popis
Dobrodružné, western

Knihy Próza Romány Novodobé Dobrodružné, western

V podkategorii Dobrodružné, western se nachází 85 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Boxer, brouk
Ned Beauman  ·  Odeon (2011)
Nenápadný sběratel nacistických kuriozit Kevin Broom, trpící vzácnou nemocí a nejraději komunikující přes chat, najde mrtvolu soukromého detektiva a dopis od Adolfa Hitlera adresovaný jakémusi Philipu Erskinovi... (více o titulu)
Naše cena: 26 Kč  (tedy ušetříte 10%) posíláme do 6 dní
2.
Útěk do divočiny
Jon Krakauer  ·  Rukopis (2016)
Přátelé a příbuzní o něm hovořili jako o bystrém, příjemném, inteligentním a citlivém mladém muži, který nezkazil žádnou legraci. Proč se však Chris McCandless krátce po promoci rozhodl dát sbohem civilizaci a vydal se na nebezpe (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
3.
Posel
Posel  
Markus Zusak  ·  Argo (2011)
(4)
Román pro mladé čtenáře od autora světového bestselleru Zlodějka knih. Představte si, že vám jednoho dne začnou do dopisní schránky chodit hrací karty se zašifrovanými úkoly - máte vstoupit do života úplně cizím lidem a najít způsob... (více o titulu)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
4.
Za ledovou bariéru
Lincoln Child, Douglas Preston  ·  BB/art (2016)
Kvůli tragédii ve vodách u Antarktidy vyšla najevo děsivá pravda: meteorit, který se pokoušela získat nedávná výprava, nebyl obyčejný kus horniny, ale složitý organismus z dalekého vesmíru. A teď se usadil na mořském dně a začal růst... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
5.
Čas zemřít
Wilbur Smith  ·  Alpress (2002)
(2)
Safari, to je slovo, které v nás obvykle vyvolává idylickou představu nenáročného vy´letu do přírody a poučného i zábavného pozorování volně žijících zvířat. Safari, jak ho líčí Wilbur Smith, této podobě v ničem neodpovídá... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
6.
Amazonie
James Rollins  ·  BB/art (2016)
Randova vědecká výprava vstoupila do bujné amazonské divočiny a už nikdy se neobjevila. O několik let později se z jednoho z nejnehostinnějších pralesů na světě nečekaně vypotácí její člen - bývalý voják ze Speciálních jednotek. Je na pokraji sil, je... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
7.
Divoké časy
G.F. Unger  ·  Moba (2016)
Příběh krásné Sue Canonové a jejích tří synů, kteří se rozhodli strhnout na sebe moc nad Missouri a udržet si ji. Za vytčeným cílem šli úporně, tvrdě a neohroženě. S pomocí najatých pistolníků ničili každou konkurenci a zlomili každý odpor... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
8.
Hodina nula
Clive Cussler  ·  CPRESS (2016)
Další dechberoucí román od mistra napětí Clivea Cusslera! Kurt Austin, ředitel NUMA, přijíždí do australského Sydney na konferenci, kde se tak trochu nudí. Ale jak už to bývá, tento stav nevydrží dlouho. Kurt se shodou okolností ocitne uprostřed... (více o titulu)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
9.
William Conrad
Pierre Boulle  ·  Naše vojsko (2005)
V dobrodružném a napínavém příběhu Williama Conrada uplatnil francouzský prozaik Pierre Boulle své bohaté zkušenosti autora válečných a špionážních románů. (více o titulu)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
10.
Hranice
Hranice  
Cormac McCarthy  ·  Argo (2008)
(1)
Román Hranice je druhou knihou volně návazné Pohraniční trilogie. Odehrává se na samém jihu Spojených států a dala by se nazvat "existenciálním westernem", v němž kovbojové nehledají nic menšího než ztracený smysl života... (více o titulu)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dní
11.
Ďábelská pavučina
J.A. Janceová  ·  Deus (2008)
Příběh otvírá nervy drásající scéna muže spoutaného v kufru auta a posléze ponechaného na kolejích na pospas přijíždějícímu vlaku... (více o titulu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
12.
Příště
Marc Levy  ·  Albatros (2006)
Román francouzského spisovatele. Hlavní hrdina Jonathan se ocitá v nezáviděníhodném milostném trojúhelníku a zároveň odhaluje tajemství záhadného obrazu ruského malíře z konce 19. století... (více o titulu)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
13.
Amazonie
Wolfgang Ott  ·  Naše vojsko (2009)
(1)
Je vždy těžké potkat se s osudem trosečníka – ale snad vůbec nejtěžší je přežít pád letadla do hloubi amazonského pralesa. V děsivé prázdnotě mezi okamžikem katastrofy a možností záchrany pak vstupují do hry síly a skutečnosti, ... (více o titulu)
Naše cena: 252 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
14.
Bel Canto
Ann Patchett  ·  Volvox Globator (2009)
Bel Canto je situováno do blíže neurčené jihoamerické země, kde se odehrává narozeninová oslava na počest japonského velkopodnikatele pana Hosokawy. Hvězdou večírku je světoznámá sopranistka Roxane Cossová... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
15.
Černý kůň
Johnson Craig  ·  Olympia (2010)
Děj napínavého příběhu se odehrává v malém městečku v pustých a vyprahlých končinách Wyomingu. Wade Barsad, muž s pochybnou minulostí, údajně zamkl osm koní do stodoly v blízkosti své farmy a stodolu pak zapálil... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
16.
Projekt Atlantis
Andreas Wilhelm  ·  Knižní klub (2010)
Prastarý mayský kodex a domněle ztracený platonský dialog zlákají známý badatelský tým tvořený Petrem Lavellem a Patrickem Nevreuxem k další dobrodružné výpravě... (více o titulu)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 9 dní
17.
Nukleoid štěstí
Roger Zelazny  ·  Classic (2011)
Kdysi pašerák umeleckých děl, nyní vážený obchodník s uměním, Ovidius Wiley, se jednoho dne probudil a našel svého bývalého společníka ubodaného k smrti na podlaze své galerie. To je samo o sobe podivné... (více o titulu)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
18.
Codex Regius
Arnaldur Indridason  ·  Moba (2011)
Mladý Islanďan Valdemar se vydává v padesátých letech studovat do Kodaně. Chce se zabývat středověkými rukopisy. Profesor, kterého mu doporučili, je však podivín a zcela evidentně něco skrývá... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
19.
Šelma
Šelma  
Wilbur Smith  ·  Alpress (2011)
(3)
Během plavby v Indickém oceánu přepadnou somálští piráti jachtu ropné magnátky Hazel Bannockové a unesou její dceru Caylu. Požadují za ni astronomické výkupné. Hazel získá důkazy o krutém a nelidském týrání své dcery... (více o titulu)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
20.
Hromobití
Wilbur Smith  ·  Alpress (2011)
(1)
Sean Courtney je vášnivý a posedlý dobrodruh, který se vrací z divočiny jako boháč, o svůj majetek je však připraven a přichází také o svou milovanou dívku. Brzy zjišťuje, že konflikt jeho rodiny je horší, než jakákoli bitva v afrických stepích... (více o titulu)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
Kdo zabíjí člověka, zabíjí rozumnou bytost. Kdo však zabíjí dobrou knihu, zabíjí rozum sám. (John Milton)
Kávička