Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáSpolečenské vědyPsychologiePsychologie pro každého

Momentálně se v této nabídce nachází 2845 titulů

1.
Joshua Cooper Ramo  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA
Nekončící teror. Vlny uprchlíků. Nestabilní globální ekonomika. Překvapivé výsledky voleb. Zázračné pokroky v medicíně. Co když to všechno spolu nějak souvisí? A co když to lze jednoduše pochopit? Dennodenně jsme obklopeni událostmi, kterým moc... (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 26.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 8 dní
2.
Zdeněk Mahler  ·  TZ-one (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha o člověku, jeho morálce a skutečných hodnotách lidského života. (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
3.
Vlastimil Marek  ·  TZ-one (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Knihy, které stojí za to přečíst (a nejlépe opakovaně), jsou ty, které dokáží lahodností a vytříbenosti jazyka a zároveň pádností argumentů posunout hranice našeho myšlení a poukázat na jiný, lepší způsob pohledu na lidské... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
4.
Meik Wiking  ·  Jota (2017)
NA SKLADĚ TOP #19 (7)
Proč jsou Dánové nejšťastnějšími lidmi na světě? Odpovědí je hygge, říká Meik Wiking, ředitel Institutu pro výzkum štěstí v Kodani. Hygge je pocit, který zažíváte během bouřky, když jste v pohodlných ponožkách schoulení na pohovce, přikrytí měkkou dekou.. (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 23%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Milan Benjan  ·  Benjan (2017)
NOVINKA
O autorite a poslušnosti, o príčinách ich takmer všeobecnej absencie v dnešnej dobe, o dôsledkoch tohto javu na (nielen) morálny úpadok, ale aj o možnosti liečby tejto zhubnej choroby spoločnosti v tzv. „civilizovaných krajinách západnej kultúry“... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 12 dnů
6.
Claudia Croos–Müller  ·  NOXI (2017)
NOVINKA
Chýba vám pocit spokojnosti, šťastia a smútok vás navštevuje akosi často? Tak zmeňte držanie tela! Stav mysle ovplyvňuje, okrem iného, aj držanie tela. A naopak, držanie tela, resp. jeho fyzické aktivity, ovplyvňujú stav mysle alebo... (více o knize)
Naše cena: 235 Kč  (tedy ušetříte 18%) posíláme do 5 dnů
7.
David Eagleman  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA
Z temnoty a ticha našej lebky ovláda mozog každodenné príbehy reality a určuje, kým sme. V priebehu svojich výskumov a experimentov sa David Eagleman vydáva do sveta extrémnych športov, trestného práva, neverbálnej komunikácie, genocídy, operácií... (více o knize)
Naše cena: 353 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 17.11.2017
8.
Dan Millman  ·  Sagittarius (2004)
NA SKLADĚ TOP #52 (145)
Autentický a poutavý příběh autora, bývalého mistra světa v gymnastice, o nesnadné cestě od pouhého vnějšího úspěchu k nalezení sebe sama představuje snahu o zakotvení pomíjivého, každodenního života v hodnotách, které trvají věčně... (více o knize)
Naše cena: 213 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
Laurent Gounelle  ·  Rybka Publishers (2015)
(5)
Nový román autora světoznámého bestselleru Muž, který chtěl být šťastný je poutavě napsaným příběhem, který osloví každého, kdo se zamýšlí nad sebou samým, hledá odpověď na otázku po smyslu života a chce se stát strůjcem svého osudu. Představte si... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
10.
Cal Newport  ·  Jan Melvil publishing (2016)
NA SKLADĚ (2)
V knize Hluboká práce představuje Cal Newport svůj stejnojmenný koncept – schopnost soustředit se bez rozptylování na kognitivně náročné úkoly. Hluboká práce vám umožní rychle pochopit složité koncepty a vytvářet lepší výstupy v kratším čase... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Marie Kondo  ·  Knižní klub (2015)
NA SKLADĚ (4)
Poznejte originální umění, díky němuž se spolehlivě zbavíte nepořádku a náležitě si uspořádáte věci. Tato přesvědčivá knížka se právem stala ohromným bestsellerem po celém světě a vyšvihla se na první místo žebříčku New York Times... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Dan Millman  ·  Sagittarius (2003)
NA SKLADĚ (18)
Autor <a href="?uItem=35282">Cesty pokojného bojovníka</a> pokračuje v líčení své životní cesty za sebenalezením a sebedovršením. Poté, co strávil několik let tréninkem u svého gurua jménem Sokrates, se Dan pokouší usadit... (více o knize)
Naše cena: 232 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
13.
David Deida  ·  Synergie (2011)
(14)
Jaké je vaše nejhlubší životní poslání? Co doopravdy ženy chtějí? Jak se stát skvělým milencem? Pokud čtete tyto otázky a jste muž, určitě jste si již tyto a podobné otázky pokládali. Možná ale nebylo snadné na ně nalézt odpověď... (více o knize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
14.
Radkin Honzák  ·  Galén (2015)
Vtipně psaná knížka oblíbeného autora nabízí jakéhosi průvodce pro přežití sestry v jejím náročném povolání. Text poskytuje rady a doporučení, jak - řečeno tenisovou hantýrkou -odvracet vyčerpávající „nudné údery“ a co nejúčinněji se bránit krizovým... (více o knize)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Radkin Honzák  ·  Vyšehrad (2017)
NA SKLADĚ
Kniha významného českého psychiatra hledá odpověď na otázku vztahu lidského těla a lidské duše Po velmi úspěšné knize Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření a knižním rozhovoru s Renatou Červenkovou Všichni žijem´ v blázinci p (více o knize)
Naše cena: 306 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
Chris Anderson  ·  Jan Melvil publishing (2016)
NA SKLADĚ
Chris Anderson, hlavní tvůrce a kurátor slavných TED konferencí, ukázal celému světu, jakou sílu může mít mluvené slovo. Osmnáctiminutové strhující přednášky zvané TED Talks, přístupné zdarma na internetu (www.ted.com) dokážou stamiliony lidí na celém... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
Hal Elrod  ·  Pragma (2017)
Tajemství, které vám změní život. Ke zlepšení stačí 6 minut denně. Celosvětový trend, který v poslední době dobývá svět: čtenáři a fanoušci Zázračného rána tvoří pozoruhodnou skupinu sestavenou z podobně založených... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Daniel Goleman  ·  Metafora (2011)
(10)
Je "chytrost" něčím, co je člověku předem dáno, aniž by na tom mohl něco změnit? Donedávna se myslelo, že ano a že tím, co určuje inteligenci člověka, je právě míra úspěšnosti v IQ testech. Kupodivu tomu tak ale není... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
19.
Sarah Knight  ·  BIZBOOKS (2017)
NA SKLADĚ
Stres, přetažení, únava ze života... Jedete v tom taky? Jste zvyklí vyhovět každému, kdo vás o něco požádá, jen ne sobě? Jste zvyklí vyhovět každému, kdo vás o něco požádá, jen ne sobě? Do háje s tím! Knihu, kterou... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
Susan Jeffers  ·  Grada (2010)
(8)
Bojíte se udělat důležitá rozhodnutí? Požádat o zvýšení platu? Odejít z neuspokojivého vztahu? Čelit budoucnosti? Ať už máte obavy z čehokoli, tato kniha vám pomůže jim porozumět a vypořádat se s nimi jednou provždy... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
123456789 … 143

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. (Konfucius )
Kávička