Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományNovodobéRodinné, ságy

Momentálně se v této nabídce nachází 66 titulů

1.
Hana Kolaříková  ·  Host (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jana otěhotněla, Jana předčasně porodila, Jana přišla o dítě. Co všechno z rodinné historie se může ukázat během šesti neděl? A je osud jedné generace osudem i těch dalších, jako když si lidé přehazují horkou bramboru? (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
2.
Elena Ferrante  ·  Inaque.sk (2017)
NOVINKA
„Nič podobné tu ešte nikdy nevyšlo,“ napísal britský Guardian o Neaposlskej ságe. Na pozadí Neapola, ktorý je tak zvodný, ako aj nebezpečný a radikálne sa meniaceho sveta, rozpráva Elena Ferrante s bezprecedentnou úprimnosťou a genialitou príbeh.... (více o knize)
Naše cena: 377 Kč  (tedy ušetříte 19%) po vydání posíláme do 24 hodin
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 21.8.2017
3.
Hana Kolaříková  ·  Host (2017)
NA SKLADĚ AKCE
Jana otěhotněla, Jana předčasně porodila, Jana přišla o dítě. Co všechno z rodinné historie se může ukázat během šesti neděl? A je osud jedné generace osudem i těch dalších, jako když si lidé přehazují horkou bramboru? U Jany se přítomnost i budoucnost... (více o knize)
Naše cena: 215 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Virginia C. Andrewsová  ·  Moba (2015)
Chris a Cathy se po letech vracejí do starého rodinného sídla, kde prožili nejkrutější období svého života. Jejich mladší syn Bart, který dal požárem zcela zničený Foxworth Hall znovu postavit, zdědil nejen obrovský majetek... (více o knize)
Naše cena: 99 Kč posíláme do 6 dnů
5.
Alena Mornštajnová  ·  Host (2013)
(3)
Anna, Alžběta, Anežka. Tři ženy, tři generace, jedna rodina a mnoho životních zvratů, traumat a tajemství. Příběh začíná před první světovou válkou, kdy Anna, vypravěččina babička, odjíždí přes odpor svých rodičů s vyvoleným Antonínem... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Wilbur Smith  ·  Alpress (2007)
(2)
Příběh začíná na evropských bojištích v 1. světové válce, kde se poprvé sejdou dvě hlavní postavy. Generál Sean Courtney a Mark Anders. Mark, výborný odstřelovač, je zraněn a vrací se domů za svým dědou do jihoafrické divočiny... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Elena Ferrante  ·  Inaque.sk (2015)
NA SKLADĚ (17)
Neapol na konci päťdesiatych rokov. Dve dievčatá vyrastajú vo svete chudoby a násilia, v uzavretom vesmíre, v ktorom je nutné prispôsobiť sa, dodržiavať pravidlá a zvyky, byť ako ostatní. Dve dievčatá, od začiatku iné, k sebe nachádzajú cestu, až sa... (více o knize)
Naše cena: 386 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Martina Formanová  ·  Eroika (2011)
Dva manželské páry a komunikace přes internet tvoří půdorys nového románu Martiny Formanové "Nevěra po americku", jehož děj nás zavádí do současného New Yorku. U společné večeře se na začátku příběhu setkávají dvě spřátelené manželské dvojice... (více o knize)
Naše cena: 324 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Elena Ferrante  ·  Inaque.sk (2017)
NA SKLADĚ (3)
V tretej časti Neapolskej ságy sa z dievčat Eleny a Lily stávajú ženy. Lila, ktorá sa v šestnástich vydala, má malého syna, opustila manžela a výhody, ktoré jej prinášalo manželstvo, a pracuje ako robotníčka vo fabrike. Elena odišla zo štvrte, skončila... (více o knize)
Naše cena: 408 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
Binyavanga Wainaina  ·  Absynt (2017)
NA SKLADĚ
