Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyPsychologiePsychologie pro každého

Momentálně se v této nabídce nachází 2827 titulů

1.
Jennifer Goddard a Tony Buzan  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA
Rychle vezměte do ruky tužku, je na čase potrénovat si mozek. Tato kniha je plná zábavných věcí, které pomohou rozvíjet váš mozek a díky nimž se z vás stanou lidé, kteří se snadno učí po celý život. Ponořte se do rébusů a nedovolte, aby se v nich vaše... (více o knize)
Naše cena: 126 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 24.8.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
2.
Stephen Joseph  ·  Portál (2017)
NOVINKA
Když se vám rozbije cenná váza, jak naložíte se střepy? Vyhodíte je, snažíte se je slepit do původní podoby, nebo je použijete, abyste vytvořili něco zcela nového? Traumatická událost, která rozbíjí náš dosavadní život, nemusí nutně znamenat zkázu... (více o knize)
Naše cena: 361 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
David Eagleman  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA
Z temnoty a ticha uvnitř lebky ovládá mozek každodenní příběhy naší reality a určuje, kým jsme. V průběhu svých výzkumů a experimentů se David Eagleman vydává do světa extrémních sportů, trestního práva, neverbální komunikace, genocidy, operací mozků, int (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 21.9.2017
4.
Meik Wiking  ·  Jota (2017)
NA SKLADĚ TOP #8 (1)
Proč jsou Dánové nejšťastnějšími lidmi na světě? Odpovědí je hygge, říká Meik Wiking, ředitel Institutu pro výzkum štěstí v Kodani. Hygge je pocit, který zažíváte během bouřky, když jste v pohodlných ponožkách schoulení na pohovce, přikrytí měkkou dekou.. (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 23%) posíláme ihned
5.
Michael Neill  ·  BIZBOOKS (2017)
NA SKLADĚ TOP #54
Autor bestsellerů Michaell Neill v této malé knize představuje zajímavý pohled na život, který převrací úplně naruby tradiční psychologii. Sdílí se čtenáři jednoduché principy, které vysvětlují, odkud pocházejí naše pocity a jak (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
6.
Marie Kondo  ·  Knižní klub (2015)
NA SKLADĚ TOP #87 (3)
Poznejte originální umění, díky němuž se spolehlivě zbavíte nepořádku a náležitě si uspořádáte věci. Tato přesvědčivá knížka se právem stala ohromným bestsellerem po celém světě a vyšvihla se na první místo žebříčku New York Times... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
7.
Sarah Knight  ·  BIZBOOKS (2017)
NA SKLADĚ TOP #27
Stres, přetažení, únava ze života... Jedete v tom taky? Jste zvyklí vyhovět každému, kdo vás o něco požádá, jen ne sobě? Jste zvyklí vyhovět každému, kdo vás o něco požádá, jen ne sobě? Do háje s tím! Knihu, kterou... (více o knize)
Naše cena: 223 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
8.
Marek Herman  ·  Hanex (2014)
NA SKLADĚ TOP #35 (6)
Kniha je cenná hlavně tím, že je napsána odborně, přitom naprosto srozumitelně, autor si s pomyslným čtenářem vlastně povídá. Objevíte v ní svěží pohledy a úvahy z oblasti sebepoznání, mezilidských vztahů a výchovy malých dětí... (více o knize)
Naše cena: 165 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
9.
Dan Millman  ·  Sagittarius (2004)
NA SKLADĚ TOP #42 (29)
Autentický a poutavý příběh autora, bývalého mistra světa v gymnastice, o nesnadné cestě od pouhého vnějšího úspěchu k nalezení sebe sama představuje snahu o zakotvení pomíjivého, každodenního života v hodnotách, které trvají věčně... (více o knize)
Naše cena: 201 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
10.
Richard Wiseman  ·  ANAG (2012)
(2)
Chcete vylepšit některou z důležitých stránek vašeho života? Například shodit pár kilo, najít ideálního partnera, získat práci svých snů nebo být prostě šťastnější? Pak byste měli určitě sáhnout po knize 59 vteřin!... (více o knize)
