Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományNovodobéMilostné

Momentálně se v této nabídce nachází 847 titulů

1.
Erin Watt  ·  Baronet (2017)
NOVINKA TOP #67
Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života... (více o knize)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 26.7.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
2.
Anna Bell  ·  Motto (2017)
NOVINKA (1)
Od chvíle, kdy se Joseph rozešel s Abi se slovy, že se k sobě nehodí, samým žalem téměř nevylezla z postele. Pak ovšem na svém prahu našla krabici s věcmi, které si u něj zapomněla. Nějakým omylem se v ní ocitl i Josephův seznam deseti věcí, které... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 3.8.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 9 dní
3.
Údolí ticha  E-KNIHA
Nora Roberts  ·  Alpress (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
V Údolí ticha vrcholí rozhodující boj s královnou démonů Lilith, vyvolení ji musí porazit, jinak zlo ovládne světy. Mladičká Moira, královna bájné země, chce ochránit svůj lid, navíc ještě svádí bitvu ve svém srdci. (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
4.
Kristan Higgins  ·  Ikar CZ (2017)
NOVINKA
Honor Hollandová dostala od své celoživotní lásky kopačky. A jen o tři týdny později se její milovaný zasnoubí s její nejlepší kamarádkou. Honor se sice snaží dělat, jako by se jí to nedotklo, ale na maloměstě se stejně nic neutají... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 7 dnů
5.
Božský  E-KNIHA
Christina Lauren  ·  Jota (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #2 AKCE (1)
Svérázná Britka a suchar z Bostonu: tak rozdílné povahy jako Pippa a Jensen aby pohledal. Ona je pro každou srandu, on se hroutí pod tíhou odpovědnosti. Řízením osudu se tihle dva setkají na společné dovolené organizované partičkou... (více o eknize)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 23%) ihned ke stažení
6.
Christina Lauren  ·  Jota (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #7
London Hughesová se po několika letech strávených na vysoké škole oddává surfování, po nocích pracuje za barem, vysedává s kamarády a důkladně zkoumá, jak to vlastně v životě chodí. Všechno jí jde skvěle, nic neřeší... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
7.
Skóre  E-KNIHA
Elle Kennedy  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #16 (1)
Allie Hayesová má problém. Blíží se promoce a ona zatím pořád netuší, co bude dělat po škole. Navíc si po krachu dlouhodobého vztahu léčí zlomené srdce a o žádný nový vztah nemá nejmenší zájem. (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
8.
Kelly Rimmer  ·  Ikar (2017)
NOVINKA
Molly je dcéra multimilionára, Leo zasa novinár, ktorý vyšiel z chudobných pomerov, no tvrdou prácou si vybudoval kariéru a presadil sa ako vojnový korešpondent. Keď stretne Molly, obaja sa do seba zaľúbia a vezmú sa aj napriek nesúhlasu jej rodiny... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 1.8.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 7 dní
9.
Christina Lauren  ·  Jota (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #20 (3)
Nic není lepšího než sex s ex… pokud se nezamiluješ. Na rozdíl od svých nejlepších kamarádek, Mii a Loly, je Harlow Vega známá tím, že si vždycky ráda užije. Provdat se opilá v městě hříchu za až komicky svůdného, drsného... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
10.
Taylor Jenkins Reid  ·  Mladá fronta (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #61 AKCE
Autorka románu Možná v jiném životě přichází s novým strhujícím milostným příběhem o ženě, která musí nečekaně volit mezi manželem, kterého už dlouho považuje za mrtvého, a snoubencem, jenž v ní znovu probudil chuť žít... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
11.
Amerikána  E-KNIHA
Chimamanda Ngozi Adichie  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #87 (1)
Ifemelu a Obinze, dva mladí lidé z Lagosu, se do sebe zamilují. Jejich vlast Nigérie trpí pod nadvládou vojenské diktatury a každý, kdo může, se snaží uprchnout. Sebejistá Ifemelu se vydává do Ameriky, kde zakouší porážky... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 49%) ihned ke stažení
12.
Christina Lauren  ·  Jota (2013)
TOP #65 (57)
Ambiciózní praktikantka. Perfekcionistický šéf. A pořádná spousta šikany. Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana.... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Trable  E-KNIHA
Samantha Towle  ·  Baronet (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #72 (4)
Mia Monroeová nikdy neměla lehký život. Když se konečně osamostatnila, myslela si, že všechno bude jednodušší. Ale nebylo… Teď utíká před minulostí, o níž se nesmí nikdo dozvědět... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
14.
Christina Lauren  ·  Jota (2017)
NA SKLADĚ TOP #38 (1)
Svérázná Britka a suchar z Bostonu: tak rozdílné povahy jako Pippa a Jensen aby pohledal. Ona je pro každou srandu, on se hroutí pod tíhou odpovědnosti. Řízením osudu se tihle dva setkají na společné dovolené organizované partičkou přátel, kterou věrné... (více o knize)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
15.
Christina Lauren  ·  Jota (2014)
TOP #96 (18)
Sara Dillonová, nadaná fi nanční asistentka, se při útěku od svého nevěrného přítele přestěhuje do NY. Unavená několikaletým stereotypem hledá povyražení bez přílišných závazků. Když v tanečním klubu potká neodolatelného, sexy Brita, nepočítá s tím, že... (více o knize)
Naše cena: 306 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Cesta u řeky  E-KNIHA
Amanda Quick  ·  Baronet (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #98
Od doby, kdy byla Lucy Sheridanová v Summer River, uběhlo už třináct let. Když tu byla naposledy na návštěvě u tety Sary, jeden starší chlapec, do něhož byla zamilovaná, ji z ničeho nic odvedl z večírku... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 47%) ihned ke stažení
17.
Plamen v nás  E-KNIHA
J. Lynn a Jennifer L. Armentrout  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #44
Jillian Limové se během několika hodin obrátil život vzhůru nohama. Ve stejný večer, kdy jí zlomila srdce její dětská láska Brock Mitchell, se její svět neodvolatelně změnil vinou cizince se zbraní v ruce. Trvá šest let, než... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
18.
Plán  E-KNIHA
Elle Kennedy  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #35 (1)
Sabrina Jamesová má svoji budoucnost přesně naplánovanou: nejdřív promoce, potom práva a práce v nemilosrdné advokátní kanceláři. Její útěk před ostudnou minulostí rozhodně nezahrnuje pohledného hokejistu, který věří na lásku... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
19.
Tina Reber  ·  Baronet (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Příběh Ryana a Taryn a jejich Láska bez scénáře pokračuje! On, populární herec, jdoucí z filmu do filmu, ona, majitelka hospůdky v malém městě, zklamaná láskou… Jednoho slunného odpoledne jim osud zkříží cestu... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
20.
Tanec bohů  E-KNIHA
Nora Roberts  ·  Alpress (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Bojovnice Blair byla vždy zvyklá spoléhat jen sama na sebe. Nyní stojí před těžkým úkolem. Ostatní z Kruhu šesti má vycvičit pro zápas se zákeřnými upíry. Zatímco šestice hrdinů hledá posily, aby zachránili lidstvo, sama Blair... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
123456789 … 43

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí. (Jiří Mahen)
Kávička