Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományNovodobéSkutečné příběhy

Momentálně se v této nabídce nachází 215 titulů

1.
Cory Taylor  ·  Triton (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Vaše matka zemřela na Alzheimerovu demenci v domě s pečovatelskou službou. V posledních týdnech vás už nepoznávala a byla mimo tento svět. Na její pohled trýzněného... (více o eknize)
Naše cena: 119 Kč  (tedy ušetříte 48%) ihned ke stažení
2.
Joanna Connors  ·  Absynt (2017)
NOVINKA
Znásilnenie neublíži iba jednému človeku. Raní celú rodinu. Keď ma znásilnili, vytvoril sa vír, ktorý niekoľko rokov vťahoval všetkých okolo mňa.“ Joanna Connors mala tridsať rokov, keď jej neznámy muž priložil k hrdlu nôž a prinútil ju k sexu. Po... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání (předběžně 31.8.2017) obvykle posíláme do 8 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 10 dní
3.
Roland Kaltenegger  ·  Mladá fronta (2016)
Když Matthäus Hetzenauer (1924–2004), rodák z tyrolského Brixenu, na podzim 1942 narukoval do německého wehrmachtu, nejprve to vypadalo, že z něj bude střelec z minometu. Na jaře 1944 však tento vášnivý lovec nastoupil do školy... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Jon Krakauer  ·  Rukopis (2016)
Když Jon Krakauer dosáhl dne 10. května 1996 brzy odpoledne vrcholu Mount Everestu, nespal již padesát sedm hodin a hlava se mu točila v důsledku nedostatečného přívodu kyslíku do mozku. O šest hodin později a o 900 metrů níže... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Konrad Lorenz  ·  Argo (2013)
(3)
Zábavná a poučná kniha významného zoologa a zakladatele etologie,jež potěší milovníky psů a všechny, kteří se zajímají o chování zvířat... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
6.
Jon Krakauer  ·  Rukopis (2016)
Přátelé a příbuzní o něm hovořili jako o bystrém, příjemném, inteligentním a citlivém mladém muži, který nezkazil žádnou legraci. Proč se však Chris McCandless krátce po promoci rozhodl dát sbohem civilizaci a vydal se na nebezpe (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Róbert Stangl  ·  Evitapress (2014)
TOP #97 (14)
Neuveriteľný príbeh, ktorý poznáte z TV relácie v Siedmom nebi. Róbert spočiatku nepripisuje hrčke na krku žiaden význam. Ako väčšina z nás nemá na vyšetrenie čas, uprednostňuje prácu so slovami „veď to prejde“. Ale neprešlo... (více o knize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dnů
8.
Konrad Lorenz  ·  Argo (2013)
(3)
Zábavná a poučná kniha významného zoologa a zakladatele etologie, jež potěší milovníky psů a všechny, kteří se zajímají o chování zvířat. (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
9.
Herma Kennel  ·  AOS Publishing (2015)
Román faktu renomované německé autorky líčí události a osudy lidí žijících poblíž hranic s Rakouskem, ve vesničkách v okolí Brna, v místech, která se na samém... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
10.
Jeanne Safer  ·  Práh (2017)
Kniha pro všechny, kdo už někdy milovali. Známá psychoterapeutka vypráví fascinující příběhy ze života pacientů, účastníků výzkumů i ze svého osobního života o té nejtajuplnější věci na světě – o lásce... (více o knize)
Naše cena: 326 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Iva Karlíková  ·  Daranus (2016)
(2)
Kniha Ivy Karlíkové je ryze autobiografická. Přestože autorka nefabuluje, její vyprávění o několikaletém vztahu s bosenským muslimem je strhující a plné zvratů. V lecčems se podobá příběhu světoznámé knihy... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Paulo Coelho  ·  Argo (2016)
NA SKLADĚ (20)
V Coelhově románu Vyzvědačka ožívá skutečný příběh Maty Hari, slavné kurtizány obviněné ze špionáže, která byla před sto lety popravena pro velezradu. Mata Hari byla tanečnice, šokující a těšící publikum za první světové války, a stala se důvěrnicí... (více o knize)
Naše cena: 217 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
13.
Lisa Anselmo  ·  Jota (2017)
NA SKLADĚ
Newyorčanka Lisa žije dlouhá léta v těsném sepětí se svou milovanou, ale svéráznou matkou, která má na dceru velký – možná až moc velký – vliv. Teprve když matka zemře, si Lisa začne uvědomovat, že si vlastně nevybudovala žádný osobní život... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
14.
Skutečný příběh o tom, že drogy neničí pouze narkomana Lukáš byl vytouženým a milovaným synem. Měl rád sport, studoval na univerzitě a otvíraly se mu dveře do světa filmu. Ale Lukáš sáhl po droze a ta ho dostala až na úplné dno. Z nadějného studenta a... (více o knize)
Naše cena: 89 Kč posíláme do 7 dnů
15.
Marcus Sedgwick  ·  CooBoo (2015)
(2)
Otec Laureth Peakové ji naučil sledovat opakující se události, vzory a čísla – což je něco, pro co má jeho dcera očividně mimořádné nadání. Její tajemství? Je slepá. Pak se ovšem táta ztratí, Laureth popadne svého sedmiletého brášku a vydají se... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
16.
Jack London  ·  Labyrint (2005)
(10)
Poetický a zároveň tragický příběh z Ameriky počátku tohoto století sepsal London na podkladě skutečné události... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
17.
Tanya Burr  ·  Penguin Books (2015)
NA SKLADĚ (1)
Love, Tanya is the first book from YouTube sensation Tanya Burr. Hi everyone and welcome to Love, Tanya! This book is really close to my heart, because it's inspired by my journey to becoming confident and feeling happy about who I am... (více o knize)
Naše cena: 428 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
18.
John Irving  ·  Odeon (2014)
(4)
Životní příběh Jacka Burnse. Jako čtyřletý putuje s matkou po přístavech Severního moře a snaží se vypátrat otce, který před nimi zřejmě úspěšně uniká. V Kanadě chodí do dívčí školy, kam smějí i chlapci, a v „moři“ dívek se rychle rozvíjí jeho sexualita… (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
19.
Lilia Khousnoutdinova  ·  Maitrea (2013)
Ženské příběhy – smutné a veselé, inspirující a děsivé, autentické a osobní. Příběhy, které vycházejí z pravdivé zkušenosti několika desítek odvážných žen, které se rozhodly promluvit nahlas o tom, co je tichým tabu. Poznejte vnitřní krajinu ženy! Tato.. (více o knize)
Naše cena: 233 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Samer  ·  Absynt (2017)
NA SKLADĚ (4)
Máte príliš krátke nohavice – zbičovať! Vlastníte mobilný telefón – odťať hlavu! Takáto je každodenná realita obyvateľov sýrskeho mesta Rakka, ktoré od roku 2013 ovláda Islamský štát. Strach. Hrôza. Beznádej. A uprostred toho bežný život obyčajných... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy je třeba číst s takovou rozvahou a opatrností, s jakou byly napsány. (Johann Gottfried Von Herder)
Kávička