popis
Romány

Knihy Próza Romány


Prinášame vám aktuálny rebríček - najpredávanejšie knihy z kategórie Romány na Martinus.cz za posledné obdobie.

1.
Cosi o tobě
Julie James  ·  OLDAG (2017)
PŘIPRAVUJEME
Ze všech hotelových pokojů v Chicagu si asistentka státního zástupce Spojených států amerických Cameron Lyndeová musela vybrat právě ten, který sousedil s pokojem 1308, kde velmi hlučné a náruživé milostné hrátky skončily vraždou. Je jedinou svědkyní... (více o titulu)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 4.6.2017
2.
Napravený prostopášník
Gayle Callen  ·  OLDAG (2017)
PŘIPRAVUJEME
Nechvalně proslulý prostopášník Leo Wade tráví čas raději v londýnských hernách a dámských budoárech než na večírcích smetánky. Když ho instinkt gamblera dovede k domněnce, že upjatá a nudná slečna Susanna Lelandová je ona neznámá modelka... (více o titulu)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 12.5.2017
3.
Skleněný zámek
Jeannette Walls  ·  Mladá fronta (2017)
PŘIPRAVUJEME
Příběh čtyř dětí, které vyrůstají v nekonformní rodině v USA 60. let – otec, pokud je střízlivý, učí děti fyziku, geologii, ale hlavně umí skvěle vyprávět neuvěřitelné příběhy a podněcuje jejich fantazii... (více o titulu)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání posíláme do 6 dní
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 28.2.2017
4.
Omyl statného Skota
Gayle Callen  ·  OLDAG (2017)
PŘIPRAVUJEME
Když v noci probudí Rionu ze spánku statný Skot a unese ji, je nejprve zděšena a potom vzteky bez sebe. Hugh McCallum tvrdí, že když byli dětmi, rodiče domluvili jejich sňatek, aby mezi oběma rodinami zavládl mír. Tvrdohlavý zeman odmítá uvěřit, že... (více o titulu)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 14.10.2017
5.
O té noci
Julie James  ·  OLDAG (2017)
PŘIPRAVUJEME
Asistentka právního zástupce Spojených států amerických Rylann Pierceová se snaží zaplašit jiskření, které vzniká mezi ní a miliardářem Kylem Rhodesem během noci, kdy se seznámili, ale chemii lidských vztahů nelze potlačit. O devět let později se krásná.. (více o titulu)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 8.12.2017
6.
Ženich v kiltu
Gayle Callen  ·  OLDAG (2017)
PŘIPRAVUJEME
Sny Maggie McCallumové o jejím snoubenci nepatří mezi romantické. A nejde jen o to, že byla dohozena Owenu Duffovi jako nějaká věc, aby skončilo dlouholeté nepřátelství mezi jejich rodinami. Maggii zároveň pronásleduje zlá předtucha, že její snoubenec... (více o titulu)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 13.12.2017
7.
Rivalky u dvora Tudorovců
D.L. Bogdan  ·  OLDAG (2017)
PŘIPRAVUJEME
Budoucnost Alžběty Staffordové, dvorní dámy královny Kateřiny a zároveň dcery vévody z Buckhinghamu, se zdá zcela jasná. Když však její otec slíbí, že ji dá za manželku Thomasovi Howardovi, třetímu vévodovi z Norfolku, bystrá a kurážná dívka je nucena... (více o titulu)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 15.11.2017
8.
Země odpoledního slunce
Barbara Wood  ·  Ikar CZ (2017)
PŘIPRAVUJEME
Píše se rok 1920 a dvacetiletá Elizabeth Van Lindenová se stejně jako její vrstevníci pokouší co nejrychleji se vymanit z konvencí, na kterých lpí generace jejích rodičů a které po válce už nemohou platit. Svobodný život se vydá... (více o titulu)
Naše cena: 306 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání obvykle posíláme do 4 dní
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 13.2.2017
9.
Příliš krátký provaz
Matthew FitzSimmons  ·  Knižní klub (2017)
PŘIPRAVUJEME
Je to už deset let, co beze stopy zmizela čtrnáctiletá dcera senátora Lombarda. Případ nikdy nebyl vyřešen. Když však Gibson Vaughn, bývalý mariňák a mimořádně schopný hacker, dostane fotografii, na níž je Suzanne, jeho nejlepší... (více o titulu)
Naše cena: 298 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání (předběžně 1.2.2017) posíláme do 6 dní
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 1.2.2017
10.
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
Patrik Hartl  ·  Bourdon (2012)
SKLADEM  TOP #13  (9)
Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů, kteří si dvacet let po maturitě zkusí položit otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní... (více o titulu)
Naše cena: 176 Kč  (tedy ušetříte 23%) obvykle posíláme do 24 hodin
Spálené knihy osvítily svět. (Ralph Waldo Emerson)
Kávička