Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományNovodobéErotické

Momentálně se v této nabídce nachází 177 titulů

1.
Christina Lauren  ·  Jota (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #52 AKCE
Třetí ze série Vášnivý doplní a završí příběhy tří kamarádek, které se po divokém flámu v Las Vegas ráno probudily vdané za tři neodolatelné muže. Lola a Oliver manželství sice zruší a dohodnou se, že budou... (více o eknize)
Naše cena: 100 Kč  (tedy ušetříte 66%) ihned ke stažení
2.
Christina Lauren  ·  Jota (2017)
NA SKLADĚ TOP #37 AKCE (1)
Svérázná Britka a suchar z Bostonu: tak rozdílné povahy jako Pippa a Jensen aby pohledal. Ona je pro každou srandu, on se hroutí pod tíhou odpovědnosti. Řízením osudu se tihle dva setkají na společné dovolené organizované partičkou přátel, kterou věrné... (více o knize)
Naše cena: 278 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
3.
Christina Lauren  ·  Jota (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #51 AKCE (4)
Niall, bratr Maxe Stelly (Božského cizince), přijíždí do New Yorku na pracovní cestu. Je to typicky britsky upjatý génius v oblasti městského plánování, který se v ženách vůbec nevyzná. Brzy si ho však jedna obtočí kolem prstu… (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 61%) ihned ke stažení
4.
Audrey Carlan  ·  Ikar (2017)
NOVINKA
Počas ďalších troch mesiacov zamieri Mia do Miami, Texasu a do svojho rodného mesta Las Vegas.V júli sa stane herečkou, zvodkyňou v hudobnom videoklipe hiphopového umelca Antona Santiaga. V auguste sa vydá do Texasu, kde sa má tváriť... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 4.7.2017) posíláme do 10 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 11 dní
5.
L.S. Hilton  ·  Ikar CZ (2016)
NA SKLADĚ (1)
Judith je slušné děvče. Pracuje přece v uznávané aukční síni, s nikým nechodí, na večírky ji neužije. A když přijde o práci, protože odhalí podvod s obrazem, zdá se, že odstrkovaná hodná holka ke štěstí tentokrát nepřišla... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
6.
Zoe Heldová  ·  Moba (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Kvůli zranění musela úspěšná profesionální tanečnice Julia Vogtová ukončit svou aktivní kariéru. Aby se dál mohla věnovat své vášni, chtěla otevřít taneční školu. Tehdy dostala lukrativní nabídku od jednoho bohatého... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
7.
Stella Marcus  ·  Moba (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Isabell Millerová měla jeden velký sen. Chtěla se stát zpěvačkou. Na studium si vydělávala jako číšnice v jednom přepychovém hotelovém baru, kde se noc co noc konaly oslavy, jichž se účastnily celebrity. Jenže Isabell zajímal jenom... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
8.
Christina Lauren  ·  Jota (2016)
Třetí ze série Vášnivý doplní a završí příběhy tří kamarádek, které se po divokém flámu v Las Vegas ráno probudily vdané za tři neodolatelné muže. Lola a Oliver manželství sice zruší a dohodnou se, že budou „jen přáteli“, ale uvnitř o tom nejsou až tak.. (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Elle Kennedy  ·  Baronet (2017)
NA SKLADĚ AKCE (1)
Sabrina Jamesová má svoji budoucnost přesně naplánovanou: nejdřív promoce, potom práva a práce v nemilosrdné advokátní kanceláři. Její útěk před ostudnou minulostí rozhodně nezahrnuje pohledného hokejistu, který věří na lásku na první pohled... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
10.
Sladká muka  E-KNIHA
Tina Scandi  ·  Moba (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Sladká muka Než měla započít své působení v jedné z nejlepších advokátních kanceláří, chtěla absolventka práv Manon Bernardiová ještě něco zažít. Nabídka starat se několik týdnů o přepychovou prázdninovou vilu na Korsice... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
11.
