Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományNovodobéNáboženské, duchovní

Momentálně se v této nabídce nachází 73 titulů

1.
Evžen Boček  ·  Druhé město (2014)
NA SKLADĚ (3)
Deníkový příběh zámeckého kastelána čtenáře okamžitě chytí a nedovolí mu četbu odložit na později. Hrdina knihy opustí velkoměsto a odchází na venkov, aby našel ztracený klid a smysl života, aby snad i zachránil své manželství, které se ocitlo v krizi... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Richard Bach  ·  Argo (2007)
(10)
Dvojjazyčné vydání novely současného amerického spisovatele o racku Jonathanovi je podobenstvím o lidech-ptácích toužících po poznání a naplnění života, po lásce, svobodě a volnosti. Ani po téměř čtyřiceti letech od svého vzniku neztratila nic na síl... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
William Paul Young  ·  Knižní klub (2017)
(2038)
Missy, nejmladší dcera Mackenzieho Allena Phillipse, je unesena během rodinného výletu a důkazy o tom, že byla pravděpodobně zavražděna, se najdou v opuštěné chatrči uprostřed oregonské divočiny. Mack se tam díky podivné výzvě... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Marlo Morgan  ·  Práh (2000)
(66)
Román vypráví příběh americké lékařky, specializující se na přírodní léčitelství, které se naskytla příležitost poznat život jednoho australského domorodého kmene... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Jaroslav Dušek a Pavlína Brzáková  ·  Eminent (2014)
(4)
Po úspěšné knize Ze mě vychází další autorizované vyprávění herce, improvizátora a divadelního režiséra, Jaroslava Duška, tentokráte inspirované jeho dvěma pobyty ve tmě. S kým se ve tmě setkal a co se o životě a vesmíru dozvěděl, se dočtete v jeho... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
William Paul Young  ·  Knižní klub (2014)
(2038)
Kniha, která vzbudila ve Spojených státech mimořádný ohlas a rovněž zájem (dosud se prodalo 7 milionů výtisků, titul za půldruhého roku od vydání neopustil první desítku v žebříčku bestsellerů), je žánrově těžko zařaditelná... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Josef Formánek  ·  Smart Press (2013)
(2)
Prsatý muž se po osmi letech vrací na ostrov Siberut a zjišťuje, že se v mnohém změnil, stejně jako jeho život. Jedinečný příběh o změně tak velké, že si ji jen těžko dokážeme představit. Kdo je Syn větru a jak ovlivnil příběh Davida Zajíce? (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
8.
Francine Rivers  ·  Kumran (2017)
NA SKLADĚ
Kolekcia prvých dvoch dielov trilógie V znamení leva: Hlas vo vetre a Ozvena v tme... (více o knize)
Naše cena: 615 Kč  (tedy ušetříte 18%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
Marlo Morgan  ·  Práh, Knižní klub (1998)
(10)
Ústřední postavou tentokrát není sama autorka, ale domorodá dvojčata – bratr se sestrou – kteří byli po narození odebráni matce a jejichž osudy autorka vypráví s nesmírným zaujetím a s důvěrnou znalostí prostředí... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Francine Rivers  ·  Kumran (2017)
NA SKLADĚ (6)
Marcus, vedený tichým hlasom z minulosti, opúšťa honosnosť Ríma a vydáva sa na cestu, ktorá ho môže zbaviť temnoty vlastnej duše. Kráča po stopách Hadašinej... (více o knize)
Naše cena: 355 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Josef Formánek  ·  GEKKO (2016)
(10)
Šamani, rituální obřady, láska, smrt a ďábel v napínavém příběhu reportéra, který se vydává k primitivnímu kmeni do džungle. Po návratu domů zjišťuje, že se nevrátil sám... Kniha o tom, že zázrak můžeme potkat kdekoliv... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
12.
Francine Rivers  ·  Kumran (2016)
NA SKLADĚ (13)
Prvá kniha úspešnej trilógie V znamení leva − Hlas vo vetre vracia čitateľov do prvého storočia a predstavuje im nezabudnuteľnú postavu − Hadašu. Táto mladá otrokyňa zmietaná... (více o knize)
Naše cena: 355 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
13.
Max Lucado  ·  Kumran (2016)
NA SKLADĚ (4)
Prvý román od obľúbeného Maxa Lucada. Čo keby ste mohli požiadať Boha o čokoľvek? O čo by ste ho poprosili? A ako by odpovedal? Chelsea Chambersová sa musí o seba postarať sama. Po jej verejnom rozchode s manželom, bývalou hviezdou NFL, urobí... (více o knize)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
Gabriela Brůžičková  ·  Almi (2012)
(1)
Knihou provádí dvojice andělů - Honzík s Marií - kteří byli lidé, do doby, než-li zemřeli při dopravní nehodě. Po smrti jim v nebi určili, že se z nich stanou andělé strážní a budou provázet životem svoje přidělené lidské duše... (více o knize)
Naše cena: 292 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Isaac Bashevis Singer  ·  Argo (2001)
NA SKLADĚ
Román známého amerického židovského autora, ve kterém se představuje, stejně jako ve své povídkové tvorbě, všemi atributy... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
Bruce Marshall  ·  Dobrá kniha (2001)
(3)
Priaznivcov Marshallových románov a tých, ktorí si obľúbili jeho neopakovateľný humor, iste poteší druhé vydanie jeho najúspešnejšieho románu Dcéra kráľovská... (více o knize)
Naše cena: 109 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
17.
Jerronime  ·  GC s.r.o. (2016)
NA SKLADĚ (1)
Tvoj život nikam nevedie? Máš pocit, že máš niečo dosiahnuť, len aby si si zaslúžil miesto na tomto svete? Zdá sa ti, že čokoľvek urobíš, nikdy nie je dosť? Chceš ešte viacej... peňazí, lásky, uznania, postavenia v spoločnosti. Chceš byť „iný“... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
18.
Piotr Zalewski  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2015)
Radikálna zmena života. Väčšina ľudí asi nemá rada, keď sa niečo podstatné nečakane zmení. No sú zmeny, ktoré sú také výrazné, že človek pri nich priam radostne zanechá všetko, čomu predtým žil a čo tvorilo zdanlivo neoddeliteľnú súčasť jeho... (více o knize)
Naše cena: 165 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Anita Diamant  ·  Leda (2016)
Ve Starém zákonu, svatém textu plném osudových dramat, drsného humoru i mocných emocí, zarazí současného čtenáře nezvyklá stručnost nedopovězených příběhů slavných hrdinů. Zápletka je tu vlastně druhotná. Hlavní pozornost se věnuje morálním konfliktům... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Ruth Nultonová-Mooreová  ·  Tranoscius (2005)
(1)
Sam a Sára v opustenom nevadskom meste Sylver Canyon objavia nielen zlatý poklad, ale aj vzácnejšiu pravdu o milovaní nepriateľov, o hodnote milého a šľachetného srdca a o sile modlitby... (více o knize)
Naše cena: 63 Kč obvykle posíláme do 7 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Tak jako nemáš jíst jen pro chuť, tak nesmíš číst jen pro zábavu. (John Ruskin)
Kávička