Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományNovodobéOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 69 titulů

1.
Lavie Tidhar  ·  Argo (2017)
NOVINKA
Ve světě, kde žádný globální terorismus neexistuje, si neznámá kráska najme soukromého detektiva Joea, aby jí našel jistého muže – tajemného autora brakových románů s hlavním hrdinou jménem Usáma bin Ládin. Tak začíná Joeova... (více o knize)
Naše cena: 301 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 13 dnů
2.
Soledad Bravi  ·  Volvox Globator (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Může kočka přežít vlastní smrt? Ano, zdá se, že dokonce několikrát. Ne nadarmo se mluví o devíti kočičích životech. Příběh jednoho takového kočičího zmrtvýchvstání se odehrál před... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
3.
Erlend Loe  ·  Kniha Zlín (2017)
NA SKLADĚ
Do värmlandské krajiny přichází muž. Jmenuje se Doppler. Andreas Doppler. Je to Nor. Má s sebou ročního losa Bonga. A syna Greguse. Los kráčí v jeho stopách po stezičce a syn spí na potahu taženém losem. Ačkoli je pozdě večer, nic nenasvědčuje tomu, že... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Katja Kettu  ·  Argo (2017)
NA SKLADĚ
Píše se rok 1937, když se patnáctiletá Finka Irga v Laponsku zamiluje do sovětského agitátora. Po zbrklém útěku do Sovětského svazu se jako politická vězeňkyně na mnoho let dostane do pracovního lágru ve Vorkutě, kde vládne krutý režim a ještě krutější... (více o knize)
Naše cena: 306 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Nora Roberts  ·  Alpress (2017)
V Údolí ticha vrcholí rozhodující boj s královnou démonů Lilith, vyvolení ji musí porazit, jinak zlo ovládne světy. Mladičká Moira, královna bájné země, chce ochránit svůj lid, navíc ještě svádí bitvu ve svém srdci. Cian vztahem k Moiře dává v sázku vše.. (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
David Michie  ·  Synergie (2017)
NA SKLADĚ (1)
Štěně corgiho, kterého se jeho bezohlední chovatelé chtějí kvůli převislému uchu nemilosrdně zbavit, zachrání britská královna, a tak se malý corgi ocitne na zámku ve Windsoru, ve světě rudých koberců a přepychových komnat – a (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Gustav Meyrink  ·  Argo (2009)
Mystický román odehrávající se v Holandsku... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
8.
Philip Roth  ·  Slovart (2007)
Najnovší román Philipa Rotha je intímnym, no univerzálnym príbehom straty, ľútosti a stoicizmu. Ústrednou postavou je úspešný komerčný umelec z newyorskej reklamnej agentúry, otec dvoch synov z prvého manželstva, ktorí ním pohŕdajú... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Caroline Eriksson  ·  Leda (2016)
(1)
Psychologický thriller, kde nikdo není tím, za koho jej zprvu pokládáme, a nic není tak, jak se to zpočátku jeví. Vychází ve 25 zemích! (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Jasper Fforde  ·  XYZ (2006)
(1)
Poznejte bláznivý svět, kde absurdita je na denním pořádku. Poznejte nelítostný svět, kde lupiči a gangsteři unášejí z knih vaše oblíbené hrdiny - a ještě za ně požadují výkupné... (více o knize)
Naše cena: 50 Kč posíláme do 6 dnů
11.
Marc Blancher, Tim Pirard a Adrienne Derrier  ·  Edika (2012)
Kde leží hranice mezi fikcí a realitou? Co může člověk ukrývat pod maskou? A proč máme strach z neznámého? Napínavá cvičebnice pro všechny, kteří si chtějí osvěžit, prohloubit a rozšířit své znalosti francouzštiny... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Jon Fosse  ·  Modrý Peter (2017)
Román Lodenica (Naustet, 1989) od Jona Fosseho, jedného z najvýznamnejších žijúcich škandinávskych autorov, patrí v Nórsku doslova k čítankovým prózam a literárna... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
Christina Viraghová  ·  Kalligram (2011)
NA SKLADĚ
Román V apríli Christiny Viraghovej je fascinujúcou štúdiou jednej tajomnej lúky vo Švajčiarsku. Rozpráva o jej premenách v priebehu niekoľkých storočí: Začiatkom 15. storočia má lúka zlú povesť... (více o knize)
Naše cena: 345 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
Christian Signol  ·  Baronet (2005)
Sebastianovi je deset let a jeho život ohrožuje leukémie. Přes všechnu matčinu lásku a péči touží odjet za svými prarodiči, kteří dokážou strach a hrozbu smrti zahnat. Věří, že na milovaném venkově načerpá energii k boji se zákeřnou chorobou... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Lopéz García  ·  Patrik Šíma (2011)
Tato kniha je mnohostranný útvar literární produkce, jehož hlavním tématem je cesta. Cesta, která může, ale nemusí vést odněkud někam, cesta k sobě samému, cesta k alternativám i cesta jako loučení a návrat... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
16.
Laura Ruby  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Láska a ztráta, magie a záhady, vina a odpuštění. Neobyčejný příběh o tom, že tvář, kterou ukazujeme světu, se vždy liší od toho, kým skutečně jsme. Všichni vědí, že Kostispáry jsou podivné místo. Jsou totiž plné spár - takových, které... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 20.12.2017
18.
Mo Jen  ·  Dauphin (2016)
Mo Yan je gauner! To aspoň tvrdí dobrá polovina Náhorních Pustin včetně soudruha učitele Velkohubého, který ho nakonec vyloučí i ze školy. Na vesnici ho nechtějí? Budiž. Mo Yan se se štěstím dostane do armády, putuje z posádky na pos (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
19.
Kamil Vondrášek  ·  Volvox Globator (2017)
Údiv - v pořadí druhý román Kamila Vondráška s podtitulem Červená knihovna pro chlapy. Podtitul do značné míry odráží macho pohled hlavního hrdiny na svět a samozřejmě na ženy... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Dragan Velikić  ·  Slovart (2011)
Rudi Stupar je mladík v vojvodinského mestečka, ktorý prichádza do Belehradu, lebo chce študovať Akadémiu dramatických umení, herectvo však nedokončí, podobne ako neskôr ani germanistiku, stáva sa čašníkom kaviarne v Goetheho inštitúte v Budapešti... (více o knize)
Naše cena: 412 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Pospěšte, abyste přečetli nejlepší knihy. Není jich mnoho a může se státi, že váš život uplyne, než-li je přečtete. (Henry David Thoreau)
Kávička