Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieSci-fi, fantasy, hororySci-fiOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 67 titulů

1.
Marko Kloos  ·  FANTOM Print (2017)
NOVINKA
Lidstvo je na pokraji zkázy a po letech boje na dvou válečných frontách, v nichž naděje na vítězství skomírá, je na tom podobně i Andrew Grayson, důstojník Obranných jednotek Společenství. Sní o tom, že jednoho dne vystoupí z armády... (více o knize)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Elan Mastai  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ
Víte, jak si lidé před padesáti lety představovali život v roce 2016? V tom, ve kterém žije Tom Barren, se jejich sny dokonale splnily. Lidstvo si užívá blahobytu, létajících aut, pohyblivých chodníků, základen na Měsíci… (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Petr Heteša  ·  Brokilon (2017)
Chinco není čtvrť pro rozmazlené hraběnky a zhýčkané citlivky s implantovanými enzymatickými zesilovači, neurotransmiterovými urychlovači a dalšími podpůrnými mozkovými biotechnologiemi. Chinco je přirozený stav věcí ve své... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Gary Russell  ·  Jota (2017)
(1)
Dokážete si představit, jak všechny překvapí, když se v sydneyské zátoce otevře časový portál. A taky si dokážete představit, jak je vyvede z míry, když vedle Harbour Bridge dosedne ohromná pyramida, která nevhodně zaclání Port Jackson, a navíc vyzařuje.. (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Tim Powers  ·  Triton (2011)
(2)
Když v roce 1939 řekl Albert Einstein Franklinu Rooseveltovi, že je možné zkonstruovat atomovou bombu, neřekl prezidentovi o svém dalším objevu, tak mimořádném a nebezpečném, že zůstal tajemstvím... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Trevor Baxendale  ·  Jota (2017)
(1)
Phaeroni zmizeli již před miliony let. Cestovali napříč hvězdami po stezkách z času a prostoru a zanechali po sobě jen pár stop. Ale co se Phaeronům vlastně přihodilo? Někteří věří, že je vyhladila nějaká nezastavitelná síla… jiní tvrdí, že se vyhladili.. (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Sylvain Neuvel  ·  Knižní klub (2017)
Deadwood, Jižní Dakota. Jedenáctiletá Rose se prohání na kole poblíž domova, když tu se náhle propadne pod zem. Probere se na dně jámy v krychlové místnosti, na jejíchž stěnách září tajemné složité symboly... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Una McCormack  ·  Jota (2016)
(2)
Městský stát Varuz je na pokraji záhuby. Aurelián je posledním vévodou ve své linii, město se rozpadá a vojsko jeho nepřítele Konráda čeká v horách a chystá se vyrazit. Aurelián je připraven vsadit vše v jediné poslední bitvě. Když se tedy zjeví svatý... (více o knize)
Naše cena: 264 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Douglas Adams  ·  Slovart (2016)
NA SKLADĚ (152)
Prvýkrát vychádza kultové dielo Douglasa Adamsa v jednom zväzku! Päťdielna trilógia vychádza pre fanúšikov ako narodeninový darček od Vydavateľstva SLOVART k nášmu (a vášmu)... (více o knize)
Naše cena: 466 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
Jiří Vokáč Čmolík  ·  Inner Winner (2016)
NA SKLADĚ (1)
Kniha Vzpoura vědomí aneb Teslovo evangelium volně navazuje na teze, výzkumy známého fyzika a vynálezce Nikoly Tesly. Osobitým jazykem autora vysvětluje a rozvíjí poznatky na téma vesmír, vibrace, frekvence a kvantové fyziky. Otevírá otázky lidského... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
David Eddings  ·  Banshies (2011)
LTorak ukradl Orb, zhotovený bohem Aldurem, a tak začala válka bohů a lidí. Torak použil Orb, aby jeho pomocí roztrhl zemi a vpustil do ní moře, ale Orb jej strašlivě spálil, a tak Torak uprchl do Malloreje. Země zešílela tou ranou a tvorové, jež žili. (více o knize)
Naše cena: 425 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
12.
kolektiv autorů/autorek  ·  Millennium Publishing (2011)
V antologii shromáždili editoři sedmnáct povídek od patnácti současných českých autorek a autorů. Knihu zakončuje esej slovenského teoretika fantastické literatury Ondreje Herce. (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Josef Pecinovský  ·  Epocha (2009)
První příběh z tohoto souboru, Stín kobry, se odehrává v blízké budoucnosti, kdy mafiánské praktiky patří k běžným normám a kdy zdejší vládci mohou bezmocné oběti proměnit v nehmotné, ale všudypřítomné stíny... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
14.
Gillian Crossová  ·  Albatros (2009)
(1)
Robert se zničehonic ocitne uprostřed podivné džungle, nahý a úplně sám. Je mu zima, má hlad a krk mu spaluje palčivá žízeň. Byl přece v letadle se svými rodiči a sestrou. Vraceli se z dovolené. Co se stalo? Kde to je? Zřítilo se snad letadlo? ... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Blake Crouch  ·  Zelený kocúr (2017)
(8)
Vo svete, v ktorom sa Jason zobudil, sa jeho život odvíja úplne inak ako v tom, v ktorom žil dovtedy. Jeho manželka nie je jeho manželkou. A ich syn sa nikdy nenarodil. A on nie je len taký hocijaký univerzitný profesor, ale oslavovaný génius... (více o knize)
Naše cena: 428 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
C.L. Werner  ·  Polaris (2017)
Když se ambiciózní Šedý věštec Thanquol vrátí do Starého světa, je přinucen ujmout se velení armády, která má dobýt trpasličí město Karak Angkul. Město proslavené trpasličími klany mechaniků a techniků se urputně brání, ale co Thanquola zájímá... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Brian Lumley  ·  Polaris (2017)
Hrůza odjinud... Invaze z cizí dimenze! To je hrůzné samo o sobě: pomyšlení, že se příšerné bytosti kradou Zemí... Ale ještě horšínoční můrou je skutečnost, že všechny jsou svou podstatou upíři! Nekroskop - Harry Keogh prohledáv (více o knize)
Naše cena: 517 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Brandon Sanderson  ·  Talpress (2017)
Pouta dědictví jsou mýtické náramky, které před staletími nosil Pán Vládce, dokud ho o ně nepřipravila Následnice Hrdiny z Hathsinu a tím nezpůsobila jeho smrt. Náramky měly údajně schopnost předat komukoli, kdo je měl na těle... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Chaim Cigan  ·  Torst (2016)
Třetí díl tetralogie Kde lišky dávají dobrou noc Chaima Cigana, za nímž se skrývá prozaik a dramatik Karol Sidon, je široce rozehraným příběhem, jehož hrdinové se pokoušejí pochopit důsledky experimentu, který byl na počátku pohybu v čase, vzniku... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Zuzana Strachotová  ·  FANTOM Print (2017)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30.11.2017
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihkupectví je jeden z mála důkazů, ze lidé stále myslí. (Jerry Seinfeld)
Kávička