Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományNovodobéDobrodružné, western

Momentálně se v této nabídce nachází 144 titulů

1.
Nora Roberts  ·  Motto (2017)
NOVINKA
Whitney McAllisterová, znuděná životem bohaté dědičky, narazí na newyorské ulici na pohledného mladého muže na útěku před jeho komplici. Douglas Lord, obratný zloděj a podvodník, vnese do jejího života nejen... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 26.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
2.
Charles Martin  ·  Motto (2017)
NA SKLADĚ
Přichází bouře a provoz na letišti v Salt Lake City je ochromen. Novinářka Ashley je nervózní, že nestihne vlastní svatbu, a na chirurga Bena čekají pacienti. Ačkoli se tihle dva vůbec neznají, objednají si spolu charterový let, aby se navzdory... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
3.
Arnaldur Indridason  ·  Moba (2011)
Mladý Islanďan Valdemar se vydává v padesátých letech studovat do Kodaně. Chce se zabývat středověkými rukopisy. Profesor, kterého mu doporučili, je však podivín a zcela evidentně něco skrývá... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Ned Beauman  ·  Odeon (2011)
NA SKLADĚ (3)
Nenápadný sběratel nacistických kuriozit Kevin Broom, trpící vzácnou nemocí a nejraději komunikující přes chat, najde mrtvolu soukromého detektiva a dopis od Adolfa Hitlera adresovaný jakémusi Philipu Erskinovi... (více o knize)
Naše cena: 28 Kč posíláme do 2 dnů
5.
Markus Zusak  ·  Argo (2011)
(6)
Román pro mladé čtenáře od autora světového bestselleru Zlodějka knih. Představte si, že vám jednoho dne začnou do dopisní schránky chodit hrací karty se zašifrovanými úkoly - máte vstoupit do života úplně cizím lidem a najít způsob... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
6.
Jon Krakauer  ·  Rukopis (2016)
(45)
Přátelé a příbuzní o něm hovořili jako o bystrém, příjemném, inteligentním a citlivém mladém muži, který nezkazil žádnou legraci. Proč se však Chris McCandless krátce po promoci rozhodl dát sbohem civilizaci a vydal se na nebezpe (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
7.
Jáchym Topol  ·  Torst (2017)
Hrdinové Topolova románu, kočovný herec Táta se svou alkoholickou ženou a dvěma synky, křižují Evropou, aby se pokusili nalézt staronový domov na březích Sázavy. Cestu jim kříží postavy spřízněné i protivné, mezi mnoha dalšími... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
8.
Frederick Forsyth  ·  Knižní klub (2015)
Hamburg, 1963. Nezávislý novinář Peter Miller se stane svědkem sebevraždy staršího Žida a získává jeho deník, kde jsou popsány neuvěřitelně kruté zločiny, jichž se dopustil kapitán SS Eduard Roschmann, velitel tábora smrti v lotyšské Rize... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
John Grisham  ·  Knižní klub (2015)
(1)
V Clantonu, malém městečku na jihu Spojených států, dojde ke znásilnění Tonyi Haileyové, desetileté černošské dívenky. Její otec Carl Lee se rozhodne vzít spravedlnost do vlastních rukou a oba pachatele, bělochy, potrestat... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Cormac McCarthy  ·  Argo (2008)
(9)
Román Hranice je druhou knihou volně návazné Pohraniční trilogie. Odehrává se na samém jihu Spojených států a dala by se nazvat "existenciálním westernem", v němž kovbojové nehledají nic menšího než ztracený smysl života... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
Lincoln Child a Douglas Preston  ·  BB/art (2016)
Kvůli tragédii ve vodách u Antarktidy vyšla najevo děsivá pravda: meteorit, který se pokoušela získat nedávná výprava, nebyl obyčejný kus horniny, ale složitý organismus z dalekého vesmíru. A teď se usadil na mořském dně a začal růst... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Clive Cussler  ·  CPRESS (2016)
NA SKLADĚ
Další dechberoucí román od mistra napětí Clivea Cusslera! Kurt Austin, ředitel NUMA, přijíždí do australského Sydney na konferenci, kde se tak trochu nudí. Ale jak už to bývá, tento stav nevydrží dlouho. Kurt se shodou okolností ocitne uprostřed... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
13.
Karel May  ·  Albatros (2014)
(2)
Vinnetou a jeho bílý bratr Old Shatterhand. Už je tomu bezmála 140 let, co se objevilo jméno Vinnetou v povídce Karla Maye. Později vznikl celý cyklus pojmenovaný jménem legendárního apačského náčelníka... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
14.
James Rollins  ·  BB/art (2016)
(35)
Randova vědecká výprava vstoupila do bujné amazonské divočiny a už nikdy se neobjevila. O několik let později se z jednoho z nejnehostinnějších pralesů na světě nečekaně vypotácí její člen - bývalý voják ze Speciálních jednotek. Je na pokraji sil, je... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
15.
Frédéric Lenormand  ·  Garamond (2014)
Uprostřed tradiční slavnosti démonů, která se odehrává v úmorném vedru ve městě, jež leží pod správou význačného soudce Ti, dojde k sérii vražd, přičemž u každé oběti se vždy najde figurka jednoho čínského démona... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Charles Martin  ·  Motto (2017)
NA SKLADĚ
Prichádza búrka a na letisku v Salt Lake City zrušili všetky lety. Novinárka Ashley sa obáva, že nestihne vlastnú svadbu, a na chirurga Bena čakajú pacienti. Hoci sa vôbec nepoznajú, objednajú si spolu charterový let, aby sa napriek nepriaznivému... (více o knize)
Naše cena: 358 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
17.
Stephen King a Peter Straub  ·  BETA - Dobrovský (2014)
(7)
Je podzimní den v New Hampshiru a ostrý vítr čechrá vlasy dvanáctiletému Jacku Sawyerovi. Jeho otec zmizel, matka umírá a nic už nedává smysl. Ale pro Jacka se má všechno změnit, protože ho čeká cesta přes celou Ameriku – a do jiného světa. Talisman... (více o knize)
Naše cena: 446 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Wilbur Smith  ·  Alpress (2011)
(3)
Během plavby v Indickém oceánu přepadnou somálští piráti jachtu ropné magnátky Hazel Bannockové a unesou její dceru Caylu. Požadují za ni astronomické výkupné. Hazel získá důkazy o krutém a nelidském týrání své dcery... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
19.
Tami Hoag  ·  Knižní klub (2014)
NA SKLADĚ (2)
„Kovac už viděl víc mrtvých, než by dokázal spočítat. Ale něco takového snad dosud ne...“ V mrazivém silvestrovském Minneapolisu vypadne z kufru jedoucího auta zohavené tělo dívky. Spekulace, jestli byla ještě naživu,... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
20.
David Gibbins  ·  Columbus (2006)
(43)
Viete, kde ležala bájna civilizácia? Hrdinovia tejto knihy to vedia, a práve preto im ide o život... (více o knize)
Naše cena: 319 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nejužitečnější jsou knihy, které nutí čtenáře k doplnění. (Voltaire)
Kávička