popis
Milostné

Knihy Próza Romány Novodobé Milostné

V podkategorii Milostné se nachází 568 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Vášnivý lhář
Christina Lauren  ·  Jota (2017)
SKLADEM  
London Hughesová se po několika letech strávených na vysoké škole oddává surfování, po nocích pracuje za barem, vysedává s kamarády a důkladně zkoumá, jak to vlastně v životě chodí. Všechno jí jde skvěle, nic neřeší, nic neplánuje... (více o titulu)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
2.
Všechno nebo nic
Eva Urbaníková  ·  Evitapress (2016)
(2)
Všechno anebo nic je otevřený příběh lásky, která ne vždy skončí tak, jako v jiných knihách. Drze a bez servítky o vztazích, které nás válcují, o ženském přátelství, které nás chrání, o mužích, na kterých se zapomíná… I když vlastně toho nejsou hodní… Li (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dní
3.
Vášnivý sprosťák
Christina Lauren  ·  Jota (2015)
(3)
Na rozdíl od svých nejlepších kamarádek, Mii a Loly, je Harlow Vega známá tím, že si vždycky ráda užije. Provdat se opilá v městě hříchu za až komicky svůdného, drsného kanadského rybáře Finna Robertse, který (žádné překvápko) dokonale vládne svýma... (více o titulu)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dní
4.
Samec
Alice Clayton  ·  Mladá fronta (2015)
(1)
V přímořském městečku Monterey kolují řeči o Chloe Pattersonové, která se právě přistěhovala a chystá se otevřít útulek pro opuštěné pitbully. Šušká se, že je bývalou královnou krásy (pravda) a že dala takřka před oltářem košem svému snoubenci... (více o titulu)
Naše cena: 210 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dní
5.
Amerikána
Chimamanda Ngozi Adichie  ·  Host (2017)
Ifemelu a Obinze, dva mladí lidé z Lagosu, se do sebe zamilují. Jejich vlast Nigérie trpí pod nadvládou vojenské diktatury a každý, kdo může, se snaží uprchnout. Sebejistá Ifemelu se vydává do Ameriky, kde zakouší porážky i vítězství, nachází a ztrácí... (více o titulu)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dní
6.
Skóre
Skóre  
Elle Kennedy  ·  Baronet (2017)
Allie Hayesová má problém. Blíží se promoce a ona zatím pořád netuší, co bude dělat po škole. Navíc si po krachu dlouhodobého vztahu léčí zlomené srdce a o žádný nový vztah nemá nejmenší zájem. Sex rozhodně nic nevyřeší, jenže pohlednému hokejistovi... (více o titulu)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
7.
Scotland Street
Samantha Young  ·  Ikar CZ (2017)
Shannon MacLeodová měla odjakživa slabost pro drsňáky. Jenže když se do nějakého zamilovala, obvykle skončila se zlomeným srdcem. Mezi jejími nepodařenými vztahy byl zatím nejhorší ten poslední, který málem skončil katastrofou... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
8.
Ochraňuj mě
Maya Banks  ·  Baronet (2015)
Arial vyrostla jako adoptivní dcera zámožných rodičů. Její minulost obestírá tajemství a s jejím původem ji pojí jediné – její schopnost telekineze. Poté co neznámý útočník usiluje o víc než její život, se Arial obrátí na Beaua Devereauxe... (více o titulu)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
9.
Jeden den
David Nicholls  ·  Argo (2014)
(3)
Představte si, že někdy během střední školy potkáte člověka, který vám tak přiroste k srdci, že už ho nikdy nedostanete z hlavy. Chodit spolu ale nezačnete. Přesně to je případ Dextera a Emmy, kteří jsou přátelé už dvacet let... (více o titulu)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 18 dní
10.
Hřebec
Hřebec  
Alice Clayton  ·  Mladá fronta (2015)
Ve dne Viv Franklinová navrhuje softwarové programy. V noci tajně hltá zamilované románky a touží po rytíři v nablýskané zbroji, nebo po kovboji na divokém hřebci (ach bože, jen zaržát), nebo po statném požárníkovi, do kterého by se zamilovala až po uši. (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
11.
