Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyPsychologieParapsychologie

Momentálně se v této nabídce nachází 195 titulů

1.
Stanislav Grof  ·  Práh (2013)
NA SKLADĚ
Tato Grofova kniha se zabývá některými základními existenčními otázkami, které si lidé kladou od nepaměti. Jak vznikl náš vesmír? Je svět, ve kterém žijeme, pouhým produktem mechanických procesů probíhajících v neživé, nehybné a reaktivní hmotě?... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Stéphane Allix  ·  Jota (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Důkaz o posmrtném žvotě? Kniha respektovaného novináře, která dokazuje existenci posmrtného života! (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
3.
Robert Bruce  ·  Fontána (2016)
(1)
Toužli jste někdy létat, procházet zdmi, cestovat okolním vesmírem, zkoumat exotické planety a říše, navštěvovat své přátele a blízké, prožívat duchovní dimenze nebo jen tak si... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Stanislav Grof  ·  Práh (2012)
(4)
Esotrerika, psychologie i medicína. Fascinující příběhy, které obsahují Grofův půl století trvající průzkum oblastí, které konvenční psychologie dosud nezmapovala... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
5.
Gareth  ·  E-knihy jedou (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha „Lucidní sny - naučte se vědomě snít“ je praktickým návodem, jak se naučit „probudit se“ ve snu (tedy uvědomit si, že se nejedná o realitu, ale o sen). Odhalí vám také zákonitosti snové reality a poradí... (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč ihned ke stažení
6.
José Silva a Philip Miele  ·  Pragma (2001)
(5)
Druhé české vydání klasické knihy, která pomáhá čtenářům na cestě do hlubin lidské mysli. (více o knize)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
7.
Russell Targ  ·  Dialog (2014)
NA SKLADĚ
Mimosmyslové vnímání představuje prožitek či příjem informací, jež neprocházejí smysly. Jasnovidné jsou vjemy informací nebo obrazů, které se právě odehrávají na vzdálených místech a dosud nejsou nikomu známy. Tzv. čisté vnímání probíhá bez ega... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Gordon Smith  ·  Eminent (2006)
Na zprávách, které Gordon Smith předává, není nic nejasného. Je bezesporu největším současným britským médiem. Dvě stručné věty z britského deníku Daily Mail výmluvně vypovídají o neobyčejných schopnostech muže, který přinesl tisícům lidí jistotu... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Gordon Smith  ·  Synergie (2013)
(1)
Každý, kdo někdy dostal nějakou zprávu ze světa těch, kteří tu s námi již nejsou, vám nejspíš řekne, že to změnilo jeho život. Není snad věc, která by člověka uklidnila více, než dostat zprávu od někoho, koho oplakával a o kom se domníval, že odešel... (více o knize)
Naše cena: 124 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Hartwig Hausdorf  ·  Knižní klub (2014)
Jak přežíváme vlastní smrt. Co se vlastně s námi děje, když tělo „ukončí svou pozemskou pouť“? Znamená to definitivní konec? Vždyť fyzika nás přece učí, že v univerzu se nic neztrácí: hmota se přeměňuje v energii a naopak... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
11.
Raymond A. Moody a Paul Perry  ·  Knižní klub (2013)
NA SKLADĚ (1)
Světově proslulého amerického lékaře Raymonda Moodyho čeští čtenáři dávno dobře znají. Jeho nejnovější kniha je fascinující autobiografií, v níž autor vyprávěním o svém dětství, komplikovaném vztahu s otcem,... (více o knize)
Naše cena: 28 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Raymond A. Moody  ·  Knižní klub (2014)
Americký lékař a spisovatel proslul po celém světě jako významný badatel a spisovatel, který se zaměřil na oblast „smrti“ a zážitků s ní spjatých. Co vlastně nás čeká po smrti? Náboženský pohled předpokládá určitou formu posmrtné existence... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
13.
Stanislav Kratochvíl  ·  Grada (2011)
(1)
Monografie přináší shrnutí současných poznatků o hypnóze na základě vědeckého výzkumu hypnotických jevů v laboratorních podmínkách. Zabývá se zvláštnostmi hypnotického stavu a individuálními schopnostmi jedinců se do něj pohroužit... (více o knize)
Naše cena: 512 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
14.
Hartwig Hausdorf  ·  NS Svoboda (2012)
Poslali Rusové již roky před Gagarinem do vesmíru kosmonauty, jejichž těla dodnes krouží univerzem? Kdo byli podivní odesilatelé e-mailů, které v 80. letech obdržel jeden učitel? Podle obsahu pocházely ze 16. století ... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Kurt Tepperwein  ·  Fontána (2012)
Díky umění autohypnózy získáme přámý přístup k podvědomí a tak můžeme bezprostředně působit na vlastní duševní a tělesný stav. Když sesprávně používá, jedná se o velmi účinnou metodu odstraňování vnitřních zábran, stresu, stejně jako mírněmí fyzických... (více o knize)
Naše cena: 321 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Dylan Tuccillo, Jared Zeizel a Thomas Peisel  ·  Knižní klub (2015)
(1)
Lucidní snění (bdělý spánek) je pojmenování pro stav, kdy si spící člověk uvědomí, že sní, a to mu dá možnost ve snu se vědomě a bez omezení pohybovat. Většina lidí pokládá své sny za nedůležité, přestože dávné kultury a duchovní tradice sny vykládají... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 64%) obvykle posíláme do 4 dnů
17.
Mark Thurston  ·  Eko-konzult (2004)
Knížka předkládá zamyšlení na téma o tajemství duše, problém dobra a zla, kdo je skutečně velkým člověkem, moc našich myšlenek a citů, porozumění cestě duše, mysl duše, duchovní rozvoj... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Rupert Sheldrake  ·  Pragma (2014)
Možná považujete jevy jako telepatie či předvídání budoucnosti za nadpřirozené či neexistující. Tato kniha vám však s pomocí vědeckých metod dokáže, že jsou naopak naší přirozenou součástí. Doktor Rupert Sheldrake ve své knize shrnul více než 25 let... (více o knize)
Naše cena: 230 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
19.
Michael Newton  ·  Eugenika (2002)
(2)
Voľné pokračovanie knihy Cesty duší. (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Helena Rerichová  ·  Eugenika (2012)
(1)
Neživé věci žijí svým vlastním životem: zachytávají podněty a informace z okolitého světa a uchovávají je. Tím na nás působí a ovlivňují naše životy, aniž bychom si toho všimli. Takto funguje jemnohmotný svět, o němž toho stále mnoho nevíme... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nemilovat knihy znamená nemilovat moudrost. Nemilovat moudrost však znamená stávat se hlupákem. (Jan Amos Komenský)
Kávička