Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaSpolečenské vědyPsychologiePsychologie pro každéhoAsertivita

Momentálně se v této nabídce nachází 40 titulů

1.
David Fontana  ·  Portál (2017)
Jak dobře vás znají ostatní? Jak dobře znáte lidi, se kterými pracujete? Co můžete udělat pro zlepšení svých sociálních dovedností? Kniha jde pod povrch mechanického... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dnů
2.
Conrad Potts a Suzane Potts  ·  Grada (2014)
NA SKLADĚ
Není potřeba vyvíjet nátlak, abyste dosáhli toho, co chcete. Existují jednoduché způsoby, jak se prosadit, které vám přináší tato kniha. Poradí vám a na příkladech ukáže, jak jednat asertivně, vybaví vás praktickými nástroji a technikami ke zvládnutí... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
3.
Tomáš Novák  ·  BIZBOOKS (2012)
Nedokážete odmítnout pomoc druhému člověku, i když se vám to nehodí a je to nad vaše síly? Je vám trapné někoho požádat o pomoc nebo o jinou laskavost? Na schůzích či prezentacích sedíte vždy vzadu a tváříte se nenápadně? Necháte na sobě „dříví štípat“?.. (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Tomáš Novák a Yveta Kudláčková  ·  Grada (2008)
Vycházíte vstříc již dopředu všem, s nimiž jednáte? Ustupujete, protože přeci moudřejší ustoupí? Necháváte si všechno líbit a často vás napadne, že byste raději byli nejmenší na celém světě? Pokud ano, pak kniha Asertivní žena byla napsána právě pro vás.. (více o knize)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
5.
Ján Praško a Hana Prašková  ·  Grada (2007)
(1)
Publikace je druhým přepracovaným a doplněným vydáním velmi úspěšné a vyhledávané praktické příručky, která je vhodná pro každého, kdo chce zlepšit svoje komunikační dovednosti. (více o knize)
Naše cena: 298 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
6.
Sue Hadfieldová a Gill Hassonová  ·  Grada (2012)
Zjistili jste, že říkáte ano v situaci, kdy byste raději řekli ne? Udělali byste cokoliv pro to, abyste se vyhnuli konfliktu a konfrontaci? Jste nerozhodní a bojíte se následků svého rozhodnutí? ... (více o knize)
Naše cena: 253 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
7.
Tomáš Novák  ·  Grada (2012)
NA SKLADĚ
Uveďte spolu s námi asertivitu do praxe. Asertivita není jenom prosazování vlastních postojů, názorů a požadavků. Je to i forma jednání snižující strach z různých společenských situací, z emocionálních a sociálních vztahů... (více o knize)
Naše cena: 192 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
8.
Dagmar Lahnerová  ·  Grada (2012)
Praktická a čtivá knížka pomůže všem manažerům, vedoucím týmů a podnikatelům asertivně komunikovat s jednotlivci a týmy. Dozvíte se, jak asertivně vyjadřovat nesouhlas a řešit konflikty, jak pomocí asertivity čelit neoprávněné kritice, jak rozpoznat různé (více o knize)
Naše cena: 288 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
9.
Robert Alberti a Michael Emmons  ·  Vydavateľstvo F (2011)
(1)
Slovenské vydanie deviateho plne aktualizovaného amerického vydania. Kniha je najuznávanejším manuálom asertivity. Doplnená o poznatky týkajúce sa sociálnej inteligencie, osobných väzieb, výskumu mozgu, narábania s kritikou, asertivity... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
Heinz-Peter Röhr  ·  Citadella (2017)
NA SKLADĚ (5)
Mohli by sme byť šťastní, lenže často nám staré modely myslenia podkopávajú pocit vlastnej hodnoty. Nie som dosť dobrý. Nezvládnem to. Som smoliar. Tieto skryté programy nám otravujú dušu a spôsobujú rozličné poruchy... (více o knize)
Naše cena: 355 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
11.
Tomáš Novák  ·  Grada (2011)
S nadhledem, humorem a lehkostí představuje zkušený manželský poradce a osvědčený autor základy asertivity v kontextu manželství a rodiny. V laické psychologické literatuře snad nenalezneme frekventovanější téma, než je asertivita, ... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
12.
Vít Prokůpek  ·  Prokůpek Vít (2017)
NA SKLADĚ
Po velkém úspěchu elektronické knihy vychází titul i v tištěné podobě! Kniha, která si rychle získala oblibu čtenářů především díky čtivosti, praktičnosti a užitečnosti popisovaných technik. Co se v knize... (více o knize)
Naše cena: 366 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
13.
Ghislaine Trabacchi  ·  Portál (2007)
Neumět odmítat s sebou nese řadu problémů - například unáhlené zadlužení, špatné vztahy s nadřízenými, špatné chování dětí atd. Pokud se chceme naučit jednat tak, aby nás druzí respektovali a uměli jsme se prosadit bez agrese... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
14.
David Berceli  ·  Maitrea (2017)
NA SKLADĚ
Kniha Revoluční metoda uvolňování traumatu ukazuje, jak se stres, úzkost a trauma podepisují na naší psychické a fyzické kondici. Jak ale její autor dokládá, i ta nejotřesnější zkušenost nám může otevřít cestu ke... (více o knize)
Naše cena: 337 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
15.
Tomáš Novák  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
S nadhledem, humorem a lehkostí představuje zkušený manželský poradce a osvědčený autor základy asertivity v kontextu manželství a rodiny. V laické psychologické literatuře snad nenalezneme frekventovanější téma, než je asertivita... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
16.
Ján Praško a Hana Prašková  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (1)
Je mnoho cest, jak zlepšit kvalitu života. Jednou z nich je i asertivita, umění prosadit se a zároveň respektovat potřeby druhých. Asertivita pomáhá ve spolupráci s ostatními. Být asertivní znamená stát si na svých právech bez toho... (více o eknize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
17.
Ján Praško  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Tato publikace je určena všem lidem, kteří se trápí partnerskými problémy a konflikty, pokládají je za zbytečné a chtějí se jich zbavit. První část je věnována typickým problémovým typům manželství, a je ilustrována... (více o eknize)
Naše cena: 203 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
18.
Tomáš Novák a Yveta Kudláčková  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Vycházíte vstříc již dopředu všem, s nimiž jednáte? Ustupujete, protože přeci moudřejší ustoupí? Necháváte si všechno líbit a často vás napadne, že byste raději byli nejmenší na celém světě? Pokud ano, pak kniha... (více o eknize)
Naše cena: 157 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
19.
Tomáš Novák  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Asi si řeknete, že období svátků a dovolených nemůže být zátěžové. Vždyť všichni si bereme v práci volno především proto, abychom si odpočinuli. Omyl. I pečlivě naplánované äprázdninyô mohou být stresové a velice vypjaté. V takových chvílích je třeba... (více o eknize)
Naše cena: 104 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
20.
Tomáš Novák  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Uveďte spolu s námi asertivitu do praxe. Asertivita není jenom prosazování vlastních postojů, názorů a požadavků. Je to i forma jednání snižující strach z různých společenských situací, z emocionálních a sociálních vztahů... (více o eknize)
Naše cena: 161 Kč ihned ke stažení
12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. (André Maurois)
Kávička