Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományNovodobéFilosofické

Momentálně se v této nabídce nachází 91 titulů

1.
Dan Millman  ·  Sagittarius (2004)
NA SKLADĚ TOP #42 (29)
Autentický a poutavý příběh autora, bývalého mistra světa v gymnastice, o nesnadné cestě od pouhého vnějšího úspěchu k nalezení sebe sama představuje snahu o zakotvení pomíjivého, každodenního života v hodnotách, které trvají věčně... (více o knize)
Naše cena: 201 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
2.
Dan Millman  ·  Sagittarius (2003)
NA SKLADĚ (3)
Autor <a href="?uItem=35282">Cesty pokojného bojovníka</a> pokračuje v líčení své životní cesty za sebenalezením a sebedovršením. Poté, co strávil několik let tréninkem u svého gurua jménem Sokrates, se Dan pokouší usadit... (více o knize)
Naše cena: 232 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
3.
Charles Bukowski  ·  Argo (2013)
Další zápisky starého prasáka jsou jedním ze tří posmrtných výborů z několika stovek novinových sloupků, jimiž Charles Bukowski přispíval v letech 1967 - 1984 do čtyř "undergroundových" tiskovin... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
4.
Ayn Randová  ·  Berlet (2000)
(8)
Slavný román americké autorky ruského původu přináší příběh architekta Howarda Roarka, jehož nezávislé myšlení, racionalita a důslednost jej přivedou do konfliktu s iracionální společností... (více o knize)
Naše cena: 470 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Paulo Coelho  ·  Argo (2011)
Ve svém nejnovějším díle se Paulo Coelho vrací k motivu pouti: po Santiagu v románu Poutník - Mágův deník a Římě v Bridě vypráví o třetí tajemné pouti, která bývá nazývána „Poutí do Jeruzaléma“. Nemusí se v ní však nutně cestovat do Jeruzaléma... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Jaroslav Dušek a Pavlína Brzáková  ·  Eminent (2014)
(3)
Po úspěšné knize Ze mě vychází další autorizované vyprávění herce, improvizátora a divadelního režiséra, Jaroslava Duška, tentokráte inspirované jeho dvěma pobyty ve tmě. S kým se ve tmě setkal a co se o životě a vesmíru dozvěděl, se dočtete v jeho... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Josef Formánek  ·  GEKKO (2016)
Šamani, rituální obřady, láska, smrt a ďábel v napínavém příběhu reportéra, který se vydává k primitivnímu kmeni do džungle. Po návratu domů zjišťuje, že se nevrátil sám... Kniha o tom, že zázrak můžeme potkat kdekoliv... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Frédérick Tristan  ·  Emitos, Nakladatelství Tomáše Janečka
(1)
Hadí píseň vypráví o zbloudění lidské duše, jejím únosu démony a o Mistru, který se vydá ji hledat a spasit na „cestách střežených anděly“, což nakonec přináší obohacení a spásu pro oba. (více o knize)
Naše cena: 122 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Timothée de Fombelle  ·  Baobab (2015)
(3)
Zlý král vyhostí z jedné severské pohádkové říše svého mladšího bratra. Brzy nato se ve třicátých letech minulého století na chodníku před oblíbeným Cukrářstvím u Perlů v Paříži zničehonic objeví tajemný mladík bez minulosti, kterého později adoptivní... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Miloš Urban  ·  Argo (2001)
Miloš Urban (1967) s třetí beletristickou knihou, myšlenkově a fabulačně zatím nejodvážnější. (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Donna Tartt  ·  Argo (2016)
V městečku Alexandrie ve státě Mississippi dojde k tragédii – na Svátek matek je devítiletý Robin Cleve nalezen oběšený na stromě na zahradě před domem svých rodičů. Jeho vražda není nikdy objasněna a rodina se ze ztráty jediného syna nikdy nevzpamatuje.. (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Paulo Coelho  ·  Argo (2012)
(1)
Román Alchymista – největší brazilský bestseller všech dob – byl dosud přeložen do 34 jazyků a prodalo se ho na 10 milionů výtisků. Takřka pohádkové vyprávění o cestě španělského pastýře za zakopaným pokladem... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Dan Millman  ·  Eminent (2005)
(7)
Kniha nás zavede do carského Ruska devatenáctého století. Osiřelý chlapec, jemuž v žilách koluje kozácká a židovská krev, se snaží najít své místo na slunci. (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Josef Formánek  ·  Smart Press (2013)
(1)
Prsatý muž se po osmi letech vrací na ostrov Siberut a zjišťuje, že se v mnohém změnil, stejně jako jeho život. Jedinečný příběh o změně tak velké, že si ji jen těžko dokážeme představit. Kdo je Syn větru a jak ovlivnil příběh Davida Zajíce? (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Umberto Eco  ·  Argo (2011)
Ecův Kant a ptakopysk z r. 1997 je návratem k některým základním otázkám, které autor formuloval ve své Teorii sémiotiky. Těmito otázkami jsou především vztah percepce a sémiózy, problematika reference, vztah mezi jazykem a realitou. (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Paulo Coelho  ·  Argo (2005)
(16)
Paulo Coelho ve svém novém románu zkoumá, co dnes znamená pro muže a ženu společný život a jak nerezignovat na riziko a dobrodružné hledání „osobního příběhu“. (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Arturo Pérez-Reverte  ·  Slovart (2008)
(4)
Každý nový Reverteho román je literárnou udalosťou nielen v Španielsku, ale na celom svete. Maliar bojových scén nie je akčným románom... (více o knize)
Naše cena: 412 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
18.
Thomas Pavel  ·  Ústav pro českou literaturu AV ČR (2009)
Dvě zamyšlení proslulého romanisty, teoretika románu a fikčnosti Thomase Pavela. Fikční světy literatury, zvláště jejich románová podoba, jsou v nich chápány jako „nabídka modelů pro interpretaci světů reálných“... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
19.
Bernhard Schlink  ·  Slovart (2007)
(2)
Nemecký profesor práva a spisovateľ Bernhard Schlink, autor svetového bestselleru Predčítač, sa aj vo svojom novom románe zameriava na napínavú konfrontáciu minulosti a prítomnosti... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
20.
Václav Jakeš  ·  Epocha (2015)
Kniha Boží odysea je pozoruhodným příběhem, v němž člověk uniká za hranici jakékoliv přestavitelné skutečnosti; kde vesmírný čas plyne bez břehů a všemi... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. (Jan Amos Komenský)
Kávička