Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományNovodobéFilosofické

Momentálně se v této nabídce nachází 70 titulů

1.
Dan Millman  ·  Sagittarius (2004)
NA SKLADĚ TOP #27 (29)
Autentický a poutavý příběh autora, bývalého mistra světa v gymnastice, o nesnadné cestě od pouhého vnějšího úspěchu k nalezení sebe sama představuje snahu o zakotvení pomíjivého, každodenního života v hodnotách, které trvají věčně... (více o knize)
Naše cena: 201 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Dan Millman  ·  Sagittarius (2003)
(3)
Autor <a href="?uItem=35282">Cesty pokojného bojovníka</a> pokračuje v líčení své životní cesty za sebenalezením a sebedovršením. Poté, co strávil několik let tréninkem u svého gurua jménem Sokrates, se Dan pokouší usadit... (více o knize)
Naše cena: 232 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
3.
Timothée de Fombelle  ·  Baobab (2015)
(3)
Zlý král vyhostí z jedné severské pohádkové říše svého mladšího bratra. Brzy nato se ve třicátých letech minulého století na chodníku před oblíbeným Cukrářstvím u Perlů v Paříži zničehonic objeví tajemný mladík bez minulosti, kterého později adoptivní... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Dan Millman  ·  Eminent (2005)
(7)
Kniha nás zavede do carského Ruska devatenáctého století. Osiřelý chlapec, jemuž v žilách koluje kozácká a židovská krev, se snaží najít své místo na slunci. (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 4 dnů
5.
Ayn Randová  ·  Berlet (2000)
(8)
Slavný román americké autorky ruského původu přináší příběh architekta Howarda Roarka, jehož nezávislé myšlení, racionalita a důslednost jej přivedou do konfliktu s iracionální společností... (více o knize)
Naše cena: 495 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
6.
Charles Bukowski  ·  Argo (2013)
Další zápisky starého prasáka jsou jedním ze tří posmrtných výborů z několika stovek novinových sloupků, jimiž Charles Bukowski přispíval v letech 1967 - 1984 do čtyř "undergroundových" tiskovin... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
7.
Umberto Eco  ·  Argo (2011)
Ecův Kant a ptakopysk z r. 1997 je návratem k některým základním otázkám, které autor formuloval ve své Teorii sémiotiky. Těmito otázkami jsou především vztah percepce a sémiózy, problematika reference, vztah mezi jazykem a realitou. (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
8.
Paulo Coelho  ·  Argo (2011)
Ve svém nejnovějším díle se Paulo Coelho vrací k motivu pouti: po Santiagu v románu Poutník - Mágův deník a Římě v Bridě vypráví o třetí tajemné pouti, která bývá nazývána „Poutí do Jeruzaléma“. Nemusí se v ní však nutně cestovat do Jeruzaléma... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
9.
Paulo Coelho  ·  Argo (2012)
(1)
Román Alchymista – největší brazilský bestseller všech dob – byl dosud přeložen do 34 jazyků a prodalo se ho na 10 milionů výtisků. Takřka pohádkové vyprávění o cestě španělského pastýře za zakopaným pokladem... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
10.
Paulo Coelho  ·  Argo (2005)
(16)
Paulo Coelho ve svém novém románu zkoumá, co dnes znamená pro muže a ženu společný život a jak nerezignovat na riziko a dobrodružné hledání „osobního příběhu“. (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
11.
Dan Millman  ·  Eugenika (2009)
NA SKLADĚ (35)
Všetko je ovládané našou mysľou, že všetci máme neobmedzený potenciál a že náš život je nekonečnou cestou. Toto učenie je podané formou čiastočne autobiografického, čiastočne fiktívneho príbehu... (více o knize)
Naše cena: 264 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Amos Oz  ·  Slovart (2011)
(6)
Izraelský spisovateľ Amos Oz, nositeľ mnohých cien za literatúru a už niekoľko rokov horúci kandidát na Nobelovu cenu, patrí medzi najuznávanejších svetových autorov. Jeho rozsiahle dielo zahŕňa trinásť románov... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
13.
Chatrč (CD (mp3))  AUDIOKNIHA (NA CD)
William Paul Young  ·  OneHotBook (2015)
(301)
Během rodinného výletu je unesena nejmladší dcera Mackenzieho Allena Phillipse. Konec všem nadějím přinese nález jejích zakrvácených šatů, který vede k závěru, že ji zabil dosud nedopadený sériový vrah malých děvčátek... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
14.
AudioStory
Poslechněte si příběh o lásce, který odhaluje mnohé z tajemství života. Pilar a její přítel prožili společné dětství, na prahu dospělosti se jejich cesty rozešly, aby se znovu setkaly až za jedenáct let. Ona je už dospělá žena, kterou život naučil... (více o audioknize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
15.
Arturo Pérez-Reverte  ·  Slovart (2008)
(4)
Každý nový Reverteho román je literárnou udalosťou nielen v Španielsku, ale na celom svete. Maliar bojových scén nie je akčným románom... (více o knize)
Naše cena: 412 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
16.
Melinda Abonji Nadj  ·  Jota (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Autobiografický román vykresluje obraz současné Evropy pohledem lidí z různých koutů bývalé Jugoslávie, jejich konflikty a úzkosti. Existence mezi třemi kulturami, maďarskou, srbskou a švýcarskou, se v důsledku války stává... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
17.
Boží Odysea  E-KNIHA
Václav Jakeš  ·  Epocha (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha Boží odysea je pozoruhodným příběhem, v němž člověk uniká za hranici jakékoliv představitelné skutečnosti; kde vesmírný čas plyne bez břehů a všemi směry jako řeka, která nemá ani svůj pramen, ani své ústí... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 45%) ihned ke stažení
18.
Thomas Pavel  ·  Ústav pro českou literaturu AV ČR (2009)
Dvě zamyšlení proslulého romanisty, teoretika románu a fikčnosti Thomase Pavela. Fikční světy literatury, zvláště jejich románová podoba, jsou v nich chápány jako „nabídka modelů pro interpretaci světů reálných“... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
19.
O láske  AUDIOKNIHA (NA CD) SK
Billy Eduard Albert Meier a Christian Frehner  ·  Richard Lunter - Kicom (2016)
NA SKLADĚ
Čo je láska? Láska je absolútna istota, že človek vo všetkom spolužije a spoluexistuje, teda vo všetkom existujúcom: Vo faune a flóre, v blížnych, v každej materiálnej a duchovnej forme života každého druhu, a v trvaní celého Univerza i mimo... (více o audioknize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
Václav Jakeš  ·  Epocha (2015)
Kniha Boží odysea je pozoruhodným příběhem, v němž člověk uniká za hranici jakékoliv přestavitelné skutečnosti; kde vesmírný čas plyne bez břehů a všemi... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Jedni čtou, aby si zapamatovali, druzí proto, aby zapomněli. (Heinrich Heine )
Kávička