Naše cena: 124 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
11.
Jeroným Klimeš  ·  Portál (2015)
V České republice se v posledních letech rozchází více než polovina manželských párů. "Poločas rozpadu" partnerského vztahu se počítá spíš na roky než na... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Mirzakarim Norbekov  ·  Holík Jaroslav (2014)
Tato kniha je unikátní. Nejedná se pouze o příručku zrychlené výuky obnovení zraku, není to jen filozofický traktát pro chronicky nemocného smolaře, je to návod k činnosti. Před vámi se otevírá metoda oceněná Mezinárodní asociací nezávislých expertů... (více o knize)
Naše cena: 350 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Cal Newport  ·  Jan Melvil publishing (2016)
NA SKLADĚ AKCE (1)
V knize Hluboká práce představuje Cal Newport svůj stejnojmenný koncept – schopnost soustředit se bez rozptylování na kognitivně náročné úkoly. Hluboká práce vám umožní rychle pochopit složité koncepty a vytvářet lepší výstupy v kratším čase... (více o knize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme ihned
14.
Robert B. Cialdini  ·  Jan Melvil publishing (2016)
NA SKLADĚ AKCE
Svůj klasický bestseller Zbraně vlivu napsal Robert Cialdini už před dvaatřiceti lety. Úspěch první knihy – 3 miliony prodaných výtisků v 31 jazycích – byl ale jen začátkem. Tématem přesvědčování (anglicky persuasion) se autor zabýval i nadále... (více o knize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme ihned
15.
Josef Schovanec  ·  Paseka (2017)
NA SKLADĚ
Přízračná stanice londýnského metra, orientální bazar, exotická gastronomie Balúčistánu… Josef Schovanec, muž s autismem a s doktorátem z filozofie, nás v souboru krátkých svižných textů zve na originální cestu po... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
16.
Laurent Gounelle  ·  Rybka Publishers (2015)
(4)
Nový román autora světoznámého bestselleru Muž, který chtěl být šťastný je poutavě napsaným příběhem, který osloví každého, kdo se zamýšlí nad sebou samým, hledá odpověď na otázku po smyslu života a chce se stát strůjcem svého osudu. Představte si... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
17.
Dan Millman  ·  Sagittarius (2003)
NA SKLADĚ (3)
Autor <a href="?uItem=35282">Cesty pokojného bojovníka</a> pokračuje v líčení své životní cesty za sebenalezením a sebedovršením. Poté, co strávil několik let tréninkem u svého gurua jménem Sokrates, se Dan pokouší usadit... (více o knize)
Naše cena: 232 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
18.
Robin S. Sharma  ·  Rybka Publishers (2012)
(4)
Žijete plným a smysluplým životem? Využíváte zcela svých možností, svého vnitřního potenciálu? Máte jasno v tom, co byste chtěli v životě dokázat? Umíte odpouštět? Žijete tak, abyste mohli umřít štastní? Co po sobě zanecháte, až se odeberete na věčnost? (více o knize)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Peter Gruss  ·  Portál (2009)
Kniha hledá odpovědi na otázky stárnutí a jeho možností z pohledu vývojové psychologie, neurobiologie, evoluční biologie, biochemie, medicíny, gerontologie, politologie nebo andragogiky. (více o knize)
Naše cena: 492 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Michaela Karsten a Gunther Karsten  ·  BIZBOOKS (2014)
NA SKLADĚ
Jsou lidé se „zázračnou pamětí“ hříčkou přírody, nebo jde o kombinaci talentu a tvrdé práce? Co se děje v jejich mozku? Dá se z jejich zkušenosti užít něco v každodenním životě? A kdo by se nebál oslabování paměti ve stáří... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
123456789 … 142

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihkupectví je jeden z mála důkazů, ze lidé stále myslí. (Jerry Seinfeld)
Kávička