popis
Dobrodružné, western

Knihy Próza Romány Novodobé Dobrodružné, western

V podkategorii Dobrodružné, western se nachází 118 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Boxer, brouk
Ned Beauman  ·  Odeon (2011)
Nenápadný sběratel nacistických kuriozit Kevin Broom, trpící vzácnou nemocí a nejraději komunikující přes chat, najde mrtvolu soukromého detektiva a dopis od Adolfa Hitlera adresovaný jakémusi Philipu Erskinovi... (více o titulu)
Naše cena: 28 Kč  (tedy ušetříte 3%) posíláme do 6 dní
2.
Spis Odessa
Frederick Forsyth  ·  Knižní klub (2015)
Hamburg, 1963. Nezávislý novinář Peter Miller se stane svědkem sebevraždy staršího Žida a získává jeho deník, kde jsou popsány neuvěřitelně kruté zločiny, jichž se dopustil kapitán SS Eduard Roschmann, velitel tábora smrti v lotyšské Rize... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
3.
Posel
Posel  
Markus Zusak  ·  Argo (2011)
(4)
Román pro mladé čtenáře od autora světového bestselleru Zlodějka knih. Představte si, že vám jednoho dne začnou do dopisní schránky chodit hrací karty se zašifrovanými úkoly - máte vstoupit do života úplně cizím lidem a najít způsob... (více o titulu)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
4.
Amazonie
James Rollins  ·  BB/art (2016)
Randova vědecká výprava vstoupila do bujné amazonské divočiny a už nikdy se neobjevila. O několik let později se z jednoho z nejnehostinnějších pralesů na světě nečekaně vypotácí její člen - bývalý voják ze Speciálních jednotek. Je na pokraji sil, je... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
5.
Jidášův kmen
James Rollins  ·  BB/art (2017)
Na palubě zábavní jachty proměněné v provizorní nemocnici pátrají doktorka Lisa Cummingsová a Monk Kokkalis – agenti tajné organizace SIGMA Force – po odpovědích na otázky kolem pohromy, jež náhle spatřila světlo světa. Jsou tu však další síly... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
6.
Útěk do divočiny
Jon Krakauer  ·  Rukopis (2016)
Přátelé a příbuzní o něm hovořili jako o bystrém, příjemném, inteligentním a citlivém mladém muži, který nezkazil žádnou legraci. Proč se však Chris McCandless krátce po promoci rozhodl dát sbohem civilizaci a vydal se na nebezpe (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
7.
Devátá dívka
Tami Hoag  ·  Knižní klub (2014)
„Kovac už viděl víc mrtvých, než by dokázal spočítat. Ale něco takového snad dosud ne...“ V mrazivém silvestrovském Minneapolisu vypadne z kufru jedoucího auta zohavené tělo dívky. Spekulace, jestli byla ještě naživu,... (více o titulu)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
8.
Talisman
Stephen King, Peter Straub  ·  BETA - Dobrovský (2014)
Je podzimní den v New Hampshiru a ostrý vítr čechrá vlasy dvanáctiletému Jacku Sawyerovi. Jeho otec zmizel, matka umírá a nic už nedává smysl. Ale pro Jacka se má všechno změnit, protože ho čeká cesta přes celou Ameriku – a do jiného světa. Talisman... (více o titulu)
Naše cena: 446 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
9.
Pokrevní svazky
Sidney Sheldon  ·  Alpress (2014)
Zakladatel farmaceutické firmy Roffe and Sons stanovil, že akcionáři budou jen členové rodiny. Náhle nastane situace, že dotyční mohou pohádkově zbohatnout právě prodejem akcií. Vidina bohatství odhalí špínu a zlobu, která se pod maskou solidní rodiny... (více o titulu)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
10.
Alex
Alex  
Pierre Lemaitre  ·  Kniha Zlín (2014)
Při únosu rozhoduje prvních několik hodin – už tak mizivá šance na přežití pak s postupujícím časem klesá prakticky k nule. Alex Prévostová, krásná, schopná a houževnatá pětatřicetiletá ošetřovatelka, miluje paruky... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
11.
Neboj se
Lisa Gardner  ·  Knižní klub (2015)
(1)
Detektivka D. D. Warenová přišla po setmění na místo činu. Zaslechla jen zavrzání podlahy, odněkud se ozývala tichá ukolébavka... a na víc už si nevzpomíná. Je vážně zraněná, trpí obrovskými bolestmi... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
12.
William Conrad
Pierre Boulle  ·  Naše vojsko (2005)
V dobrodružném a napínavém příběhu Williama Conrada uplatnil francouzský prozaik Pierre Boulle své bohaté zkušenosti autora válečných a špionážních románů. (více o titulu)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
13.
Hranice
Hranice  
Cormac McCarthy  ·  Argo (2008)
(1)
Román Hranice je druhou knihou volně návazné Pohraniční trilogie. Odehrává se na samém jihu Spojených států a dala by se nazvat "existenciálním westernem", v němž kovbojové nehledají nic menšího než ztracený smysl života... (více o titulu)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
14.
Ďábelská pavučina
J.A. Janceová  ·  Deus (2008)
Příběh otvírá nervy drásající scéna muže spoutaného v kufru auta a posléze ponechaného na kolejích na pospas přijíždějícímu vlaku... (více o titulu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
15.
Příště
Marc Levy  ·  Albatros (2006)
Román francouzského spisovatele. Hlavní hrdina Jonathan se ocitá v nezáviděníhodném milostném trojúhelníku a zároveň odhaluje tajemství záhadného obrazu ruského malíře z konce 19. století... (více o titulu)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
16.
Amazonie
Wolfgang Ott  ·  Naše vojsko (2009)
(1)
Je vždy těžké potkat se s osudem trosečníka – ale snad vůbec nejtěžší je přežít pád letadla do hloubi amazonského pralesa. V děsivé prázdnotě mezi okamžikem katastrofy a možností záchrany pak vstupují do hry síly a skutečnosti, ... (více o titulu)
Naše cena: 252 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
17.
Bel Canto
Ann Patchett  ·  Volvox Globator (2009)
Bel Canto je situováno do blíže neurčené jihoamerické země, kde se odehrává narozeninová oslava na počest japonského velkopodnikatele pana Hosokawy. Hvězdou večírku je světoznámá sopranistka Roxane Cossová... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
18.
Čas zemřít
Wilbur Smith  ·  Alpress (2002)
(2)
Safari, to je slovo, které v nás obvykle vyvolává idylickou představu nenáročného vy´letu do přírody a poučného i zábavného pozorování volně žijících zvířat. Safari, jak ho líčí Wilbur Smith, této podobě v ničem neodpovídá... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
19.
Černý kůň
Johnson Craig  ·  Olympia (2010)
Děj napínavého příběhu se odehrává v malém městečku v pustých a vyprahlých končinách Wyomingu. Wade Barsad, muž s pochybnou minulostí, údajně zamkl osm koní do stodoly v blízkosti své farmy a stodolu pak zapálil... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
20.
Nukleoid štěstí
Roger Zelazny  ·  Classic (2011)
Kdysi pašerák umeleckých děl, nyní vážený obchodník s uměním, Ovidius Wiley, se jednoho dne probudil a našel svého bývalého společníka ubodaného k smrti na podlaze své galerie. To je samo o sobe podivné... (více o titulu)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha. (Marcel Proust)
Kávička