popis
Dobrodružné, western

Knihy Próza Romány Novodobé Dobrodružné, western

V podkategorii Dobrodružné, western se nachází 122 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Citlivý člověk
Jáchym Topol  ·  Torst (2017)
Hrdinové Topolova románu, kočovný herec Táta se svou alkoholickou ženou a dvěma synky, křižují Evropou, aby se pokusili nalézt staronový domov na březích Sázavy. Cestu jim kříží postavy spřízněné i protivné, mezi mnoha dalšími... (více o titulu)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dní
2.
Boxer, brouk
Ned Beauman  ·  Odeon (2011)
Nenápadný sběratel nacistických kuriozit Kevin Broom, trpící vzácnou nemocí a nejraději komunikující přes chat, najde mrtvolu soukromého detektiva a dopis od Adolfa Hitlera adresovaný jakémusi Philipu Erskinovi... (více o titulu)
Naše cena: 26 Kč  (tedy ušetříte 10%) posíláme do 6 dní
3.
Posel
Posel  
Markus Zusak  ·  Argo (2011)
(4)
Román pro mladé čtenáře od autora světového bestselleru Zlodějka knih. Představte si, že vám jednoho dne začnou do dopisní schránky chodit hrací karty se zašifrovanými úkoly - máte vstoupit do života úplně cizím lidem a najít způsob... (více o titulu)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
4.
Amazonie
James Rollins  ·  BB/art (2016)
Randova vědecká výprava vstoupila do bujné amazonské divočiny a už nikdy se neobjevila. O několik let později se z jednoho z nejnehostinnějších pralesů na světě nečekaně vypotácí její člen - bývalý voják ze Speciálních jednotek. Je na pokraji sil, je... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
5.
Jidášův kmen
James Rollins  ·  BB/art (2017)
Na palubě zábavní jachty proměněné v provizorní nemocnici pátrají doktorka Lisa Cummingsová a Monk Kokkalis – agenti tajné organizace SIGMA Force – po odpovědích na otázky kolem pohromy, jež náhle spatřila světlo světa. Jsou tu však další síly... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
6.
Ententýky
M.J. Arlidge  ·  BETA - Dobrovský (2014)
(1)
Když se mladí milenci probudí z hlubokého spánku navozeného drogou, jsou sami na neznámém místě, uvězněni bez jídla a pití. U pohozené pistole leží vzkaz: Živý se odtud dostane jen ten, kdo zastřelí toho druhého… (více o titulu)
Naše cena: 66 Kč  (tedy ušetříte 4%) posíláme do 6 dní
7.
Hodina nula
Clive Cussler  ·  CPRESS (2016)
Další dechberoucí román od mistra napětí Clivea Cusslera! Kurt Austin, ředitel NUMA, přijíždí do australského Sydney na konferenci, kde se tak trochu nudí. Ale jak už to bývá, tento stav nevydrží dlouho. Kurt se shodou okolností ocitne uprostřed... (více o titulu)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
8.
Talisman
Stephen King, Peter Straub  ·  BETA - Dobrovský (2014)
Je podzimní den v New Hampshiru a ostrý vítr čechrá vlasy dvanáctiletému Jacku Sawyerovi. Jeho otec zmizel, matka umírá a nic už nedává smysl. Ale pro Jacka se má všechno změnit, protože ho čeká cesta přes celou Ameriku – a do jiného světa. Talisman... (více o titulu)
Naše cena: 446 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
9.
Spis Odessa
Frederick Forsyth  ·  Knižní klub (2015)
Hamburg, 1963. Nezávislý novinář Peter Miller se stane svědkem sebevraždy staršího Žida a získává jeho deník, kde jsou popsány neuvěřitelně kruté zločiny, jichž se dopustil kapitán SS Eduard Roschmann, velitel tábora smrti v lotyšské Rize... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
10.
Devátá dívka
Tami Hoag  ·  Knižní klub (2014)
„Kovac už viděl víc mrtvých, než by dokázal spočítat. Ale něco takového snad dosud ne...“ V mrazivém silvestrovském Minneapolisu vypadne z kufru jedoucího auta zohavené tělo dívky. Spekulace, jestli byla ještě naživu,... (více o titulu)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
11.
Hra s vonným dýmem
Laura Joh Rowland  ·  Metafora (2014)
Píše se rok 1703. Japonské město Edo téměř srovná se zemí strašlivé zemětřesení. Na pozadí skutečné historické události se rozvíjí příběh o vraždě, vášni a nejpodivuhodnějším případu, jaký kdy šógunův komoří Sano Ičiró musel objasnit... (více o titulu)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
12.
Útěk do divočiny
Jon Krakauer  ·  Rukopis (2016)
Přátelé a příbuzní o něm hovořili jako o bystrém, příjemném, inteligentním a citlivém mladém muži, který nezkazil žádnou legraci. Proč se však Chris McCandless krátce po promoci rozhodl dát sbohem civilizaci a vydal se na nebezpe (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
13.
William Conrad
Pierre Boulle  ·  Naše vojsko (2005)
V dobrodružném a napínavém příběhu Williama Conrada uplatnil francouzský prozaik Pierre Boulle své bohaté zkušenosti autora válečných a špionážních románů. (více o titulu)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
14.
Hranice
Hranice  
Cormac McCarthy  ·  Argo (2008)
(1)
Román Hranice je druhou knihou volně návazné Pohraniční trilogie. Odehrává se na samém jihu Spojených států a dala by se nazvat "existenciálním westernem", v němž kovbojové nehledají nic menšího než ztracený smysl života... (více o titulu)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
15.
Ďábelská pavučina
J.A. Janceová  ·  Deus (2008)
Příběh otvírá nervy drásající scéna muže spoutaného v kufru auta a posléze ponechaného na kolejích na pospas přijíždějícímu vlaku... (více o titulu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
16.
Příště
Marc Levy  ·  Albatros (2006)
Román francouzského spisovatele. Hlavní hrdina Jonathan se ocitá v nezáviděníhodném milostném trojúhelníku a zároveň odhaluje tajemství záhadného obrazu ruského malíře z konce 19. století... (více o titulu)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
17.
Amazonie
Wolfgang Ott  ·  Naše vojsko (2009)
(1)
Je vždy těžké potkat se s osudem trosečníka – ale snad vůbec nejtěžší je přežít pád letadla do hloubi amazonského pralesa. V děsivé prázdnotě mezi okamžikem katastrofy a možností záchrany pak vstupují do hry síly a skutečnosti, ... (více o titulu)
Naše cena: 252 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
18.
Bel Canto
Ann Patchett  ·  Volvox Globator (2009)
Bel Canto je situováno do blíže neurčené jihoamerické země, kde se odehrává narozeninová oslava na počest japonského velkopodnikatele pana Hosokawy. Hvězdou večírku je světoznámá sopranistka Roxane Cossová... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
19.
Čas zemřít
Wilbur Smith  ·  Alpress (2002)
(2)
Safari, to je slovo, které v nás obvykle vyvolává idylickou představu nenáročného vy´letu do přírody a poučného i zábavného pozorování volně žijících zvířat. Safari, jak ho líčí Wilbur Smith, této podobě v ničem neodpovídá... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
20.
Černý kůň
Johnson Craig  ·  Olympia (2010)
Děj napínavého příběhu se odehrává v malém městečku v pustých a vyprahlých končinách Wyomingu. Wade Barsad, muž s pochybnou minulostí, údajně zamkl osm koní do stodoly v blízkosti své farmy a stodolu pak zapálil... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha. (Marcel Proust)
Kávička