Zaskočený
Emma Chase  ·  Mladá fronta (2015)
(2)
Na světě existují dva druhy lidí. Ti, co dvakrát měří, a ti, co rovnou řežou. Já jsem vždycky přeměřovala. Bývala jsem opatrná a ráda jsem si všechno nejdřív naplánovala. To se změnilo, když jsem potkala Drewa Evanse. Byl neuvěřitelně vytrvalý... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
12.
Spoutaný
Emma Chase  ·  Mladá fronta (2016)
(1)
V životě by mě ani nenapadlo, že se jednou ožením. Jenže Kate dokázala nemožné. Změnila mě. Myslím, že se všichni shodneme, že i předtím jsem byl úžasný… ale teď jsem ještě lepší... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
13.
Šťastní lidé mají snadný život
Agnes Martin-Lugand  ·  Motto (2016)
(1)
Další osudy hrdinky knihy Šťastní lidé čtou a pijou kávu. Po návratu z Irska je Diane pevně rozhodnutá začít nový život v Paříži, ale stále se nemůže se vzpamatovat ze ztráty své dcery. Když už si myslí, že její život poplyne v... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
14.
Vášnivý hříšník
Christina Lauren  ·  Jota (2016)
Třetí ze série Vášnivý doplní a završí příběhy tří kamarádek, které se po divokém flámu v Las Vegas ráno probudily vdané za tři neodolatelné muže. Lola a Oliver manželství sice zruší a dohodnou se, že budou „jen přáteli“, ale uvnitř o tom nejsou až tak.. (více o titulu)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
15.
Chvíle před koncem
Lauren Oliver  ·  CooBoo (2011)
(1)
Co kdyby vám zbýval jen jeden den života? Co byste dělali? Koho byste políbili? A jak daleko byste zašli, abyste si svůj život zachránili? Samantha Kingstonová má všechno: kluka, o kterého by stála snad každá, tři úžasné nejlepší kamarádky a prostě... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
16.
Poslední výkřik
Alice Clayton  ·  Mladá fronta (2016)
(1)
Caroline patří mezi špičkové interiérové designéry v San Francisku, ale i přes své pracovní vytížení si dokáže najít čas na chvíle odpočinku v teple domova. Světoběžník Simon na oplátku výrazně zkrouhl svoje zahraniční cesty, aby se mohl se svou... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
17.
Rozkoše zimy
Evie Hunterová  ·  Jota (2013)
(9)
Reportérka Abbie Marshallová potřebuje uniknout z Hondurasu a její jediná šance je soukromý tryskáč s hollywoodskou hvězdou na palubě. Letí domů s irským hercem Jackem Winterem – notorickým sukničkářem a vůbec postrachem společnosti... (více o titulu)
Naše cena: 65 Kč  (tedy ušetříte 4%) obvykle posíláme do 8 dní
18.
Rozkoše léta
Evie Hunterová  ·  Jota (2014)
(2)
Summer je bohatá, krásná a ve smrtelném nebezpečí. Její otec má mocné nepřátele, kteří se mu chtějí pomstít právě prostřednictvím jeho dcery. Dokud nebezpečí nepoleví, Summer potřebuje bodyguarda. Do její zlaté klece vstupuje bývalý ranger Flynn... (více o titulu)
Naše cena: 65 Kč  (tedy ušetříte 4%) posíláme do 6 dní
19.
Bezhlavě
S.C. Stephensová  ·  BETA - Dobrovský (2014)
(7)
Vzrušující erotický příběh, na němž se stanete závislí. Téměř dva roky představoval Denny všechno, co kdy Kiera chtěla: Byl to oddaný milující přítel a každá žena jí ho záviděla. Když se přestěhovali do nového města, kde chtěli vybudovat společný život... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
20.
Jamaica Lane
Samantha Young  ·  Ikar CZ (2015)
Přitažliví muži přivádějí plachou Olivii do rozpaků. Nastal čas to změnit! Olivie je sympatická, krásná mladá žena, ale bojí se navazovat jakýkoli kontakt s muži. Jakmile ji některý osloví, hned zčervená. Nepovažuje se za přitažlivou a s partnerskou... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
Jestliže nemůžeme s potěšením číst knihu zas a znovu, není třeba ji číst vůbec. (Voltaire )
Kávička