Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományNovodobéSkutečné příběhy

Momentálně se v této nabídce nachází 188 titulů

1.
Katherine Wilson  ·  Mladá fronta (2017)
NOVINKA
Katherine přijede do Itálie na stáž a seznámí se s božským Italem, který ji však namísto očekávané první schůzky v kavárně vezme na večeři k rodičům. Katherine a Salvator spolu začnou chodit, ale začátky v cizí zemi nejsou pro Katherine vůbec jednoduché. (více o knize)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Dibuk (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Sedem ľudí, sedem silných príbehov a jeden e-book. Tetokrát venovaný náročnej téme, ktorá je akýmsi tabu v našej spoločnosti. Čo prežíva biologický rodič, keď svoje dieťa opúšťa za bránami detského domova? (více o eknize)
3.
Dibuk (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Príbehy ľudí, ktorí sa nevzdávajú na svojej ceste za úspechom aj napriek nepriazni osudu a mnohým prekážkam v spoločnosti, ktoré každý deň prekonávajú. (více o eknize)
4.
Eben Alexander  ·  Fortuna Libri ČR (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #45
Důkaz, že život smrtí nekončí Tisíce lidí mají osobní zkušenost s prožitkem blízké smrti (PBS). Doktor Eben Alexander je jedním z nich, a právě díky svému lékařskému vzdělání této zkušenosti porozuměl a předkládá... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
5.
Dibuk (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Skrátená, anglicko-slovenská verzia príbehov ľudí, ktorí sa nevzdávajú na svojej ceste za úspechom aj napriek nepriazni osudu a mnohým prekážkam v spoločnosti, ktoré každý deň prekonávajú. (více o eknize)
6.
Skutečný příběh o tom, že drogy neničí pouze narkomana Lukáš byl vytouženým a milovaným synem. Měl rád sport, studoval na univerzitě a otvíraly se mu dveře do světa filmu. Ale Lukáš sáhl po droze a ta ho dostala až na úplné dno. Z nadějného studenta a... (více o knize)
Naše cena: 89 Kč posíláme do 7 dnů
7.
Ivana Ivančáková  ·  Motto (2013)
NA SKLADĚ
Dramatický příběh slovenské modelky Ivana Ivančáková odmalička toužila stát se modelkou a tomu podřídila vše. Nakonec se jí podařilo proniknout do této branže, ale cesta vzhůru byla pomalá a trnitá. A tak vděčně přijala nabídku majitele jednoho... (více o knize)
Naše cena: 69 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Jon Krakauer  ·  Rukopis (2016)
Přátelé a příbuzní o něm hovořili jako o bystrém, příjemném, inteligentním a citlivém mladém muži, který nezkazil žádnou legraci. Proč se však Chris McCandless krátce po promoci rozhodl dát sbohem civilizaci a vydal se na nebezpe (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Konrad Lorenz  ·  Argo (2013)
(3)
Zábavná a poučná kniha významného zoologa a zakladatele etologie, jež potěší milovníky psů a všechny, kteří se zajímají o chování zvířat. (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
10.
Roland Kaltenegger  ·  Mladá fronta (2016)
Když Matthäus Hetzenauer (1924–2004), rodák z tyrolského Brixenu, na podzim 1942 narukoval do německého wehrmachtu, nejprve to vypadalo, že z něj bude střelec z minometu. Na jaře 1944 však tento vášnivý lovec nastoupil do školy... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Jon Krakauer  ·  Rukopis (2016)
Když Jon Krakauer dosáhl dne 10. května 1996 brzy odpoledne vrcholu Mount Everestu, nespal již padesát sedm hodin a hlava se mu točila v důsledku nedostatečného přívodu kyslíku do mozku. O šest hodin později a o 900 metrů níže... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Iva Karlíková  ·  Daranus (2016)
(2)
Kniha Ivy Karlíkové je ryze autobiografická. Přestože autorka nefabuluje, její vyprávění o několikaletém vztahu s bosenským muslimem je strhující a plné zvratů. V lecčems se podobá příběhu světoznámé knihy... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Stanislav Gálik  ·  BIZBOOKS (2016)
(1)
Tato kniha je přesně taková, jaký je svět. Je pravdivá i lživá. Je o všem, a přitom je o jednom. Je encyklopedicky nepřesná i zatraceně korektní. Je o každodennosti i dobrodružství. Je o holkách, drogách, jídle i józe. O lásce k cestování i... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
CHYSTÁ SE DOTISK
Titul je vyprodaný, ale chystá se dotisk
14.
Marlena de Blasi  ·  Jota (2017)
Výtečné jídlo, výborné víno, západ slunce nad umbrijskými kopci a obyčejný, ale přitom bohatý život místních žen… To vše na vás čeká v nové knize Marleny de Blasi, autorky bestselleru Tisíc dnů v Toskánsku... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Marcus Sedgwick  ·  CooBoo (2015)
(2)
Otec Laureth Peakové ji naučil sledovat opakující se události, vzory a čísla – což je něco, pro co má jeho dcera očividně mimořádné nadání. Její tajemství? Je slepá. Pak se ovšem táta ztratí, Laureth popadne svého sedmiletého brášku a vydají se... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
16.
Samer  ·  Absynt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Máte príliš krátke nohavice – zbičovať! Vlastníte mobilný telefón – odťať hlavu! Takáto je každodenná realita obyvateľov sýrskeho mesta Rakka, ktoré od roku 2013 ovláda Islamský štát. Strach. Hrôza. Beznádej. A uprostred toho... (více o eknize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
17.
Robert Bryndza a Ján Bryndza  ·  Team Bryndza Books (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (83)
Skutočný príbeh Slováka, ktorý ide do Hollywoodu za lepším životom a naplnením svojich snov. Na úspech má všetky predpoklady. Svetoznáma hollywoodska herečka si ho najme ako stylistu. Je to však obyčajná depresívna využívačná... (více o eknize)
Naše cena: 79 Kč ihned ke stažení
18.
Jack London  ·  Labyrint (2005)
(10)
Poetický a zároveň tragický příběh z Ameriky počátku tohoto století sepsal London na podkladě skutečné události... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
19.
Tanya Burr  ·  Penguin Books (2015)
NA SKLADĚ (1)
Love, Tanya is the first book from YouTube sensation Tanya Burr. Hi everyone and welcome to Love, Tanya! This book is really close to my heart, because it's inspired by my journey to becoming confident and feeling happy about who I am... (více o knize)
Naše cena: 428 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
John Irving  ·  Odeon (2014)
(4)
Životní příběh Jacka Burnse. Jako čtyřletý putuje s matkou po přístavech Severního moře a snaží se vypátrat otce, který před nimi zřejmě úspěšně uniká. V Kanadě chodí do dívčí školy, kam smějí i chlapci, a v „moři“ dívek se rychle rozvíjí jeho sexualita… (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Je zoufalé nemít rozečtenou krásnou knihu, nemít v zásobě nic, co bychom mohli otevřít bez zklamání. (Jiří Orten)
Kávička