Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyLiterární věda

Momentálně se v této nabídce nachází 395 titulů

1.
Martin Djovčoš a Pavol Šveda  ·  VEDA (2017)
NOVINKA
Touto prácou reagujem na často opakované tvrdenia o údajnej degradujúcej kvalite prekladateľskej a tlmočníckej práce a rovnako upadajúcom postavení prekladateľa a tlmočníka... (více o knize)
Naše cena: 210 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 7 dnů
2.
Jan Jirák a Barbara Köpplová  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Autoři se značnou teoretickou i praktickou zkušeností v oblasti fungování médií v České republice nabízejí podrobné uvedení do studia médií z hlediska sociálněvědní disciplíny mediální studia. Jejich ústředním zájmem je... (více o eknize)
Naše cena: 419 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
3.
Eva Minářová  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Publikace Stylistika pro žurnalisty představuje základní studijní materiál vedoucí ke zvládnutí jazykové kultury, stylizace a kompozice žurnalistického textu. Čtenáři poznají podstatu a fungování stylové vrstvy výrazových... (více o eknize)
Naše cena: 319 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
4.
Jan Hábl  ·  Host (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Příběh má zvláštní moc. Říká se, že pravda oděná do příběhu projde každými dveřmi. To je zřejmé i z věhlasu Komenského díla Labyrint světa a ráj srdce. Komenský napsal mnoho kvalitních spisů, ale žádný nedosáhl takové... (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč  (tedy ušetříte 53%) ihned ke stažení
5.
Tomáš Trampota a Martina Vojtěchovská  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Cílem knihy je seznámit čtenáře s metodami užívanými při výzkumu médií. Svou koncepcí kniha obsahuje jak zásady komerčního výzkumu médií (výzkum sledovanosti, měření efektivity reklamy), tak i akademického... (více o eknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
6.
Thomas C. Foster  ·  Host (2014)
(1)
Román prošel dlouhým vývojem, od Cervantesova Dona Quijota přes díla Jane Austenové, Francise Scotta Fitzgeralda či Ernesta Hemingwaye až k dnešním mistrům, adaptoval se na změny společnosti i technologií... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Martin Pecina  ·  Host (2017)
NA SKLADĚ
Publikace se zabývá procesem tvorby knih. Obsahuje eseje o čtení, knihomilství, knize a knihovnách, ale funguje i jako praktická příručka, užitečná při navrhování beletrie, poesie nebo odborné literatury. Druhé vydání přináší na devadesát stran nového... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
8.
Denis McQuail  ·  Portál (2009)
Rozsáhlá učebnice základů masové komunikace s přesahem do praxe. Masová média (zvláště tisk, televize a rozhlas) mají v moderních společnostech zásadní a stále vzrůstající význam... (více o knize)
Naše cena: 708 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Peter Muríň  ·  Epos (2010)
Publikácia Slovenské masmediálne právo predstavuje najkomplexnejšie spracovanie právnej problematiky masmediálnych prostriedkov... (více o knize)
Naše cena: 547 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Miroslav Štítovský  ·  Eko-konzult (2016)
NA SKLADĚ (3)
V staršej slovenskej literatúre a publicistike z prelomov 19. a 20. storočia sa možno často stretnúť s vyobrazením žida ako úžerníka, šíriteľa alkoholizmu, či vládcu peňazí a tlače... (více o knize)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
11.
Ján Jankovič  ·  VEDA (2002)
Naše cena: 241 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
12.
Anna Pumprová  ·  Matice moravská (2012)
Publikace přináší kritickou edici dosud nevydaného Výkladu Písně písní (Compilatio super Cantica canticorum) Roberta Olomouckého. Jde o dílo v kontextu dobové českolatinské literatury zcela ojedinělé. Inspirací k sepsání Výkladu byla jeho autorovi... (více o knize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Vilém Flusser  ·  Triáda (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Ve své knižní prvotině (Língua e realidade, 1963) Vilém Flusser naznačuje cestu k vytvoření jakési celostné filosofie jazyka. Vychází z hypotézy o totožnosti struktury světa a struktury jazyka: skutečnost, definovaná jako souhrn... (více o eknize)
Naše cena: 134 Kč  (tedy ušetříte 45%) ihned ke stažení
14.
Přemysl Blažíček  ·  Triáda (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Svazek přináší komentované, kritické vydání autorových první dvou knih, napsaných v šedesátých a sedmdesátých letech 20. století, práci o V. Holanovi Sebeuvědomění poezie a monografii Poezie Karla Tomana. Spolu s chystanou edicí... (více o eknize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 45%) ihned ke stažení
15.
Sky Marsen  ·  Palgrave (2007)
Professional Writing offers a comprehensive interdisciplinary introduction to professional writing for different media, synthesizing methods and ideas developed in linguistics, journalism, public relations and marketing... (více o knize)
Naše cena: 678 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
Erika Brtáňová  ·  Ústav slovenskej literatúry SAV (2013)
Zborník obsahuje štúdie z dvoch pracovných stretnutí slovenských literárnych historikov, ktoré boli zamerané na odborné problémy súvisiace s interpretáciou... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Jana Kuzmíková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Ústav slovenskej literatúry SAV (2014)
Autorský kolektív kolektívnej monografie Literatúra v kognitívnych súvislostiach tvoria Jana Kuzmíková, Silvia Gáliková, Róbert Gáfrik, Lukáš Procháska a... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Katarína Feťková  ·  Ostravská univerzita (2009)
Monografia pozostáva z dvoch častí. Úvodná štúdia sa zaoberá prehľadom súčasných trendov v tvorbe afroamerických ženských autoriek (inšpiračné zdroje... (více o knize)
Naše cena: 141 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Emil Staiger  ·  Triáda (2008)
Kniha vychází vychází k příležitosti 100. výročí Staigerova narození, představuje reprezentativní průřez jeho celoživotním dílem. Kromě nejproslulejší Staigerovy knihy, Základních pojmů poetiky, výbor obsahuje autorovy programové studie a články, ... (více o knize)
Naše cena: 471 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Ondřej Bláha  ·  Univerzita Palackého v Olomouci (2017)
Monografie vystihuje na základě statistické analýzy vybraných českých textů ze 14. až 20. století některé vývojové změny v morfologickém systému češtiny... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
123456789 … 20

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nemají být nářadím, které by zdobilo dům, nemají býti cenným zbožím, nýbrž mají býti zásobnicí, která živí ducha. (Francesco Petrarca)
Kávička