Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományNovodobéMilostné

Momentálně se v této nabídce nachází 883 titulů

1.
Erin Watt  ·  Baronet (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ TOP #66
Ella Harperová překonala už spoustu problémů, které jí život přichystal. Je tvrdá, odolná a ochotná udělat, co je potřeba, aby ochránila ty, které miluje. Jenže s tajemstvími, která obklopují jejího otce a přítele, jehož život je nyní v ohrožení.. (více o knize)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme ihned
2.
Monika Peetzová  ·  Host (2017)
NOVINKA
Tom ze všeho nejvíc touží po lásce. A protože více než lidem důvěřuje číslům, zaplete se do sítí internetové seznamky, která své klienty páruje na základě matematických vzorců. Vysněná žena je rychle nalezena. Jmenuje se Lisa a je to ta pravá... (více o knize)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 7 dnů
3.
Nora Roberts  ·  HarperCollins Publishers (2017)
NOVINKA
2 příběhy v 1 knížce: Bouřlivé seznámení a Tenisová láska... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 7 dnů
4.
Whitney G.  ·  Baronet (2017)
NOVINKA
Po bolestném rozchodu s přítelem Gillian nemá zájem o vážný vztah, okouzlující Jake Weston však do jejího života vtrhne jako bouře a jedna vášnivá noc přeroste v množství nezávazných sexuálních schůzek na různých místech světa. On je zkušený pilot a ona.. (více o knize)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 27.9.2017) posíláme do 7 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
5.
Elizabeth McKenzi  ·  Jota (2017)
NOVINKA
Veblen je mladá žena s bohatou fantazií, amatérská překladatelka a svobodný duch v tom pravém slova smyslu. Paul je ambiciózní, nadaný neurolog, který právě objevil způsob, jak napomoci léčbě traumatických poranění mozku. Potkají se, zamilují, zasnoubí... (více o knize)
Naše cena: 292 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 7 dnů
6.
Samantha Vérant  ·  Jota (2017)
NOVINKA
Vezměte jednoho francouzského vdovce, jeho dvě malé děti a přidejte městskou holku z Chicaga, to všechno dejte do malého městečka v jihozápadní Francii. Pořádně protřepejte... a voilà: dostanete smíšenou francouzsko-americkou rodinu, ve které se všem (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 27.9.2017) posíláme do 7 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
7.
Cristina Caboni  ·  Jota (2017)
NOVINKA
Elena nevěří nikomu. Ztratila všechnu naději a v lásku už nevěří. Pouze tehdy, když vytváří své vůně, dokáže zahnat nejistotu. Pouze zahalená esencemi květů, dřeva a koření ví, jak se zbavit strachu.,, (více o knize)
Naše cena: 301 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 19.10.2017
8.
Katarína Krnáčová  ·  MERIDIANO-press (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ TOP #87
Kniha silných ženských príbehov a inšpirácie! Občas sa smejeme, občas plačeme. Občas sa hľadáme, no nie sme stratené. Sme úplne obyčajné ženy, sme ako vy. Ženy, ktoré budú vždy milovať aj nenávidieť. Smútiť aj sa tešiť. Žiť naplno a nielen prežívať... (více o knize)
Naše cena: 241 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
9.
Caroline Vermalle  ·  Moba (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Guillaume zná tajemství Paříže jako nikdo jiný. Se svou energickou kolegyní Edie pracuje pro turistickou agenturu I LOVE PARIS. A i když Guillaume vždy trefí ten správný okamžik, kdy se před turisty blýsknout překvapivými detaily... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
10.
Charles Martin  ·  Motto (2017)
NOVINKA
Prichádza búrka a na letisku v Salt Lake City zrušili všetky lety. Novinárka Ashley sa obáva, že nestihne vlastnú svadbu, a na chirurga Bena čakajú pacienti. Hoci sa vôbec nepoznajú, objednajú si spolu charterový let, aby sa napriek nepriaznivému... (více o knize)
Naše cena: 319 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 13.10.2017
11.
William Styron  ·  Knižní klub (2015)
(18)
Dnes již klasický román světové literatury začíná okamžikem, kdy se Stingo, mladý jižanský spisovatel, přistěhuje do brooklynského penzionu, aby tam pracoval na svém románu. Brzy však začne být téměř proti své vůli vtahován... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Erin Watt  ·  Baronet (2017)
(4)
Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama… (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dnů
13.
M.J. Summers  ·  Ikar CZ (2017)
Harper Youngová žije přesně takový život, jaký vždy chtěla – je výtvarnou redaktorkou prestižního newyorského časopisu Style a srdcem každého večírku na Manhattanu. Tahle silná, divoká a nespoutaná žena, s níž se každý chce... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
14.
Chimamanda Ngozi Adichie  ·  Host (2017)
(1)
Ifemelu a Obinze, dva mladí lidé z Lagosu, se do sebe zamilují. Jejich vlast Nigérie trpí pod nadvládou vojenské diktatury a každý, kdo může, se snaží uprchnout. Sebejistá Ifemelu se vydává do Ameriky, kde zakouší porážky i vítězství, nachází a ztrácí... (více o knize)
Naše cena: 342 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dnů
15.
Clare Swatman  ·  Ikar CZ (2017)
NA SKLADĚ
Láska někdy přichází pomalu. Zoe a Ed se znali od mládí, vždy si byli poblíž, ale nikdy spolu. Až po letech se mezi nimi cosi změní a jejich budoucnost se začne ubírat po stejné cestě. Ale kromě radosti je čeká nejedno klopýtnutí... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
16.
Julie James  ·  OLDAG (2017)
(1)
Ze všech hotelových pokojů v Chicagu si asistentka státního zástupce Spojených států amerických Cameron Lyndeová musela vybrat právě ten, který sousedil s pokojem 1308, kde velmi hlučné a náruživé milostné hrátky skončily vraždou. Je jedinou svědkyní... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
17.
Cecelia Ahern  ·  Motto (2015)
(6)
Nejlepší přátelé Rosie a Alex se musí vinou osudu rozloučit na neurčito, aniž by si dokázali navzájem přiznat pravdu o svých citech. Jejich přátelství pokračuje dlouhé roky pouze prostřednictvím e-mailů, dopisů a dlouhých telefonních hovorů... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Stephanie Laurens  ·  HarperCollins Publishers (2017)
Tajemná skotská bohyně nepřeje lásce jen Cynsterovým! Ohroženi jsou všichni, kteří se ocitnou v jejich blízkosti… Bratři a bratranci Cynsterovi se svými milovanými manželkami a dětmi slaví společně vánoční svátky na sídle... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
19.
Georgina Guthrie  ·  Grada (2016)
„Milovat, či nemilovat svou studentku, to je, oč tu běží...“ I v 21. století může na univerzitě vzkvétat zakázaná láska jako ze Shakespearova dramatu Aubrey Priceové začíná poslední semestr jejího bakalářského studia na torontské univerzitě. Zdá se... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
20.
Georgina Guthrie  ·  Grada (2016)
Aubrey Priceová má před sebou posledních pár týdnů studia na Torontské univerzitě. To, co mělo být nejkrásnějším obdobím jejího života, se pro ni ale stává utrpením. Tajný vztah s Danielem Grantem, asistentem na katedře angličtiny, čelí mnoha překážkám... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
123456789 … 45

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Jestliže nemůžeme s potěšením číst knihu zas a znovu, není třeba ji číst vůbec. (Voltaire )
Kávička