Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományNovodobéRodinné, ságy

Momentálně se v této nabídce nachází 70 titulů

1.
Hana Kolaříková  ·  Host (2017)
Jana otěhotněla, Jana předčasně porodila, Jana přišla o dítě. Co všechno z rodinné historie se může ukázat během šesti neděl? A je osud jedné generace osudem i těch dalších, jako když si lidé přehazují horkou bramboru? U Jany se přítomnost i budoucnost... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
2.
Dita Táborská  ·  Host (2017)
Když ji totiž Ina s Jaromírem ke svým dvěma biologicky vlastním synům adoptovali, měla téměř ve všech kolonkách rodného listu vepsán údaj Nezjištěno. Ina rozuměla trápením, která Malce její složitý příběh přinášel. Toužila stát při ní, ale mnohdy to... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dnů
3.
Alena Mornštajnová  ·  Host (2013)
(3)
Anna, Alžběta, Anežka. Tři ženy, tři generace, jedna rodina a mnoho životních zvratů, traumat a tajemství. Příběh začíná před první světovou válkou, kdy Anna, vypravěččina babička, odjíždí přes odpor svých rodičů s vyvoleným Antonínem... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 13 dnů
4.
Wilbur Smith  ·  Alpress (2007)
(2)
Příběh začíná na evropských bojištích v 1. světové válce, kde se poprvé sejdou dvě hlavní postavy. Generál Sean Courtney a Mark Anders. Mark, výborný odstřelovač, je zraněn a vrací se domů za svým dědou do jihoafrické divočiny... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
5.
Barbara Hannay  ·  Baronet (2016)
Když Lucy Hunterová náhodně objeví plechovou krabici plnou starých papírů, fotografií a dopisů, začíná se víc dozvídat o životě dědečka Harryho za druhé světové války. Zaujme ji vybledlý obrázek krásné mladé ženy s podpisem ‚George‘ a balíček dopisů.. (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
6.
Virginia C. Andrewsová  ·  Moba (2015)
Chris a Cathy se po letech vracejí do starého rodinného sídla, kde prožili nejkrutější období svého života. Jejich mladší syn Bart, který dal požárem zcela zničený Foxworth Hall znovu postavit, zdědil nejen obrovský majetek... (více o knize)
Naše cena: 99 Kč posíláme do 6 dnů
7.
Kerstin Ekman  ·  Moba (2017)
Ingefrid vyráží do malé vsi jménem Černá Voda, která leží u temného jezera obklopena nekonečnými lesy. Musí zde vyřídit dědictví po matce Myrten, kterou nikdy nepoznala, neboť ji vychovávali pěstouni. Na čas přijímá místo zdejší farářky a pouští se do... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
8.
Elena Ferrante  ·  Inaque.sk (2016)
NA SKLADĚ (32)
Druhá kniha z Neapolskej ságy začína vo chvíli, keď Elena spolu so svojou „geniálnou priateľkou“ Lilou nechávajú za sebou svoje klaustrofobické dievčenstvo a vstupujú do sveta búrlivej mladej dospelosti, ktorú sprevádza láska, strata a zmätok. Na pozadí.. (více o knize)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
9.
Elena Ferrante  ·  Inaque.sk (2017)
(32)
„Nič podobné tu ešte nikdy nevyšlo,“ napísal britský Guardian o Neapolskej ságe. Na pozadí Neapola, ktorý je tak zvodný, ako aj nebezpečný a radikálne sa meniaceho sveta, rozpráva Elena Ferrante s bezprecedentnou úprimnosťou a genialitou príbeh.... (více o knize)
Naše cena: 408 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Elena Ferrante  ·  Inaque.sk (2017)
NA SKLADĚ (32)
V tretej časti Neapolskej ságy sa z dievčat Eleny a Lily stávajú ženy. Lila, ktorá sa v šestnástich vydala, má malého syna, opustila manžela a výhody, ktoré jej prinášalo manželstvo, a pracuje ako robotníčka vo fabrike. Elena odišla zo štvrte, skončila... (více o knize)
Naše cena: 441 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
11.
