popis
Parapsychologie

Knihy Společenské vědy Psychologie Parapsychologie

V podkategorii Parapsychologie se nachází 185 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Strážce brány
Stanislav Motl  ·  Eminent (2010)
(2)
Kniha Strážce brány je výsledkem autorova mnohaletého zájmu o záhady a snahy o jejich objasnění. Do historie vstoupila jeho reportáž o podivuhodné bytosti z jihlavského podzemí, která v pořadu Na vlastní oči TV Nova budila v letech 1997 - 2000... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
2.
Šestý smysl
Rainer Holbe  ·  Dialog (2011)
(1)
Telepatie, zázračná uzdravení, posmrtné zkušenosti, znovuzrození jako přírodní zákon, mimozemské inteligence, kruhy v obilí, mentální síly, živé sny, tajemná zvířecí psychika, cesty k duchovnímu probuzení, poselství z říše mrtvých... (více o titulu)
Naše cena: 296 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
3.
Prokletá místa Čech a Moravy
Veronika Rubínková  ·  Plot (2011)
Jsou místa, která mužeme bez váhání označit jako prokletá. Muže se jednat o prokletí v puvodním slova smyslu, ale také o hrad, hřbitov, mlýn či kopec, na nich došlo k nějaké strašlivé události, jež toto místo nesmazatelně poznamenala... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
4.
Život po životě
Raymond A. Moody  ·  Knižní klub (2014)
Americký lékař a spisovatel proslul po celém světě jako významný badatel a spisovatel, který se zaměřil na oblast „smrti“ a zážitků s ní spjatých. Co vlastně nás čeká po smrti? Náboženský pohled předpokládá určitou formu posmrtné existence... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
5.
Léčivá síla imaginace
Luise Reddemann  ·  Portál (2009)
Traumatické prožitky bývají častou příčinou či vedlejší příčinou řady psychických či psychosomatických onemocnění. Mnozí lidé však zároveň mají k dispozici sebeuzdravující síly, které je jen třeba rozvinout a podpořit... (více o titulu)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
6.
Psychická sebeobrana
Dion Fortune  ·  Eugenika (2008)
(1)
Tato kniha je v ezoterických kruzích velmi slavná, neboť vyšla už v roce 1930 a byla jednou z prvních, která pojednává o možném nebezpečí, jemuž se vystavuje ten, kdo se zabývá okultními praktikami... (více o titulu)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
7.
Neomezené možnosti člověka
V publikaci nazvané Neomezené možnosti člověka najdete fakta, která dokazují, že každý z nás disponuje neuvěřitelnými schopnostmi. (více o titulu)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
8.
Čeho před smrtí nejvíce litujeme
Bronnie Ware  ·  Portál (2012)
(5)
Kniha čerpá z osobní zkušenosti autorky, která několik let působila v paliativní péči. Setkání s lidmi, jimž perspektiva blízké smrti naléhavě otevřela palčivá osobní témata a možná trochu pozapomenuté hodnoty, proměnila i její vlastní život. (více o titulu)
Naše cena: 483 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dní
9.
Paranormální svět
Raymond A. Moody, Paul Perry  ·  Knižní klub (2013)
Světově proslulého amerického lékaře Raymonda Moodyho čeští čtenáři dávno dobře znají. Jeho nejnovější kniha je fascinující autobiografií, v níž autor vyprávěním o svém dětství, komplikovaném vztahu s otcem,... (více o titulu)
Naše cena: 28 Kč  (tedy ušetříte 3%) posíláme do 6 dní
10.
Mezi nebem a zemí
Rudolf Passian  ·  Eko-konzult (2004)
(1)
Biblické zázraky a parapsychológia, Levitácia, Materializácia a "mene tekel", Vyliečenie, vzbudenie mŕtvych, jasnovidectvo... (více o titulu)
Naše cena: 129 Kč posíláme do 5 dní
11.
Posel duchovních světů
Gordon Smith  ·  Eminent (2006)
Na zprávách, které Gordon Smith předává, není nic nejasného. Je bezesporu největším současným britským médiem. Dvě stručné věty z britského deníku Daily Mail výmluvně vypovídají o neobyčejných schopnostech muže, který přinesl tisícům lidí jistotu... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
12.
Choroby z nenávisti (Uřknutí, očarování, prokletí)
Teodor Rosinský  ·  CAD PRESS (2010)
SKLADEM  (1)
Publikace je prezentována jako souhrn aktuálních poznatků o problematice, které se autor věnuje celá desetiletí a která není ani ve světové literatuře uceleným způsobem rozpracovaná.... (více o titulu)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 29%) posíláme ihned
13.
Záhady a fenomény
Hartwig Hausdorf  ·  NS Svoboda (2012)
(1)
Poslali Rusové již roky před Gagarinem do vesmíru kosmonauty, jejichž těla dodnes krouží univerzem? Kdo byli podivní odesilatelé e-mailů, které v 80. letech obdržel jeden učitel? Podle obsahu pocházely ze 16. století ... (více o titulu)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
14.
Kosmická hra
Stanislav Grof  ·  Práh (2013)
Tato Grofova kniha se zabývá některými základními existenčními otázkami, které si lidé kladou od nepaměti. Jak vznikl náš vesmír? Je svět, ve kterém žijeme, pouhým produktem mechanických procesů probíhajících v neživé, nehybné a reaktivní hmotě?... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
15.
Zprávy z druhého břehu
Gordon Smith  ·  Synergie (2013)
(1)
Každý, kdo někdy dostal nějakou zprávu ze světa těch, kteří tu s námi již nejsou, vám nejspíš řekne, že to změnilo jeho život. Není snad věc, která by člověka uklidnila více, než dostat zprávu od někoho, koho oplakával a o kom se domníval, že odešel... (více o titulu)
Naše cena: 124 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
16.
Vstupte do minulých i budoucích životů pomocí autohypnózy
Joe H. Slate, Carl Llewellyn Weschcke  ·  Eugenika (2013)
Autoři podrobně popisují, jak prozkoumat své minulé životy, životy mezi nimi i preexistence, a dokonce nahlédnout do své budoucnosti. Můžete si sami vyvolat ty zážitky z minulých životů, které jsou pro vás právě teď důležité... (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
17.
Nevysvětlené fenomény lidské mysli
Rupert Sheldrake  ·  Pragma (2014)
Možná považujete jevy jako telepatie či předvídání budoucnosti za nadpřirozené či neexistující. Tato kniha vám však s pomocí vědeckých metod dokáže, že jsou naopak naší přirozenou součástí. Doktor Rupert Sheldrake ve své knize shrnul více než 25 let... (více o titulu)
Naše cena: 231 Kč  (tedy ušetříte 4%) posíláme do 6 dní
18.
Astrální cestování praxi
Robert Bruce  ·  Fontána (2016)
Toužli jste někdy létat, procházet zdmi, cestovat okolním vesmírem, zkoumat exotické planety a říše, navštěvovat své přátele a blízké, prožívat duchovní dimenze nebo jen tak si... (více o titulu)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 10%) posíláme do 5 dní
19.
Velekněz
Timothy Leary  ·  Maťa (2001)
(3)
Záznamy skupinových tripů a dalších událostí spjatých se začátky psychedelického hnutí. (více o titulu)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dní
20.
Síla alfa myšlení
Jees Stearn  ·  Eko-konzult (2002)
Úžasné a inšpirujúce infromácie prináša táto kniha v podobe pútavých rozprávaní a príbehov zo skutočného života. (více o titulu)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dní
Tak jako nemáš jíst jen pro chuť, tak nesmíš číst jen pro zábavu. (John Ruskin)
Kávička