Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieSci-fi, fantasy, hororySci-fiSpace opera

Momentálně se v této nabídce nachází 50 titulů

1.
Keith R.A. DeCandido  ·  Brokilon (2017)
Už je to sedmnáct let, kdy kapitán Jean-Luc Picard převzal velení Enterprise. Tehdy ještě třídy Galaxy, s pořadovým označením D. Byla to pocta, které není rovno. Kapitáni všech předchozích lodí téhož jména vždy vstoupili do historie... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
2.
J.M. Dillard  ·  Brokilon (2017)
Enterprise-E je po všech opravách konečně schopná znovu vyletět do vesmíru. S odchodem prvního důstojníka Williama Rikera a poradkyně Deanny Troi musí kapitán Picard vybrat náhradu za své dva nejbližší poradce. Nejvhodnějším... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Frank Herbert  ·  Baronet (2016)
(102)
Kultovní SF sága Duna, kterou mnozí znají z některé její filmové adaptace, se rodila nesnadno. Její první díl, román Duna, který později proslavil jednoho z dnes již klasiků SF literatury, Franka Herberta, vyšel v roce 1963 v časopise Analog pod názvem... (více o knize)
Naše cena: 664 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Liou Cch’-sin  ·  Host (2017)
(1)
V Říši středu zuří Kulturní revoluce a Číňané vyšlou v rámci tajného vojenského projektu signál do vesmíru ve snaze navázat kontakt s mimozemšťany. Vysílání zachytí pokročilá civilizace na pokraji zániku a zahájí invazi na Zemi. Lidé se rozdělí do mnoha.. (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Arthur C. Clarke  ·  Laser books (2012)
(12)
Píše se rok 2061 a do nitra Sluneční soustavy se na své osamělé pouti vesmírem opět blíží Halleyova kometa. Je to také rok, kdy se doktor Heywood Floyd vydává zpět do vesmíru, aby se ve svých sto tři letech opět střetl s mimozemskými monolity... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Alastair Reynolds  ·  Triton (2004)
Bývalý odstřelovač Tanner Mirabel je hnán pomstou, v kryogenické rakvi na palubě mezihvězdné lodi Ultranautů překoná propast patnácti světelných let, po rozmrazení ho pronásledují nájemní zabijáci i minulost mnoha tváří. V krvavém thrilleru o dlouhé řadě. (více o knize)
Naše cena: 272 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 20 dnů
7.
Michael Atamanov  ·  FANTOM Print (2017)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 21.11.2017
8.
Christopher L. Bennett  ·  Laser books (2016)
Čím dále proniká hvězdná loď Titan za hranice známého vesmíru, tím víc jsou všichni telepati na její palubě – včetně diplomatické důstojnice Deanny Troi – pod vlivem cizího zoufalého křiku o pomoc. Ten nakonec přivádí loď.. (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Arthur C. Clarke  ·  Argo, Triton (2017)
(2)
Ke kosmické lodi Discovery, osamoceně plující hlubokým vesmírem od doby, co David Bowman prošel „Hvězdnou bránou“, se vydává nová mezinárodní expedice. Jedním z cílů výpravy je objasnění tragických událostí, které se na Discovery odehrály... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Robert Pilch  ·  Brokilon (2015)
NA SKLADĚ
Povídková sbírka, shrnující to nejlepší z tvorby českých autorů (s jednou slovenskou výjimkou), kteří se věnují žánru space opera. Kontakty s mimozemskými civilizacemi, dobývání neznámých zákoutí vesmíru, objevování nových světů... Nechte se unést... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
11.
Joshua Dalzelle  ·  FANTOM Print (2017)
(1)
Haven, hlavní planeta Terranské konfederace, byl zničen a spolu s ním i Senát a CENTCOM, velitelství Hvězdné Flotily. Celá Konfederace se otřásá v základech a Devátá eskadra pod velením kapitána Jacksona Wolfa se proto musí stáhnout na planetu, kterou... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Jason M. Hough a K.C. Alexander  ·  FANTOM Print (2017)
Spali stovky let. Na své dlouhé cestě si v kryospánku nechali zdát sny o novém domově v galaxii v Andromedě. Teď se konečně probouzejí a jejich sen o míru se ocitá v troskách. Pionýři z Mléčné dráhy - turiani, salariani, lidé, asarijky a další... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Jan Hlávka a Jana Vybíralová  ·  Brokilon (2013)
(1)
Algor. Ze všech lidmi obývaných planet je tou nejchladnější. Ani vláda císaře Andreje Korwariana neoplývá vřelostí, nehledě na spolupráci s hrozivým církevním řádem graciánů, zakázaným všude vyjma Algoru. Viridian. Princezna Viktorie dostává nabídku... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Alastair Reynolds  ·  Triton (2004)
Ze Sluneční soustavy se vypravila Flotila generačních lodí poháněných nebezpečným antilithiem. Z vleklé války na Skyově vítězství profituje černý trh se zbraněmi... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Jan Kotouč  ·  FANTOM Print (2016)
Po úspěšné obraně planety Sinaj se vývoj války v sektoru Hirano začíná obracet ve prospěch Obranné aliance proti Kasimirskému císařství. Aliance má novou flotilu a s ní se chystá osvobodit Simeral, hlavní planetu, která byla okupovaná více než tři roky.. (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
John Scalzi  ·  Classic (2017)
Člověk dosáhl hvězd... jen aby je našel obydlené tvory dychtícími zničit lidstvo. Na jeho ochranu vznikla Koloniální unie, využívající přelidnění Země jako zdroje pro své bojové jednotky a kolonizování planet. Dokonale fungující systém... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Jamie Sawyer  ·  FANTOM Print (2017)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30.10.2017
18.
Alastair Reynolds  ·  Triton (2003)
Před milionem let vymazala erupce Delty Pavonis civilizaci ptakoještěrů z mapy Galaxie. Jejich planetu kolonizují ve 26. století lidé, kteří díky relativistickým motorům Spojených úspěšně pronikají do vesmíru... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Anthony Sheenard  ·  Epos (2007)
(2)
Dobrodružný príbeh odohrávajúci sa koncom tretieho tisícročia nášho letopočtu v tradicionalistickom čínskom spoločenstve ovládanom mágiou, duchmi a démonmi... (více o knize)
Naše cena: 383 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Joshua Dalzelle  ·  FANTOM Print (2016)
(1)
Když nadsvětelný pohon otevřel cestu k bezpočtu světů a jejich zdánlivě neomezeným zdrojům, o nejčastější záminky k válce připravené lidstvo vstoupilo do nové éry dvě stě padesát let dlouhého míru... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
123

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha je jako zahrada, kterou nosíš v kapse. (latinské přísloví )
Kávička