popis
Rodinné, ságy

Knihy Próza Romány Novodobé Rodinné, ságy

V podkategorii Rodinné, ságy se nachází 33 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Ptačí vodopády
Wilbur Smith  ·  Alpress (2007)
(2)
Příběh začíná na evropských bojištích v 1. světové válce, kde se poprvé sejdou dvě hlavní postavy. Generál Sean Courtney a Mark Anders. Mark, výborný odstřelovač, je zraněn a vrací se domů za svým dědou do jihoafrické divočiny... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
2.
Utajená léta
Barbara Hannay  ·  Baronet (2016)
Když Lucy Hunterová náhodně objeví plechovou krabici plnou starých papírů, fotografií a dopisů, začíná se víc dozvídat o životě dědečka Harryho za druhé světové války. Zaujme ji vybledlý obrázek krásné mladé ženy s podpisem ‚George‘ a balíček dopisů.. (více o titulu)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
3.
Běsnění
Wilbur Smith  ·  Alpress (2006)
Synové Centaine de Thiry-Courteneyové cítí k sobě nepřátelství na život a na smrt. Avšak pokrevní spojení je vzájemně přitahuje stejně jako touha po zlepšení situace na jihu rodné Afriky... (více o titulu)
Naše cena: 334 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
4.
Facka
Facka  
Christos Tsiolkas  ·  Host (2011)
(3)
Co si myslíte o fyzických trestech pro děti? ,br> Všechno se vyvíjí skvěle. Maso voní, přátelé žertují, teplota už klesla pod úroveň drásavých veder. Piknik jak má být. Do té doby, dokud Harry nevlepí facku tříletému dítěti svých přátel... (více o titulu)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
5.
Rubikova kostka
Vratislav Maňák  ·  Host (2016)
Mladý učitel Ondřej Šmíd přijíždí do rodného města na oslavu dědečkových sedmdesátin. Očekává, že v bytě svých rodičů najde idylu a ospalý klid; místo toho se ale o slovo hlásí tajnosti, zamlčované křivdy a vzpomínky, které i po letech vzdorují... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
6.
Čtení z kávové sedliny
Eve Makis  ·  Argo (2016)
Rodina kyperských přistěhovalců se usídlila v britském Nottinghamu a vede krámek s rychlým občerstvením na místním sídlišti. Život je směsicí sladkých vzpomínek na rodný ostrov a drsné reality všedních dnů. Tři generace žen – Anna, její matka a babička... (více o titulu)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dní
7.
Georgette píše otci
Anne Gesthuysen  ·  Host (2016)
(1)
Když se Lilie dozví, že otec její kamarádky Hanny je těžce nemocný, okamžitě se za nimi vydá do Dolního Porýní, protože je považuje za svou druhou rodinu. Před odjezdem však ve svém pařížském bytě překvapí lupiče, který se jí podle všeho chystal ukrást.. (více o titulu)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
8.
Lala
Lala  
Jacek Dehnel  ·  Větrné mlýny (2016)
SKLADEM  
Tato kniha se rozprostírá někde mezi tradicí rodinné ságy, životopisem, románem o dospívání a nikdy nekončícím rozhovorem. Sledujeme příběh ženy, která v životě měla vždy více rozumu než štěstí. A právě díky tomu bezpečně a relativně klidně prožila... (více o titulu)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dní
9.
Kouzelný náramek
Viola Shipmanová  ·  Leda (2016)
Matka, dcera a vnučka se setkávají na pár letních dnů ve svém rodišti blízko Michiganského jezera a přes vyprávění příběhů, které symbolizují přívěsky rodinného náramku, k sobě znovu nacházejí cestu. Snaží se si vzájemně d (více o titulu)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
10.
Matka, dcera, nebo já
Alana Kirk  ·  Mladá fronta (2016)
Alana Kirková je spisovatelka a novinářka. Procestovala svět, pracovala pro charitativní organizace a sepisovala jejich příběhy. V roce 2010 utrpěla její maminka ničivou mozkovou příhodu, pouhé čtyři dny poté, kdy přišlo na svět... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
11.
