Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományZfilmované

Momentálně se v této nabídce nachází 125 titulů

1.
Kathy Reichs  ·  Bauer Media SK (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ AKCE
Známa dvojica, doktorka Brennanová a detektív Ryan, je opäť na stope zločinu. Tentokrát vyšetrujú tajomné úmrtia starších žien. Sú násilné vraždy dielom sériového vraha? Doktorku navyše obvinia z profesionálneho pochybenia... (více o knize)
Naše cena: 87 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme ihned
2.
Patrick Ness  ·  Slovart CZ (2017)
(16)
Třináctiletého Conora navštěvuje noc co noc netvor. Není to však ten, kterého Conor očekával - ten z noční můry, jež ho pronásleduje od doby, kdy jeho maminku začali v nemocnici týrat neúspěšnými léčebnými procedurami. Tenhle netvor je jiný... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Jeffery Deaver  ·  Domino (2016)
(4)
Lincoln Rhyme býval brilantním kriminalistou, géniem na poli forenzní analýzy. Pak přišel nešťastný úraz, po kterém je Rhyme zcela nepohyblivý a emocionálně na dně... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Jon Krakauer  ·  Rukopis (2016)
Přátelé a příbuzní o něm hovořili jako o bystrém, příjemném, inteligentním a citlivém mladém muži, který nezkazil žádnou legraci. Proč se však Chris McCandless krátce po promoci rozhodl dát sbohem civilizaci a vydal se na nebezpe (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Petr Jarchovský  ·  Paseka (2017)
NA SKLADĚ AKCE
Strhující příběhy plné nečekaných zvratů se odehrávají z velké části v rodinném zahradnictví v Jaroměři a v rovněž rodinném kadeřnickém salonu v Praze. Vzdor svízelné době a krutým osudům protagonistů nechybí osvědčený autorův humor a zejména situační... (více o knize)
Naše cena: 224 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme ihned
6.
Temple Grandin  ·  Csémy Jana (2017)
Strhující příběhy života s jinakostí - manažerka z Intelu, marketingový ředitel, lékař, realitní makléř, univerzitní profesor, choreografka. Ti všichni vypovídají o životě, kariéře a partnerských vztazích ve spojení s autismem... (více o knize)
Naše cena: 261 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Dan Brown  ·  Argo (2016)
NA SKLADĚ AKCE (406)
V Pekle se vrací na scénu proslulý harvardský symbologista Robert Langdon. Děj se odehrává v Itálii a v centru dění se ocitá jedno z nejtajemnějších děl světové literatury, Dantovo Peklo... (více o knize)
Naše cena: 261 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme ihned
8.
Ota Pavel  ·  Jota (2013)
Povídky Oty Pavla, jež patří ke klasickým dílům české literatury, popisují neklidnou dobu první poloviny minulého století a přinášejí vzpomínky na dětství naplněné láskou, rybařením, ale také krutou realitou, a to vše s pochopením... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Diane Ackerman  ·  Triton (2017)
(1)
Skutečný příběh ředitele varšavské zoologické zahrady Jana Żabińského a jeho ženy Antoniny, kteří po vybombardování zoo během invaze Němců do Polska v roce 1939 využili zájem nacistů o zvířata a zachránili tak přes tři stovky Židů... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Dan Brown  ·  Argo (2009)
NA SKLADĚ AKCE
V knize Andělé a démoni americký spisovatel Dan Brown poprvé představil postavu hardvardského symbologa Roberta Langdona, který se pak znovu objevuje ve světovém bestselleru Da Vinciho kód... (více o knize)
Naše cena: 261 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme ihned
11.
Eva Urbaníková  ·  Evitapress (2016)
NA SKLADĚ AKCE (338)
Všechno anebo nic je otevřený příběh lásky, která ne vždy skončí tak, jako v jiných knihách. Drze a bez servítky o vztazích, které nás válcují, o ženském přátelství, které nás chrání, o mužích, na kterých se zapomíná… I když vlastně toho nejsou hodní… Li (více o knize)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme ihned
12.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2016)
Případy spontánního zapalování (pyrokineze) vzrušují mysl laiků i odborníků na celém světě. Není proto divu, že záhadný úkaz neunikl ani pozornosti Stephena Kinga. Třebaže je Žhářka pouhým románem (poprvé vyšel v roce 1980), stěžejní příběh dívky... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Halina Pawlowská  ·  Motto (2014)
(1)
Novela známé autorky a scenáristky vypráví o problémech hlavní hrdinky Olgy, která touží po lásce, ráda flirtuje a bojí se, že z ní nic nebude. Vtipný příběh se stal předlohou pro stejnojmenný film, jehož scénář napsala sama autorka... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Lee Child  ·  BB/art (2014)
Reacher se konečně dostane ze zasněžené Jižní Dakoty do svého cíle v severovýchodní Virginii, do místa kousek od Washingtonu: do hlavního stanu své staré jednotky, sto desáté jednotky vojenské policie. Stará kamenná budova pro něj znamená jediný domov... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Dennis Lehane  ·  Paseka (2016)
(1)
Joe Coughlin je v jádru dobrý člověk, muž pevných zásad a vytříbeného smyslu pro spravedlnost. A také hlava mafiánského impéria a nelítostný gangster, který se umí drsně vypořádat s konkurencí, Ku-klux-klanem či kýmkoliv jiným, kdo se mu postaví do cesty. (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Michal Viewegh  ·  Druhé město (2008)
(2)
Povídky o manželství a o sexu vycházejí v novém vydání spolu s uvedením filmu Nestyda, jemuž se kniha stala předlohou... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Michal Viewegh  ·  Petrov (1997)
(2)
Autorův nejkontroverznější román, vycházející u příležitosti filmové adaptace. Milostný příběh, parodie našeho školství, kniha o psaní knih, ... (více o knize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
18.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2010)
(1)
Výbor obsahuje pět literárních děl Stephena Kinga, která se stala (vedle dalších) předlohou k filmovému zpracování... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Jeffery Deaver  ·  Domino (2015)
(4)
V západní části New Yorku začal řádit šílený vrah, který své zohavené oběti pohřbívá typicky morbidním způsobem. Záměrně za sebou nechává drobné stopy, které dokáže rozluštit jedině zkušený kriminalista... (více o knize)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Robert Ludlum  ·  Domino (2016)
Ten muž má paměť úplně prázdnou. Ví jen to, že se probral z bezvědomí v ordinaci lékaře na francouzském pobřeží, že má tělo proděravělé kulkami a tvář změněnou plastickou operací. Jedinou mlhavou stopou vedoucí k jeho identitě jsou číslice na... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kdybych byl diktátorem, zakázal bych zákonem půjčování knih. (William Saroyan )
Kávička