Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieSci-fi, fantasy, hororySci-fiSoft, Hard

Momentálně se v této nabídce nachází 45 titulů

1.
David Bischoff a Robert Sheckley  ·  Baronet (2017)
Královna vetřelců je mrtvá, jejich kolektivní mysl se hroutí... a dvě odštěpené rodové linie vetřelců chystají válku, při níž otřesenou planetu pokryje stříkající kyselina... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Peter Newman  ·  Host (2016)
(2)
Po více než tisíc let střežili Andělští rytíři Trhlinu, avšak jak generace míjely a žádné nebezpečí se neobjevilo, jejich pozornost ochabovala. Nakonec se nechali ukolébat. Když se jednoho dne z Trhliny vyvalilo mračno démonických stvoření... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Jan Kovanic  ·  Epocha (2012)
Román vychází ze základní dějové zápletky Neffova románu Tma... (více o knize)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
H.G. Wells  ·  Triton (2017)
(9)
Jedovaté bojové plyny, laserové paprsky, důmyslné obojživelné transportéry, účinné plamenomety, odolné slitiny, výkonné razicí mechanismy... Ne, opravdu se nezdá, že by lidstvo mělo proti nezvaným návštěvníkům z Marsu sebemenší šanci... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Justin Cronin  ·  Knižní klub (2017)
Prošli jste Přechodem. Čelili Dvanáctce. Teď vejděte do Města zrcadel k poslednímu zúčtování. Dvanáctka byla rozprášena. Ve světě skončilo století vlády nepředstavitelných hrůz. Potomci těch, kteří přežili, začínají opouštět hradby města... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Tim Lebbon  ·  Baronet (2016)
(1)
Ve vesmíru roku 2692 se schyluje k bouři… Zkázu lidským sídlům, základnám či planetám ale nepřinášejí obávaní predátoři. Útočí Xenomorfové, známí jako vetřelci. A co hůř – posílení, organizovaní a ovládaní vetřelci, z nichž si někdo udělal... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Justin Cronin  ·  Ikar (2010)
(186)
Raz za čas sa stane, že sa na trhu objaví takáto kniha. Fascinujúci príbeh je napísaný jednoduchým, striedmym štýlom, no s neuveriteľnou dávkou predstavivosti... (více o knize)
Naše cena: 458 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Peter Newman  ·  Host (2017)
Naše cena: 293 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30.11.2017
9.
Jeff VanderMeer  ·  Argo (2015)
NA SKLADĚ (1)
Oblast X byla desítky let odříznutá od zbytku kontinentu. Rozlehlé pozůstatky lidské civilizace znovu opanovala příroda. První expedice se vrátila se zprávami o nedotčené, rajské krajině. Všichni členové druhé expedice spáchali sebevraždu... (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
10.
Sandy Schofield a S.D. Perry  ·  Baronet (2017)
Vítejte na bývalé trestanecké kolonii Charón, kde se v labyrintu z podzemních tunelů skrývá hnízdo vetřelců. Profesor Ernst Kleist provádí šílené pokusy a vytvoří vetřelčího křížence, kterého lze ovládat. V tu dobu přijíždí na Charón kapitánka Joyce... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 15.11.2017
11.
Wolfgang Hohlbein  ·  Mgr. Milena Valušková (2002)
Wolfgang Hohlbein ve svém fantaskním románě Druidská brána provádí čtenáře mezi reálným světem a jinými dimenzemi času a prostoru. Dělníci beze stopy mizí, některé části tunelu se z nevysvětlitelných příčin hroutí, laserové měřící přístroje se chova... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Connie Willis  ·  Metafora (2017)
Svižně napsaný příběh od známé autorky Connie Willisové se odehrává se v blízké budoucnosti, kdy bude možné, k nepřetržité komunikaci a dostupnosti přes sociální sítě, i neustálému vylepšování technologií, podstoupit operativní zákrok, který propojí... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Daniel Godfrey  ·  Omega (2017)
Ve snaze zachránit obnovitelné zdroje energie učiní vědci kontroverzní a nebezpečný objev: možnost transportovat hmotu z dávné minulosti. Jejich největším tajemstvím jsou Nové Pompeje, replika města plná Římanů z doby tři minuty před zničujícím výbuchem.. (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
David Šenk  ·  Epocha (2014)
Představte si vesmír, ve kterém je snadné cestovat mezi hvězdami. A nejen pro nás: seznamte se s mimozemšťany s fenomenální pamětí, s tvory schopnými... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Tim Lebbon  ·  Baronet (2017)
(1)
Ve vesmíru zuří nelítostná bouře a nad osudem celého lidstva se stahují čím dál temnější mraky. Ani spojenectví s mocnou a tajemnou rasou predátorů možná nebude stačit na odvrácení dlouho plánované pomsty, diktované záští skupiny, která si říká Rozlícení. (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Justin Cronin  ·  Ikar (2013)
(59)
Krátko po vypuknutí apokalypsy traja ľudia hľadajú, ako sa dostať zo všeobecného chaosu. Lekárku a nastávajúcu matku Lilu tak veľmi zasiahne rozšírenie epidémie a násilia, že sa radšej zatvára pred svetom a pripravuje sa na príchod dieťaťa,... (více o knize)
Naše cena: 493 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Philip K. Dick  ·  Argo (2017)
Pozoruhodné politické sci-fi od velmistra tohoto žánru. Vítejte ve Spojených státech amerických a evropských. Po třetí světové válce se USA spojily s Německem, aby čelily třem dalším velmocem: Francouzské říši, Lidové čínské... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
18.
Neil Spring  ·  Omega (2017)
NA SKLADĚ
V době vrcholící studené války provedli úředníci na ministerstvu obrany vysoce tajné vyšetřování neobvyklých událostí, které se udály na členitém pobřeží Pembrokeshirského národního parku, kterému se říká přezdíval "The Broad Haven Triangle“...i (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
19.
Steve Perry a Stephani Perry  ·  Baronet (2016)
(2)
Přicházejí tiše, jako se za noci plížívá smrt. Jsou to dokonalí zabijáci. Jsou to vetřelci. A někteří lidé by za ně zaplatili víc než za cokoli jiného. Jenže pokus udělat z tak mocného stvoření zbraň je pro obyvatele Země velmi n (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 1.2.2018
123

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. (Jan Amos Komenský)
Kávička