Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományNovodobéPsychologické

Momentálně se v této nabídce nachází 124 titulů

1.
Katarína Holetzová  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Obyvatelé horské vsi Terovce žijí po staletí podle vlastních pravidel. Vše se ale změní během oslav letního slunovratu, kdy zaživa uhoří sestra místního podnikatele. Mrtvých těl stále přibývá a stopy vedou až k pohanskému spolku, který je propojený s před (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 7.9.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 15 dní
2.
Henning Mankell  ·  Host (2017)
Fredrik Welin žije na malém ostrově, který je během zimních měsíců zcela obklopen ledem. Připadá si v životě tak ztracený, že každé ráno vysekává díru do ledu a noří se do mrazivé vody, aby si připomněl, že žije. Na ostrov zděděný po prarodičích se... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Amy Zhang  ·  CooBoo (2017)
(1)
Janie a Micah, Micah a Janie. Tak to bylo už od základní školy, kdy se Janie přistěhovala do domku vedle Micaha a stala se z nich nerozlučná dvojice. Janie tvrdí, že Micah je všechno, co ona není. Micah je stydlivý, ona společenská. Micah miluje... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Simona Monyová  ·  MONY (2008)
(3)
Říká se, že mateřská láska je ten zvláštní příjemný pocit, který žena vnímá, když všechny její děti spí. Simona Monyová zastává názor, že mateřská láska je naopak věrným odrazem toho, co jsme pro děti ochotné udělat, obětovat i vydržet, když jsou vzhůru. (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2014)
(2)
O překonávání strachu ze smrti Ranou, kterou ve své osmé beletristické knize psychoterapeut I. D. Yalom otevírá, a která každého z nás po celý život provází, je vědomí vlastní smrtelnosti. A protože nejsme s to žít s pohledem upřeným přímo do slunce... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Oliver Sacks  ·  Dybbuk (2015)
Doktor Oliver Sacks na své průzkumné cestě za poznáním mozku a lidské psychiky tentokrát opustil nemocnici a vydal se za svými pacienty do prostředí, kde opravdu žijí. Seznámil se tak s ohromujícími a paradoxními lidskými příběhy o životě v často... (více o knize)
Naše cena: 314 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2010)
(3)
Deset povídek, které odhalují touhy a motivace lidské duše a zároveň nechávají nahlédnout tajemství, frustrace, patos i humor objevující se v terapeutickém vztahu. (více o knize)
Naše cena: 385 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
8.
Isabelle Autissier  ·  Argo (2017)
(3)
Louisa a Ludovic se vydají na cestu kolem světa. Jsou šťastně zamilovaní, plánují společný život. Zastávka na ostrově Stromness, obývaném jen tučňáky, lachtany a rypouši, se jim stane osudnou. Ocitnou se náhle sami, bez lodi, bez... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Irvin D. Yalom a Ginny Elkin  ·  Portál (2014)
Irvin Yalom, autor oblíbené beletrie s psychoterapeutickou tematikou, napsal tuto knihu spolu s Ginny Elkin (pseudonym). Ginny Elkin, talentovaná mladá spisovatelka s psychickými obtížemi, byla v minulosti v péči několika psychiatrů a psychoterapeutů... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Daniel Keyes  ·  Argo (2016)
(3)
S více než pěti miliony prodaných výtisků jsou Růže pro Algernon stále oblíbeným a dnes už klasickým příběhem o mentálně postiženém muži, jehož cesta za získáním vytoužené inteligence je spjata s osudy neobyčejné laboratorní myšky Algernon... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2014)
(3)
Máma a smysl života je dlouho očekávaným volným pokračováním Yalomova bestselleru Láska a její kat. Podobně jako předchozí kniha je i tento titul beletristickým převyprávěním příběhů z Yalomovy praxe (pěti příběhů Yalomových klientů a jednoho... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Oliver Sacks  ·  Dybbuk (2015)
V této knize, plné fascinujících a neobvyklých lidských příběhů, nás jeden z nejznámějších současných neurologů a psychologů uvádí do světa svých pacientů. Jejich životy, nemoci i odlišnosti popisuje s neobvyklou mírou empatie a představuje je jako... (více o knize)
Naše cena: 278 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2014)
(1)
V době, kdy konfrontace s tématem smrti přiměje významného psychiatra Hertzfelda zamýšlet se nad smyslem svého životního povolání, naváže znovu... (více o knize)
Naše cena: 498 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
14.
Matthew Quick  ·  Knižní klub (2015)
Právě dnes má Leonard Peacock narozeniny. Dnes si do batohu k učebnicím přibalí P-38, pistoli nacistického důstojníka, kterou zdědil po svém otci, a zastřelí svého bývalého nejlepšího kamaráda a potom i sebe. Už se nemůže dočkat... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2010)
NA SKLADĚ (6)
Na pozadí příběhu několika analyticky orientovaných terapeutů a jejich pacientů, který se odehrává v současném San Francisku, přední americký psychoterapeut otevírá řadu zásadních problémů pomáhajících profesí... (více o knize)
Naše cena: 498 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
16.
Eli Gottlieb  ·  Argo (2016)
Padesátník Todd Aaron je těžký autista, žijící od dětství ve specializovaném sanatoriu. V klidu si znovu a znovu pročítá encyklopedii a je nejraději, když se nic neděje. Když však do sanatoria přibudou noví lidé – nevlídný člen (více o knize)
Naše cena: 264 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Oliver Sacks  ·  Inaque.sk (2017)
NA SKLADĚ
Oliver Sacks vo svojej najznámejšej knihe rozpráva dvadsaťštyri príbehov ľudí so zvláštnymi neurologickými poruchami – je tu muž, ktorý si mýlil manželku s klobúkom, ľudia, ktorým sa v hlave spustila hudba z ich detstva, ktorí prestali rozoznávať tváre... (více o knize)
Naše cena: 386 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
18.
Jón Kalman Stefánsson  ·  Artforum (2014)
(9)
Neveľká dedina na západe Islandu, drsná príroda, miesto na hranici ľudskej obyvateľnosti. Prevratné spoločenské zmeny konca 20. storočia akoby toto miesto obchádzali. Nič sa tu neutají: vzťahy, strasti, radosti živo zreťazené v príbehoch miestnych... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Franck Thilliez  ·  XYZ (2016)
NA SKLADĚ (1)
Horké léto, dovolená právě začala, dvěma francouzským policistům však běhá mráz po zádech. A rozhodně není žádným příjemným osvěžením. Lucii Henebelleové, poručici z Lille, uprostřed noci zavolá jeden z jejích přátel. Prosí ji o pomoc, protože... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
20.
Jaroslav Rudiš  ·  Labyrint (2013)
(5)
Klub osamělých rváčů. Hlavní hrdina, přezdívaný Vandam, vypráví příběh svých životních soubojů s městem, nedávnou minulostí a rodinnými démony. Drsná a zároveň melancholická novela ze sídliště, kde lidé a domy vzdorují přírodě i neodvratnému zániku... (více o knize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Spálené knihy osvítily svět. (Ralph Waldo Emerson)
Kávička