Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományNovodobéNáboženské, duchovní

Momentálně se v této nabídce nachází 58 titulů

1.
Maria Consilia Lakotta  ·  Triton (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Když Clare Nellová, vycházející hvězda stříbrného plátna, ze dne na den odejde do kláštera, šéfredaktor úspěšného časopisu pro ženy za ní vysílá mladičkou redaktorku Eileen, aby stůj co stůj odhalila hereččina pikantní... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 57%) ihned ke stažení
2.
Alchymista  AUDIOKNIHA (NA CD)
Paulo Coelho  ·  Tympanum (2017)
NOVINKA
Román Alchymista je takřka pohádkové vyprávění o cestě španělského pastýře za zakopaným pokladem, vycházející z příběhu o splněném snu ze sbírky Tisíc a jedna noc, je zároveň výzvou k naplnění vlastního osudu i poznáním posvátnosti světa, v němž žijeme... (více o audioknize)
Naše cena: 334 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
3.
Zuzana Burgerová-Cacciabue  ·  Porta Libri (2017)
NOVINKA
Kto by mohol tušiť, že za jej priateľským úsmevom a zdržanlivosťou sa skrýva temné tajomstvo? Kto by povedal, že v jeho zásadovosti sa nachádza jeho najväčia slabosť? Z akého dôvodu sa tá, ktorá... (více o knize)
Naše cena: 296 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 7 dnů
4.
William Paul Young  ·  Knižní klub (2014)
NA SKLADĚ (301)
Kniha, která vzbudila ve Spojených státech mimořádný ohlas a rovněž zájem (dosud se prodalo 7 milionů výtisků, titul za půldruhého roku od vydání neopustil první desítku v žebříčku bestsellerů), je žánrově těžko zařaditelná... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
5.
Richard Bach  ·  Synergie (1996)
(13)
Tato kniha bude pro každého znamenat něco jiného : zábavný příběh o zázracích na mihotavém plátně tohoto světa... znepokojující kniha o skutečnosti a zdání skutečného... (více o knize)
Naše cena: 206 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
6.
Mitch Albom  ·  Tatran (2011)
(3)
V knize Neztrácejte víru nám Mitch Albom nabízí půvabný příběh pozoruhodné osmileté cesty mezi dvěma světy – dvěma muži, dvěma vírami a dvěma společenstvími, který může být inspirací pro lidi v jakékoli části světa. (více o knize)
Naše cena: 374 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
William Paul Young  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ (301)
Missy, nejmladší dcera Mackenzieho Allena Phillipse, je unesena během rodinného výletu a důkazy o tom, že byla pravděpodobně zavražděna, se najdou v opuštěné chatrči uprostřed oregonské divočiny. Mack se tam díky podivné výzvě... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
8.
Richard Bach  ·  Argo (2007)
(1)
Dvojjazyčné vydání novely současného amerického spisovatele o racku Jonathanovi je podobenstvím o lidech-ptácích toužících po poznání a naplnění života, po lásce, svobodě a volnosti. Ani po téměř čtyřiceti letech od svého vzniku neztratila nic na síl... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Francine Rivers  ·  Kumran (2017)
NA SKLADĚ
Kolekcia prvých dvoch dielov trilógie V znamení leva: Hlas vo vetre a Ozvena v tme... (více o knize)
Naše cena: 615 Kč  (tedy ušetříte 18%) posíláme ihned
10.
Max Lucado  ·  Kumran (2016)
NA SKLADĚ (4)
Prvý román od obľúbeného Maxa Lucada. Čo keby ste mohli požiadať Boha o čokoľvek? O čo by ste ho poprosili? A ako by odpovedal? Chelsea Chambersová sa musí o seba postarať sama. Po jej verejnom rozchode s manželom, bývalou hviezdou NFL, urobí... (více o knize)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
11.
Marlo Morgan  ·  Práh, Knižní klub (1998)
Ústřední postavou tentokrát není sama autorka, ale domorodá dvojčata – bratr se sestrou – kteří byli po narození odebráni matce a jejichž osudy autorka vypráví s nesmírným zaujetím a s důvěrnou znalostí prostředí... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
James Redfield  ·  Pragma (2007)
NA SKLADĚ (30)
Kniha odhaluje tajemství, která mění svět, v němž právě žijeme. (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
13.
Francine Rivers  ·  Kumran (2017)
NA SKLADĚ (2)
Marcus, vedený tichým hlasom z minulosti, opúšťa honosnosť Ríma a vydáva sa na cestu, ktorá ho môže zbaviť temnoty vlastnej duše. Kráča po stopách Hadašinej... (více o knize)
Naše cena: 329 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
14.
Francine Rivers  ·  Kumran (2016)
NA SKLADĚ (12)
Prvá kniha úspešnej trilógie V znamení leva − Hlas vo vetre vracia čitateľov do prvého storočia a predstavuje im nezabudnuteľnú postavu − Hadašu. Táto mladá otrokyňa zmietaná... (více o knize)
Naše cena: 355 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
15.
Marlo Morgan  ·  Práh (2000)
(17)
Román vypráví příběh americké lékařky, specializující se na přírodní léčitelství, které se naskytla příležitost poznat život jednoho australského domorodého kmene... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
William Paul Young  ·  Tatran (2016)
NA SKLADĚ (8)
Wm. Paul Young je výnimočný autor, jeho poetické príbehy prinášajú čitateľom 21. storočia osobité posolstvá. Najväčšie je azda to, že Boh nás nekonečne miluje a činí nás hodnými svojej lásky. Nový pohľad, zbavený nánosov tisícročí, spôsobil, ... (více o knize)
Naše cena: 383 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
17.
Bruce Marshall  ·  Dobrá kniha (2001)
Priaznivcov Marshallových románov a tých, ktorí si obľúbili jeho neopakovateľný humor, iste poteší druhé vydanie jeho najúspešnejšieho románu Dcéra kráľovská... (více o knize)
Naše cena: 109 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
18.
Gabriela Brůžičková  ·  Almi (2012)
(1)
Knihou provádí dvojice andělů - Honzík s Marií - kteří byli lidé, do doby, než-li zemřeli při dopravní nehodě. Po smrti jim v nebi určili, že se z nich stanou andělé strážní a budou provázet životem svoje přidělené lidské duše... (více o knize)
Naše cena: 292 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Ruth Nultonová-Mooreová  ·  Tranoscius (2005)
Sam a Sára v opustenom nevadskom meste Sylver Canyon objavia nielen zlatý poklad, ale aj vzácnejšiu pravdu o milovaní nepriateľov, o hodnote milého a šľachetného srdca a o sile modlitby... (více o knize)
Naše cena: 63 Kč obvykle posíláme do 7 dnů
20.
Do vnútra  E-KNIHA SK
Jerronime  ·  Global Contract (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB (1)
Tvoj život nikam nevedie? Máš pocit, že máš niečo dosiahnuť, len aby si si zaslúžil miesto na tomto svete? Zdá sa ti, že čokoľvek urobíš, nikdy nie je dosť? Chceš ešte viacej... peňazí, lásky, uznania, postavenia v spoločnosti. Ch (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
123

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. (André Maurois)
Kávička