Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományNovodobéSpolečenské

Momentálně se v této nabídce nachází 529 titulů

1.
Virginie Grimaldi  ·  Ikar CZ (2017)
NOVINKA
Dvaatřicetiletá Julia určitě nesnila o tom, že by i jen dočasně chtěla pracovat jako psycholožka v domově seniory; zvolila tu možnost jako útěk od ztráty v rodině a hlavně útěk od partnera, který ji zklamal. O životě mezi starými... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
2.
Lavie Tidhar  ·  Argo (2017)
NOVINKA
Ve světě, kde žádný globální terorismus neexistuje, si neznámá kráska najme soukromého detektiva Joea, aby jí našel jistého muže – tajemného autora brakových románů s hlavním hrdinou jménem Usáma bin Ládin. Tak začíná Joeova... (více o knize)
Naše cena: 301 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 13 dnů
3.
Erlend Loe  ·  Kniha Zlín (2017)
NA SKLADĚ TOP #50 (32)
Doppler je úspěšný, spořádaný a pilný muž. Má manželku, dvě děti, hezký dům a dobrou práci, do níž každé ráno jezdí volvem. Jednoho dne však při cyklistickém výletě do přírody spadne z kola, a jak tak leží v lese na zemi, zaplaví ho klid a mír, jaký... (více o knize)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
4.
Olivier Bourdeaut  ·  Plus (2017)
NA SKLADĚ TOP #82 AKCE (1)
„Otec mi vyprávěl, že než jsem se narodil, lovil mouchy, a lovil je harpunou.“ Tak začíná neuvěřitelné vyprávění o krajně neobvyklé rodině a jejím mazlíčkovi Mademoiselle Superfétatoire, což je exotický druh ptáka z čeledi jeřábovitých. V nepořádné... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
5.
Hanya Yanagihara  ·  Odeon (2017)
NA SKLADĚ TOP #62 AKCE
Když se čtyři spolužáci z vysoké školy v Massachusetts přestěhují do New Yorku, aby se pokusili prorazit, jsou bez peněz, ztracení a kupředu je pohání jen jejich přátelství a ctižádost. Je tu laskavý Willem, začínající herec... (více o knize)
Naše cena: 359 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
6.
Jaroslav Kalfař  ·  Plus (2017)
NA SKLADĚ TOP #13 (2)
Jakub Procházka jako malý chlapec osiřel a vyrůstal na venkově u prarodičů. Jeho dětské sny o hrdinství se zcela nečekaně naplnily, když byl vyvolen jako muž, který bude tvořit jednočlennou posádku rakety, již vyšle na... (více o knize)
Naše cena: 230 Kč  (tedy ušetříte 23%) posíláme ihned
7.
Paula Hawkins  ·  Ikar CZ (2017)
NA SKLADĚ TOP #52 (38)
Kniha roku 2015. Román, který si podmanil všechny žebříčky bestsellerů na obou stranách Atlantiku, trhá rekordy v rychlosti prodeje a je kritikou označován za letošní Zmizelou. Potřebujete vědět víc?... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
8.
Erlend Loe  ·  Kniha Zlín (2017)
NA SKLADĚ
Do värmlandské krajiny přichází muž. Jmenuje se Doppler. Andreas Doppler. Je to Nor. Má s sebou ročního losa Bonga. A syna Greguse. Los kráčí v jeho stopách po stezičce a syn spí na potahu taženém losem. Ačkoli je pozdě večer, nic nenasvědčuje tomu, že... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
9.
Liane Moriarty  ·  Ikar CZ (2017)
NA SKLADĚ
Sophii táhne na čtyřicet, a ačkoliv je taková optimistka, že podle své kamarádky Claire nevidí sklenici zpola, ale úplně plnou, už i ji začínají trochu znervózňovat biologické hodiny a nová známost je přitom v nedohlednu... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
10.
Chimamanda Ngozi Adichie  ·  Host (2017)
NA SKLADĚ (1)
Ifemelu a Obinze, dva mladí lidé z Lagosu, se do sebe zamilují. Jejich vlast Nigérie trpí pod nadvládou vojenské diktatury a každý, kdo může, se snaží uprchnout. Sebejistá Ifemelu se vydává do Ameriky, kde zakouší porážky i vítězství, nachází a ztrácí... (více o knize)
