Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományZfilmované

Momentálně se v této nabídce nachází 129 titulů

1.
Margaret Atwood  ·  Argo (2017)
NOVINKA (4)
Proslulý román kanadské spisovatelky vykresluje pochmurnou vizi blízké budoucnosti Spojených států amerických, které se z demokratických výšin propadly do všeobjímajících hrůz totalitního režimu. V okovech nemilosrdného klerofašistického režimu se... (více o knize)
Naše cena: 250 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 8 dnů
2.
Philip K. Dick  ·  Argo (2017)
NOVINKA (17)
Jeden z nejslavnějších sci-fi románů. Rick Deckard je policejním agentem pověřeným likvidací lidských replikantů, dokonalých reprodukcí člověka, používaných pro práci na kolonizovaných planetách. Schopnost empatie a lásky má... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 26.10.2017) obvykle posíláme do 8 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 7 dní
3.
Patrick Ness  ·  Slovart CZ (2017)
(43)
Třináctiletého Conora navštěvuje noc co noc netvor. Není to však ten, kterého Conor očekával - ten z noční můry, jež ho pronásleduje od doby, kdy jeho maminku začali v nemocnici týrat neúspěšnými léčebnými procedurami. Tenhle netvor je jiný... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Jeffery Deaver  ·  Domino (2016)
(24)
Lincoln Rhyme býval brilantním kriminalistou, géniem na poli forenzní analýzy. Pak přišel nešťastný úraz, po kterém je Rhyme zcela nepohyblivý a emocionálně na dně... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Jon Krakauer  ·  Rukopis (2016)
(45)
Přátelé a příbuzní o něm hovořili jako o bystrém, příjemném, inteligentním a citlivém mladém muži, který nezkazil žádnou legraci. Proč se však Chris McCandless krátce po promoci rozhodl dát sbohem civilizaci a vydal se na nebezpe (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Dan Brown  ·  Argo (2016)
(661)
V Pekle se vrací na scénu proslulý harvardský symbologista Robert Langdon. Děj se odehrává v Itálii a v centru dění se ocitá jedno z nejtajemnějších děl světové literatury, Dantovo Peklo... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Joseph Joffo  ·  Mladá fronta (2017)
(1)
Neuvěřitelný, avšak pravdivý příběh začíná v okupované Paříži, kde dva bratři, desetiletý Joseph a dvanáctiletý Maurice, tráví čas jako ostatní kamarádi školou, pouličními hrátkami i lumpárnami.. (více o knize)
Naše cena: 299 Kč posíláme do 6 dnů
8.
Dan Brown  ·  Argo (2009)
(5)
V knize Andělé a démoni americký spisovatel Dan Brown poprvé představil postavu hardvardského symbologa Roberta Langdona, který se pak znovu objevuje ve světovém bestselleru Da Vinciho kód... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
9.
Diane Ackerman  ·  Triton (2017)
(1)
Skutečný příběh ředitele varšavské zoologické zahrady Jana Żabińského a jeho ženy Antoniny, kteří po vybombardování zoo během invaze Němců do Polska v roce 1939 využili zájem nacistů o zvířata a zachránili tak přes tři stovky Židů... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Eva Urbaníková  ·  Evitapress (2016)
NA SKLADĚ (992)
Všechno anebo nic je otevřený příběh lásky, která ne vždy skončí tak, jako v jiných knihách. Drze a bez servítky o vztazích, které nás válcují, o ženském přátelství, které nás chrání, o mužích, na kterých se zapomíná… I když vlastně toho nejsou hodní… Li (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2010)
(12)
Výbor obsahuje pět literárních děl Stephena Kinga, která se stala (vedle dalších) předlohou k filmovému zpracování... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
12.
Petr Jarchovský  ·  Paseka (2017)
NA SKLADĚ
Strhující příběhy plné nečekaných zvratů se odehrávají z velké části v rodinném zahradnictví v Jaroměři a v rovněž rodinném kadeřnickém salonu v Praze. Vzdor svízelné době a krutým osudům protagonistů nechybí osvědčený autorův humor a zejména situační... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
13.
Temple Grandin  ·  Csémy Jana (2017)
Strhující příběhy života s jinakostí - manažerka z Intelu, marketingový ředitel, lékař, realitní makléř, univerzitní profesor, choreografka. Ti všichni vypovídají o životě, kariéře a partnerských vztazích ve spojení s autismem... (více o knize)
Naše cena: 261 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2016)
(11)
Případy spontánního zapalování (pyrokineze) vzrušují mysl laiků i odborníků na celém světě. Není proto divu, že záhadný úkaz neunikl ani pozornosti Stephena Kinga. Třebaže je Žhářka pouhým románem (poprvé vyšel v roce 1980), stěžejní příběh dívky... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Halina Pawlowská  ·  Motto (2014)
(12)
Novela známé autorky a scenáristky vypráví o problémech hlavní hrdinky Olgy, která touží po lásce, ráda flirtuje a bojí se, že z ní nic nebude. Vtipný příběh se stal předlohou pro stejnojmenný film, jehož scénář napsala sama autorka... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
16.
Dennis Lehane  ·  Paseka (2016)
(3)
Joe Coughlin je v jádru dobrý člověk, muž pevných zásad a vytříbeného smyslu pro spravedlnost. A také hlava mafiánského impéria a nelítostný gangster, který se umí drsně vypořádat s konkurencí, Ku-klux-klanem či kýmkoliv jiným, kdo se mu postaví do cesty. (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Lee Child  ·  BB/art (2014)
Reacher se konečně dostane ze zasněžené Jižní Dakoty do svého cíle v severovýchodní Virginii, do místa kousek od Washingtonu: do hlavního stanu své staré jednotky, sto desáté jednotky vojenské policie. Stará kamenná budova pro něj znamená jediný domov... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
To SK
Stephen King  ·  Ikar (2017)
NA SKLADĚ (220)
Ak si nespomenieš, neprežiješ. Ak si spoDerry nie je obyčajné malomesto. Pod jeho povrchom spí prastaré zlo. Vždy keď sa prebudí, na niekoľko rokov rozpúta v Derry a okolí smršť neopísateľných hrôz. Strašná sila, ktorú možno nazvať len To... (více o knize)
Naše cena: 631 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
19.
Michal Viewegh  ·  Druhé město (2008)
(31)
Povídky o manželství a o sexu vycházejí v novém vydání spolu s uvedením filmu Nestyda, jemuž se kniha stala předlohou... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Michal Viewegh  ·  Petrov (1997)
(47)
Autorův nejkontroverznější román, vycházející u příležitosti filmové adaptace. Milostný příběh, parodie našeho školství, kniha o psaní knih, ... (více o knize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Jestliže nemůžeme s potěšením číst knihu zas a znovu, není třeba ji číst vůbec. (Voltaire )
Kávička