Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományNovodobéHumorné, satirické

Momentálně se v této nabídce nachází 308 titulů

1.
Matthew Norman  ·  Jota (2017)
NOVINKA
Andy Carter byl šťastný. Měl solidní zaměstnání, běhal pro charitu, vedl klidný a spokojený život na americkém Středozápadě. A pak ho opustila žena. Kvůli sousedovi, pohlednému urostlému řidiči sanitky... (více o knize)
Naše cena: 250 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Patrik Hartl  ·  Bourdon (2016)
NA SKLADĚ TOP #9 (9)
Nový dvojromán Patrika Hartla je možné začít číst z kterékoli strany. Vyberte si! Příběh sourozenců Veroniky a Jáchyma budete prožívat podle toho, který začátek zvolíte. Buďto do života skočíte jako Jáchym volným pádem z výšky čtyř tisíc metrů nebo... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 23%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Marek Boško  ·  BESTSELER (2017)
NOVINKA
Keď Marek dostane zásielku z advokátskej kancelárie, ani za svet mu žiaden dôvod na kontakt s právnikom nenapadá. Alimenty platiť nemusí, účty hradí načas, a pokuty za rýchlosť platí nerád, ale na mieste. Nečakané dedičstvo starého domu a rozpadnutej po (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 29.6.2017) obvykle posíláme do 8 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 3 dny
4.
W. Bruce Cameron  ·  Ikar CZ (2017)
NA SKLADĚ TOP #48 (20)
Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání. Autor románu Psí poslání, který si zamilovali čtenáři po celém světě, Bruce W. Cameron je přesvědčený, že jeden pes se může narodit několikrát za sebou... (více o knize)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Patrik Hartl  ·  Bourdon (2012)
NA SKLADĚ TOP #12 (10)
Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů, kteří si dvacet let po maturitě zkusí položit otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní... (více o knize)
Naše cena: 176 Kč  (tedy ušetříte 23%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Max Porter  ·  Inaque.sk (2017)
NOVINKA
Dvaja malí chlapci v londýnskom byte čelia neznesiteľnému smútku z náhlej straty matky. Ich otec, ktorý sa venuje poézii Teda Hughesa, si predstavuje budúcnosť naplnenú láskavými návštevami a prázdnotou. V tejto temnej noci ich navštívi Vrana – zákerný.. (více o knize)
Naše cena: 281 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Jonas Jonasson  ·  Panteon (2013)
TOP #94 (2)
Román vypráví o jednom veselém útěku a také o šíleném životním příběhu svéhlavého muže, který se sice nikdy nezajímal o politiku, ale přesto byl vždy nějak zapleten do velkých historických událostí 20. století... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
8.
Patrik Hartl  ·  Bourdon (2014)
NA SKLADĚ TOP #17 (9)
Malý pražský erotikon je druhým románem režiséra a autora úspěšných divadelních komedií Patrika Hartla, jehož literární humoristická prvotina Prvok, Šampón, Tečka a Karel se těší velkému zájmu čtenářů... (více o knize)
Naše cena: 253 Kč  (tedy ušetříte 23%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
Hendrik Groen  ·  XYZ (2017)
NA SKLADĚ TOP #54
Hendrik Groen je sice starý, ale sám nemá staré lidi rád. Ještě si chce na světě něco užít! Nechce jen popíjet slabý čaj a pěstovat muškáty, jako to dělají jeho vrstevníci. O svém životě v domově důchodců si píše deník, v němž odhaluje všechny své... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
R.L. Mathewson  ·  Mladá fronta (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (3)
Všichni, ať už bydlí v centru nebo na předměstí, mají jedno společné: souseda, kterého by nejradši majzli palicí po hlavě, zamkli do kufru auta a vysadili někde uprostřed lesů, zatímco by si radostí mnuli ruce, že tentokrát... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
11.
Juliet Ashton  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Kate a Becca jsou sestřenice a taky nejlepší kamarádky. Jako pod drobnohledem sledujeme jejich obyčejný život, všechny jeho milníky od dětských oslav, přes osmnácté narozeniny až po dvojitou svatbu. Pak by všichni mohli žít... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
12.
Alice Clayton  ·  Mladá fronta (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (29)
Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! (více o eknize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
13.
Jimmy Rice a Laura Tait  ·  Jota (2015)
Všichni si pamatují svou první lásku. A Holly si rozhodně pamatuje Alexe, přestože tehdy na gymplu své skutečné city z nejistoty maskovala přátelstvím. Navíc pak usoudila, že láska není o tom, abyste skočili po prvním hezkém klukovi, který se vám namane.. (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Sarah-Kate Lynchová  ·  Olympia (2009)
Autorka románu s břitkým vtipem a nadhledem vystihuje vzájemné soupeření tří dospělých žen uprostřed svěží krajiny Champagne a odhaluje skrytá a nepominutelná pouta sesterských vztahů... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
15.
Jonas Jonasson  ·  Panteon (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (36)
V den, kdy se mají v přítomnosti různých hodnostářů slavit jeho sté narozeniny, vyleze Alan Karlsson z okna domova důchodců, a jak praví název knihy, zmizí. Zatímco je po něm vyhlášeno pátrání, dostane se jako slepý k houslím ke... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
16.
Jonas Jonasson  ·  Panteon (2017)
Třetí humoristický román světového bestselleristy a autora nejoblíbenějšího románu roku 2014 v Česku. Johan Andersson – díky svým nesčetným pobytům v base nazývaný jednoduše „zabiják Anders“ – je čerstvě na svobodě... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
17.
Jane L. Rosen  ·  Metafora (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Půvabný, vtipný a neodolatelně hravý román, vynalézavě propojující osudy devíti žen prostřednictvím jedněch malých černých, které každé z nich vstoupí do života a vnesou do něj podmanivé kouzlo... (více o eknize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
18.
Tuomas Kyrö  ·  Argo (2017)
Hlavní hrdina této knihy je mrzout. Ne, on je něco víc, on je Mrzout. Soused a jediný kamarád mu umřel, manželka je v domově s pečovatelskou službou a doktor mu řekl, že jestli nezmění životosprávu, ucpou se mu žíly. Ale on dobře ví... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
19.
M.M. Cabicar  ·  Grada (2015)
(1)
Jedinečné, často neuvěřitelné, ale i běžné příhody, které prožívají všichni dospělí, jejichž dítě začalo chodit do školky. Rozpustilé příběhy tříleté Viky jsou podané autorem, který má dar vidět humor všedních situací a vystihnout každodenní zážitky... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
M.M. Cabicar  ·  Grada (2016)
S touto knihou se budete chlámat, řezat a slzet smíchy. A nepůjde to zastavit! Knihy od M. M. Cabicara jsou souborem příhod s jeho nyní již čtyřletou dcerou Viki. Ta, jako každé dítě, nemá zábrany a nestydí se dělat a říkat věci, které ji právě... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dnů
123456789 … 16

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kdybych byl diktátorem, zakázal bych zákonem půjčování knih. (William Saroyan )
Kávička