Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyPsychologiePsychologie pro každéhoEmoce

Momentálně se v této nabídce nachází 120 titulů

1.
Vojtěch Černý a Kateřina Grofová  ·  Edika (2017)
NOVINKA
Tato kniha je určena rodičům a pedagogům, kteří vychovávají děti a ovlivňují tak jejich emocionální život. Na pozadí krátkých, emočně zabarvených příběhů dvou rodičů a jejich čtyř dětí jsou představeny nejdůležitější... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
2.
Edward Phillips, John Hanc a Margaret Moore  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA
Nahlédněte do svého nitra. Cítíte se někdy ve stresu? Emoce s vámi cloumají, bouří se a mění se tak často, že se v nich nevyznáte? Dokonce máte občas pocit, že spolu bojují? Nebo naopak už ani nevíte, jestli vůbec něco cítíte? Tato revoluční kniha vás... (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 27.7.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
3.
Paul Ekman  ·  Jan Melvil publishing (2015)
NA SKLADĚ (2)
Co vyvolává emoce a dokážeme je potlačit? Můžeme se naučit rozlišovat mezi úsměvem zdvořilostním a opravdovým? Býváte-li na pochybách, zda jsou k vám ostatní upřímní, a vůbec co vlastně znamenají reakce druhých, kniha Odhalené emoce vám přijde vhod... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
David D. Burns  ·  Eugenika (2014)
Medzinárodne uznávaná profesionálna príručka na liečbu depresie a podobných problémov (negatívne stavy, zlá nálada, slabá motivácia...). Jej mimoriadnosť spočíva v tom, že sa ňou každý môže riadiť svojpomocne. Vynikajúci terapeut v nej predkladá... (více o knize)
Naše cena: 364 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
5.
Paul Ekman a Wallace Friesen  ·  BIZBOOKS (2015)
Poznáte, když někdo něco předstírá? Tváří se mile, ale přitom vás nemůže vystát, hraje překvapeného, ale ve skutečnosti o všem dávno ví, přetvařuje se, že je nad věcí, ale přitom se cítí smutně? Lidé kolem nás, i my sami, často hrajeme různé... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Joyce Meyer  ·  Slovo života international (2012)
(4)
Joyce Meyer sa v knihe Ako zvládať svoje emócie zaoberá širokým spektrom pocitov, ktoré ako ľudia prežívame. Čitateľovi ponúka návod na to, ako reagovať na prívaly emócií, ktoré môžu do života vniesť úplný zmätok. Dozviete sa aj to... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
7.
Karel Voříšek  ·  Grada (2016)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ
"Štěstí se dá naučit", říká oblíbený moderátor Karel Voříšek. S humorem, ironií, moudrým nadhledem, pokorou a vděčností se s vámi podělí o zkušenosti, které mu v poslední době pomohly cítit se výborně na těle i na... (více o knize)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 25%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Jaro Křivohlavý  ·  Grada (2013)
Již třetí, aktualizované a rozšířené vydání příručky renomovaného českého psychologa svědčí jednak o neustávající naléhavosti problematiky deprese, jednak o stále platné terapeutické hodnotě textu, který se snaží poskytnout odborné rady jak lidem... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Portál (2012)
Úspěch, kariéra a blahobyt představují pro mnohé naplnění životního štěstí. Navzdory tomu všemu však v naší kultuře trpí stále více lidí úzkostnými stavy, pocity nespokojenosti, frustrací, nejistotou a depresemi... (více o knize)
Naše cena: 343 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Kay Pollak  ·  Eugenika (2008)
(2)
Druhá kniha švédského autora Kaye Pollaka následovala po velmi úspěšné první knize "Žádná setkání nejsou náhodná", která byla přeložená do deseti jazyků. (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Ruediger Dahlke  ·  Fontána
Autor zkoumí psychodynamiku deprese. Tato dynamika probíhá podle velmi jednoduchého vzorce rozporu mezi vlastní očekáváním a subjektivní realitou... (více o knize)
Naše cena: 369 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Dalajláma  ·  Slovart (2016)
(3)
Jeho svätosť 14. dalajláma je autorom mnohých kníh, no táto je jeho najpredávanejšou. Prostredníctvom meditácií a príbehov v nej dalajláma ukazuje, ako čeliť depresii, úzkosti, hnevu, žiarlivosti alebo zlej nálade... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Ladislava Doubravová  ·  Doplněk (2009)
(1)
Knížka je osobní zpovědí autorky, v níž zaznamenává své prožitky z období, kdy onemocněla depresí. Zcela otevřeně a upřímně popisuje nesnadnou životní situaci jež nemoci předcházela, její plíživý nástup, který si odmítala připustit ... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Marc Bekoff  ·  Dialog (2017)
Na částečně zchromlou slonici žijící ve stádu divokých slonů v Keni její druzi a družky při svém putování čekávali, dokud se nepřišourá, a často ji i krmili. Konrad Lorenz popsal... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Ivan Slaměník  ·  Grada (2011)
Publikace objasňuje problematiku emocí v historickém průřezu klíčových koncepcí až po současné pojetí, které připisuje při vzniku a vysvětlování emocí rozhodující roli poznávacím procesům... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
16.
Jitka Vysekalová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2014)
Emoce hrají v marketingu důležitou, ne-li hlavní roli – od marketingového výzkumu přes jednotlivé části marketingového mixu až po komunikační strategie. Jak můžeme emoce v marketingu a především v marketingové komunikaci využít? Jaký význam mají emoce... (více o knize)
Naše cena: 470 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
17.
Veronika Pešková  ·  Fontána (2017)
„Šťastný je pouze ten, kdo se nebojí jít štěstí vstříc.“ Máte strach udělat důležitá rozhodnutí? Požádat o zvýšení platu, povýšení či přeložení? Odejít z neuspokojivého vztahu? Čelit budoucnosti? Ať už máte obavy z... (více o knize)
Naše cena: 377 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání posíláme do 19 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 31.8.2017
18.
Heinz-Peter Röhr  ·  Citadella (2017)
NA SKLADĚ (5)
Mohli by sme byť šťastní, lenže často nám staré modely myslenia podkopávajú pocit vlastnej hodnoty. Nie som dosť dobrý. Nezvládnem to. Som smoliar. Tieto skryté programy nám otravujú dušu a spôsobujú rozličné poruchy... (více o knize)
Naše cena: 355 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
19.
Jana Neuwerthová Šmýdová  ·  Grada (2017)
Tato kniha vám pomůže srovnat dosavadní úspěchy a začít na nich stavět život, o kterém sníte. Ujasníte si, jaké sny se vám splnily a jaké se ještě můžou splnit, a objevíte nebo si potvrdíte svoji vlastní životní cestu. - Inspirujte se ke změnám, které... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
20.
Lise Bourbeau  ·  Eugenika (2015)
Autorka odpovedá na otázky a vysvetľuje tak mnohé dôležité skutočnosti o podstate našich pocitov, emócií a vnútorných stavov. Radí, ako sa vysporiadať s rôznymi náročnými situáciami, ako nájsť vnútorný pokoj a ak treba, dokázať odpustiť... (více o knize)
Naše cena: 182 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. (Konfucius )
Kávička