Stírací losy
Kerstin Ekman  ·  Moba (2017)
PŘIPRAVUJEME
Ingefrid vyráží do malé vsi jménem Černá Voda, která leží u temného jezera obklopena nekonečnými lesy. Musí zde vyřídit dědictví po matce Myrten, kterou nikdy nepoznala, neboť ji vychovávali pěstouni. Na čas přijímá místo zdejší farářky a pouští se do... (více o titulu)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání posíláme do 5 dní
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30.6.2017
12.
Dcéry správcu majáka
Jean E. Pendziwol  ·  Fortuna Libri (2017)
PŘIPRAVUJEME
Dejom nás sprevádza slepá Elizabeth Livingstonová, dcéra správcu majáka z ostrova Porphyry, ktorá je momentálne v pokročilom veku a nachádza sa v domove dôchodcov. Osud jej skríži cestu s tínedžerkou Morgan, ktorá sa zaplietla s mladým dílerom... (více o titulu)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 2.9.2017
13.
Dědictví Scarlattiů
Robert Ludlum  ·  Domino (2005)
Ulster Stewart Scarlett, syn mocného rodu Scarlattiů, se už od dětství choval jako despota a zneužíval své bohatství s obrovskou krutostí a zlobou... (více o titulu)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
14.
Poslední přípitek
Nora Roberts  ·  Alpress (2007)
(1)
Velká vinařská společnost Giambelli je renomovaný rodinný podnik se sídlem v Kalifornii a v Itálii. U příležitosti stého výročí jeho existence dochází ke spojení s neméně známou vinařskou společností Mac Millan... (více o titulu)
Naše cena: 82 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
15.
Sen na prodej
Amy Tan  ·  Alpress (2004)
Skoro padesát let uchovávaly sestry Winnie a Helena před světem svá tajemná tajemství. Helenu ovládne pocit, že brzy umře, a proto chce nyní všechno prozradit. Pobouřená Winnie pochopí, že to musí být právě ona, kdo dceři svou minulost odhalí... (více o titulu)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
16.
Už neplač
Linda Howard  ·  Alpress (2004)
Manželé Milla a David si nemohou přát od života víc. Vzali se z lásky, David našel seberealizaci v povolání lékaře, oba se nedávno stali rodiči syna Justina. Milla je však přepadena a idyla končí, protože neznámý pachatel jí chlapečka ukradne... (více o titulu)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
17.
Vraní ulice
Iain Banks  ·  Volvox Globator (2004)
(1)
Ponurý skotský bard Iain Banks, jeden z nejoriginálnějších současných britských spisovatelů, přichází tentokrát se ságou rodiny McHoanových a jejích četných temných tajemství. (více o titulu)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
18.
Zdánlivý klid
Peter Watt  ·  Alpress (2008)
Když během masakru na nalezištích zlata v Austrálii zemře Hugh MacDonald, jeho děti se stanou sirotky, kteří musí přežít ve světě plném násilí a bídy. Ve zmatku se sobě navzájem ztratí a každý se protlouká na vlastní pěst... (více o titulu)
Naše cena: 260 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
19.
Spodné prúdy
Marie Darrieussecq  ·  Slovart (2003)
(2)
Útly román o matke a dcére, ktoré záhadne zmiznú z ľudoprázdnej morskej pláže prímorského francúzskeho mestečka. (více o titulu)
Naše cena: 48 Kč obvykle posíláme do 2 dní
20.
Nové životy
Ingo Schulze  ·  Slovart (2008)
Nové životy sú románom v listoch, ktoré Enrico Türmer píše v roku 1990 a posiela svojej sestre Viere, Johannovi, priateľovi z mladosti, a Nicolette, mladej fotografke zo Západu... (více o titulu)
Naše cena: 467 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dní
Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. (Konfucius )
Kávička