Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieSci-fi, fantasy, hororySci-fi

Momentálně se v této nabídce nachází 2096 titulů

1.
Philip K. Dick  ·  Argo (2017)
NOVINKA (17)
Jeden z nejslavnějších sci-fi románů. Rick Deckard je policejním agentem pověřeným likvidací lidských replikantů, dokonalých reprodukcí člověka, používaných pro práci na kolonizovaných planetách. Schopnost empatie a lásky má... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 26.10.2017) obvykle posíláme do 8 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 9 dní
2.
Marko Kloos  ·  FANTOM Print (2017)
NOVINKA
Lidstvo je na pokraji zkázy a po letech boje na dvou válečných frontách, v nichž naděje na vítězství skomírá, je na tom podobně i Andrew Grayson, důstojník Obranných jednotek Společenství. Sní o tom, že jednoho dne vystoupí z armády... (více o knize)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
John Wyndham  ·  Plus (2017)
NOVINKA
Před mnoha lety Zemi postihlo Utrpení. Malá komunita ve vesnici Waknuk na ostrově Labrador jej bere jako boží trest a snaží se ze svého života důsledně vymýtit vše, co se nějakým způsobem vymyká normálu, božímu obrazu – odlišné rostliny, zvířata, děti… (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 30.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 13 dní
4.
Samantha Shannon  ·  Host (2017)
NA SKLADĚ TOP #45 (1)
Po krvavé bitvě v Kruhu z růží je Paige Mahoneyová jako Kmotryně v neustálém ohrožení. Stabilizace roztříštěného londýnského podsvětí, kterému nyní vládne, bude složitější, než se kdy zdálo. Paige netuší, že její vládu může velice brzy ukončit zavedení... (více o knize)
Naše cena: 306 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Jaroslav Kalfař  ·  Plus (2017)
NA SKLADĚ TOP #88 (3)
Jakub Procházka jako malý chlapec osiřel a vyrůstal na venkově u prarodičů. Jeho dětské sny o hrdinství se zcela nečekaně naplnily, když byl vyvolen jako muž, který bude tvořit jednočlennou posádku rakety, již vyšle na... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Jaroslaw Grzedowicz  ·  Triton (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (11)
Vuko Drakkainen, průzkumník a agent-samotář, dostane za úkol nalézt na dosud neprozkoumané planetě tým ztracených vědců. Přistává na světě s civilizací na úrovni raného středověku, kde funguje magie a na člověka číhají... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
7.
Cassandra Clare  ·  Knižní klub (2013)
(18)
Když se patnáctiletá Clary Frayová vydá do newyorského klubu Pandemonium, vůbec netuší, že se stane svědkyní vraždy a vstoupí tak do světa lovců stínů, bojovníků, kteří mají svět chránit před démony. A už z něj nevystoupí, protože její život... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Richard A. Knaak  ·  FANTOM Print (2013)
(9)
Když byl svět Azeroth ještě mladý, přinesli na něj řád bohům podobní titánové, kteří přetvářeli jeho země i moře k obrazu svému. Po celou dobu měli před očima jako vzor velkolepý plán, dokonalou podobu světa, kterou si sami vysnili. A přestože tito... (více o knize)
Naše cena: 374 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Marťan (CD (mp3))  AUDIOKNIHA (NA CD)
Andy Weir  ·  OneHotBook (2016)
(11)
Je nejslavnějším mužem na Zemi. Má to však háček: není na Zemi… Před šesti dny se Mark Watney jako jeden z prvních lidí prošel po Marsu. Teď je přesvědčený, že bude prvním člověkem, který tam zemře... (více o audioknize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Ray Bradbury  ·  Plus (2015)
NA SKLADĚ (23)
451 stupňů Fahrenheita je teplota, při níž papír hoří. V Bradburyho temné vizi budoucnosti nejsou hasiči vybaveni vodními stříkačkami, ale plamenomety, které ničí poslední svědectví svobodného myšlení – knihy. Až do dne, kdy si hasič Guy Montag začne... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Blake Crouch  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ (8)
Jsi v životě šťastný? To byla jedna z posledních slov, která Jason Dessen slyšel, než po útoku maskovaného muže upadl do bezvědomí. Než se probudil připoutaný na lůžku a obklopený cizími lidmi v ochranných oblecích... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Joelle Charbonneau  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NA SKLADĚ
Cia byla vybrána mezi elitu. Studuje na universitě v Tosu a má se stát jednou z těch, kteří povedou válkou zničenou zemi. Své schopnosti ale musí prokázat dřív, než si myslela. Povstalci totiž intrikují proti kruté a vychytralé vládě a Svaz národů se... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
13.
Richard A. Knaak  ·  FANTOM Print (2010)
(22)
V první knize této epické trilogie je výsledek historické Války prastarých navždy změněn příchodem tří hrdinů ztracených v čase: Krasa - dračího čaroděje, jehož ohromná moc i vzpomínky na prastarý konflikt nevysvětlitelně zmizely; ... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Charlie Jane Anders  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Poté, co se na střední škole cesty Patricie Delfineové a Laurence Armsteada za záhadných okolností rozdělily, ani jeden z nich nečekal, že toho druhého ještě někdy uvidí. Koneckonců, když jeden získá magické schopnosti a druhý... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
15.
Hlas nože  E-KNIHA
Patrick Ness  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Hlas nože je první kniha dystopické trilogie CHAOS, plná napětí, dramatických zvratů a nečekaných odhalení, ale i humorných situací. Ve Velké Británii se téměž okamžitě po vydání stala hitem, na jehož pokračování čtenáři... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
16.
František Kotleta  ·  Epocha (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (11)
Nové vydání legendárního debutu Františka Kotlety prvního dílu trilogeie Bratrstvo krve Dávné legendy, které o nich kolovaly v různých civilizacích, nelhaly. Možná, že kdysi byli lidmi, ale změnili se. Změnili se natolik, že jako... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 41%) ihned ke stažení
17.
Vlci  E-KNIHA
František Kotleta  ·  Epocha (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Nechal si říkat Gerhard. Dřív ho však nazývali jinak – Radegast. Slavný válečník. Obávaný protivník. Postrach Avarů, Keltů i Římanů. Na vrcholu své slávy zmizel, aby se stal členem Bratrstva krve. Germánský upíří klan... (více o eknize)
Naše cena: 109 Kč  (tedy ušetříte 45%) ihned ke stažení
18.
Joelle Charbonneau  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
(9)
Hunger Games byly skvělé, tahle série je však výjimečná! New York Times Bestseller přeložený do 14 jazyků! Cia právě ukončila střední školu a napjatě očekává, jestli bude vybrána do celostátního programu pro nejnadanější studenty. Pouze oni totiž mohou... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 6 dnů
19.
Christopher Golden  ·  FANTOM Print (2007)
(36)
V mlhami zahaleném stínu minulosti překypoval svět Azerothu úžasnými tvory všeho druhu. Mezi rozličnými lidskými kmeny žili v relativním míru a harmonii záhadní elfové i houževnatí trpaslíci... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Dan Abnett  ·  Bohuslav Svoboda - POLARIS (2006)
(1)
V ponuré budoucnosti Warhammeru 40 000 balancuje lidstvo na samém pokraji vyhynutí... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
123456789 … 105

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nejsou morální či nemorální. Knihy jsou dobře či špatně napsané. A dost. (Oscar Wilde)
Kávička