Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyPsychologieParapsychologie

Momentálně se v této nabídce nachází 196 titulů

1.
Jakub Tenčl  ·  IngramSpar (2016)
Kniha obsahuje soubor vybraných skriptů, určené pro hypnoterapeuty k použití pro své klienty. Skripty byly aplikovány v praxi s pozitivním výsledkem... (více o knize)
Naše cena: 95 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dnů
2.
Penelope Smith  ·  Elfa (2011)
(1)
Jak zvířata prožívají svůj odchod z tohoto světa? Jak k nám promlouvají po své smrti? Jak se můžeme s jejich duchem spojit? Ztráta zvířecího společníka může být velice bolestivým zážitkem. Pokud se však na smrt zvířete podíváte z duchovního hlediska... (více o knize)
Naše cena: 296 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Robert Bruce  ·  Fontána (2016)
(1)
Toužli jste někdy létat, procházet zdmi, cestovat okolním vesmírem, zkoumat exotické planety a říše, navštěvovat své přátele a blízké, prožívat duchovní dimenze nebo jen tak si... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Stanislav Grof  ·  Práh (2013)
Tato Grofova kniha se zabývá některými základními existenčními otázkami, které si lidé kladou od nepaměti. Jak vznikl náš vesmír? Je svět, ve kterém žijeme, pouhým produktem mechanických procesů probíhajících v neživé, nehybné a reaktivní hmotě?... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Teodor Rosinský  ·  CAD PRESS (2010)
(1)
Publikace je prezentována jako souhrn aktuálních poznatků o problematice, které se autor věnuje celá desetiletí a která není ani ve světové literatuře uceleným způsobem rozpracovaná.... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dnů
6.
Stanislav Grof  ·  Práh (2012)
(4)
Esotrerika, psychologie i medicína. Fascinující příběhy, které obsahují Grofův půl století trvající průzkum oblastí, které konvenční psychologie dosud nezmapovala... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
7.
Pavla Benettová  ·  Vodnář (2014)
Autorka dává nahlédnout do dění okolo Petra Chobota na základě osobní zkušenosti. Prolínání "reality" s prostory za hranicí běžného vnímání je zpracované do srozumitelné formy, která je přijatelná i pro racionálně uvažující čtenáře. Tento má tak možnost s (více o knize)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
8.
Gordon Smith  ·  Eminent (2006)
Na zprávách, které Gordon Smith předává, není nic nejasného. Je bezesporu největším současným britským médiem. Dvě stručné věty z britského deníku Daily Mail výmluvně vypovídají o neobyčejných schopnostech muže, který přinesl tisícům lidí jistotu... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Gordon Smith  ·  Synergie (2013)
(1)
Každý, kdo někdy dostal nějakou zprávu ze světa těch, kteří tu s námi již nejsou, vám nejspíš řekne, že to změnilo jeho život. Není snad věc, která by člověka uklidnila více, než dostat zprávu od někoho, koho oplakával a o kom se domníval, že odešel... (více o knize)
Naše cena: 124 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Russell Targ  ·  Dialog (2014)
Mimosmyslové vnímání představuje prožitek či příjem informací, jež neprocházejí smysly. Jasnovidné jsou vjemy informací nebo obrazů, které se právě odehrávají na vzdálených místech a dosud nejsou nikomu známy. Tzv. čisté vnímání probíhá bez ega... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Milan Rýzl  ·  CAD PRESS (2010)
NA SKLADĚ
"Tato Rýzlova kniha se nepochybně stane jedním z klasických děl tohoto oboru. Představuje zlatý důl informací o kontroverzní disciplíně, která si postupně získává půdu pod nohama." ... (více o knize)
Naše cena: 429 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
12.
Russell Targ a Jane Katra  ·  Triton (2009)
Kniha přibližuje čtenářům podivuhodný svět paranormálních jevů a schopností, svět, v němž bezdotykové léčení, předávání energie či jasnovidné sny nejsou nic neobvyklého... (více o knize)
Naše cena: 359 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
Hartwig Hausdorf  ·  Knižní klub (2014)
Jak přežíváme vlastní smrt. Co se vlastně s námi děje, když tělo „ukončí svou pozemskou pouť“? Znamená to definitivní konec? Vždyť fyzika nás přece učí, že v univerzu se nic neztrácí: hmota se přeměňuje v energii a naopak... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
14.
Hartwig Hausdorf  ·  NS Svoboda (2012)
Poslali Rusové již roky před Gagarinem do vesmíru kosmonauty, jejichž těla dodnes krouží univerzem? Kdo byli podivní odesilatelé e-mailů, které v 80. letech obdržel jeden učitel? Podle obsahu pocházely ze 16. století ... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Raymond A. Moody a Paul Perry  ·  Knižní klub (2013)
NA SKLADĚ (1)
Světově proslulého amerického lékaře Raymonda Moodyho čeští čtenáři dávno dobře znají. Jeho nejnovější kniha je fascinující autobiografií, v níž autor vyprávěním o svém dětství, komplikovaném vztahu s otcem,... (více o knize)
Naše cena: 28 Kč posíláme ihned
16.
Raymond A. Moody  ·  Knižní klub (2014)
NA SKLADĚ
Americký lékař a spisovatel proslul po celém světě jako významný badatel a spisovatel, který se zaměřil na oblast „smrti“ a zážitků s ní spjatých. Co vlastně nás čeká po smrti? Náboženský pohled předpokládá určitou formu posmrtné existence... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
17.
Kurt Tepperwein  ·  Fontána (2012)
Díky umění autohypnózy získáme přámý přístup k podvědomí a tak můžeme bezprostředně působit na vlastní duševní a tělesný stav. Když sesprávně používá, jedná se o velmi účinnou metodu odstraňování vnitřních zábran, stresu, stejně jako mírněmí fyzických... (více o knize)
Naše cena: 321 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Gerald Brittle  ·  Graymalkin Media (2013)
If you think ghosts are only responsible for hauntings, think again. The Demonologist reveals the grave religious process behind supernatural events and how it can happen to you. Used as a text in seminaries and classrooms, ... (více o knize)
Naše cena: 468 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Taťjana Tichoplavová a Vitalij Tichoplavov  ·  Eugenika (2005)
V publikaci nazvané Neomezené možnosti člověka najdete fakta, která dokazují, že každý z nás disponuje neuvěřitelnými schopnostmi. (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Rupert Sheldrake  ·  Pragma (2014)
Možná považujete jevy jako telepatie či předvídání budoucnosti za nadpřirozené či neexistující. Tato kniha vám však s pomocí vědeckých metod dokáže, že jsou naopak naší přirozenou součástí. Doktor Rupert Sheldrake ve své knize shrnul více než 25 let... (více o knize)
Naše cena: 230 Kč obvykle posíláme do 8 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih. (Thomas Carlyle)
Kávička