Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományNovodobéHumorné, satirické

Momentálně se v této nabídce nachází 333 titulů

1.
Ingvar Ambjornsen  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Než Elling potkal Kjella Bjarneho aneb Co bylo před Pokrevními bratry? Celý Ellingův dosavadní život, dvaatřicet let, tu byli jen oni dva – on a matka. Po její smrti se plachému asociálovi otevřou zcela nové výhledy… Pořídí si dalekohled a šmíruje... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 7 dnů
2.
Patrik Hartl  ·  Bourdon (2012)
NA SKLADĚ TOP #7 (11)
Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů, kteří si dvacet let po maturitě zkusí položit otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní... (více o knize)
Naše cena: 176 Kč  (tedy ušetříte 23%) posíláme ihned
3.
Connie Willis  ·  Metafora (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Svižně napsaný příběh od známé autorky Connie Willisové se odehrává se v blízké budoucnosti, kdy bude možné, k nepřetržité komunikaci a dostupnosti přes sociální sítě, i neustálému vylepšování technologií, podstoupit... (více o eknize)
Naše cena: 349 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
4.
Patrik Hartl  ·  Bourdon (2014)
TOP #20 (11)
Malý pražský erotikon je druhým románem režiséra a autora úspěšných divadelních komedií Patrika Hartla, jehož literární humoristická prvotina Prvok, Šampón, Tečka a Karel se těší velkému zájmu čtenářů... (více o knize)
Naše cena: 253 Kč  (tedy ušetříte 23%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Patrik Hartl  ·  Bourdon (2016)
TOP #26 (12)
Nový dvojromán Patrika Hartla je možné začít číst z kterékoli strany. Vyberte si! Příběh sourozenců Veroniky a Jáchyma budete prožívat podle toho, který začátek zvolíte. Buďto do života skočíte jako Jáchym volným pádem z výšky čtyř tisíc metrů nebo... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Fredrik Backman  ·  Host (2017)
NA SKLADĚ TOP #56
Fredrik Backman vtipně stírá všechny úzkosti a nedostatky rodičů jednadvacátého století v půvabné knize plné upřímných obav a nepodmíněných vyznání lásky, která zasáhnou čtenářovo srdce... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
7.
W. Bruce Cameron  ·  Ikar CZ (2017)
Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání. Autor románu Psí poslání, který si zamilovali čtenáři po celém světě, Bruce W. Cameron je přesvědčený, že jeden pes se může narodit několikrát za sebou... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
8.
M.M. Cabicar  ·  Grada (2015)
(1)
Jedinečné, často neuvěřitelné, ale i běžné příhody, které prožívají všichni dospělí, jejichž dítě začalo chodit do školky. Rozpustilé příběhy tříleté Viky jsou podané autorem, který má dar vidět humor všedních situací a vystihnout každodenní zážitky... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Michal Viewegh  ·  BETA - Dobrovský (2013)
(2)
Satirický a humorně laděný román, který je rodinnou kronikou zachycujicí období od roku 1952 do gorbačovské perestrojky. Děj se odehrává v Praze a v městečku Sázava. (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Jonas Jonasson  ·  Panteon (2015)
(1)
Dárkové balení kultovního knižního hitu posledních let a nejoblíbenějšího románu roku 2014 v České republice... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
11.
Griet Op de Beeck  ·  Host (2017)
Mona jako dítě, jako čtyřiadvacetiletá dívka a jako pětatřicetiletá žena. Román o dítěti, ale také o rodičovství. O zlomených lidech a o tom, jak neúmyslně ubližují ostatním. O tom, kde končí odpovědnost a začíná vina. O tajemstvích a samotě... (více o knize)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Clare Bennett  ·  Argo (2017)
Prince George je malý velký muž a světová celebrita číslo jedna, která se už teď připravuje na svou roli vládce britského impéria. V královské rodině však opět čekají přírůstek, George dostane bratříčka nebo sestřičku... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Hendrik Groen  ·  XYZ (2017)
Hendrik Groen je sice starý, ale sám nemá staré lidi rád. Ještě si chce na světě něco užít! Nechce jen popíjet slabý čaj a pěstovat muškáty, jako to dělají jeho vrstevníci. O svém životě v domově důchodců si píše deník, v němž odhaluje všechny své... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dnů
14.
Catharina Ingelman-Sundberg  ·  Argo (2014)
Märtha, Lumen, Motyka, Stina a Anna-Greta se v domově důchodců Diamant ukrutně nudí. Jídlo je nevalné, zacházení špatné, mají málo pohybu a vedení šetří, kde může. To by se měli lépe i ve vězení! (více o knize)
Naše cena: 465 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
M.M. Cabicar  ·  Grada (2016)
Třetí pokračování nejúžasnější humorné knížky všech dob! Zcela nové vtipné příhody jednoho odvážného otce, který se svou čtyřletou dcerkou Viki prožívá všední situace s nevšedním nadhledem a laskavým humorem, jehož absurdita čtenáře rozveselí tak, že... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
16.
Pelham Grenville Wodehouse  ·  Vyšehrad (2017)
Román Zařídí to tetička patří mezi ty, jejichž děj zasadil autor do Ameriky, zde do Hollywoodu. Když při leteckém neštěstí zemřela mexická filmová hvězda proslulá bujarým životem Carmen Floresová, koupí její vznosný dům se vší (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Jonas Jonasson  ·  Panteon (2014)
NA SKLADĚ
Jonas Jonasson vypráví ve svém románu o jednom veselém útěku a také o šíleném životním příběhu svéhlavého muže, který se sice nikdy nezajímal o politiku, ale přesto byl vždy nějak zapleten do velkých historických událostí 20. století... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
18.
Petr Kukal  ·  Mladá fronta (2013)
Někdy má pocit, že mu život protéká mezi prsty, cítí občasnou únavu v letitém manželství, a současně si uvědomuje, jak hluboce je do něj vrostlý - což mu nebrání v komicky usilovném flirtování s jinými. S hlavním hrdinou prožíváme trable... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
19.
Mark B. Mills  ·  Motto (2016)
Daniel strávil s Clarou čtyři roky a byl naprosto spokojený. Ona asi ne, protože ho ze dne na den opustila a nechala mu jen ošklivého psa a dlouhý dopis plný obvinění. Takže teď je zase svobodný muž – až na jeden závazek. Neměl to srdce dát Dogga do útulk (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Jimmy Rice a Laura Tait  ·  Jota (2015)
Všichni si pamatují svou první lásku. A Holly si rozhodně pamatuje Alexe, přestože tehdy na gymplu své skutečné city z nejistoty maskovala přátelstvím. Navíc pak usoudila, že láska není o tom, abyste skočili po prvním hezkém klukovi, který se vám namane.. (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
123456789 … 17

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Postavy románu jsou mé vlastní možnosti, které se neuskutečnily. (Ladislav Klíma )
Kávička