zvládat své emoce. V náročných situacích si nenechají emoce přerůst přes hlavu, dokáží se správně rozhodovat a poznají, kdy se mohou spolehnout na svou... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
18.
Horst Müller  ·  Grada (2013)
V knize MYŠLENKOVÉ MAPY z edice Poradce pro praxi se dozvíte: - jak myšlenkové mapy fungují a jak je vytvářet; - jak používat mind mapping v různých situacích a k různým účelům; - jak pomocí map shromažďovat nápady a strukturovat informace... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
19.
Christiane Stenger  ·  Grada (2015)
Jak přimět mozek, aby se pustil novými cestami? Jakými způsoby zlepšit práci svého mozku? Proč se vyvarovat multitaskingu a posilovat koncentraci? Kolik stresu si můžeme ušetřit prožíváním přítomnosti a meditací? Jak se snadněji motivovat a... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
20.
Tony Buzan a James Harrison  ·  BIZBOOKS (2013)
(1)
Tony Buzan, autor světových bestselerů na téma mozek a učení, odhaluje ve své knize fantastický potenciál lidské paměti a nabízí revoluční techniky, jak si zapamatovat cokoli... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Tak jako nemáš jíst jen pro chuť, tak nesmíš číst jen pro zábavu. (John Ruskin)
Kávička