Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományNovodobéErotické

Momentálně se v této nabídce nachází 180 titulů

1.
Christina Lauren  ·  Jota (2017)
NA SKLADĚ TOP #56 AKCE (3)
Svérázná Britka a suchar z Bostonu: tak rozdílné povahy jako Pippa a Jensen aby pohledal. Ona je pro každou srandu, on se hroutí pod tíhou odpovědnosti. Řízením osudu se tihle dva setkají na společné dovolené organizované partičkou přátel, kterou věrné... (více o knize)
Naše cena: 261 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
2.
Christina Lauren  ·  Jota (2016)
(2)
Třetí ze série Vášnivý doplní a završí příběhy tří kamarádek, které se po divokém flámu v Las Vegas ráno probudily vdané za tři neodolatelné muže. Lola a Oliver manželství sice zruší a dohodnou se, že budou „jen přáteli“, ale uvnitř o tom nejsou až tak.. (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
3.
Christina Lauren  ·  Jota (2017)
London Hughesová se po několika letech strávených na vysoké škole oddává surfování, po nocích pracuje za barem, vysedává s kamarády a důkladně zkoumá, jak to vlastně v životě chodí. Všechno jí jde skvěle, nic neřeší, nic neplánuje... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
4.
A.J. Molloy  ·  Nakladatelství Fragment (2013)
(8)
Dvaadvacetiletá americká studentka Alex (pro přátele X) přijíždí do Neapole, kde chce získat pro svou práci podklady o italské mafii. První večer se v luxusní kavárně setká s elegantním mužem, který jí naprosto učaruje... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Christina Lauren  ·  Jota (2016)
(4)
Niall, bratr Maxe Stelly (Božského cizince), přijíždí do New Yorku na pracovní cestu. Je to typicky britsky upjatý génius v oblasti městského plánování, který se v ženách vůbec nevyzná. Brzy si ho však jedna obtočí kolem prstu…, aniž by na to byl... (více o knize)
Naše cena: 306 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
6.
Emma Mars  ·  XYZ (2015)
Všechny tři díly jedné z nejoblíbenějších erotických trilogií, která je považována za francouzskou odpověď na Fifty Shades v dárkovém boxu... (více o knize)
Naše cena: 949 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
E L James  ·  XYZ (2016)
(88)
Život Christiana Greye je čistý, disciplinovaný, plně pod kontrolou, plný bohatství a… naprosto prázdný. Až do dne, kdy do jeho života vstoupí Anastasia Steel. Snaží se na ni zapomenout, vytěsnit ji, ale místo toho ho strhne bouře emocí, kterou... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Laura Elias  ·  Nakladatelství Fragment (2013)
(1)
Vrhněte se do milostných dobrodružství dvou lidí, kterým slovo "stereotyp" vůbec nic neříká. Deník, ze kterého sálá horoucí žár, ale i jde mráz po zádech, přečtete jedním - zatajeným - dechem. Nechte se svádět a svádějte! Vášeň, vzrušení a inspirace... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
L.S. Hilton  ·  Ikar CZ (2016)
(1)
Judith je slušné děvče. Pracuje přece v uznávané aukční síni, s nikým nechodí, na večírky ji neužije. A když přijde o práci, protože odhalí podvod s obrazem, zdá se, že odstrkovaná hodná holka ke štěstí tentokrát nepřišla... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Vladimir Nabokov  ·  Paseka (2013)
(2)
Lolita, Lola, Lo, Lolitchen, Lottelita... Samotné jméno titulní hrdinky a jeho proměny, vyvolávající hravé i trýznivé asociace, naznačují od prvních řádek Nabokovova nejslavnějšího románu míru obsese jeho vypravěče a protagonisty Humberta Humberta... (více o knize)
Naše cena: 257 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
E L James  ·  XYZ (2016)
Nejznámější milostný příběh dvěma pohledy. Dvaadvacetiletá studentka literatury Anastasia Steeleová je půvabně neohrabaná, naivní a nevinná. Christian Grey má jako úspěšný obchodník rád kontrolu v každé situaci. Jejich první setk (více o knize)
Naše cena: 664 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
David Lodge  ·  Mladá fronta (2010)
Román s ironickou nadsázkou popisuje jeden semestr na anglické univerzitě a profesní i sexuální vztahy mezi profesory... (více o knize)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Šárka Zmátlíková  ·  Grada (2015)
Miluje rychlá kola, má rada tequilu a nedokáže se zamilovat. Žije svojí prací, relaxuje při běhu či příležitostném sexu. Dvě slova. Nezávislá právnička. Potom ale přijde ON. Muž, kterého by bylo škoda nechat odejít, a tak Klára chtě nechtě okusí... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
14.
Starcante  ·  XYZ (2013)
(1)
Nezpochybnitelný šarm, nekonečná krása a neodmítnutelná touha a svádění k hříchu – to je divoká Paříž i její divoká obyvatelka Sexie. Užívá si všeho, co se jí nabízí, a nabírá si plnými doušky... (více o knize)
Naše cena: 69 Kč obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Elle Kennedy  ·  Baronet (2017)
(1)
Sabrina Jamesová má svoji budoucnost přesně naplánovanou: nejdřív promoce, potom práva a práce v nemilosrdné advokátní kanceláři. Její útěk před ostudnou minulostí rozhodně nezahrnuje pohledného hokejistu, který věří na lásku na první pohled... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Sylvain Reynard  ·  XYZ (2013)
(17)
Profesor Gabriel Emerson je ve dne uznávaným specialistou na Danta, v noci se změní na šelmu zmítanou erotickými touhami a téměř zvířecími pudy... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Sylvain Reynard  ·  XYZ (2014)
(7)
Po citovém pekle, kterým si museli projít, aby mohli být Gabriel Emerson a Julia Mitchellová spolu, si konečně užívají jeden druhého. Během romantické dovolené v Itálii Gabriel Julii zasvěcuje nejen do méně známých oblastí renesančního umění... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Connie Kostel Spittler  ·  XYZ (2016)
Lily, knihovnice s „bibliobusem“, přijíždí do malého kalifornského města, aby zde pomohla založit knižní klub. Na druhé straně oceánu, v alsaském zámku, je ukraden vzácný svazek starověkého lékařství, který je tajně odvezen až do... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Linda Hogen  ·  Arcaro (2017)
Pravda, příběhy ze života Lindy nejsou nikdy úplně neškodné. Ráda ochutnává, experimentuje a otevírá dveře do míst, kam byste samým studem ani nenahlédli... (více o knize)
Naše cena: 433 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Alexander Trocchi  ·  Argo (2014)
Mladá hrdinka v sobě s příchodem dospívání objeví vášeň – silnou, spalující vášeň, která ji nutí uprchnout ze zapadlé rodné vísky na západním pobřeží Austrálie a vrhat se do milostných dobrodružství, která ji zavedou na druhý konec světa... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. (anglické přísloví)
Kávička