Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományNovodobéŽenské

Momentálně se v této nabídce nachází 537 titulů

1.
Richard Sobotka  ·  Nakladatelství ŽÁR (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
S malou nadsázkou lze výskyt rakovinového onemocnění přirovnat k výskytu onemocnění chřipkou. Oběma chorobám lze předcházet, obě lze léčit. Na obě se také umírá. Chřipka si však uchovala mnohem lepší renomé... (více o eknize)
Naše cena: 60 Kč ihned ke stažení
2.
Skóre  E-KNIHA
Elle Kennedy  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #10 (1)
Allie Hayesová má problém. Blíží se promoce a ona zatím pořád netuší, co bude dělat po škole. Navíc si po krachu dlouhodobého vztahu léčí zlomené srdce a o žádný nový vztah nemá nejmenší zájem. (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
3.
Plán  E-KNIHA
Elle Kennedy  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #7 (1)
Sabrina Jamesová má svoji budoucnost přesně naplánovanou: nejdřív promoce, potom práva a práce v nemilosrdné advokátní kanceláři. Její útěk před ostudnou minulostí rozhodně nezahrnuje pohledného hokejistu, který věří na lásku... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
4.
Deset žen  E-KNIHA
Marcela Serranová  ·  Host (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #65 (4)
Neúprosný obraz ženské duše. Devět žen, každá úplně jiná. Nikdy předtím se neviděly, a přesto spolu sdílejí své příběhy. Nataša, jejich terapeutka, se je rozhodla sezvat dohromady, neboť věří, že rány se mohou začít... (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč  (tedy ušetříte 57%) ihned ke stažení
5.
Fiona Valpy  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #30 AKCE
Sara má před sebou pět svateb – jen tu vlastní ne. Snoubenec Gavin totiž zbaběle utekl. Nechal jí na krku chátrající francouzský zámeček, z něhož chtěli vybudovat místo pro romantické svatby. Bez peněz a bez přítele v cizí zemi... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
6.
Erin Watt, Elle Kennedy a Jen Frederick  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #38 (3)
Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama… (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
7.
Kylie Scott  ·  Baronet (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Pozitivní. Dvě maličké čárky na těhotenském testu převrátí život Lizzy Rollinsové vzhůru nohama. A to všechno kvůli jedné obrovské chybě, kterou udělala ve Vegas s neuvěřitelně sexy baskytaristou rockové skupiny Stage Dive... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
8.
Jojo Moyes  ·  Ikar CZ (2013)
(33)
Mimořádně silný příběh vášně, nevěry a ztráty z pera respektované britské autorky Jojo Moyesové, který získal v roce 2011 prestižní ocenění The Romantic Novel of the Year Award. Novinářka Elllie při pátrání v archivu narazí na půlstoletí starý dopis,... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
9.
Jojo Moyes  ·  Ikar CZ (2015)
(33)
Mimořádně silný příběh vášně, nevěry a ztráty z pera respektované britské autorky Jojo Moyesové, který získal v roce 2011 prestižní ocenění The Romantic Novel of the Year Award. Novinářka Ellie při pátrání v archivu narazí na půlstoletí... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 4 dnů
10.
Liane Moriarty  ·  Ikar CZ (2014)
(53)
Představte si, že najdete dopis, který vám manžel napsal s tím, že jej máte otevřít až po jeho smrti. Představte si také, že dopis obsahuje jeho nejhlubší temné tajemství – něco s potenciálem zničit nejen život, který jste společně vybudovali,... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 4 dnů
11.
Jojo Moyes  ·  Ikar CZ (2016)
(4)
Představte si, jak by mohl vypadat příšerný život: manžel vás opustil a rodině nepřispívá ani penny. Vašeho syna puberťáka šikanují a dcera, jež je matematický génius, má sice možnost nastoupit na prestižní školu pro nadané děti... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 4 dnů
12.
Julie James  ·  OLDAG (2017)
Ze všech hotelových pokojů v Chicagu si asistentka státního zástupce Spojených států amerických Cameron Lyndeová musela vybrat právě ten, který sousedil s pokojem 1308, kde velmi hlučné a náruživé milostné hrátky skončily vraždou. Je jedinou svědkyní... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Erin Watt  ·  Baronet (2017)
(3)
Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama… (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 8 dnů
14.
Rockový risk  E-KNIHA
Kylie Scott  ·  Baronet (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Jako zpěvák rockové skupiny Stage Dive je Jimmy zvyklý, že dostane cokoli a kdykoli si namane, a život je pro něj jedna velká párty. Velká chyba, která by na jeho kapelu mohla uvrhnout špatné světlo, ho ale konečně probere a Jimmy... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
15.
Jojo Moyes  ·  Ikar CZ (2015)
NA SKLADĚ (3)
Lisa McCullenová se nikdy nedokázala odpoutat od minulosti. Ale nedotčené pláže a uzavřená komunita obyvatel australského přímořského městečka jí nabízí svobodu a bezpečí, po nichž tolik touží – když už ne pro sebe, tak pro svou desetiletou dcerku... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
16.
Jojo Moyes  ·  Ikar CZ (2016)
NA SKLADĚ (42)
Louisa Clarková je obyčejná dívka žijící mimořádně obyčejným životem. Má ráda svou práci v bistru, svého dlouholetého přítele a svět, který končí s hranicemi malého rodného městečka. Svůj život by za nic nevyměnila... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
17.
Jojo Moyes  ·  Ikar CZ (2016)
NA SKLADĚ
Lisa McCullenová se nikdy nedokázala odpoutat od minulosti. Ale nedotčené pláže a uzavřená komunita obyvatel australského přímořského městečka jí nabízí svobodu a bezpečí, po nichž tolik touží – když už ne pro sebe... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
18.
Jamie McGuire  ·  Fortuna Libri ČR (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (45)
Než Travisi Maddoxovi zemřela matka, naučila ho dvě věci: Miluj intenzivně. Bojuj ještě intenzivněji. Travis Maddox & Abby Abernathyová ON – Jmenuje se Travis. Jeho život je plný povolných žen, nepovoleného hazardu a násilí... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
19.
Elle Kennedy  ·  Baronet (2017)
(1)
Sabrina Jamesová má svoji budoucnost přesně naplánovanou: nejdřív promoce, potom práva a práce v nemilosrdné advokátní kanceláři. Její útěk před ostudnou minulostí rozhodně nezahrnuje pohledného hokejistu, který věří na lásku na první pohled... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Agnes Martin-Lugand  ·  Motto (2017)
NA SKLADĚ (6)
Ambiciózní Yael žije jen svou prací a nemá čas ani na přátele. Pak potká bývalého kamaráda Marca, který před lety bez vysvětlení zmizel. Yael i díky němu nachází cestu ke svému zapomenutému bezstarostnému já. Uvědomuje si ale, že její... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
123456789 … 27

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Dobrý román říká pravdu o svých hrdinech, špatný o autorovi. (Gilbert Keith Chesterton)
Kávička