Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyPsychologiePsychologie pro každého

Momentálně se v této nabídce nachází 2803 titulů

1.
Tony Buzan, Jennifer Goddard a Jorge Castaneda  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Myšlenkový graf, který jeho autor a tvůrce geniálního konceptu myšlenkových map, Tony Buzan, považuje za ten nejdůležitější graf na světě, odkrývá tajemství schopnosti učit se a pamatovat si. Pomocí jednoduchého grafu dokážete neuvěřitelným způsobem zvýši (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme ihned
2.
Jan Becker  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Rádi byste se zbavili svých zlozvyků, jako jsou kouření, přejídání nebo závislost na sociálních sítích? Přejete si dosahovat lepších výsledků ve sportu či studiu, zvýšit si sebedůvěru a zlepšit vztahy se svým okolím? (více o eknize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
3.
Aletha J. Solter  ·  Triton (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Cítíte se pláčem a záchvaty vzteku svého dítěte zaskočeni? Nevíte, jak se k němu postavit, nemáte k jeho řešení potřebnou trpělivost nebo vás rozčiluje? Máte problém zorientovat se v... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
4.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Potýkáte se i vy s diagnózou ADHD? Nebo máte někoho takového ve svém okolí? Pokud ano, je tato publikace určena právě vám. Autorky si daly za cíl dovést hyperaktivní dospělé k sebepoznání, naučit je ovlivňovat negativa... (více o eknize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
5.
Jana Neuwerthová Šmýdová  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Tato kniha vám pomůže srovnat dosavadní úspěchy a začít na nich stavět život, o kterém sníte. Ujasníte si, jaké sny se vám splnily a jaké se ještě můžou splnit, a objevíte nebo si potvrdíte svoji vlastní životní cestu. (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
6.
Julia Shaw  ·  Paseka (2017)
NOVINKA
Stává se vám, že najednou zapomenete, co jste chtěli udělat? Nemůžete přijít na jméno známého, kterého jste právě potkali? Tímto způsobem paměť chybuje celkem běžně... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 6 dnů
7.
Jeanne Siaud-Facchin  ·  Ekopress (2017)
NOVINKA
Co když sebou extrémní inteligence nese vyhrocenou citlivost? A co když může oslabovat a přinášet utrpení? Být nadaný je bohatství. Ale také rozdílnost, která může vyvolávat pocit... (více o knize)
Naše cena: 354 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 18 dnů
8.
James R. Doty  ·  Fortuna Libri ČR (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Neurochirurgova výprava za tajemstvím mozku a tajemstvím srdce. Myslíte, že kouzla existují jen v pohádkách? Tato kniha vás přesvědčí o opaku – kouzlit může opravdu každý, ale jedná se o kouzla, která se schovávají v lidské mysli. (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
9.
Dan Ariely  ·  Práh (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #41 (4)
Proč nás selský rozum často vede ke ztrátovým rozhodnutím Ještě provokativnější pokračování bestselleru Jak drahé je zdarma! Čím to, že velcí šéfové pořád dostávají obří odměny? Proč máme tak rádi nábytek, který... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 47%) ihned ke stažení
10.
David Deida  ·  Synergie (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #46 (12)
Jaké je vaše nejhlubší životní poslání? Co doopravdy ženy chtějí? Jak se stát skvělým milencem? Pokud čtete tyto otázky a jste muž, určitě jste si již tyto a podobné otázky pokládali. Možná ale nebylo snadné na ně nalézt... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
11.
David Deida  ·  Synergie (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #61 (2)
Po bestselleru Cesta pravého muže - knize, která pomáhá statisícům mužů po celém světě spojit se se svou podstatou, zorientovat se v sobě, v ženách, sexu, kariéře a poslání - mají konečně i české čtenářky v rukou překlad... (více o eknize)
Naše cena: 194 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
12.
Marie Kondo  ·  Knižní klub (2015)
NA SKLADĚ TOP #96 (3)
Poznejte originální umění, díky němuž se spolehlivě zbavíte nepořádku a náležitě si uspořádáte věci. Tato přesvědčivá knížka se právem stala ohromným bestsellerem po celém světě a vyšvihla se na první místo žebříčku New York Times... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
13.
Michael Neill  ·  BIZBOOKS (2017)
NA SKLADĚ
Autor bestsellerů Michaell Neill v této malé knize představuje zajímavý pohled na život, který převrací úplně naruby tradiční psychologii. Sdílí se čtenáři jednoduché principy, které vysvětlují, odkud pocházejí naše pocity a jak (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
14.
Meik Wiking  ·  Jota (2017)
NA SKLADĚ TOP #50
Proč jsou Dánové nejšťastnějšími lidmi na světě? Odpovědí je hygge, říká Meik Wiking, ředitel Institutu pro výzkum štěstí v Kodani. Hygge je pocit, který zažíváte během bouřky, když jste v pohodlných ponožkách schoulení na pohovce, přikrytí měkkou dekou.. (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
15.
Chris Voss  ·  Jan Melvil publishing (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #91 (1)
Když jde o lidský život, nelze dělat kompromisy. To se naučil Chris Voss, bývalý hlavní vyjednavač u FBI. Přes svůj nekompromisní název jde o knížku nesmírně užitečnou pro nás všechny, kteří potřebujeme vyjednat třeba lepší... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 28%) ihned ke stažení
16.
David Deida  ·  Synergie (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #26 (2)
Hledáte spřízněnou duši, nebo se jen pokoušíte přimět manžela, aby vynášel odpadky? Stále znovu narážíte na zvláštní chování mužů, kterému nerozumíte, a ptáte se: „Proč to dělají?“ V této knize, která je určená... (více o eknize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
17.
Roger Baker  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #47 (1)
Náhlé a mimořádně nepříjemné záchvaty strachu se týkají zhruba 4 procent lidí. Tato kniha vám pomůže tento stav pochopit a prakticky s okamžitým účinkem proti němu bojovat. Také vám může poradit, jak na to, když se tento typ... (více o eknize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
18.
Marek Herman  ·  Hanex (2014)
NA SKLADĚ TOP #69 (5)
Kniha je cenná hlavně tím, že je napsána odborně, přitom naprosto srozumitelně, autor si s pomyslným čtenářem vlastně povídá. Objevíte v ní svěží pohledy a úvahy z oblasti sebepoznání, mezilidských vztahů a výchovy malých dětí... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
19.
Daniel Goleman  ·  Metafora (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #22 (5)
Je "chytrost" něčím, co je člověku předem dáno, aniž by na tom mohl něco změnit? Donedávna se myslelo, že ano a že tím, co určuje inteligenci člověka, je právě míra úspěšnosti v IQ testech. Kupodivu tomu tak ale není... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
20.
Dan Millman  ·  Sagittarius (2004)
TOP #42 (29)
Autentický a poutavý příběh autora, bývalého mistra světa v gymnastice, o nesnadné cestě od pouhého vnějšího úspěchu k nalezení sebe sama představuje snahu o zakotvení pomíjivého, každodenního života v hodnotách, které trvají věčně... (více o knize)
Naše cena: 201 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
123456789 … 141

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. (Konfucius )
Kávička