Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyAntropologie

Momentálně se v této nabídce nachází 459 titulů

1.
Laurent Binet  ·  Argo (2017)
NOVINKA
Druhý román autora pozoruhodné knihy HHhH se opět pohybuje v historických kulisách, ale tentokrát jde o minulost o něco méně vzdálenou – o osmdesátá léta dvacátého století – a o radikální změnu žánru: Laurent Binet se místo historického románu pouští... (více o knize)
Naše cena: 334 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 4 dnů
2.
Christopher Lasch  ·  Triton (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kulturní historik Christopher Lasch (1932–1994) z Univerzity v Rochesteru zkoumá kořeny a důsledky normalizace patologického narcismu v americké kultuře 20. století na základě... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
3.
Antonín Mokrejš  ·  Triton (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Studie Antonína Mokrejše „Duchovní ráz naší doby“ vyvolává ve čtenářích celou řadu znepokojujících otázek, jež vyplývají z autorovy reflexe dějinné situace, v níž žijeme. Autor se ovšem nespokojuje s pouhým konstatováním... (více o eknize)
Naše cena: 105 Kč  (tedy ušetříte 58%) ihned ke stažení
4.
Pjér La Šéz  ·  Triton (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Autor v historických souvislostech pojednává o tradičních hodnotových a duchovních aspektech lidského bytí v kontrastu se změnami, které přináší současná globalizačně konzumní civilizace. Filtrem jungovské analytické metody... (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč  (tedy ušetříte 55%) ihned ke stažení
5.
Peter Duerr Hans  ·  Horus
Antropologicko-religionistická studie o šamanismu, etnografii a různých prehistorických i novodobých primitivních kulturách) Hans Peter Duerr, etnolog a historik kultury, působící v současné době jako profesor v Brémách, prochází ve své knize... (více o knize)
Naše cena: 498 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 14 dnů
6.
Jared Diamond  ·  Jan Melvil publishing (2014)
NA SKLADĚ
Ačkoliv si o sobě myslíme, jak normální životy žijeme, podle Jareda Diamonda jsme vlastně divní. Převážnou část z šesti milionů let své existence totiž vypadala a fungovala lidská společnost zcela jinak. Na cestě k dnešku jsme měnili mnohé, ale nabízí.. (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Chimamanda Ngozi Adichie  ·  Fourth Estate (2014)
What does “feminism” mean today? In this personal, eloquently argued essay – adapted from her much-admired Tedx talk of the same name – Chimamanda Ngozi Adichie offers readers a unique definition of feminism for the twenty-first century, ... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
8.
Yuval Noah Harari  ·  Vintage (2017)
Sapiens showed us where we came from. Homo Deus shows us where we're going.War is obsolete. You are more likely to commit suicide than be killed in conflict.Famine is disappearing. You are at more risk of obesity than starvation.... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Martin C. Putna  ·  Vyšehrad (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Kniha vysvětluje hlavní body ruských ­kulturních a duchovních dějin, jež by měl znát každý Čech, který chce rozumět tomu, co se děje v Rusku dnes. ­Výklad, dokumentovaný na ­vybraných literárních a uměleckých dílech,... (více o eknize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
10.
Wolf-Dieter Storl  ·  Fontána (2016)
Naše západní medicína nepramení z teorie učených lékařů a lékárníků, její kořeny sahají až do dávné minulosti. Tyto znalosti sesbírali lovci a sběrači starší doby kamenné, kočující... (více o knize)
Naše cena: 350 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Jiří Weigl a Václav Klaus  ·  Nakladatelství Fragment (2014)
Náš stát, jeho vznik a zakotvení v Evropě a ve světě, jeho krize, traumata a osobnosti s nimi spojené a vedle toho naše ekonomická transformace, spory o Evropu i krize na Blízkém východě či ta nejnovější na Ukrajině, to jsou dlouhodobé předměty zájmu... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Alí Síná  ·  Lukáš Lhoťan (2014)
(2)
Proč jsou někteří muslimové netolerantní, násilní a rasističtí? Proč šikanují? Co je nutí páchat výtržnosti a vraždit i kvůli maličkostem? Pokud chceme porozumět muslimům, musíme porozumět jejich prorokovi... (více o knize)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Jan Průcha  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Sociopsychologické zkoumání kultur, etnik, ras a národů. Pro současný svět je charakteristická vysoká míra setkávání lidí odlišných kultur, ras a národů, jež má někdy podobu mírového soužití a spolupráce, jindy však... (více o eknize)
Naše cena: 232 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
14.
Dan Faltýnek  ·  Univerzita Palackého v Olomouci (2013)
Život jako znakový proces je tématem této knihy,která na svých stránkách propojuje poznatky z lingvistiky a přírodních věd. Kniha nabízí uvedení do problematiky analogie jazyka a DNA a ukazuje vývoj tohoto vědeckého diskurzu.Znakový proces je zde... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Han Byung-Chul  ·  Rybka Publishers (2016)
Německy píšící filozof korejského původu Byung-Chul Han, jehož knihy byly přeloženy do téměř dvaceti jazyků, přináší pronikavou diagnózu doby. Každé historické období má své typické choroby. Jestliže charakteristickými... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Pjér La Šéz  ·  Triton (2015)
(1)
Autor v historických souvislostech pojednává o tradičních hodnotových a duchovních aspektech lidského bytí v kontrastu se změnami, které přináší současná globalizačně konzumní civilizace. Filtrem jungovské analytické metody přibližuje, jak zosobnění... (více o knize)
Naše cena: 193 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Yuval Noah Harari  ·  Leda (2014)
(1)
Jaká byla cesta, kterou až dosud urazil slabý a nevýznamný tvor, který před dvěma miliony let v koutě Afriky získal vědomí, vyvraždil své bratrance rodu Homo a ovládl planetu? Umožnila mu zvítězit nelítostná krutost nebo schopnost... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Martin Braniš  ·  Informatorium (2004)
Ucelený přehled ekologie a problematiky životního prostředí. Věnuje se vztahům mezi organismy a prostředím a podmínkám života v nenarušené i člověkem ovlivněné přírodě. Pojednává o vývoji lidské civilizace, růstu populace člověka a poškozování prostředí.. (více o knize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
David Graeber  ·  tranzit.cz (2013)
Anarchismus coby politická filosofie je všude na vzestupu- všude, kromě akademické půdy. Anarchisté opakovaně žádají antropology o radu, jak reorganizovat... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Branislav Malík  ·  IRIS (2012)
Predkladaná publikácia sa pokúša pomenovať symptómy a jednotlivé kroky civilizačného odumierania. Západ zaniká a zaniká skôr, ako je predppokladaná doba jeho prirodzenej životnosti,... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 10 dnů
123456789 … 23

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih. (Thomas Carlyle)
Kávička