Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományNovodobéŽenské

Momentálně se v této nabídce nachází 605 titulů

1.
Erin Watt  ·  Baronet (2017)
NOVINKA
Ella Harperová překonala už spoustu problémů, které jí život přichystal. Je tvrdá, odolná a ochotná udělat, co je potřeba, aby ochránila ty, které miluje. Jenže s tajemstvími, která obklopují jejího otce a přítele, jehož život je nyní v ohrožení.. (více o knize)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 20.9.2017
2.
Richard Sobotka  ·  Nakladatelství ŽÁR (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
S malou nadsázkou lze výskyt rakovinového onemocnění přirovnat k výskytu onemocnění chřipkou. Oběma chorobám lze předcházet, obě lze léčit. Na obě se také umírá. Chřipka si však uchovala mnohem lepší renomé... (více o eknize)
Naše cena: 60 Kč ihned ke stažení
3.
Jana Benková  ·  Moba (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Líza bydlí se svou sestrou a společně provozují rodinnou cukrárnu, kterou zdědily. Finanční tíseň však Lízu donutí přijmout druhé zaměstnání ve městě. Odpálkuje Patrika, nápadníka ze sousedství, a po uši se zamiluje... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
4.
Jarmila Pospíšilová  ·  Moba (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Tomáši Valentovi se po letech úspěchů rozpadne svět. Uchýlí se do staršího domku na malém městě, který zdědil po příbuzných, a zkouší začít znovu. Jeho syn Marek tragicky zemře a jeho srdce je transplantováno mladé ženě... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
5.
Charlotte Lucas  ·  Ikar (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ AKCE
Čo je zmyslom tvojho života? Ak aj Jonathan Grief niekedy poznal odpoveď na túto otázku, už ju dávno zabudol... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
6.
Katarína Gillerová  ·  Slovenský spisovateľ (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ AKCE
Tridsaťpäťročná výtvarníčka Martina, ktorá žije s dcérou v bratislavskej Petržalke, svoju rodinu nevidela už niekoľko rokov. Pozvanie na svadbu, ktoré jedného dňa nájde v poštovej schránke, rozkrúti kolotoč spomienok... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
7.
Jodi Ellen Malpas  ·  XYZ (2017)
NA SKLADĚ TOP #69 AKCE
Nezkrotná vášeň, která se rozhořela mezi Livy a tajemným Millerem v Jedné noci: Zaslíbené, může oba dva nemilosrdně zničit. Pro Livy už ale neexistuje cesta zpět, její krásný a bohatý londýnský eskort jí stále přináší rozkoš, o níž neměla ani tušení a... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
8.
Danielle Steel  ·  Ikar (2017)
NOVINKA
Vzrušujúci a zároveň dojemný príbeh štyroch mladých žien, ktoré osud náhodou zvedie dohromady v kritických chvíľach ich života. Dizajnérke Claire, pochádzajúcej zo San Francisca... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 5.9.2017
9.
Erin Watt  ·  Baronet (2017)
NA SKLADĚ TOP #33 AKCE
Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života... (více o knize)
Naše cena: 224 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
10.
Georgina Guthrie  ·  Grada (2017)
Ačkoliv zbývá už jen několik týdnů, kdy musejí svou lásku tajit, vše se znovu komplikuje. Zdá se, jako kdyby se nová děkanka, která ve funkci nahradila Davida Granta, rozhodla Aubrey zničit. Nejen že jí vyčítá každé drobné pochybení v práci, navíc... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
11.
Kylie Scott  ·  Baronet (2016)
(1)
Co uděláte, když si zrovna potřebujete vylepšit image? Najdete si slušnou a hezkou dívku, z níž uděláte svou snoubenku. O bubeníkovi oblíbené rockové skupiny Stage Dive Mallu Ericsonovi se v poslední době v novinách nepíše zrovna lichotivě... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Leah Konenová  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
Gael vždycky věřil, že pravá láska existuje. Teď se s ním ale rozešla holka, rodiče se rozvádějí a on začíná pochybovat. Dokonce samotná Láska uznává, že tady něco zanedbala, a tak mu pošle mu do cesty úžasnou dívku, která má jeho... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Kylie Scott  ·  Baronet (2016)
(1)
Pozitivní. Dvě maličké čárky na těhotenském testu převrátí život Lizzy Rollinsové vzhůru nohama. A to všechno kvůli jedné obrovské chybě, kterou udělala ve Vegas s neuvěřitelně sexy baskytaristou rockové skupiny Stage Dive. Ben Nicholson byl jediný... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Julie James  ·  OLDAG (2017)
(1)
Ze všech hotelových pokojů v Chicagu si asistentka státního zástupce Spojených států amerických Cameron Lyndeová musela vybrat právě ten, který sousedil s pokojem 1308, kde velmi hlučné a náruživé milostné hrátky skončily vraždou. Je jedinou svědkyní... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
15.
Erin Watt  ·  Baronet (2017)
(4)
Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama… (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 9 dnů
16.
Colleen Hoover  ·  YOLi CZ (2014)
(61)
Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
17.
Liane Moriarty  ·  Ikar CZ (2014)
(54)
Představte si, že najdete dopis, který vám manžel napsal s tím, že jej máte otevřít až po jeho smrti. Představte si také, že dopis obsahuje jeho nejhlubší temné tajemství – něco s potenciálem zničit nejen život, který jste společně vybudovali,... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
18.
Colleen Hoover  ·  YOLi CZ (2014)
(1)
Bez naděje. Příběh o dívce Sky, která se ztracenými vzpomínkami na šokující události svého dětství najde i dávného kamaráda. Chlapce, bez jehož pomoci by nic z toho nedokázala. Deana Holdera, který se pro ni stane víc než jen přítelem... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Jennifer Probst  ·  Ikar CZ (2015)
(10)
První díl nové série od bestsellerové autorky Manželské smlouvy. Kate Seymourová vlastní velmi úspěšnou seznamovací agenturu a nadto má zvláštní dar vycítit, kdy se ve vzduchu vznáší skutečná láska. To jí ale v nejmenším nepomůže... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Petra Soukupová  ·  Host (2011)
Intimní rodinné či partnerské vztahy jsou tradiční doménou ženských a dívčích románků. Vyšší literatura se tohoto tématu jako by bála a možná i trochu štítila. Tím větší pozornost potom budí, dokáže-li je nějaký autor uchopit neprvoplánově, nesentime... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 31

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Známkou dobré knihy je, že se tím více líbí, čím starší se člověk stává. (Georg Christoph Lichtenberg )
Kávička