Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományNovodobéOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 81 titulů

1.
Gay Talese  ·  XYZ (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Obyčejný motel, jednadvacet pokojů, tucet falešných větracích průduchů a jeden voyeur… Gerard Foos si koupil motel, aby mohl sledovat lidi při sexu a vést o tom podrobné záznamy. Ale viděl toho mnohem víc… (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 2 dnů
2.
Gavin Extence  ·  Argo (2017)
NOVINKA
Ve světě vysokých financí a dravých obchodů, ve kterém se Gabriel Vaughn vyšplhal téměř na samý vrchol, platí jediné: právo silnějšího. Když tedy dvaatřicetiletý manažer zjistí, že má nevyléčitelný nádor na mozku a zbývá mu... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání posíláme ihned
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 19.10.2017
3.
Philipp Winkler  ·  Host (2017)
NOVINKA
Heiko Kolbe zahřívá v ruce chránič zubů. V žilách mu pumpuje adrenalin. Spolu s dalšími hannoverskými chuligány se vydává do bitky proti Kolíňanům. Nepochybuje, že se jednou zapíšou do dějin. Zatím ale musí brát život takový, jaký je... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 4 dnů
4.
Lize Spit  ·  Host (2017)
NOVINKA
V roce 1988 se ve vesničce Bovenmeer narodily jen tři děti, chlapci Pim a Laurens a dívka Eva. Až do puberty tvořili nerozlučnou trojici, která se řídila heslem „jeden za všechny, všichni za jednoho“. V létě 2002 se však jejich vztah náhle proměnil... (více o knize)
Naše cena: 293 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 26.9.2017) posíláme do 7 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 2 dny
5.
Soledad Bravi  ·  Volvox Globator (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Může kočka přežít vlastní smrt? Ano, zdá se, že dokonce několikrát. Ne nadarmo se mluví o devíti kočičích životech. Příběh jednoho takového kočičího zmrtvýchvstání se odehrál před... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
6.
Eduard Albert Meier  ·  Richard Lunter - Kicom (2017)
NOVINKA
Gelion sa javí ako nenápadný mladý muž, z ktorého sa však čoskoro vykľuje mužský nadčlovek. Zjaví sa ako prízrak zo svojej minulosti a prítomnosť ožiari ako jasné svetlo, ktorého oslepujúca žiara najprv zviditeľní všetko negatívne... (více o knize)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 18%) posíláme do 4 dnů
7.
Erlend Loe  ·  Kniha Zlín (2017)
NA SKLADĚ
Do värmlandské krajiny přichází muž. Jmenuje se Doppler. Andreas Doppler. Je to Nor. Má s sebou ročního losa Bonga. A syna Greguse. Los kráčí v jeho stopách po stezičce a syn spí na potahu taženém losem. Ačkoli je pozdě večer, nic nenasvědčuje tomu, že... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
8.
Helle Helle  ·  Paseka (2017)
AKCE
Mladá Dorte bydlí sama v domku naproti malému nádraží. Před rodiči předstírá, že studuje literaturu na univerzitě v Kodani, jenže to není pravda. Často je jí zatěžko vůbec vstát z postele, nechává plynout čas a čeká... (více o knize)
Naše cena: 211 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 8 dnů
9.
Kit de Waal  ·  Argo (2017)
Dojemný a strhující příběh rozdělených sourozenců vychází z autorčiných vlastních zkušeností. Na působivosti mu dodává to, že je vyprávěn z pohledu devítiletého Leona, který se málem jako otec láskyplně staral o malého Jakea.. (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
10.
Charlotte Link  ·  Ikar CZ (2017)
Scenárista Jonas Crane doufá, že v osamělém domě v yorkshirských slatinách unikne hrozícímu syndromu vyhoření. Doprovází ho manželka a jejich malý syn. Trojice však netuší, že ve stejnou dobu hledá jistý nebezpečný kriminálník... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Katja Kettu  ·  Argo (2017)
Píše se rok 1937, když se patnáctiletá Finka Irga v Laponsku zamiluje do sovětského agitátora. Po zbrklém útěku do Sovětského svazu se jako politická vězeňkyně na mnoho let dostane do pracovního lágru ve Vorkutě, kde vládne krutý režim a ještě krutější... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
12.
Michael Chabon  ·  Argo (2017)
Profesor tvůrčího psaní Grady Tripp vláčí na hřbetě nejen krizi středního věku a následky svého uměřeně prostopášného života, ale také břemeno nedopsaného a podle všeho nedopsatelného románu Zázrační hoši. Dva a půl tisíce stran bobtnajícího opus magnum.. (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
13.
Jasper Fforde  ·  XYZ (2006)
(1)
Poznejte bláznivý svět, kde absurdita je na denním pořádku. Poznejte nelítostný svět, kde lupiči a gangsteři unášejí z knih vaše oblíbené hrdiny - a ještě za ně požadují výkupné... (více o knize)
Naše cena: 50 Kč obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Milorad Pavić  ·  Slovart (2008)
Tmeliacim prvkom troch relatívne samostatných príbehov románu Druhé telo je kamenný prsteň z obdobia Etruskov, "živá voda" z troch prameňov – šťastia, lásky a zdravia a teória o vzkriesení, "druhom tele"... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
15.
Marc Blancher, Tim Pirard a Adrienne Derrier  ·  Edika (2012)
Kde leží hranice mezi fikcí a realitou? Co může člověk ukrývat pod maskou? A proč máme strach z neznámého? Napínavá cvičebnice pro všechny, kteří si chtějí osvěžit, prohloubit a rozšířit své znalosti francouzštiny... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 20.12.2017
17.
Dragan Velikić  ·  Slovart (2011)
Rudi Stupar je mladík v vojvodinského mestečka, ktorý prichádza do Belehradu, lebo chce študovať Akadémiu dramatických umení, herectvo však nedokončí, podobne ako neskôr ani germanistiku, stáva sa čašníkom kaviarne v Goetheho inštitúte v Budapešti... (více o knize)
Naše cena: 412 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
18.
Nora Roberts  ·  Alpress (2016)
(1)
Zlo má jméno Lilith – v její náruči našlo věčné zatracení příliš mnoho mužů, a to včetně Hoytova bratra. Hoyt sám se nemůže s temnou sirénou rovnat, ale společně s pěticí mocných zakusí, jak nezlomné jsou jeho duch i srdce. (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Christina Viraghová  ·  Kalligram (2011)
NA SKLADĚ
Román V apríli Christiny Viraghovej je fascinujúcou štúdiou jednej tajomnej lúky vo Švajčiarsku. Rozpráva o jej premenách v priebehu niekoľkých storočí: Začiatkom 15. storočia má lúka zlú povesť... (více o knize)
Naše cena: 345 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
20.
Laura Ruby  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Láska a ztráta, magie a záhady, vina a odpuštění. Neobyčejný příběh o tom, že tvář, kterou ukazujeme světu, se vždy liší od toho, kým skutečně jsme. Všichni vědí, že Kostispáry jsou podivné místo. Jsou totiž plné spár - takových, které... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kdybych byl diktátorem, zakázal bych zákonem půjčování knih. (William Saroyan )
Kávička