Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományNovodobéDobrodružné, western

Momentálně se v této nabídce nachází 140 titulů

1.
Markus Zusak  ·  Argo (2011)
(4)
Román pro mladé čtenáře od autora světového bestselleru Zlodějka knih. Představte si, že vám jednoho dne začnou do dopisní schránky chodit hrací karty se zašifrovanými úkoly - máte vstoupit do života úplně cizím lidem a najít způsob... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Clive Cussler  ·  CPRESS (2016)
Další dechberoucí román od mistra napětí Clivea Cusslera! Kurt Austin, ředitel NUMA, přijíždí do australského Sydney na konferenci, kde se tak trochu nudí. Ale jak už to bývá, tento stav nevydrží dlouho. Kurt se shodou okolností ocitne uprostřed... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Ned Beauman  ·  Odeon (2011)
Nenápadný sběratel nacistických kuriozit Kevin Broom, trpící vzácnou nemocí a nejraději komunikující přes chat, najde mrtvolu soukromého detektiva a dopis od Adolfa Hitlera adresovaný jakémusi Philipu Erskinovi... (více o knize)
Naše cena: 28 Kč posíláme do 5 dnů
4.
Jon Krakauer  ·  Rukopis (2016)
Přátelé a příbuzní o něm hovořili jako o bystrém, příjemném, inteligentním a citlivém mladém muži, který nezkazil žádnou legraci. Proč se však Chris McCandless krátce po promoci rozhodl dát sbohem civilizaci a vydal se na nebezpe (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
5.
Jáchym Topol  ·  Torst (2017)
Hrdinové Topolova románu, kočovný herec Táta se svou alkoholickou ženou a dvěma synky, křižují Evropou, aby se pokusili nalézt staronový domov na březích Sázavy. Cestu jim kříží postavy spřízněné i protivné, mezi mnoha dalšími... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
6.
Sidney Sheldon  ·  Alpress (2014)
Zakladatel farmaceutické firmy Roffe and Sons stanovil, že akcionáři budou jen členové rodiny. Náhle nastane situace, že dotyční mohou pohádkově zbohatnout právě prodejem akcií. Vidina bohatství odhalí špínu a zlobu, která se pod maskou solidní rodiny... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
7.
Frederick Forsyth  ·  Knižní klub (2015)
Hamburg, 1963. Nezávislý novinář Peter Miller se stane svědkem sebevraždy staršího Žida a získává jeho deník, kde jsou popsány neuvěřitelně kruté zločiny, jichž se dopustil kapitán SS Eduard Roschmann, velitel tábora smrti v lotyšské Rize... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Louis L' Amour  ·  Alpress (2017)
V den, kdy je z vězení propuštěn Dan Rodelo, uprchnou i jeho komplicové Joe a Tom, kteří si odpykávali trest za loupež zlata. Joe se bojí, že mu Dan chce ukryté zlato vyfouknout, a tak se všichni vydají přes poušť vyzvednout lup ze skrýše... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
9.
Cormac McCarthy  ·  Argo (2008)
(1)
Román Hranice je druhou knihou volně návazné Pohraniční trilogie. Odehrává se na samém jihu Spojených států a dala by se nazvat "existenciálním westernem", v němž kovbojové nehledají nic menšího než ztracený smysl života... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Wilbur Smith  ·  Alpress (2002)
(2)
Safari, to je slovo, které v nás obvykle vyvolává idylickou představu nenáročného vy´letu do přírody a poučného i zábavného pozorování volně žijících zvířat. Safari, jak ho líčí Wilbur Smith, této podobě v ničem neodpovídá... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
Karel May  ·  Albatros (2014)
(1)
Vinnetou a jeho bílý bratr Old Shatterhand. Už je tomu bezmála 140 let, co se objevilo jméno Vinnetou v povídce Karla Maye. Později vznikl celý cyklus pojmenovaný jménem legendárního apačského náčelníka... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
James Rollins  ·  BB/art (2016)
Randova vědecká výprava vstoupila do bujné amazonské divočiny a už nikdy se neobjevila. O několik let později se z jednoho z nejnehostinnějších pralesů na světě nečekaně vypotácí její člen - bývalý voják ze Speciálních jednotek. Je na pokraji sil, je... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
13.
Jason Matthews  ·  Knižní klub (2014)
(1)
Ruská vyzvědačka Dominika Jegorovová bojuje o přežití v džungli postsovětských tajných služeb. Je donucena projít výcvikem „volavek“, školených svůdnic, a poté nasazena na Nathaniela Nashe, mladého důstojníka CIA, který řídí nejdůležitějšího... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 5 dnů
14.
Frédéric Lenormand  ·  Garamond (2014)
Uprostřed tradiční slavnosti démonů, která se odehrává v úmorném vedru ve městě, jež leží pod správou význačného soudce Ti, dojde k sérii vražd, přičemž u každé oběti se vždy najde figurka jednoho čínského démona... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Stephen King a Peter Straub  ·  BETA - Dobrovský (2014)
(1)
Je podzimní den v New Hampshiru a ostrý vítr čechrá vlasy dvanáctiletému Jacku Sawyerovi. Jeho otec zmizel, matka umírá a nic už nedává smysl. Ale pro Jacka se má všechno změnit, protože ho čeká cesta přes celou Ameriku – a do jiného světa. Talisman... (více o knize)
Naše cena: 446 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
16.
Tami Hoag  ·  Knižní klub (2014)
„Kovac už viděl víc mrtvých, než by dokázal spočítat. Ale něco takového snad dosud ne...“ V mrazivém silvestrovském Minneapolisu vypadne z kufru jedoucího auta zohavené tělo dívky. Spekulace, jestli byla ještě naživu,... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Wilbur Smith  ·  Alpress (2011)
(3)
Během plavby v Indickém oceánu přepadnou somálští piráti jachtu ropné magnátky Hazel Bannockové a unesou její dceru Caylu. Požadují za ni astronomické výkupné. Hazel získá důkazy o krutém a nelidském týrání své dcery... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
18.
Jonathan Kellerman a Jesse Kellerman  ·  XYZ (2014)
Když se potká vyhořelý detektiv z L. A., tajemná žena a starověké monstrum toužící po odplatě, začnou se dít věci. Legenda o pražském golemovi, vyrobeném v šestnáctém století rabi Löwem a spícím v podkroví pražské synagogy, se traduje již řadu let... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Cameron West  ·  Aktuell (2007)
(3)
Hollywoodsky kaskadér Reb Barnett podstupuje takmer každý deň pri nakrúcaní nebezpečných scén neuveriteľné riziká, len aby zabudol na nočnú moru, ktorá ho prenasleduje od chvíle, keď mu ako malému chlapcovi... (více o knize)
Naše cena: 58 Kč posíláme do 4 dnů
20.
Pierre Boulle  ·  Naše vojsko (2005)
V dobrodružném a napínavém příběhu Williama Conrada uplatnil francouzský prozaik Pierre Boulle své bohaté zkušenosti autora válečných a špionážních románů. (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.  (Honoré De Balzac)
Kávička