Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáSpolečenské vědyPsychologiePsychologie pro každéhoEmoce

Momentálně se v této nabídce nachází 122 titulů

1.
Joe Solmonese  ·  Management Press (2017)
NOVINKA
Joe Solmonese, bývalý šéf Human Rights Campaign, největší organizace, hájící lidská práva v USA, ví mnoho o tom, jak dosahovat žádoucích společenských změn. Hlavní součástí jeho strategie bylo vždy patřičné zkrocení hněvu: naučil se vnímat tuto... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 5.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 9 dní
2.
Ilse Sand  ·  Portál (2016)
(2)
Jste unavení z toho, že vám lidé pořád říkají, abyste nebrali život tak vážně? Pokud patříte mezi vysoce citlivé osoby, je vlastně v pořádku, že ho berete vážně. Kniha Přecitlivělost není slabost, kterou napsala dánská psychoterapeutka Ilse Sand, jež... (více o knize)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Paul Ekman  ·  Jan Melvil publishing (2015)
NA SKLADĚ (2)
Co vyvolává emoce a dokážeme je potlačit? Můžeme se naučit rozlišovat mezi úsměvem zdvořilostním a opravdovým? Býváte-li na pochybách, zda jsou k vám ostatní upřímní, a vůbec co vlastně znamenají reakce druhých, kniha Odhalené emoce vám přijde vhod... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
4.
Semina Irina  ·  Nakladatelství Fragment (2013)
Vstupte do kouzelného krámku, ve kterém najdete všechno od koštěte na negativní pocity až po mlýnek na problémy. Jak se vyrovnat se vztahy, nešťastnou láskou, finančními problémy či jak najít smysl života? Vydejte se na cestu ke... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Jan Becker  ·  Grada (2017)
Rádi byste se zbavili svých zlozvyků, jako jsou kouření, přejídání nebo závislost na sociálních sítích? Přejete si dosahovat lepších výsledků ve sportu či studiu, zvýšit si sebedůvěru a zlepšit vztahy se svým okolím? Trápí vás stres... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
6.
Portál (2012)
Úspěch, kariéra a blahobyt představují pro mnohé naplnění životního štěstí. Navzdory tomu všemu však v naší kultuře trpí stále více lidí úzkostnými stavy, pocity nespokojenosti, frustrací, nejistotou a depresemi... (více o knize)
Naše cena: 343 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Ruediger Dahlke  ·  Fontána
Autor zkoumí psychodynamiku deprese. Tato dynamika probíhá podle velmi jednoduchého vzorce rozporu mezi vlastní očekáváním a subjektivní realitou... (více o knize)
Naše cena: 369 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
8.
Kathrin Sohst  ·  Grada (2016)
Svými smysly, tedy zrakem, čichem, chutí, sluchem a hmatem, neustále přijímáme spoustu informací. Téměř čtvrtina lidí vnímá vnější i vnitřní podněty intenzivněji, jsou nadprůměrně citliví a často si už od dětství připadají „tak nějak jiní“. Co to... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
9.
Joyce Meyer  ·  Slovo života international (2012)
(4)
Joyce Meyer sa v knihe Ako zvládať svoje emócie zaoberá širokým spektrom pocitov, ktoré ako ľudia prežívame. Čitateľovi ponúka návod na to, ako reagovať na prívaly emócií, ktoré môžu do života vniesť úplný zmätok. Dozviete sa aj to... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
10.
Karel Voříšek  ·  Grada (2016)
"Štěstí se dá naučit", říká oblíbený moderátor Karel Voříšek. S humorem, ironií, moudrým nadhledem, pokorou a vděčností se s vámi podělí o zkušenosti, které mu v poslední době pomohly cítit se výborně na těle i na... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
11.
Paul Ekman a Wallace Friesen  ·  BIZBOOKS (2015)
NA SKLADĚ
Poznáte, když někdo něco předstírá? Tváří se mile, ale přitom vás nemůže vystát, hraje překvapeného, ale ve skutečnosti o všem dávno ví, přetvařuje se, že je nad věcí, ale přitom se cítí smutně? Lidé kolem nás, i my sami, často hrajeme různé... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
12.
Jaro Křivohlavý  ·  Grada (2013)
Již třetí, aktualizované a rozšířené vydání příručky renomovaného českého psychologa svědčí jednak o neustávající naléhavosti problematiky deprese, jednak o stále platné terapeutické hodnotě textu, který se snaží poskytnout odborné rady jak lidem... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Osho  ·  BETA - Dobrovský (2015)
Mějte neustále na paměti, že problémy si vytváříte jen vy sami, říká Osho, jenž se ve svých promluvách zaměřuje na běžné otázky současnosti viděné z pohledu pradávné moudrosti. V této knize zdůrazňuje, že základem všech složitých životních situací... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
14.
Zuzana Koščová  ·  Zuzana Koščová (2013)
NA SKLADĚ (32)
“Verím, že na svete nie sme preto, aby sme robili dojem na druhých a žili nejak “lebo všetci tak žijú.” Verím, že je možné žiť svoj život spôsobom, ktorý nás robí šťastným. Milovať, učiť sa, smiať sa, inšpirovať, plniť si sny, pomáhať,... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
15.
Kay Pollak  ·  Eugenika (2008)
(2)
Druhá kniha švédského autora Kaye Pollaka následovala po velmi úspěšné první knize "Žádná setkání nejsou náhodná", která byla přeložená do deseti jazyků. (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Jitka Vysekalová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2014)
Emoce hrají v marketingu důležitou, ne-li hlavní roli – od marketingového výzkumu přes jednotlivé části marketingového mixu až po komunikační strategie. Jak můžeme emoce v marketingu a především v marketingové komunikaci využít? Jaký význam mají emoce... (více o knize)
Naše cena: 470 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
17.
Marc Bekoff  ·  Dialog (2017)
Na částečně zchromlou slonici žijící ve stádu divokých slonů v Keni její druzi a družky při svém putování čekávali, dokud se nepřišourá, a často ji i krmili. Konrad Lorenz popsal... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Ladislava Doubravová  ·  Doplněk (2009)
(1)
Knížka je osobní zpovědí autorky, v níž zaznamenává své prožitky z období, kdy onemocněla depresí. Zcela otevřeně a upřímně popisuje nesnadnou životní situaci jež nemoci předcházela, její plíživý nástup, který si odmítala připustit ... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
David D. Burns  ·  Eugenika (2014)
Medzinárodne uznávaná profesionálna príručka na liečbu depresie a podobných problémov (negatívne stavy, zlá nálada, slabá motivácia...). Jej mimoriadnosť spočíva v tom, že sa ňou každý môže riadiť svojpomocne. Vynikajúci terapeut v nej predkladá... (více o knize)
Naše cena: 364 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Ivan Slaměník  ·  Grada (2011)
Publikace objasňuje problematiku emocí v historickém průřezu klíčových koncepcí až po současné pojetí, které připisuje při vzniku a vysvětlování emocí rozhodující roli poznávacím procesům... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Slabá kniha je jako slabá žena. Kdekdo se s ní vyspí. (Milan Kenda)
Kávička