Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományNovodobéPsychologické

Momentálně se v této nabídce nachází 107 titulů

1.
Veronika se rozhodla zemřít  AUDIOKNIHA (NA CD)
Paulo Coelho  ·  Tympanum (2017)
NOVINKA
Mladá Slovinka Veronika se z omrzelosti nad stále stejným životem i z pocitu vlastní zbytečnosti rozhodne spáchat sebevraždu. Ve svém dosavadním životě se vždy snažila dělat to, co od ní očekávali druzí, neměla odvahu naplnit svou vnitřnítouhu... (více o audioknize)
Naše cena: 293 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
2.
Max Porter  ·  Inaque.sk (2017)
NOVINKA
Dvaja malí chlapci v londýnskom byte čelia neznesiteľnému smútku z náhlej straty matky. Ich otec, ktorý sa venuje poézii Teda Hughesa, si predstavuje budúcnosť naplnenú láskavými návštevami a prázdnotou. V tejto temnej noci ich navštívi Vrana – zákerný.. (více o knize)
Naše cena: 281 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
3.
Franck Thilliez  ·  XYZ (2017)
NA SKLADĚ
Postgraduální studentka Eva Loutsová byla zavražděna během svého výzkumu v Centru primatologie nedaleko Paříže. Zpočátku se zdálo, že jde o brutální útok šíleného zvířete, ale zdá se, že všechno je mnohem komplikovanější… (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
4.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (3)
Dnes již klasický bestseller autora povídek z psychoterapeutické praxe. Deset povídek, které odhalují touhy a motivace lidské duše a zároveň nechávají nahlédnout tajemství, frustrace, patos i humor objevující se v terapeutickém... (více o eknize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 26%) ihned ke stažení
5.
Henning Mankell  ·  Host (2017)
Fredrik Welin žije na malém ostrově, který je během zimních měsíců zcela obklopen ledem. Připadá si v životě tak ztracený, že každé ráno vysekává díru do ledu a noří se do mrazivé vody, aby si připomněl, že žije. Na ostrov zděděný po prarodičích se... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
6.
Amy Zhang  ·  CooBoo (2017)
(1)
Janie a Micah, Micah a Janie. Tak to bylo už od základní školy, kdy se Janie přistěhovala do domku vedle Micaha a stala se z nich nerozlučná dvojice. Janie tvrdí, že Micah je všechno, co ona není. Micah je stydlivý, ona společenská. Micah miluje... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Leila Slimani  ·  Argo (2017)
Najmout si pro své dvě malé děti stálou chůvu je pro skromnou pařížskou domácnost Myriam a Paula finančně takřka neúnosné. Je to však jediná možnost, jak Myriam umožnit to, co potřebuje stejně jako vzduch a vodu: prosadit se v... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Oliver Sacks  ·  Dybbuk (2015)
Doktor Oliver Sacks na své průzkumné cestě za poznáním mozku a lidské psychiky tentokrát opustil nemocnici a vydal se za svými pacienty do prostředí, kde opravdu žijí. Seznámil se tak s ohromujícími a paradoxními lidskými příběhy o životě v často... (více o knize)
Naše cena: 314 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2010)
NA SKLADĚ (3)
Deset povídek, které odhalují touhy a motivace lidské duše a zároveň nechávají nahlédnout tajemství, frustrace, patos i humor objevující se v terapeutickém vztahu. (více o knize)
Naše cena: 385 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
10.
Irvin D. Yalom a Ginny Elkin  ·  Portál (2014)
Irvin Yalom, autor oblíbené beletrie s psychoterapeutickou tematikou, napsal tuto knihu spolu s Ginny Elkin (pseudonym). Ginny Elkin, talentovaná mladá spisovatelka s psychickými obtížemi, byla v minulosti v péči několika psychiatrů a psychoterapeutů... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
11.
Franck Thilliez  ·  XYZ (2016)
NA SKLADĚ (1)
Horké léto, dovolená právě začala, dvěma francouzským policistům však běhá mráz po zádech. A rozhodně není žádným příjemným osvěžením. Lucii Henebelleové, poručici z Lille, uprostřed noci zavolá jeden z jejích přátel. Prosí ji o pomoc, protože... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
12.
Patrick Declerck  ·  Host (2017)
Dětství v Bruselu. Škola, kde jsem otupělý nudou pozoroval oknem, jak prší. Víkendy v Ostende se stínem Jamese Ensora na dosah ruky. Babička byla šílená. Charcotovská hysterička. Strejda tíhl spíš k lehké psychopatii. A táta byl ochotný odjet kamkoliv... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2014)
(3)
Máma a smysl života je dlouho očekávaným volným pokračováním Yalomova bestselleru Láska a její kat. Podobně jako předchozí kniha je i tento titul beletristickým převyprávěním příběhů z Yalomovy praxe (pěti příběhů Yalomových klientů a jednoho... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Oliver Sacks  ·  Dybbuk (2015)
V této knize, plné fascinujících a neobvyklých lidských příběhů, nás jeden z nejznámějších současných neurologů a psychologů uvádí do světa svých pacientů. Jejich životy, nemoci i odlišnosti popisuje s neobvyklou mírou empatie a představuje je jako... (více o knize)
Naše cena: 278 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
15.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2014)
(1)
V době, kdy konfrontace s tématem smrti přiměje významného psychiatra Hertzfelda zamýšlet se nad smyslem svého životního povolání, naváže znovu... (více o knize)
Naše cena: 498 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
16.
Matthew Quick  ·  Knižní klub (2015)
Právě dnes má Leonard Peacock narozeniny. Dnes si do batohu k učebnicím přibalí P-38, pistoli nacistického důstojníka, kterou zdědil po svém otci, a zastřelí svého bývalého nejlepšího kamaráda a potom i sebe. Už se nemůže dočkat... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Eli Gottlieb  ·  Argo (2016)
Padesátník Todd Aaron je těžký autista, žijící od dětství ve specializovaném sanatoriu. V klidu si znovu a znovu pročítá encyklopedii a je nejraději, když se nic neděje. Když však do sanatoria přibudou noví lidé – nevlídný člen (více o knize)
Naše cena: 264 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Daniel Keyes  ·  Argo (2016)
(1)
S více než pěti miliony prodaných výtisků jsou Růže pro Algernon stále oblíbeným a dnes už klasickým příběhem o mentálně postiženém muži, jehož cesta za získáním vytoužené inteligence je spjata s osudy neobyčejné laboratorní myšky Algernon... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Helmut Krausser  ·  Baronet (2005)
Ultrachronos je specifický způsob vnímání, kterého prý člověk dosahuje v okamžiku své smrti - téma této knihy - zhuštěné vzpomínky muže, kterému zbývají vteřiny života... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Christina Viraghová  ·  Kalligram (2011)
NA SKLADĚ
Román V apríli Christiny Viraghovej je fascinujúcou štúdiou jednej tajomnej lúky vo Švajčiarsku. Rozpráva o jej premenách v priebehu niekoľkých storočí: Začiatkom 15. storočia má lúka zlú povesť... (více o knize)
Naše cena: 345 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kdo zabíjí člověka, zabíjí rozumnou bytost. Kdo však zabíjí dobrou knihu, zabíjí rozum sám. (John Milton)
Kávička