Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyFilozofie, směry

Momentálně se v této nabídce nachází 1545 titulů

1.
C.S. Lewis  ·  Návrat domů (2017)
NOVINKA
Kniha C.S. Lewise Zničení člověka není pouze pojednáním o veřejném vzdělávání, ale tématicky zasahuje do oblasti politické, náboženské, etické a filozofické. Jedná se o téměř prorocký a nesmírně podnětný text... (více o knize)
Naše cena: 163 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Etienne Balibar  ·  Karolinum (2017)
NOVINKA
Étienne Balibar (1942), žák Louise Althussera, je jedním z nejvýznamnějších politických myslitelů dneška. Jeho kniha Spinoza a politika (1985) představuje přehledný úvod do filosofie Barucha Spinozy a za své východisko si bere... (více o knize)
Naše cena: 162 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
3.
Jan Sokol  ·  Vyšehrad (2017)
NOVINKA
Rozjímání nad evangelii od známého českého filosofa a křesťanského myslitele. Nová publikace přináší více než šedesát krátkých zamyšlení nad nejrůznějšími duchovními, ale i zcela aktuálními a „světskými“ tématy... (více o knize)
Naše cena: 287 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
4.
Josef Pieper  ·  Minor (2017)
NOVINKA
Kniha „Voľný čas a kult“ Josefa Piepera bola preložená do pätnástich jazykov a vyšla v náklade viac než milión exemplárov. Prvé vydanie bolo publikované už v roku 1948 (Kösel), no dnes je... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
5.
Lao-c’  ·  DharmaGaia (2003)
Jedno z klíčových děl světové filosofie, které v budoucnu pravděpodobně přinese ještě mnoho nových podnětů. Excelentní a dnes už klasický překlad Berty Krebsové doplňují její filologické a filosofické komentáře... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
6.
Stanislav Grof  ·  Práh (2013)
NA SKLADĚ
Tato Grofova kniha se zabývá některými základními existenčními otázkami, které si lidé kladou od nepaměti. Jak vznikl náš vesmír? Je svět, ve kterém žijeme, pouhým produktem mechanických procesů probíhajících v neživé, nehybné a reaktivní hmotě?... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
7.
Antonín Mokrejš  ·  Triton (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Studie Antonína Mokrejše „Duchovní ráz naší doby“ vyvolává ve čtenářích celou řadu znepokojujících otázek, jež vyplývají z autorovy reflexe dějinné situace, v níž žijeme. Autor se ovšem nespokojuje s pouhým konstatováním... (více o eknize)
Naše cena: 105 Kč  (tedy ušetříte 58%) ihned ke stažení
8.
Carl Gustav Jung  ·  Routledge (1997)
Jung's discovery of active imagination is one of the most important milestones in his personal and professional life. Prompted by the trauma of his break up with Freud, he developed a method of self healing which later formed ... (více o knize)
Naše cena: 1 230 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
9.
Platón  ·  OIKOYMENH (2009)
Významný logický dialog vymezuje pojem sofisty. (více o knize)
Naše cena: 141 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Jan Amos Komenský  ·  Poutníkova četba (2010)
(1)
Komenského veledílo, psané v těžké životní situaci, vždy drahé českému národu, vychází poprvé v moderní jazykové úpravě. (více o knize)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Hans Joachim Störig  ·  Karmelitánské nakladatelství (2007)
(4)
Dějiny filosofie svědčí o tom, že lidé se ptají nejen na věci, které potřebují a běžně užívají v denním životě a při své práci, ale také na skutečnosti, které míří mnohem dále. Nakonec shledáváme, že to vůbec nejsou otázky bezvýznamné... (více o knize)
Naše cena: 453 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Pragma (2012)
Poklady výroků vyslovených velkým čínským filozofem, doplněné ilustracemi. Konfucius nevytvořil žádný systém logiky, etiky či metafyziky. Jeho nauka je souborem zásad a principů lidského chování a žití... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
13.
Vydavateľstvo Baset (2011)
NA SKLADĚ
Hovory k sobě jsou neobvyklým dílem v kontextu starověkého písemnictví. Neobvyklým osobou svého autora a svým obsahem. Sepsal je Marcus Aurelius, římský císář, jemuž se přezdívalo filozof na trůne. Zaznamenal v nich své myšlenky a úvahy... (více o knize)
Naše cena: 252 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
14.
Lao-c'  ·  CAD PRESS (2009)
(1)
Jedno ze základních děl čínské filozofie z pera zakladatele taoismu. (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
15.
Jan Amos Komenský  ·  Práh (2013)
(1)
Jedno z nejslavnějších českých děl si nyní bude moct s požitkem přečíst každý včetně studentů a školáků. Čtenáři, kterým v tom staročeský jazyk dosud bránil, si teprve nyní uvědomí hloubku a nadčasovost tohoto díla. (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Carl Gustav Jung  ·  Portál (2017)
Jung vlastní psychologický přístup považoval za své „osobní vyznání“, a tak není divu, že i jeho způsob, jakým pojednává o mužství, je způsobem, jak se vyrovnat s komplikovaným... (více o knize)
Naše cena: 452 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dnů
17.
Robert A. Segal  ·  ExOriente (2017)
Robert A. Segal se v této knize na velmi skromné ploše pokouší seznámit čtenáře s možnými teoretickými přístupy ke zkoumání a výkladu mýtu napříč nejrůznějšími vědními obory: pojednává o sporu mezi vědeckým a mytickým... (více o knize)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
18.
Friedrich Nietzsche  ·  Omega (2014)
Tak pravil Zarathustra aneb Kniha pro všechny a pro nikoho je opus magnum slavného německého myslitele Fridericha Nietzscheho. Podle mnoha odborníků patří mezi nejvýznamnější filozofická díla. Nikoho, kdo si poetický příběh perského proroka přečetl... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Stanislav Grof  ·  Práh (2012)
(4)
Esotrerika, psychologie i medicína. Fascinující příběhy, které obsahují Grofův půl století trvající průzkum oblastí, které konvenční psychologie dosud nezmapovala... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Thomas Hobbes  ·  OIKOYMENH (2010)
Spis patří k základním dílům moderního politického myšlení. Hobbes v něm analyzuje lidskou přirozenost, aby ukázal, na jakých základech spočívá politická moc. Dílo vrcholí polemikou s kardinálem Bellarminem o vztahu světské a duchovní moci... (více o knize)
Naše cena: 741 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dnů
123456789 … 78

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Musíme přečíst hodně knih, abychom zjistili, o čem je život, a musíme hodně zažít, abychom přišli na to, že buď špatně žijeme, nebo jsme četli špatné knihy. (Zdeňka Ortová)
Kávička