popis
Parapsychologie

Knihy Společenské vědy Psychologie Parapsychologie

V podkategorii Parapsychologie se nachází 185 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Astrální cestování praxi
Robert Bruce  ·  Fontána (2016)
Toužli jste někdy létat, procházet zdmi, cestovat okolním vesmírem, zkoumat exotické planety a říše, navštěvovat své přátele a blízké, prožívat duchovní dimenze nebo jen tak si... (více o titulu)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
2.
Choroby z nenávisti (Uřknutí, očarování, prokletí)
Teodor Rosinský  ·  CAD PRESS (2010)
SKLADEM  (1)
Publikace je prezentována jako souhrn aktuálních poznatků o problematice, které se autor věnuje celá desetiletí a která není ani ve světové literatuře uceleným způsobem rozpracovaná.... (více o titulu)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 29%) posíláme ihned
3.
Paranormální svět
Raymond A. Moody, Paul Perry  ·  Knižní klub (2013)
Světově proslulého amerického lékaře Raymonda Moodyho čeští čtenáři dávno dobře znají. Jeho nejnovější kniha je fascinující autobiografií, v níž autor vyprávěním o svém dětství, komplikovaném vztahu s otcem,... (více o titulu)
Naše cena: 28 Kč  (tedy ušetříte 3%) posíláme do 6 dní
4.
Život po životě
Raymond A. Moody  ·  Knižní klub (2014)
Americký lékař a spisovatel proslul po celém světě jako významný badatel a spisovatel, který se zaměřil na oblast „smrti“ a zážitků s ní spjatých. Co vlastně nás čeká po smrti? Náboženský pohled předpokládá určitou formu posmrtné existence... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
5.
Silvova metoda kontroly mysli
José Silva, Philip Miele  ·  Pragma (2001)
(5)
Druhé české vydání klasické knihy, která pomáhá čtenářům na cestě do hlubin lidské mysli. (více o titulu)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
6.
Tajemství hypnózy
Petr Novotný  ·  Dialog (2004)
Zkušený autor, klinický psycholog a také někdejší úspěšný hypnotizér poodhrnuje tajemný závoj, který hypnózu obestírá už stovky let... (více o titulu)
Naše cena: 234 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 20 dní
7.
Duše zvířat a lidí
Penelope Smith  ·  Elfa (2011)
(1)
Jak zvířata prožívají svůj odchod z tohoto světa? Jak k nám promlouvají po své smrti? Jak se můžeme s jejich duchem spojit? Ztráta zvířecího společníka může být velice bolestivým zážitkem. Pokud se však na smrt zvířete podíváte z duchovního hlediska... (více o titulu)
Naše cena: 296 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
8.
Energetické působení věcí a jemnohmotný svět
Helena Rerichová  ·  Eugenika (2012)
(1)
Neživé věci žijí svým vlastním životem: zachytávají podněty a informace z okolitého světa a uchovávají je. Tím na nás působí a ovlivňují naše životy, aniž bychom si toho všimli. Takto funguje jemnohmotný svět, o němž toho stále mnoho nevíme... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
9.
Čeho před smrtí nejvíce litujeme
Bronnie Ware  ·  Portál (2012)
(5)
Kniha čerpá z osobní zkušenosti autorky, která několik let působila v paliativní péči. Setkání s lidmi, jimž perspektiva blízké smrti naléhavě otevřela palčivá osobní témata a možná trochu pozapomenuté hodnoty, proměnila i její vlastní život. (více o titulu)
Naše cena: 483 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
10.
Návrat z onoho světa
Hartwig Hausdorf  ·  Knižní klub (2014)
Jak přežíváme vlastní smrt. Co se vlastně s námi děje, když tělo „ukončí svou pozemskou pouť“? Znamená to definitivní konec? Vždyť fyzika nás přece učí, že v univerzu se nic neztrácí: hmota se přeměňuje v energii a naopak... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
11.
Psychická sebeobrana
Dion Fortune  ·  Eugenika (2008)
(1)
Tato kniha je v ezoterických kruzích velmi slavná, neboť vyšla už v roce 1930 a byla jednou z prvních, která pojednává o možném nebezpečí, jemuž se vystavuje ten, kdo se zabývá okultními praktikami... (více o titulu)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
12.
Šestý smysl
Rainer Holbe  ·  Dialog (2011)
(1)
Telepatie, zázračná uzdravení, posmrtné zkušenosti, znovuzrození jako přírodní zákon, mimozemské inteligence, kruhy v obilí, mentální síly, živé sny, tajemná zvířecí psychika, cesty k duchovnímu probuzení, poselství z říše mrtvých... (více o titulu)
Naše cena: 296 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
13.
Prokletá místa Čech a Moravy
Veronika Rubínková  ·  Plot (2011)
Jsou místa, která mužeme bez váhání označit jako prokletá. Muže se jednat o prokletí v puvodním slova smyslu, ale také o hrad, hřbitov, mlýn či kopec, na nich došlo k nějaké strašlivé události, jež toto místo nesmazatelně poznamenala... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
14.
Záhady a fenomény
Hartwig Hausdorf  ·  NS Svoboda (2012)
(1)
Poslali Rusové již roky před Gagarinem do vesmíru kosmonauty, jejichž těla dodnes krouží univerzem? Kdo byli podivní odesilatelé e-mailů, které v 80. letech obdržel jeden učitel? Podle obsahu pocházely ze 16. století ... (více o titulu)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
15.
Mezi nebem a zemí
Rudolf Passian  ·  Eko-konzult (2004)
(1)
Biblické zázraky a parapsychológia, Levitácia, Materializácia a "mene tekel", Vyliečenie, vzbudenie mŕtvych, jasnovidectvo... (více o titulu)
Naše cena: 129 Kč obvykle posíláme do 3 dní
16.
Neomezené možnosti člověka
V publikaci nazvané Neomezené možnosti člověka najdete fakta, která dokazují, že každý z nás disponuje neuvěřitelnými schopnostmi. (více o titulu)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
17.
Od prožívání k požitkářství
Jiří Němec  ·  Paido (2002)
Fenomén hry doprovází každého z nás celý život. Nejdříve si hrajeme jako děti, později s dětmi a ještě později s vnoučaty. Pedagog má to štěstí, že si může hrát celý život... (více o titulu)
Naše cena: 114 Kč obvykle posíláme do 3 dní
18.
Léčivá síla imaginace
Luise Reddemann  ·  Portál (2009)
Traumatické prožitky bývají častou příčinou či vedlejší příčinou řady psychických či psychosomatických onemocnění. Mnozí lidé však zároveň mají k dispozici sebeuzdravující síly, které je jen třeba rozvinout a podpořit... (více o titulu)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
19.
Strážce brány
Stanislav Motl  ·  Eminent (2010)
(2)
Kniha Strážce brány je výsledkem autorova mnohaletého zájmu o záhady a snahy o jejich objasnění. Do historie vstoupila jeho reportáž o podivuhodné bytosti z jihlavského podzemí, která v pořadu Na vlastní oči TV Nova budila v letech 1997 - 2000... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
20.
Kosmická hra
Stanislav Grof  ·  Práh (2013)
Tato Grofova kniha se zabývá některými základními existenčními otázkami, které si lidé kladou od nepaměti. Jak vznikl náš vesmír? Je svět, ve kterém žijeme, pouhým produktem mechanických procesů probíhajících v neživé, nehybné a reaktivní hmotě?... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
Kdybych byl diktátorem, zakázal bych zákonem půjčování knih. (William Saroyan )
Kávička