Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományNovodobéPsychologické

Momentálně se v této nabídce nachází 136 titulů

1.
Gail Honeyman  ·  Plus (2017)
NOVINKA (3)
Svérázná, asociální Eleanor Oliphantová všechno zvládá sama. Vystudovala klasickou literaturu, ale pracuje jako účetní a je jí úplně jedno, co si o ní ostatní myslí. Po Glasgow chodí v kožené vestě a s taškou na... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 13.11.2017
2.
Martina Leierová  ·  Host (2017)
NOVINKA
Život v rodném městě mohl být pro novinářku Zou příjemný a jednoduchý, kdyby se konečně dokázala usadit. Jenže Zou to zase táhne pryč. Přijímá proto nabídku sběratele umění Kaisera, aby našla tajemného padělatele obrazů. Pátrání ji zavede nejprve do... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
3.
Emily Bleeker  ·  Motto (2017)
NOVINKA
Lillian a Dave přežili leteckou havárii a trvalo téměř dva roky, než se dostali z pustého ostrova zpátky domů. Vracejí se k rodinám, ale jejich život už není jako dřív. Odmítají říct, co se po pádu letadla skutečně... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 26.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 8 dní
4.
Sophie de Villenoisy  ·  Motto (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Osamělá zakřiknutá Sylvie se necítí ve své kůži, po otcově smrti propadne depresi a nabude dojmu, že je k ničemu a žádné štěstí už ji nečeká. Proto se rozhodne, že o Vánocích... (více o knize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Sophie de Villenoisy  ·  Motto (2017)
NOVINKA
Humorný príbeh plný dobrej nálady. Osamelú a zakríknutú Sylvie život nikdy veľmi netešil, no keď jej zomrie otec, upadne do hlbokej depresie. Vo svojich štyridsiatich piatich rokoch má dojem, že ju na tomto svete už nič pekné nečaká, a rozhodne sa, že... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 27.10.2017) posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 9 dní
6.
Irvin D. Yalom  ·  Premedia (2017)
NOVINKA
Ernesta Lasha, mladého psychoanalytika zo San Francisca, etická komisia jedného dňa poverí, aby vyšetril terapeutický postup slávneho staršieho kolegu. Ide o veľmi citlivý prípad: Seymoura Trottera obvinili zo sexuálneho pomeru s pacientkou, ktorá je... (více o knize)
Naše cena: 368 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Adam J. Palo  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Dojemný i drsný príbeh mladého muža, ktorý hľadá samého seba. Často premýšľa o tom, kto vlastne je, prečo sa cíti ako outsider, ktorého nik neberie vážne. Uväznený v pochybnostiach o vlastnej sexualite sa na prahu dospelosti ocitá v Bratislave, kde... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 17.11.2017
8.
Isabelle Autissier  ·  Argo (2017)
(6)
Louisa a Ludovic se vydají na cestu kolem světa. Jsou šťastně zamilovaní, plánují společný život. Zastávka na ostrově Stromness, obývaném jen tučňáky, lachtany a rypouši, se jim stane osudnou. Ocitnou se náhle sami, bez lodi, bez... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
9.
Simona Monyová  ·  MONY (2008)
(6)
Říká se, že mateřská láska je ten zvláštní příjemný pocit, který žena vnímá, když všechny její děti spí. Simona Monyová zastává názor, že mateřská láska je naopak věrným odrazem toho, co jsme pro děti ochotné udělat, obětovat i vydržet, když jsou vzhůru. (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2014)
(3)
V době, kdy konfrontace s tématem smrti přiměje významného psychiatra Hertzfelda zamýšlet se nad smyslem svého životního povolání, naváže znovu... (více o knize)
Naše cena: 498 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
Matthew Quick  ·  Knižní klub (2015)
(9)
Právě dnes má Leonard Peacock narozeniny. Dnes si do batohu k učebnicím přibalí P-38, pistoli nacistického důstojníka, kterou zdědil po svém otci, a zastřelí svého bývalého nejlepšího kamaráda a potom i sebe. Už se nemůže dočkat... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2014)
(4)
O překonávání strachu ze smrti Ranou, kterou ve své osmé beletristické knize psychoterapeut I. D. Yalom otevírá, a která každého z nás po celý život provází, je vědomí vlastní smrtelnosti. A protože nejsme s to žít s pohledem upřeným přímo do slunce... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2012)
(4)
Ve svém nejnovějším románu autor završuje svou filozofickou trilogii (Když Nietzsche plakal, Léčba Schopenhauerem). Protagonisty románu,mladého talentovaného holandského filozofa ze 17. století, Žida Benedicta Spinozu, a ideologa... (více o knize)
Naše cena: 451 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Leila Slimani  ·  Argo (2017)
NA SKLADĚ (1)
Najmout si pro své dvě malé děti stálou chůvu je pro skromnou pařížskou domácnost Myriam a Paula finančně takřka neúnosné. Je to však jediná možnost, jak Myriam umožnit to, co potřebuje stejně jako vzduch a vodu: prosadit se v... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
15.
Anna Hessová  ·  Olympia (2009)
Matouš, dospívající mladík, který žije v prostředí nejnižších společenských vrstev, se rozhodne svůj život radikálně změnit. Chce se odrazit ode dna, vzlétnout ke slunci. Má k tomu všechny předpoklady... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 5 dnů
16.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2010)
(8)
Deset povídek, které odhalují touhy a motivace lidské duše a zároveň nechávají nahlédnout tajemství, frustrace, patos i humor objevující se v terapeutickém vztahu. (více o knize)
Naše cena: 385 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Henning Mankell  ·  Host (2017)
Fredrik Welin žije na malém ostrově, který je během zimních měsíců zcela obklopen ledem. Připadá si v životě tak ztracený, že každé ráno vysekává díru do ledu a noří se do mrazivé vody, aby si připomněl, že žije. Na ostrov zděděný po prarodičích se... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Katarína Holetzová  ·  XYZ (2017)
NA SKLADĚ
Obyvatelé horské vsi Terovce žijí po staletí podle vlastních pravidel. Vše se ale změní během oslav letního slunovratu, kdy zaživa uhoří sestra místního podnikatele. Mrtvých těl stále přibývá a stopy vedou až k pohanskému spolku, který je propojený s před (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
19.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2014)
(29)
Máma a smysl života je dlouho očekávaným volným pokračováním Yalomova bestselleru Láska a její kat. Podobně jako předchozí kniha je i tento titul beletristickým převyprávěním příběhů z Yalomovy praxe (pěti příběhů Yalomových klientů a jednoho... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Amy Zhang  ·  CooBoo (2017)
(1)
Janie a Micah, Micah a Janie. Tak to bylo už od základní školy, kdy se Janie přistěhovala do domku vedle Micaha a stala se z nich nerozlučná dvojice. Janie tvrdí, že Micah je všechno, co ona není. Micah je stydlivý, ona společenská. Micah miluje... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kdybych byl diktátorem, zakázal bych zákonem půjčování knih. (William Saroyan )
Kávička