Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyLiterární věda

Momentálně se v této nabídce nachází 402 titulů

1.
Thomas C. Foster  ·  Host (2014)
(1)
Román prošel dlouhým vývojem, od Cervantesova Dona Quijota přes díla Jane Austenové, Francise Scotta Fitzgeralda či Ernesta Hemingwaye až k dnešním mistrům, adaptoval se na změny společnosti i technologií... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Martin Pecina  ·  Host (2017)
Publikace se zabývá procesem tvorby knih. Obsahuje eseje o čtení, knihomilství, knize a knihovnách, ale funguje i jako praktická příručka, užitečná při navrhování beletrie, poesie nebo odborné literatury. Druhé vydání přináší na devadesát stran nového... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Jana Kuzmíková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Ústav slovenskej literatúry SAV (2014)
Autorský kolektív kolektívnej monografie Literatúra v kognitívnych súvislostiach tvoria Jana Kuzmíková, Silvia Gáliková, Róbert Gáfrik, Lukáš Procháska a... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Ján Zambor  ·  Literárne informačné centrum (2016)
Monografia Jána Zambora Vzlyky nahej duše. Ivan Krasko v interpretáciách je fundovaným sprievodcom najvýznamnejšieho básnika slovenskej moderny a slovenského symbolizmu. Kraskosvoje lyrické verše charakterizoval ako „vzlyky nahej duše“. Ján Zambor... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 10 dnů
5.
Ján Jankovič  ·  VEDA (2002)
Naše cena: 241 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
6.
Anna Pumprová  ·  Matice moravská (2012)
Publikace přináší kritickou edici dosud nevydaného Výkladu Písně písní (Compilatio super Cantica canticorum) Roberta Olomouckého. Jde o dílo v kontextu dobové českolatinské literatury zcela ojedinělé. Inspirací k sepsání Výkladu byla jeho autorovi... (více o knize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
7.
Sky Marsen  ·  Palgrave (2007)
Professional Writing offers a comprehensive interdisciplinary introduction to professional writing for different media, synthesizing methods and ideas developed in linguistics, journalism, public relations and marketing... (více o knize)
Naše cena: 678 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
8.
Katarína Feťková  ·  Ostravská univerzita (2009)
Monografia pozostáva z dvoch častí. Úvodná štúdia sa zaoberá prehľadom súčasných trendov v tvorbe afroamerických ženských autoriek (inšpiračné zdroje... (více o knize)
Naše cena: 141 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Emil Staiger  ·  Triáda (2008)
Kniha vychází vychází k příležitosti 100. výročí Staigerova narození, představuje reprezentativní průřez jeho celoživotním dílem. Kromě nejproslulejší Staigerovy knihy, Základních pojmů poetiky, výbor obsahuje autorovy programové studie a články, ... (více o knize)
Naše cena: 471 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
10.
Ondřej Bláha  ·  Univerzita Palackého v Olomouci (2017)
Monografie vystihuje na základě statistické analýzy vybraných českých textů ze 14. až 20. století některé vývojové změny v morfologickém systému češtiny... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Alena Šimečková a Martin Šemelik  ·  Karolinum (2017)
Německo-české jazykové srovnání stojí v centru zájmu různých akademických pracovišť v České republice i zahraničí. Z toho pramení mj. i potřeba platformy, jež by přispěla k výměně zkušeností a poznatků mezi jednotlivými... (více o knize)
Naše cena: 133 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Ivana Taranenková  ·  Ústav slovenskej literatúry SAV (2012)
Publikácia pokračuje v mapovaní podôb populárnych žánrov, nadväzuje na zborníky Strach a hrôza. Podoby hororového žánru z roku 2011 a Vražda v zasadačke. Podoby detektívneho žánru... (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Thomas C. Foster  ·  HarperCollins Publishers (2014)
(1)
A thoroughly revised and updated edition of Thomas C. Foster’s classic guide a lively and entertaining introduction to literature and literary basics, including symbols, themes and contexts, that shows you how to make your everyday ... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Sebastian Hoffmann, Bettina Fischer-Starcke a Andrea Sand  ·  John Benjamins (2015)
In this stimulating collection of papers, leading researchers from Europe and North America demonstrate the theoretical and methodological importance of corpus studies of phraseology and show how data-intensive case studies provide ... (více o knize)
Naše cena: 3 712 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
David Crystal a Hilary Crystal  ·  Oxford University Press (2015)
Who formed and shaped the English language? David and Hilary Crystal take us on a journey through Britain to discover the people who gave our language its colour and character; Saxon invaders, medieval scholars, poets, reformers, dictionary writers... (více o knize)
Naše cena: 457 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
Tony McEnery  ·  Cambridge University Press (2011)
Corpus linguistics is the study of language data on a large scale - the computer-aided analysis of very extensive collections of transcribed utterances or written texts. This textbook outlines the basic methods of corpus linguistics, ... (více o knize)
Naše cena: 1 368 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
John Goldsmith  ·  Wiley-Blackwell (2013)
The Handbook of Phonological Theory, second edition offers an innovative and detailed examination of recent developments in phonology, and the implications of these within linguistic theory and related disciplines... (více o knize)
Naše cena: 1 823 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Matthew Baerman  ·  Cambridge University Press (2009)
Syncretism - where a single form serves two or more morphosyntactic functions - is a persistent problem at the syntax-morphology interface. It results from a 'mismatch' whereby the syntax of a language makes a particular distinction ... (více o knize)
Naše cena: 1 322 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Uwe Junghanns a Luka Szucsich  ·  De Gruyter (2003)
The book contains ten papers discussing issues of the relation between syntax and morphology from the perspective of morphologically rich languages including, among others, Indo-European languages, indigenous languages of the Americas, Turkish, ... (více o knize)
Naše cena: 4 640 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Francis Katamba  ·  Palgrave (2006)
This is a lively, comprehensive introduction to current morphological theory and analysis is designed to take absolute beginners to a point where they can approach the current literature in the subject. This updated second edition contains ... (více o knize)
Naše cena: 1 368 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
123456789 … 21

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. (André Maurois)
Kávička