Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieSci-fi, fantasy, hororySci-fiUtopické, dystopické

Momentálně se v této nabídce nachází 72 titulů

1.
Philip K. Dick  ·  Argo (2017)
NOVINKA (17)
Jeden z nejslavnějších sci-fi románů. Rick Deckard je policejním agentem pověřeným likvidací lidských replikantů, dokonalých reprodukcí člověka, používaných pro práci na kolonizovaných planetách. Schopnost empatie a lásky má... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 26.10.2017) obvykle posíláme do 8 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 9 dní
2.
Samantha Shannon  ·  Host (2017)
NA SKLADĚ TOP #45 (1)
Po krvavé bitvě v Kruhu z růží je Paige Mahoneyová jako Kmotryně v neustálém ohrožení. Stabilizace roztříštěného londýnského podsvětí, kterému nyní vládne, bude složitější, než se kdy zdálo. Paige netuší, že její vládu může velice brzy ukončit zavedení... (více o knize)
Naše cena: 306 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
3.
Joelle Charbonneau  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NA SKLADĚ
Cia byla vybrána mezi elitu. Studuje na universitě v Tosu a má se stát jednou z těch, kteří povedou válkou zničenou zemi. Své schopnosti ale musí prokázat dřív, než si myslela. Povstalci totiž intrikují proti kruté a vychytralé vládě a Svaz národů se... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
4.
Joelle Charbonneau  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
(9)
Hunger Games byly skvělé, tahle série je však výjimečná! New York Times Bestseller přeložený do 14 jazyků! Cia právě ukončila střední školu a napjatě očekává, jestli bude vybrána do celostátního programu pro nejnadanější studenty. Pouze oni totiž mohou... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 6 dnů
5.
Marc Elsberg  ·  Omega (2017)
Jednoho chladného únorového dne zhasnou světla v Itálii. A nejen tady. Chvíli nato ve Švédsku, pak v Německu, Francii, Rakousku, Belgii a Holandsku. Všude v Evropě se hroutí elektrická síť, přestanou fungovat výtahy, metra uváznou v tunelech... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Margaret Atwood  ·  Argo (2017)
(4)
Proslulý román kanadské spisovatelky vykresluje pochmurnou vizi blízké budoucnosti Spojených států amerických, které se z demokratických výšin propadly do všeobjímajících hrůz totalitního režimu. V okovech nemilosrdného klerofašistického režimu se... (více o knize)
Naše cena: 250 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 19.10.2017) obvykle posíláme do 8 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 19.10.2017
7.
Hayley Stone  ·  Plus (2017)
NA SKLADĚ
„Poprvé je smrt trápení. Podruhé už spíš jenom otrava.“ Stroje byly stvořeny k tomu, aby lidstvu pomáhaly a zamezily veškerým válkám. Neúprosnou logikou ovšem došly k jednoduchému závěru: bez lidí žádné konflikty nehrozí. Nastává nemilosrdné vyvražďování, (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
8.
