Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományHistorickéŽenské

Momentálně se v této nabídce nachází 86 titulů

1.
Lisa Kleypas  ·  Baronet (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Zuřivá ctižádost přinesla neurozenému Rhysu Winterborneovi obrovské bohatství a úspěch. V podnikání i v soukromí dosáhne Rhys vždycky, čeho chce. A od chvíle, kdy potká plachou šlechtičnu lady Helen Ravenelovou, je odhodlán... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
2.
Constance Leisure  ·  Argo (2017)
NOVINKA
Starobylá městečka, vinice, vůně bylin, slunce a vítr. Působivý román o lásce a pečlivě střežených tajemstvích vás vtáhne do spleti osudů obyvatel dvou vesniček v malebné Provence. V ovzduší zdánlivého venkovského klidu se během (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Sabrina Jeffries  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #91
Nejnovější hvězda londýnského divadla, Annabella Taylorová, přezdívaná fanoušky „Stříbrná labuť“, tajně touží najít svého šlechtického otce, který před lety opustil matku i ji. Její skutečnou identitu má odhalit... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
4.
Elena Ferrante  ·  Prostor (2017)
TOP #46 (6)
Ve druhém dílu tetralogie Geniální přítelkyně italské autorky Eleny Ferrante je přesvědčivě zachyceno období mládí dvou přítelkyň Eleny a Lily, objevování vlastního těla a sexuality. Toto téma rezonuje s historickým pozadím děje, s báječnými šedesátými... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Lisa Kleypas  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #46
Devon Ravenel, nejúchvatnější a nejničemnější zhýralec v Londýně, právě zdědil hraběcí titul. K vysokému společenskému postavení však patří i nepříjemné povinnosti… a nejedno překvapení. Panství je zadlužené a dům... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
6.
Elena Ferrante  ·  Prostor (2016)
NA SKLADĚ TOP #65 (17)
Román Geniální přítelkyně je prvním dílem stejnojmenné tetralogie, která už uchvátila čtenáře bezmála na celém světě a vzbudila zaslouženou pozornost literární kritiky (poslední díl byl mj. nominován na italskou cenu Strega a dostal se mezi šestici... (více o knize)
Naše cena: 305 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Amanda Quick  ·  Baronet (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Calista Langleyová řídí exkluzivní „seznamovací“ agenturu ve viktoriánském Londýně a pomáhá váženým dámám a gentlemanům, kteří jsou na světě sami. Zničehonic však začne dostávat dárky a tretky určené osobám... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
8.
Jo Beverley  ·  Baronet (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Beth Hawleyová se vydává na zámek lorda Wraybourna, aby pomohla mladé lady Sophii Kyleové s přípravami na svatbu. Okolnosti ji donutí cestovat do cíle společně se dvěma dalšími lidmi – sirem Mariem Fletcherem, jehož kočár... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 39%) ihned ke stažení
9.
Diana Gabaldon  ·  Omega (2017)
Historický román odehrávající v Londýně v druhé polovině 18. století, v době, kdy Velká Británie bojuje ve Francii o nadvládu na třech kontinentech. Hlavním hrdinou je Lord John Grey, major armády Jeho Veličenstva. Stane se svědkem šokujícího odhalení... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
10.
Paula Brackston  ·  Omega (2017)
Na jaře roku 1628 nalezne mladá Bess Hawksmith bezvládné tělo své matky viset ze stromu. Ví, že pouze jeden člověk ji může uchránit před stejným osudem - Gideon Masters, Warlock. Ví také, že jeho pomoc nebude zadarmo... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Jessie Burton  ·  Argo (2017)
Strhující příběh dvou žen plný záhad a zvratů se odehrává v Anglii šedesátých let dvacátého století a ve Španělsku koncem třicátých let. Do Londýna přijíždí Odelle, mladá absolventka univerzity na Trinidadu. Píše básně, ale musí prodávat boty... (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Lisa Kleypas  ·  Baronet (2017)
Zuřivá ctižádost přinesla neurozenému Rhysu Winterborneovi obrovské bohatství a úspěch. V podnikání i v soukromí dosáhne Rhys vždycky, čeho chce. A od chvíle, kdy potká plachou šlechtičnu lady Helen Ravenelovou, je odhodlán ji získat... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Thomas Hardy  ·  Argo (2016)
Román Thomase Hardyho Tess z D’Urbervillů patří k nejslavnějším viktoriánským románům a na čtenářské oblibě neztratil dodnes. Ve své době vzbudil obrovský rozruch a náležitě bouřlivou odezvu, zvláště díky autorově vášnivé obžalobě puritánské viktoriánské. (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Jane Austen  ·  Omega (2017)
Rozum a cit vypráví příběh vdovy po panu Dashwoodovi a jejích tří dcer, které se musí nějak vyrovnat se ztrátou manžela a otce. Jedná se o první publikovaný román světově známé spisovatelky Jane Austenové, která ho pro čtenáře připravovala více než dvacet (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Monika Wurm  ·  Brána (2016)
NA SKLADĚ
Poutavý příběh konžské otrokyně Ashanti a jejího majitele Arthura a příběh ze současnosti líčící vztah mezi saudským korunním princem a belgickou gemologičkou Sandy de Vos spojuje pouze tenká nit mezi přítomností a hříchy... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
Lisa Kleypas  ·  Baronet (2017)
Devon Ravenel, nejúchvatnější a nejničemnější zhýralec v Londýně, právě zdědil hraběcí titul. K vysokému společenskému postavení však patří i nepříjemné povinnosti… a nejedno překvapení. Panství je zadlužené a dům dosud obývají tři neviňátka, sestry... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Mary Balogh  ·  Slovenský spisovateľ (2017)
(1)
Ďalšia fascinujúca historická romanca z úspešnej série obľúbenej autorky. Potom, ako lady Imogen Barclayová počas napoleonských vojen videla zomierať svojho manžela, utiahla sa do rodinného sídla v Cornwalle s nádejou, že nový majiteľ nikdy nepríde... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Sabrina Jeffries  ·  Baronet (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
V nové sérii Sabriny Jeffries Hříšní ctitelé nachází americký malíř Jeremy Keane, vystavující nyní v Londýně, dokonalý model pro své nové, poněkud skandální dílo v Ivette Barlowové, sestře hraběte z Blakeborough... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
19.
Amanda Quick  ·  Baronet (2016)
Calista Langleyová řídí exkluzivní „seznamovací“ agenturu ve viktoriánském Londýně a pomáhá váženým dámám a gentlemanům, kteří jsou na světě sami. Zničehonic však začne dostávat dárky a tretky určené osobám, které mají hluboký smutek – černé zrcadlo... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Jo Beverley  ·  Baronet (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Emily Grantwichová žije tiše a nenápadně, ale pod obrovským tlakem. Pečuje o starého nemocného otce, čelí vlivu své výstřední tety, spravuje rodový majetek a čeká na zprávy o svém nezvěstném bratru Marcovi. Podle místních... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 39%) ihned ke stažení
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Je zoufalé nemít rozečtenou krásnou knihu, nemít v zásobě nic, co bychom mohli otevřít bez zklamání. (Jiří Orten)
Kávička