Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaSci-fi, fantasy, hororyFantasyParanormální, nadpřirozené

Momentálně se v této nabídce nachází 68 titulů

1.
Oscar Balderrama a Lauren Certo  ·  Baronet (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
První román na motivy úspěšného televizního seriálu společnosti Warner Bros Arrow, jehož čtvrtá série se momentálně vysílá na stanici CW. Seriál Arrow vychází ze stejnojmenného komiksu vydavatelství DC a jeho hlavním hrdinou... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
2.
J.R. Ward  ·  Baronet (2016)
(1)
V Bratrstvu černé dýky už nic není, jak bývalo. Poté, co se podařilo vyhnout válce s Temnými, se spojenecké vazby posunuly a vznikly hranice. Zabijáci Vyhlazovací společnosti jsou silní jako nikdy, kořistí z lidských slabostí, aby získávali další peníze.. (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Peter McLean  ·  Host (2017)
Seznamte se s Donem Drakem, opravdu velmi zadluženým nájemným vrahem, který umí vyvolávat démony. Svou práci nemá rád. Raději by popíjel v baru a od vražd i nadpřirozena dal ruce pryč. Jenže dluží peníze nesprávnému člověku — tedy nesprávnému démonu... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
William Ritter  ·  Host (2017)
Rok 1892, New Fiddleham, Nová Anglie. Věci tu nikdy nejsou takové, jaké se zdají být, zvláště když jsou Abigail Rooková a její excentrický zaměstnavatel R. F. Jackaby opět vyzváni, aby vyšetřovali nadpřirozené jevy... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
J.R. Ward  ·  Baronet (2016)
(2)
Paradise, dcera králova prvního rádce, se chystá oprostit od sešněrovaného života mladé aristokratky. Jak to udělá? Nastoupí do programu výcvikového centra Bratrstva černé dýky a naučí se samostatně bojovat, samostatně myslet, být sama sebou... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
J.R. Ward  ·  Baronet (2014)
(1)
Po nevydařeném manželství a roce přešlapování na místě se Cait Douglassová konečně rozhodne odhodit zábrany a začne žít naplno. Rozhodně však není připravená na to, že během jediného večera jí do cesty vstoupí dva přitažliví muži: zpěvák, kytarista a... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
7.
Polibek krve  E-KNIHA
J.R. Ward  ·  Baronet (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Paradise, dcera králova prvního rádce, se chystá oprostit od sešněrovaného života mladé aristokratky. Jak to udělá? Nastoupí do programu výcvikového centra Bratrstva černé dýky a naučí se samostatně bojovat, samostatně myslet... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 45%) ihned ke stažení
8.
William Ritter  ·  Host (2015)
(8)
Příběh detektiva, který se zabývá paranormálními jevy, překypuje troufalým vtipem a notnou dávkou hrůzy ve stylu Doktora Who a Sherlocka Holmese... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Oscar Balderrama a Lauren Certo  ·  Baronet (2016)
(1)
První román na motivy úspěšného televizního seriálu společnosti Warner Bros Arrow, jehož čtvrtá série se momentálně vysílá na stanici CW. Seriál Arrow vychází ze stejnojmenného komiksu vydavatelství DC a jeho hlavním hrdinou je miliardář Oliver Queen... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Laurell K. Hamiltonová  ·  Epocha (2017)
Anita Blakeová se všemi silami snaží žít tak obyčejný život, jak jen jí povolání oživovatelky a legální upíří popravčí dovoluje. Ze stínů na ni však udeří starý nepřítel, kterého všichni považovali za mrtvého. Bohyni ale není snadné zabít a temná... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30.9.2017
11.
J.R. Ward  ·  Baronet (2017)
Bratrstvo černé dýky dál trénuje ty nejlepší z nejlepších, aby se přidali do jeho řad ve smrtícím boji proti Vyhlazovací společnosti. Mezi novými rekruty se Axe projevuje jako chytrý a zuřivý bojovník – a taky samotář, izolovaný v důsledku osobní... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 23.8.2017
12.
Lesní ľudia  E-KNIHA SK
Hanya Yanagihara  ·  Slovart (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Hanya Yanagihara je americká spisovateľka pôvodom z Havajských ostrovov, pracuje ako novinárka pre T Magazine a The New York Times a v súčasnosti sa radí medzi popredné... (více o eknize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
13.
Chloe Neill  ·  FANTOM Print (2016)
Osmadvacetiletá Merit, před časem proti své vůli proměněná v upíra, si našla cestu do temných kruhů chicagského upířího podsvětí, kde zjistila, že nadpřirozených je daleko víc, než kolik se zdálo – a více, než kolik si veřejnost kdy dokázala představit... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Victoria Schwab  ·  Argo (2017)
(1)
Skvělý příběh o ctižádosti, žárlivosti, touze a nadpřirozené moci… Victor a Eli, dva samotáři, kteří se poznali na studiích, brzy zjistí, že je pojí společná vášeň k nebezpečí a zážitkům blízkým smrti a také že při vhodných příležitostech dokážou dobře... (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
15.
Kai Meyer  ·  Vydavateľstvo Fragment (2016)
NA SKLADĚ
Rosa s Alessandrom už nechcú skrývať svoje city a to má za následok, že proti sebe poštvú celé klany arkádskych dynastií. Pred hrozbou smrti utekajú naprieč celou Sicíliou a postupne zisťujú, že za sprisahaním, ktoré z nich urobilo hlavných... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
Chloe Neill  ·  FANTOM Print (2017)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 14.11.2017
17.
Clay Griffith a Susan Griffith  ·  Baronet (2017)
Šarlatový běžec, jenž trpí záhadným rozostřením svých schopností, si uvědomuje, jak těžké je dodržet přísný výcvikový režim, který mu naordinoval Oliver Queen. Flashovy a Arrowovy týmy se pro něj snaží najít lék, místo toho však zjišťují, že pokud se... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 13.9.2017
18.
J.R. Ward  ·  Baronet (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Po nevydařeném manželství a roce přešlapování na místě se Cait Douglassová konečně rozhodne odhodit zábrany a začne žít naplno. Rozhodně však není připravená na to, že během jediného večera jí do cesty vstoupí dva... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 38%) ihned ke stažení
19.
William Ritter  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Rok 1892, New Fiddleham, Nová Anglie. Věci tu nikdy nejsou takové, jaké se zdají být, zvláště když jsou Abigail Rooková a její excentrický zaměstnavatel R. F. Jackaby opět vyzváni, aby vyšetřovali nadpřirozené jevy... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
20.
J.R. Ward  ·  Baronet (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Potom, co se nedobrovolný spasitel lidstva Jim Heron vzdal jedné výhry v souboji dobra a zla a následující kolo prohrál, se démonka Devina dostává do vedení. Aby zamezil zkáze celého světa, musí Jim zbývající dvě duše zachránit… (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy mají své osudy a své životy. A hynou nezájmem čtenářů. Nikdo by nevyslovil pochybnosti o Odysseji, ale jen málokdo ji ještě čte. (Miroslav Horníček)
Kávička