Samantha Shannon  ·  Host (2015)
(5)
Paige Mahoneyové se podařilo utéct ze šeolského zajetí, ale tím její problémy teprve začínají: mnoho přeživších je nezvěstných a ona se stala nejhledanější osobou v Londýně. Scion upřel na Bledého snílka své vševidoucí oko, vidopáni a vidopaní... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Rick Yancey  ·  Baronet (2016)
(1)
V jedné chvíli tu jste, a v další už nejste. Tak to bylo i předtím, než Jiní přišli. Jiní nevynalezli smrt, pouze ji dovedli k dokonalosti. Dali smrti tvář, aby na nás vyzráli, protože věděli, že je to jediný způsob, jak nás zničit. Konec nenastane... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Sergej Lukjaněnko  ·  Argo, Triton (2017)
Moskevské ulice přestaly být bezpečné. Upíři opět útočí na nevinné lidi. Ve jménech obětí se ukrývá zašifrovaný vzkaz určený pouze pro světlého Antona. Kdo ale vzkaz poslal? Vyšetřování přivádí Antona Goroděckého k prorokovi, jehož děsivá předpověď... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
František Kotleta  ·  Epocha (2016)
(3)
Nebyla to třetí světová válka, ale ta největší občanská válka v dějinách. Trvala čtyřicet let. Dodnes se historici dohadují, jak začala. Jedno je ale jisté - ještě neskončila. Miliony mrtvých, rozvrácená Evropa roztříštěná na stovky malých státečků... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
František Kotleta  ·  Epocha (2017)
Válka skončila. Zbyla jen vzpomínka v podobě zničené planety, na jejíž povrch dopadly stovky jaderných hlavic. Starý svět zmizel a ten nový je jiný – divoký, nemilosrdný, radioaktivní… Zbytky lidí se snaží přežít v jeho... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Pavel Bareš  ·  Host (2017)
Píše se rok 2052 a to málo, co po válce ze světa zbylo, halí šero nukleární zimy. Attiona City, jednu z posledních výsep lidské civilizace, zevnitř požírá záhadná epidemie a společenské rozkoly. Zatímco prominentní občané v horní části města se... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
M.R. Carey  ·  Host (2016)
(3)
Desetiletá Melanie žije spolu s dalšími dětmi na vojenské základně, kde se pod přísným dohledem vzdělává. Nadprůměrně inteligentní dívka miluje staré řecké báje a její spřízněnou duší je učitelka slečna Justineauová. Zato seržanta Parkse, který hlídá... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Terry Pratchett a Paul Kidby  ·  Talpress (2017)
Poslední hrdina konečně znovu! Dotisk mistrovského díla Terryho Pratchetta a ilustrátora Paula Kidbyho! Ve svém čase byl legendou. Pamatuje si časy, kdy si hrdina nemusel lámat hlavu s ploty, soudci ani civilizací. Pamatoval si časy, kdy vás lidé... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Samantha Shannon  ·  Host (2014)
(14)
Kniha začíná v roce 2059. Devatenáctiletá Paige Mahoneyová pracuje v londýnském kriminálním podsvětí. Paige působí jako jakási „spojka“ či „posel“: díky svým jasnovidným schopnostem se dokáže vnořit do mysli jiného člověka... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Colin Falconer  ·  BB/art (2017)
Když se skupinka Seveřenů vydává po stopách Leifa Erikssona osídlovat Vinland, zdá se, že je to výprava jako každá jiná. Jejího vůdce však pronásledují podivná vidění, která si nedokáže vysvětlit. Zato šamanka kmene, jehož součástí jsou i takzvaní... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Hugh Howey  ·  Knižní klub (2016)
(3)
Kultovní román Silo čtenářům představil fascinující a propracovaný postapokalyptický svět podzemních základen. Turnus vylíčil, co stálo u zrodu tohoto světa. A v Prachu, závěrečném dílu bestsellerové trilogie, se tento svět dobere svého konce... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Joelle Charbonneau  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
(2)
Cia Valeová byla vládou vybrána do elitní skupiny nejlepších a nejnadanějších studentů ze všech kolonií. Na Univerzitě v Tosu se z ní má stát jeden z vůdců válkou zničené země. Kvůli tomu musela podstoupit brutální testování… Vzpomínky na něj se jí... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
20.
Liou Cch’-sin  ·  Host (2017)
(1)
V Říši středu zuří Kulturní revoluce a Číňané vyšlou v rámci tajného vojenského projektu signál do vesmíru ve snaze navázat kontakt s mimozemšťany. Vysílání zachytí pokročilá civilizace na pokraji zániku a zahájí invazi na Zemi. Lidé se rozdělí do mnoha.. (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Tak jako nemáš jíst jen pro chuť, tak nesmíš číst jen pro zábavu. (John Ruskin)
Kávička