Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományNovodobéDobrodružné, western

Momentálně se v této nabídce nachází 135 titulů

1.
Louis L' Amour  ·  Alpress (2017)
NOVINKA
V den, kdy je z vězení propuštěn Dan Rodelo, uprchnou i jeho komplicové Joe a Tom, kteří si odpykávali trest za loupež zlata. Joe se bojí, že mu Dan chce ukryté zlato vyfouknout, a tak se všichni vydají přes poušť vyzvednout lup ze skrýše... (více o knize)
Naše cena: 192 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Clive Cussler  ·  CPRESS (2016)
Další dechberoucí román od mistra napětí Clivea Cusslera! Kurt Austin, ředitel NUMA, přijíždí do australského Sydney na konferenci, kde se tak trochu nudí. Ale jak už to bývá, tento stav nevydrží dlouho. Kurt se shodou okolností ocitne uprostřed... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Ned Beauman  ·  Odeon (2011)
Nenápadný sběratel nacistických kuriozit Kevin Broom, trpící vzácnou nemocí a nejraději komunikující přes chat, najde mrtvolu soukromého detektiva a dopis od Adolfa Hitlera adresovaný jakémusi Philipu Erskinovi... (více o knize)
Naše cena: 28 Kč posíláme do 6 dnů
4.
Markus Zusak  ·  Argo (2011)
(4)
Román pro mladé čtenáře od autora světového bestselleru Zlodějka knih. Představte si, že vám jednoho dne začnou do dopisní schránky chodit hrací karty se zašifrovanými úkoly - máte vstoupit do života úplně cizím lidem a najít způsob... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
5.
Jon Krakauer  ·  Rukopis (2016)
Přátelé a příbuzní o něm hovořili jako o bystrém, příjemném, inteligentním a citlivém mladém muži, který nezkazil žádnou legraci. Proč se však Chris McCandless krátce po promoci rozhodl dát sbohem civilizaci a vydal se na nebezpe (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Mai Jia  ·  Jota (2014)
Mimořádně oblíbený čínský spisovatel Mai Jia, jehož předchozí knihy se staly předlohou televizních i filmových scénářů, nás ve svém novém románu uvádí do atraktivního prostředí tajných služeb... (více o knize)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
James Rollins  ·  BB/art (2016)
Randova vědecká výprava vstoupila do bujné amazonské divočiny a už nikdy se neobjevila. O několik let později se z jednoho z nejnehostinnějších pralesů na světě nečekaně vypotácí její člen - bývalý voják ze Speciálních jednotek. Je na pokraji sil, je... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Jáchym Topol  ·  Torst (2017)
NA SKLADĚ
Hrdinové Topolova románu, kočovný herec Táta se svou alkoholickou ženou a dvěma synky, křižují Evropou, aby se pokusili nalézt staronový domov na březích Sázavy. Cestu jim kříží postavy spřízněné i protivné, mezi mnoha dalšími... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
Douglas Preston a Lincoln Child  ·  BB/art (2016)
Expedice v Amazonské džungli pátrá po tajemném kmeni Kothogů. Nalezne chatrč s kultovními předměty kmene, mezi nimiž je dokonale propracovaná soška podivné bytosti. Tuto sošku vedoucí výpravy Whittlesey z chatrče uloupí, zabalí a pošle do Muzea dějin... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Frederick Forsyth  ·  Knižní klub (2015)
Hamburg, 1963. Nezávislý novinář Peter Miller se stane svědkem sebevraždy staršího Žida a získává jeho deník, kde jsou popsány neuvěřitelně kruté zločiny, jichž se dopustil kapitán SS Eduard Roschmann, velitel tábora smrti v lotyšské Rize... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Peter May  ·  Host (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (10)
Jedna z nejlépe hodnocených kriminálních sérií posledních let je nyní kompletní Nový začátek vlije Finu Macleodovi nový optimismus do žil. Znovu se usadil na ostrově Lewis v souostroví Hebridy, kde kdysi žil jako dítě... (více o eknize)
Naše cena: 197 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
12.
Wilbur Smith  ·  Alpress (2002)
(2)
Safari, to je slovo, které v nás obvykle vyvolává idylickou představu nenáročného vy´letu do přírody a poučného i zábavného pozorování volně žijících zvířat. Safari, jak ho líčí Wilbur Smith, této podobě v ničem neodpovídá... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Frédéric Lenormand  ·  Garamond (2014)
Uprostřed tradiční slavnosti démonů, která se odehrává v úmorném vedru ve městě, jež leží pod správou význačného soudce Ti, dojde k sérii vražd, přičemž u každé oběti se vždy najde figurka jednoho čínského démona... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Stephen King a Peter Straub  ·  BETA - Dobrovský (2014)
(1)
Je podzimní den v New Hampshiru a ostrý vítr čechrá vlasy dvanáctiletému Jacku Sawyerovi. Jeho otec zmizel, matka umírá a nic už nedává smysl. Ale pro Jacka se má všechno změnit, protože ho čeká cesta přes celou Ameriku – a do jiného světa. Talisman... (více o knize)
Naše cena: 446 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Wilbur Smith  ·  Alpress (2011)
(3)
Během plavby v Indickém oceánu přepadnou somálští piráti jachtu ropné magnátky Hazel Bannockové a unesou její dceru Caylu. Požadují za ni astronomické výkupné. Hazel získá důkazy o krutém a nelidském týrání své dcery... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Tami Hoag  ·  Knižní klub (2014)
„Kovac už viděl víc mrtvých, než by dokázal spočítat. Ale něco takového snad dosud ne...“ V mrazivém silvestrovském Minneapolisu vypadne z kufru jedoucího auta zohavené tělo dívky. Spekulace, jestli byla ještě naživu,... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
David Gibbins  ·  Columbus (2006)
(8)
Viete, kde ležala bájna civilizácia? Hrdinovia tejto knihy to vedia, a práve preto im ide o život... (více o knize)
Naše cena: 319 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Nelson DeMille  ·  Kniha Zlín (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Vítejte v Custer Hill Clubu – pánském klubu nacházejícím se v luxusní lovecké chatě v národním parku Adirondack. Členy tohoto klubu jsou nejmocnější muži Ameriky, obchodní magnáti, armádní velitelé a vládní činitelé... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 41%) ihned ke stažení
19.
Richard Preston  ·  Knižní klub (2014)
(1)
Devět z deseti obětí infikovaných virem ebola zemře tak rychle a za tak otřesných okolností, že to děsí i experty na smrtelné choroby. Objevil se v roce 1976 v Zairu (dnešní Demokratická republika Kongo), v devadesátých letech se rozšířil... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Jonathan Kellerman a Jesse Kellerman  ·  XYZ (2014)
Když se potká vyhořelý detektiv z L. A., tajemná žena a starověké monstrum toužící po odplatě, začnou se dít věci. Legenda o pražském golemovi, vyrobeném v šestnáctém století rabi Löwem a spícím v podkroví pražské synagogy, se traduje již řadu let... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Pospěšte, abyste přečetli nejlepší knihy. Není jich mnoho a může se státi, že váš život uplyne, než-li je přečtete. (Henry David Thoreau)
Kávička