Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományNovodobéDetektívne, krimi

Momentálně se v této nabídce nachází 137 titulů

1.
Jonathan Franzen  ·  Kniha Zlín (2017)
NOVINKA
Pip Tylerová má neuspokojivou, špatně placenou práci, bydlí v anarchistickém squatu, splácí obrovskou studentskou půjčku a nemá tušení, kdo vlastně je. Ví, že se ve skutečnosti jmenuje Purity, ale matka jí odmítá prozradit totožnost jejího otce i své... (více o knize)
Naše cena: 377 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání posíláme do 8 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 11.9.2017
2.
Connie Willis  ·  Metafora (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Svižně napsaný příběh od známé autorky Connie Willisové se odehrává se v blízké budoucnosti, kdy bude možné, k nepřetržité komunikaci a dostupnosti přes sociální sítě, i neustálému vylepšování technologií, podstoupit... (více o eknize)
Naše cena: 349 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
3.
Bernard Minier  ·  XYZ (2017)
NOVINKA (4)
Na začiatku je strach... Les a hmla všade naokolo. Každý pozná každého a súkromie je čistou ilúziou. To je malý ostrov Glass Island, kde žije šestnásťročný Henry a kde bola zavraždená jeho... (více o knize)
Naše cena: 400 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 15.9.2017
4.
Patrik K.  ·  Patrik K. (2017)
NOVINKA
Kriminálny román z medzinárodného prostredia začínajúci sa v slovenskom hlavnom meste - Bratislave. Čitateľsky nenáročný príbeh zvedie čitateľa na cesty optikou hlavného hrdinu, ďaleko do atraktívnych prostredí... (více o knize)
Naše cena: 365 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Cormac McCarthy  ·  Argo (2007)
(6)
Jeden muž najde šťastnou náhodou na poušti v kabele pohádkovou hotovost, výsledek války drogových gangů. Od té chvíle ho i s jeho manželkou, která se odjede skrýt ke své matce, začne pronásledovat ten, kterému peníze patřily... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
6.
Pasi Ilmari Jääskeläinen  ·  Paseka (2017)
(1)
Šéfredaktor Olli Suominen vede středně velké nakladatelství, zaměřené na knížky pro děti a populárně naučnou literaturu. Jeho poklidný život, plný práce i rodinné rutiny, se změní, když si založí facebookový účet. Ozvou se mu totiž nejen kamarádi z... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
7.
Eugen Ovidiu Chirovici  ·  Host (2017)
Významný literární agent Peter Katz obdrží nedokončený rukopis nazvaný Kniha zrcadel a je z něj nadšený. Autor knihy Richard Flynn popisuje svá studia na Princetonské univerzitě koncem osmdesátých let a svůj vztah se studentkou psychologie Laurou... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dnů
8.
Bernard Minier  ·  XYZ (2017)
(4)
V románu Zkurvenej příběh Bernard Minier potvrzuje své mistrovství a definitivní členství v exkluzivního klubu velkých spisovatelů detektivek, thrillerů a jiných kriminálních románů. Opouští tentokrát Martina Servaze, Toulouse i Pyreneje a vezme... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
9.
Julie James  ·  OLDAG (2014)
(1)
Asistent státního žalobce Spojených států amerických Cade Morgan, bývalá fotbalová hvězda a nyní přední chicagský prokurátor, udělá cokoli, aby dopadl jednoho úplatného senátora státu, a k tomu potřebuje pomoc Brooke Parkerové... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Julie James  ·  OLDAG (2017)
(1)
Ze všech hotelových pokojů v Chicagu si asistentka státního zástupce Spojených států amerických Cameron Lyndeová musela vybrat právě ten, který sousedil s pokojem 1308, kde velmi hlučné a náruživé milostné hrátky skončily vraždou. Je jedinou svědkyní... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Bernard Minier  ·  XYZ (2016)
Všechny tři knihy francouzské bestsellerové série s komisařem Martinem Servazem... (více o knize)
Naše cena: 949 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Dan Brown  ·  Argo (2016)
NA SKLADĚ (406)
V Pekle se vrací na scénu proslulý harvardský symbologista Robert Langdon. Děj se odehrává v Itálii a v centru dění se ocitá jedno z nejtajemnějších děl světové literatury, Dantovo Peklo... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
13.
Bernard Minier  ·  XYZ (2017)
NA SKLADĚ (4)
V románu Zkurvenej příběh Bernard Minier potvrzuje své mistrovství a definitivní členství v exkluzivního klubu velkých spisovatelů detektivek, thrillerů a jiných kriminálních románů. Opouští tentokrát Martina Servaze, Toulouse i Pyreneje a vezme... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
14.
Robert Galbraith a J.K. Rowling  ·  Plus (2016)
Co spojuje smrt oblíbené modelky, slavného spisovatele a řady bezejmenných žen? Comoran Strike! Detektiv, se kterým se rozhodně nudit nebudete. Tři knihy, tři detektivní případy, ale ještě něco navíc. S Cormoranem a jeho půvabnou a vpravdě... (více o knize)
Naše cena: 949 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
15.
Donna Tartt  ·  Argo (2016)
V městečku Alexandrie ve státě Mississippi dojde k tragédii – na Svátek matek je devítiletý Robin Cleve nalezen oběšený na stromě na zahradě před domem svých rodičů. Jeho vražda není nikdy objasněna a rodina se ze ztráty jediného syna nikdy nevzpamatuje.. (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
16.
Kay Hooper  ·  Omega (2017)
Velmi úspěšný autor bestsellerů New York Times Kay Hooper spřádá příběh o zradě a druhé šanci dvou milenců, které rozdělí poslední mise. Katrina Keller, absolventka vysoké školy, se naučila využívat každou svou dovednost a pracuje jako agentka... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Dan Brown  ·  Argo (2013)
(406)
V Pekle se vrací na scénu proslulý harvardský symbologista Robert Langdon. Děj se odehrává v Itálii a v centru dění se ocitá jedno z nejtajemnějších děl světové literatury, Dantovo Peklo. (více o knize)
Naše cena: 426 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
18.
Robert Galbraith a J.K. Rowling  ·  Plus (2016)
NA SKLADĚ (5)
Třetí případ Cormorana Strika a jeho sympatické asistentky Robin přináší nejen ďábelsky rafinovanou zápletku s neočekávanými zvraty, ale také poutavý příběh o vztahu oblíbené dvojice vyšetřovatelů na... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
19.
Bernard Minier  ·  XYZ (2015)
NA SKLADĚ (5)
Saint-Martin-de-Comminges je malé městečko ve francouzských Pyrenejích, kde jsou zimy kruté a kde se nikdy nic moc neděje. Až dokud pracovníci vodní elektrárny nenajdou jednoho zimního dopoledne mrtvolu koně bez hlavy, částečně staženou z kůže... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
20.
Anna Ekberg  ·  Metafora (2016)
NA SKLADĚ
Brilantní dánský thriller o chamtivosti, vraždě, podvodu a osudových rozhodnutích zavede čtenáře do malebných dánských rybářských vesnic, ale i do majestátních sídel a nebezpečného podsvětí Kodaně... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha je jako zahrada, kterou nosíš v kapse. (latinské přísloví )
Kávička