Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyPedagogika

Momentálně se v této nabídce nachází 2178 titulů

1.
Irena Šáchová  ·  Edika (2017)
NOVINKA
Publikace Naučte své děti říkat L, R, Ř je určena především rodičům pro domácí procvičování problematických hlásek, ale i odborníkům z řad logopedů, speciálních pedagogů či učitelům v mateřských školách. Autorka Irena Šáchová, která čerpá ze své... (více o knize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 31.7.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 5 dní
2.
Hana Fialová  ·  Edika (2017)
NOVINKA
Publikace Logopedie s Povídálkem – R směřuje do rukou rodičů, učitelů mateřských škol, speciálních pedagogů a logopedů. Je určena především dětem předškolního věku a mladšího školního věku. Zábavnou formou vede děti k reedukaci obtížné hlásky R tak, aby s (více o knize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 21.8.2017
3.
Zdeněk Železný  ·  Edika (2017)
NOVINKA
Všichni rodiče chtějí dát dětem jen to nejlepší. Ale tím nejlepším je přece vzdělání a jejich vlastní čas. A základem všeho vzdělání je čtení. Protože ten, kdo umí dobře číst, snadno získává informace, umí se správně vyjadřovat, rozšiřuje si přitom... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 21.8.2017
4.
Vojtěch Černý a Kateřina Grofová  ·  Edika (2017)
NOVINKA
Tato kniha je určena rodičům a pedagogům, kteří vychovávají děti a ovlivňují tak jejich emocionální život. Na pozadí krátkých, emočně zabarvených příběhů dvou rodičů a jejich čtyř dětí jsou představeny nejdůležitější... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
5.
Jiří Zounek, Dana Knotová a Michal Šimáně  ·  Wolters Kluwer ČR (2017)
NOVINKA
Jak se učilo na základních školách v době normalizace? Kniha vytváří plastický obraz československého socialistického školství, který se zakládá jak na vzpomínkách pamětníků, získaných... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 30.7.2017) obvykle posíláme do 18 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
6.
Ivana Novotná  ·  Edika (2017)
NOVINKA
Logopedické maľovanky sú určené predovšetkým predškolákom a začínajúcim školákom, ktorým robí problémy správna výslov­nosť niektorých hlások. Maľovanky môžu využívať nielen rodičia, ale aj učitelia v materských a základných školách a špeciálni pedagógovia (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 28.7.2017) posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 2 dny
7.
Peter Gray  ·  PeopleComm (2016)
NA SKLADĚ (8)
Druhé, zásadně rozšířené vydání knihy, která vznikla překladem klíčových textů blogu Freedom to learn. Pokud se pídíte po podstatě učení toto je kniha, kterou byste neměli minout. Setkáte se zde s velmi provokativními myšlenkami... (více o knize)
Naše cena: 269 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Jana Nováčková  ·  Pavel Kopřiva - Spirála (2010)
NA SKLADĚ (1)
Naše cena: 100 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
Blahoslav Kraus  ·  Portál (2014)
Publikace podává komplexní pohled na historii i současnost sociální pedagogiky u nás i v zahraničí. Seznamuje s jejími metodologickými východisky a charakterizuje ji jako vědní disciplínu i jako frekventovaný studijní obor. Dále se věnuje problematice.. (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Hervé Tullet  ·  Portál (2016)
NA SKLADĚ (8)
Knížka je knížka, která vám na každé stránce poví, co s ní máte udělat. A pokud ji poslechnete, pochopíte, že máte v ruce opravdu neobyčejnou knížku. Stačí jí zatřást, někde poklepat, jinde fouknout do barevných puntíků a začnou se dít překvapivé věci… (více o knize)
Naše cena: 176 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
A.S. Neill  ·  PeopleComm (2015)
NA SKLADĚ (10)
Většina lidí, která slyší o Summerhillu poprvé, nevěří svým uším. Školu, ve které si žáci sami rozhodují o tom, co, kdy, kde, jak či od koho se budou učit a která navíc existuje už od roku 1921, si prostě neumíme představit... (více o knize)
Naše cena: 369 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Raun Kahlil Kaufman  ·  Citadella (2016)
NA SKLADĚ (1)
Jako chlapec byl Raun K. Kaufman silný autista. Takovou diagnózu mu určili mnozí odborníci, kteří tvrdili i to, že má IQ menší než 30 a celý život bude muset strávit v nějakém ústavu. Po letech byl Raun promován na Brown University, kde úspěšně... (více o knize)
Naše cena: 408 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
13.
Svojtka&Co. (2017)
Objevte znovu radost z toho, že jste spolu! Více než 200 různých aktivit na každý týden v roce vás i vaše děti inspiruje k různým hrám, cvičením a relaxaci. (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Lea Květoňová  ·  Paido (2007)
Publikace vznikla na základě zkušeností vyučujících Katedry speciální pedagogiky Pedagogické fakulty UK v Praze, kteří současně působí jako odborníci v Poradně pro studenty se speciálními vzdělávacími potřebami... (více o knize)
Naše cena: 116 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Susan Yarney  ·  Edika (2014)
(1)
Publikace je určena především samotným dětem ve věku od 7 do 15 let, které mají potíže s hyperaktivitou a poruchou pozornosti, a také jejich rodičům, vyučujícím, vedoucím zájmových kroužků nebo kamarádům... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Hana Kasíková  ·  Aisis
Tento soubor námětů a materiálů navazuje na knížku Učíme (se) spolupráci spoluprací. Chce pomoci uživateli s výběrem AKTIVIT pro spolupráci. Chce uživatele inspirovat LEKCEMI založenými na kooperaci, které byly vyzkoušeny v praxi... (více o knize)
Naše cena: 484 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Zdena Michalová  ·  Tobiáš (2016)
Tato publikace je pokračováním Čítanky pro dyslektiky III na druhém stupni základní školy. Při práci s čítankou je nutná přímá pomoc učitele (rodiče, speciálního pedagoga...)... (více o knize)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Jiřina Bednářová a Vlasta Šmardová  ·  Computer Press (2006)
Kniha Rozvoj grafomotoriky osloví řadu čtenářů, zajímajících se o vývoj dítěte, jeho výchovu a vzdělávání... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Václav Mertin  ·  Wolters Kluwer (2013)
Kniha je určena pro všechny rodiče a další vychovatele, kteří vážně přemýšlejí o tom, zda by dokázali úspěšně vychovávat dítě bez tělesných trestů nebo vůbec bez trestání, či jsou dokonce přesvědčeni, že to jde. Obsahuje argumenty pro tento přístup a... (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Hans Christian Kossak  ·  Grada (2012)
Chtěli byste se snadněji učit, více si pamatovat a nebát se zkoušek? Pomůže vám tato knížka! Najdete v ní řadu ojedinělých a zároveň osvědčených metod, tipů a triků, jak se učit efektivně a s lepšími výsledky. Dozvíte se, jaké existují techniky pro... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 109

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Čtenář to má dobré - může si své autory vybrat. (Kurt Tucholsky )
Kávička