Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyFilozofie, směry

Momentálně se v této nabídce nachází 1561 titulů

1.
David Eagleman  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA
Z temnoty a ticha uvnitř lebky ovládá mozek každodenní příběhy naší reality a určuje, kým jsme. V průběhu svých výzkumů a experimentů se David Eagleman vydává do světa extrémních sportů, trestního práva, neverbální komunikace, genocidy, operací mozků, int (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 21.9.2017
2.
Vydavateľstvo Baset (2011)
Hovory k sobě jsou neobvyklým dílem v kontextu starověkého písemnictví. Neobvyklým osobou svého autora a svým obsahem. Sepsal je Marcus Aurelius, římský císář, jemuž se přezdívalo filozof na trůne. Zaznamenal v nich své myšlenky a úvahy... (více o knize)
Naše cena: 252 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Jostein Gaarder  ·  Albatros (2012)
(3)
Román o dějinách filosofie Norský učitel J. Gaarder kombinací zdánlivě neatraktivních témat, jako jsou dějiny filosofie a příběh dospívání patnáctileté dívky, vytvořil knížku, která slaví mezi čtenáři neuvěřitelný úspěch;... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Kevin Burns  ·  Brána (2013)
Autor Východní filozofie vysvětluje populárně a srozumitelně základní filozofické směry a myšlenky řady myslitelů hlavních východních filozofických škol od nejstarších dob po současnost, od Zarathuštry, Konfucia a Muhammada... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Marián Kuffa  ·  Cesta (2015)
(1)
Příběhy o církvi, o lásce, manželství a rodině, o pokoře a pýše, o životě na faře v Žakovce. "Pán Bůh nás nebude soudit za to, co jsme nemohli udělat. Ale za to, co jsme mohli, a neudělali jsme." V duchu neobyčejné velkorysosti se nese text otce... (více o knize)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Béla Hamvas  ·  Malvern (2008)
Filosofie vína, tato "modlitební knížka pro ateisty" je apologií vzácných, slavnostních chvil života, jakými jsou uvolnění, hry a bezstarostný jas. (více o knize)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
7.
Ryan Holiday  ·  BETA - Dobrovský (2015)
(1)
„Co stojí v cestě, je její součástí.“ Autor používá tento i další citáty z knihy císaře a filozofa Marca Aurelia, aby nastínil cestu z hluboké prohry na vrchol úspěchu. Doporučuje deset strategií, jak zvládnout nezdary, a na příkladech známých osobnosti.. (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 12 dnů
8.
Niccolò Machiavelli  ·  XYZ (2012)
(2)
Jednoznačně formulované rady, jak má postupovat panovník, chce-li být úspěšný a dobře vládnout své zemi. Jakým způsobem se dá vláda získat?... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Carl Gustav Jung  ·  Portál (2017)
Bohatě ilustrovaná kniha je prvním a jediným dílem, v němž C. G. Jung vykládá laickému čtenáři svou nesmírně vlivnou teorii symbolů, jak se projevují především ve snech. Jung sám nabyl přesvědčení, že má povinnost vysvětlit i nepoučeným čtenářům své... (více o knize)
Naše cena: 1 199 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Friedrich Nietzsche  ·  Omega (2014)
Tak pravil Zarathustra aneb Kniha pro všechny a pro nikoho je opus magnum slavného německého myslitele Fridericha Nietzscheho. Podle mnoha odborníků patří mezi nejvýznamnější filozofická díla. Nikoho, kdo si poetický příběh perského proroka přečetl... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
CAD PRESS (2013)
Na žádost Veliké lóží Yova sepsal James Anderson (1680-1739) Konstituce Svobodných zednářů, včetně Starých povinností Svobodných zednářů, v nichž shrnul zásady... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Květoslav Minařík  ·  Canopus (2005)
NA SKLADĚ
Filozofické učení mudrce Lao-c’ je podle některých pramenů staré přibližně dva a půl tisíce let a bývá pokládáno za málo srozumitelné nebo neaktuální... (více o knize)
Naše cena: 174 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
13.
John M. Heaton  ·  Triton (2005)
Sigmund Freud a Ludwig Wittgenstein byli současníky. Freud stvořil psychoanalýzu a Wittgenstein byl možná největším filosofem 20. století.Oba myslitelé se v zásadě zabývají zakořeněným sklonem člověka podvádět sebe sama. (více o knize)
Naše cena: 84 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Carl Gustav Jung  ·  Portál (2017)
Jung vlastní psychologický přístup považoval za své „osobní vyznání“, a tak není divu, že i jeho způsob, jakým pojednává o mužství, je způsobem, jak se vyrovnat s komplikovaným... (více o knize)
Naše cena: 347 Kč  (tedy ušetříte 27%) posíláme do 6 dnů
15.
Lao-c’  ·  DharmaGaia (2003)
Jedno z klíčových děl světové filosofie, které v budoucnu pravděpodobně přinese ještě mnoho nových podnětů. Excelentní a dnes už klasický překlad Berty Krebsové doplňují její filologické a filosofické komentáře... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Stanislav Grof  ·  Práh (2012)
(4)
Esotrerika, psychologie i medicína. Fascinující příběhy, které obsahují Grofův půl století trvající průzkum oblastí, které konvenční psychologie dosud nezmapovala... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Stanislav Grof  ·  Práh (2013)
Tato Grofova kniha se zabývá některými základními existenčními otázkami, které si lidé kladou od nepaměti. Jak vznikl náš vesmír? Je svět, ve kterém žijeme, pouhým produktem mechanických procesů probíhajících v neživé, nehybné a reaktivní hmotě?... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
18.
Hans Joachim Störig  ·  Karmelitánské nakladatelství (2007)
(4)
Dějiny filosofie svědčí o tom, že lidé se ptají nejen na věci, které potřebují a běžně užívají v denním životě a při své práci, ale také na skutečnosti, které míří mnohem dále. Nakonec shledáváme, že to vůbec nejsou otázky bezvýznamné... (více o knize)
Naše cena: 453 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Jan Amos Komenský  ·  Poutníkova četba (2010)
(1)
Komenského veledílo, psané v těžké životní situaci, vždy drahé českému národu, vychází poprvé v moderní jazykové úpravě. (více o knize)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Petr Bakalář  ·  Milan Hodek (2015)
V užším smyslu se dá kniha chápat jako alternativní poradenství pro umírající a pozůstalé, v širším pak jako pomoc smrti k lepší reputaci. Ke smrti je třeba mít zdravý přístup. Problémem ovšem je, jak to chtít po lidech, kteří nemají zdravý přístup... (více o knize)
Naše cena: 124 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
123456789 … 79

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.  (Honoré De Balzac)
Kávička