Takúto knihu o Afrike ste ešte nečítali! Nie je to pohľad na čierny kontinent z letiaceho vrtuľníka, ani cez prírodopisný seriál o slonoch a antilopách. V podaní Binyavangu Wainainu je to silné a pestré rozprávanie o jednom živote prežitom na vlastnej... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Susan Abulhawová  ·  Ikar (2013)
NA SKLADĚ (17)
Jednouchá palestínska rodina Abulhidžovcov žije v malebnej dedinke a z generácie na generácie im zabezpečujú živobytie olivové háje. Po vzniku štátu Izrael (1948) však stratia domov a pôdu a dostanú sa do utečeneckého tábora v Dženíne... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Kristina Carlsonová  ·  Mladá fronta (2011)
Thomas Davies pracuje u Charlese Darwina jako zahradník. Je vdovec, obě jeho děti obě jsou postižené, dcera mentálně, syn tělesně... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Markus Orths  ·  Kniha Zlín (2009)
V humorném románu o neurotické pokojské se sklony k voyeuristickému pozorování hostů zpod postelí se Markus Orths dotýká problémů v mezilidské komunikaci. Konkrétně jde o neshody mezi matkou a dcerou a o problém existence, která téměř postrádá smysl, ... (více o knize)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 14 dnů
14.
Jan Cimický  ·  Šulc - Švarc (2015)
O svých zkušenostech s osudovými okamžiky Jan Cimický napsal: „Mohlo by se zdát, že naše osudy jsou nějak dlouhodobě naprogramovány. Udivující je ta nekonečná a opakující se afinita ke zcela specifickým setkáním s motorovým vozidlem... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Dita Táborská  ·  Host (2017)
Když ji totiž Ina s Jaromírem ke svým dvěma biologicky vlastním synům adoptovali, měla téměř ve všech kolonkách rodného listu vepsán údaj Nezjištěno. Ina rozuměla trápením, která Malce její složitý příběh přinášel. Toužila stát při ní, ale mnohdy to... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 18.8.2017
16.
Elena Ferrante  ·  Inaque.sk (2016)
NA SKLADĚ (6)
Druhá kniha z Neapolskej ságy začína vo chvíli, keď Elena spolu so svojou „geniálnou priateľkou“ Lilou nechávajú za sebou svoje klaustrofobické dievčenstvo a vstupujú do sveta búrlivej mladej dospelosti, ktorú sprevádza láska, strata a zmätok. Na pozadí.. (více o knize)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
Jean E. Pendziwol  ·  Fortuna Libri (2017)
Elizabeth prišla o zrak. Už si nemôže prečítať milované knihy ani sa nemôže pokochať obrazmi, ktoré hýbu jej vnútrom, no myseľ má stále ostrú a prázdnotu po slepote zapĺňa hudba. Keď sa na stroskotanej lodi nájdu denníky jej otca, poprosí o pomoc mladú... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 2.9.2017
18.
Lala  E-KNIHA
Jacek Dehnel  ·  Větrné mlýny (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Tato kniha se rozprostírá někde mezi tradicí rodinné ságy, životopisem, románem o dospívání a nikdy nekončícím rozhovorem. Sledujeme příběh ženy, která v životě měla vždy více rozumu než štěstí. A právě díky tomu... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 57%) ihned ke stažení
19.
Barbara Hannay  ·  Baronet (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Když Lucy Hunterová náhodně objeví plechovou krabici plnou starých papírů, fotografií a dopisů, začíná se víc dozvídat o životě dědečka Harryho za druhé světové války. Zaujme ji vybledlý obrázek krásné mladé ženy... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
20.
Anne Gesthuysen  ·  Host (2016)
NA SKLADĚ (1)
Když se Lilie dozví, že otec její kamarádky Hanny je těžce nemocný, okamžitě se za nimi vydá do Dolního Porýní, protože je považuje za svou druhou rodinu. Před odjezdem však ve svém pařížském bytě překvapí lupiče, který se jí podle všeho chystal ukrást.. (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih. (Thomas Carlyle)
Kávička