Osudná touha  E-KNIHA
Jaden Tanner  ·  Moba (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Sex s šéfem je něco nepředstavitelného – s tímto postojem se Claire Morganová dostala do jedné z nejznámějších reklamních agentur. Ale když stanula svému šéfovi tváří v tvář a uviděla v jeho očích chtíč, došlo jí... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
12.
Christina Lauren  ·  Jota (2017)
AKCE
London Hughesová se po několika letech strávených na vysoké škole oddává surfování, po nocích pracuje za barem, vysedává s kamarády a důkladně zkoumá, jak to vlastně v životě chodí. Všechno jí jde skvěle, nic neřeší, nic neplánuje... (více o knize)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 5 dnů
13.
E L James  ·  XYZ (2016)
NA SKLADĚ (88)
Život Christiana Greye je čistý, disciplinovaný, plně pod kontrolou, plný bohatství a… naprosto prázdný. Až do dne, kdy do jeho života vstoupí Anastasia Steel. Snaží se na ni zapomenout, vytěsnit ji, ale místo toho ho strhne bouře emocí, kterou... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
14.
Alice Clayton  ·  Mladá fronta (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Román plný humoru a vzrušujících zážitků v ložnici i mimo ni Zrzce Grace jde všechno jako po másle. Zkouší svou vysněnou roli v muzikálu na Broadwayi a telefon jí zaplavují „žhavé“ textovky a fotky od jejího miláčka... (více o eknize)
Naše cena: 155 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
15.
Eve Berlinová  ·  Ikar CZ (2013)
Mischa Kennonová je perfekcionistka. V práci ve svém tetovacím salónu, při psaní erotických povídek, v péči o své platinově blonďaté vlasy. Žena, která má věci pevně pod kontrolou. A která to tak má ráda… (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 75%) posíláme do 6 dnů
16.
Jodi Ellen Malpasová  ·  XYZ (2017)
Panské sídlo se pomalu zaplňuje lidmi. Ava si ukradla chvíli pro sebe a ve svatebních šatech sedí na pohovce v jednom apartmá tohoto luxusního sídla, tohoto sexuálního ráje, přemýšlí nad mužem svého života. Pochopila, že nikdy... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Laura Elias  ·  Nakladatelství Fragment (2013)
(1)
Vrhněte se do milostných dobrodružství dvou lidí, kterým slovo "stereotyp" vůbec nic neříká. Deník, ze kterého sálá horoucí žár, ale i jde mráz po zádech, přečtete jedním - zatajeným - dechem. Nechte se svádět a svádějte! Vášeň, vzrušení a inspirace... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Vladimir Nabokov  ·  Paseka (2013)
(2)
Lolita, Lola, Lo, Lolitchen, Lottelita... Samotné jméno titulní hrdinky a jeho proměny, vyvolávající hravé i trýznivé asociace, naznačují od prvních řádek Nabokovova nejslavnějšího románu míru obsese jeho vypravěče a protagonisty Humberta Humberta... (více o knize)
Naše cena: 257 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
E L James  ·  XYZ (2016)
Nejznámější milostný příběh dvěma pohledy. Dvaadvacetiletá studentka literatury Anastasia Steeleová je půvabně neohrabaná, naivní a nevinná. Christian Grey má jako úspěšný obchodník rád kontrolu v každé situaci. Jejich první setk (více o knize)
Naše cena: 664 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Starcante  ·  XYZ (2013)
(1)
Nezpochybnitelný šarm, nekonečná krása a neodmítnutelná touha a svádění k hříchu – to je divoká Paříž i její divoká obyvatelka Sexie. Užívá si všeho, co se jí nabízí, a nabírá si plnými doušky... (více o knize)
Naše cena: 69 Kč obvykle posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy je třeba číst s takovou rozvahou a opatrností, s jakou byly napsány. (Johann Gottfried Von Herder)
Kávička