Naše cena: 342 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
11.
Haruki Murakami  ·  Odeon (2015)
(59)
V románu nejvýznamnějšího japonského spisovatele současnosti se skrývá fantastický, romantický i tragický milostný příběh. Čtenář však „neunikne“ směsici japonských reálií, psychologickým portrétům hrdinů ani scénám vášně... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
12.
Jostein Gaarder  ·  Albatros (2012)
(3)
Román o dějinách filosofie Norský učitel J. Gaarder kombinací zdánlivě neatraktivních témat, jako jsou dějiny filosofie a příběh dospívání patnáctileté dívky, vytvořil knížku, která slaví mezi čtenáři neuvěřitelný úspěch;... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Han Kang  ·  Odeon (2017)
NA SKLADĚ (2)
Ten pocit syrového masa rozžvýkaného mezi mými zuby. Jonghje se jednoho dne probudí z krvavé noční můry a její život se začne dramaticky měnit. Ze všeho nejdřív přestane jíst maso. Ovšem v dravé patriarchální společnosti její... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
14.
Michael Chabon  ·  Odeon (2014)
AKCE
Nový román nositele Pulitzerovy ceny před námi otevírá hudební a filmovou scénu 70. let v USA. Dostáváme se do doby, kdy stále ještě frčí malé obchůdky s gramofonovými deskami, ale jejich místo brzy převezmou velké prodejní řetězce... (více o knize)
Naše cena: 29 Kč posíláme do 6 dnů
15.
Jostein Gaarder  ·  Plus (2017)
NA SKLADĚ (1)
Jostein Gaarder, autor Sofiina světa, i ve své knížce pro dospělé hýří příběhy. Tentokrát je vypráví hlavní hrdina Jakop, vážený akademik a vášnivý lingvista, který je natolik osamělý, že navštěvuje pohřby cizích lidí a dává se na... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
16.
Monika Wurm  ·  Brána (2015)
Zdánlivě klidný život chudé dívky Malayi z filipínského města Manila převrátí naruby spleť tvrdých ran, které jí uštědří osud: otec alkoholik ji prodává mafii, která obchoduje s bílým masem, a to jen několik dní potom, co ji brutálně znásilní... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
George Orwell  ·  Argo (2015)
Pozoruhodná bajka začíná vzpourou zvířat, která vyženou majitele farmy a začnou si vládnout sama... (více o knize)
Naše cena: 166 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 13 dnů
18.
Karen Levine  ·  Portál (2013)
(4)
Příběh sourozenců Hanky a Jiřího Bradyových, kteří se po deportaci rodičů rázem octli sami v Novém Městě na Moravě. Ovšem po několika měsících i je - desetileté židovské děti odvezli do terezínského ghetta. Jiří nakonec díky mnoha šťastným náhodám válku.. (více o knize)
Naše cena: 166 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 8 dnů
19.
Petra Zhřívalová  ·  XYZ (2015)
Nemusíte mít rádi Vánoce, aby se děly zázraky. Nemusíte napéct hory vánočního cukroví, aby vám Ježíšek přinesl, co si přejete. Některá přání si můžete splnit i sami. Román Šťastní & veselé vám nadělí pořádnou dávku... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Georges Perec  ·  RUBATO (2017)
Perecův knižní debut Věci je příběhem mladého páru, jehož vztah ke světu se uskutečňuje prostřednictvím vlastnění, spotřebou, nakupováním a pořizováním uměleckých předmětů, nábytku a pomůcek každodenního života... (více o knize)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
123456789 … 27

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Musíme přečíst hodně knih, abychom zjistili, o čem je život, a musíme hodně zažít, abychom přišli na to, že buď špatně žijeme, nebo jsme četli špatné knihy. (Zdeňka Ortová)
Kávička