Martina Formanová  ·  Eroika (2011)
Dva manželské páry a komunikace přes internet tvoří půdorys nového románu Martiny Formanové "Nevěra po americku", jehož děj nás zavádí do současného New Yorku. U společné večeře se na začátku příběhu setkávají dvě spřátelené manželské dvojice... (více o knize)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
12.
Jan Cimický  ·  Šulc - Švarc (2015)
O svých zkušenostech s osudovými okamžiky Jan Cimický napsal: „Mohlo by se zdát, že naše osudy jsou nějak dlouhodobě naprogramovány. Udivující je ta nekonečná a opakující se afinita ke zcela specifickým setkáním s motorovým vozidlem... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Kristina Carlsonová  ·  Mladá fronta (2011)
Thomas Davies pracuje u Charlese Darwina jako zahradník. Je vdovec, obě jeho děti obě jsou postižené, dcera mentálně, syn tělesně... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
14.
Markus Orths  ·  Kniha Zlín (2009)
V humorném románu o neurotické pokojské se sklony k voyeuristickému pozorování hostů zpod postelí se Markus Orths dotýká problémů v mezilidské komunikaci. Konkrétně jde o neshody mezi matkou a dcerou a o problém existence, která téměř postrádá smysl, ... (více o knize)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Susan Abulhawová  ·  Ikar (2013)
NA SKLADĚ (18)
Jednouchá palestínska rodina Abulhidžovcov žije v malebnej dedinke a z generácie na generácie im zabezpečujú živobytie olivové háje. Po vzniku štátu Izrael (1948) však stratia domov a pôdu a dostanú sa do utečeneckého tábora v Dženíne... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
16.
Jacek Dehnel  ·  Větrné mlýny (2016)
Tato kniha se rozprostírá někde mezi tradicí rodinné ságy, životopisem, románem o dospívání a nikdy nekončícím rozhovorem. Sledujeme příběh ženy, která v životě měla vždy více rozumu než štěstí. A právě díky tomu bezpečně a relativně klidně prožila... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
17.
Anne Gesthuysen  ·  Host (2016)
NA SKLADĚ (1)
Když se Lilie dozví, že otec její kamarádky Hanny je těžce nemocný, okamžitě se za nimi vydá do Dolního Porýní, protože je považuje za svou druhou rodinu. Před odjezdem však ve svém pařížském bytě překvapí lupiče, který se jí podle všeho chystal ukrást.. (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
18.
Cynthia D´Aprix Sweeney  ·  Argo (2017)
NA SKLADĚ (1)
Každá rodina má svoje problémy, zvlášť když jsou ve hře peníze. Sourozenci Plumbovi se už léta téměř nestýkají, každý má svůj život plný vlastních starostí: Melody bojuje za záchranu svého rodinného domku a hledá cestu ke svým dvěma dospívajícím dcerám... (více o knize)
Naše cena: 359 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
19.
Jean E. Pendziwol  ·  Fortuna Libri (2017)
(1)
Elizabeth prišla o zrak. Už si nemôže prečítať milované knihy ani sa nemôže pokochať obrazmi, ktoré hýbu jej vnútrom, no myseľ má stále ostrú a prázdnotu po slepote zapĺňa hudba. Keď sa na stroskotanej lodi nájdu denníky jej otca, poprosí o pomoc mladú... (více o knize)
Naše cena: 355 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Alana Kirk  ·  Mladá fronta (2016)
Alana Kirková je spisovatelka a novinářka. Procestovala svět, pracovala pro charitativní organizace a sepisovala jejich příběhy. V roce 2010 utrpěla její maminka ničivou mozkovou příhodu, pouhé čtyři dny poté, kdy přišlo na svět... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Dobrý román říká pravdu o svých hrdinech, špatný o autorovi. (Gilbert Keith Chesterton)
Kávička