Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományHistorickéRodinné, ságy

Momentálně se v této nabídce nachází 117 titulů

1.
Oldřiška Ciprová  ·  Alpress (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Po smrti kněžny Libuše, která prosazovala rovnoprávnost mezi muži a ženami, se vše změní. V zemi vládne kníže Přemysl a u toho ženy nemají zastání. Vlasta, snoubenka ctihodného Ctirada, se marně snaží vést s knížetem rozumnou... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
2.
Sabrina Jeffries  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #91
Nejnovější hvězda londýnského divadla, Annabella Taylorová, přezdívaná fanoušky „Stříbrná labuť“, tajně touží najít svého šlechtického otce, který před lety opustil matku i ji. Její skutečnou identitu má odhalit... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
3.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #33
Pátý díl začíná klíčovým zlomem v zápase mezi katolíky, kteří se snaží o návrat ke starým pořádkům, a kališníky, vedenými mladým Jiřím z Poděbrad, který obsadí Prahu. Doba klidu končí a rozhoří se domácí válka... (více o eknize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
4.
Petr Jarchovský  ·  Paseka (2017)
Strhující příběhy plné nečekaných zvratů se odehrávají z velké části v rodinném zahradnictví v Jaroměři a v rovněž rodinném kadeřnickém salonu v Praze. Vzdor svízelné době a krutým osudům protagonistů nechybí osvědčený autorův humor a zejména situační... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Lenka Horňáková-Civade  ·  Argo (2017)
Magdaléna, Libuše, Eva… jedna rodová linie a stejný osud: všechny vyrůstají bez otce. Magdaléna zažila nacistickou okupaci, Libušino dětství, rámované kolektivizací, končí za okupace vojsky Varšavské smlouvy, Eva je dítětem... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Philippa Gregory  ·  Alpress (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Alžběta z Yorku byla odmala připravovaná na to, že se stane královnou. Jindřich Tudor VII. se s ní ožení, aby si upevnil moc. Jenže Angličané věří v návrat princů, Alžbětiných bratrů. (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
7.
Diana Gabaldon  ·  Omega (2017)
Historický román odehrávající v Londýně v druhé polovině 18. století, v době, kdy Velká Británie bojuje ve Francii o nadvládu na třech kontinentech. Hlavním hrdinou je Lord John Grey, major armády Jeho Veličenstva. Stane se svědkem šokujícího odhalení... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
8.
Alena Mornštajnová  ·  Host (2017)
(1)
Existuje-li něco, co prověřuje opravdovost lidského života, pak je to utrpení. A existuje-li něco, co život znehodnocuje, pak je to utrpení, které člověk působí jiným. Jenže co když je přesto nevinen? Co když je to všechno jen shoda okolností a člověk... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
9.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2017)
Pátý díl začíná klíčovým zlomem v zápase mezi katolíky, kteří se snaží o návrat ke starým pořádkům, a kališníky, vedenými mladým Jiřím z Poděbrad, který obsadí Prahu. Doba klidu končí a rozhoří se domácí válka. Mladý Ladislav Pohrobek dospívá a ujímá... (více o knize)
Naše cena: 386 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
10.
Joël Dicker  ·  Argo (2017)
(2)
Kniha o Baltimorských je třetím románem švýcarského, francouzsky píšícího autora Joëla Dickera. Na rozdíl od jeho předchozího bestselleru Pravda o případu Harryho Queberta nemá detektivní zápletku, ač napětí v něm rozhodně nechybí. Děj této rodinné ságy.. (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Winston Graham  ·  Baronet (2017)
Ross Poldark se po návratu z války v Americe, otcově smrti a sňatku s mladičkou služebnou Demelzou pouští do obnovy hospodářství a otevírá rodový měděný důl. Neustále však naráží na nedostatek peněz a ohrožuje tak nejen holou existenci své rodiny... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Thomas Harding  ·  Bourdon (2017)
Dvacet let po své první návštěvě domu u jezera Groß Glienicke se Harding vrací a zjišťuje, že dům, který byl významně spjat s jeho rodinou, čeká demolice. Ujme se nelehkého úkolu jej zachránit a začne pátrat po osudu všech... (více o knize)
Naše cena: 414 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2013)
Třetí část čtyřdílné románové fresky o životě posledních přemyslovských králů začíná v době, kdy král Václav I. realizuje svůj politický sen - prostřednictvím sňatku svého prvorozeného syna Vladislava ovládnout rakouské země. (více o knize)
Naše cena: 417 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Marija Jurić Zagorka  ·  XYZ (2007)
NA SKLADĚ (13)
Legendární, romantický a vzrušující příběh z doby vlády Marie Terezie, který se opírá o množství autentických dokumentů a svědectví pamětníků, je důkazem toho, že lidská zběsilost, hysterie a pověrčivost mohou za vhodných okolností překročit všechny.... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
15.
Amos Oz  ·  Paseka (2017)
Jeruzalém, konec padesátých let. Poté co je neutěšenou rodinnou situací donucen přerušit studium, dělá izraelský student Šmuel za byt a stravu společnost chromému panu Waldovi, s nímž vede debaty o křesťanství a judaismu, ale také o problematických... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Paulo Coelho  ·  Argo (2010)
(1)
Dnes už klasický román Paula Coelha Valkýry (napsaný roku 1992) je autobiografický a zároveň široce platný příběh dvou povahově odlišných partnerů, jejichž manželství hrozí rozpad... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 18 dnů
17.
Jón Kalman Stefánsson  ·  Dybbuk (2012)
(2)
Román nejčtenějšího současného islandského spisovatele Jóna Kalmana Stefánssona je lakonickým popisem života rybářské obce nacházející se ve fjordu poblíž severního pólu. Všechny obyvatele živí lov ryb, a tak rybáři periodicky vyplouvají na moře... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 18 dnů
18.
Gill Paul  ·  Fortuna Libri (2017)
NA SKLADĚ (1)
Historický román, ktorý sa odohráva naprieč storočiami. Jeho príbeh sa začína v Rusku v búrlivom roku 1914, keď sa do seba zamilujú veľkovojvodkyňa Tatiana a oficier Dmitrij – ich lásku však ohrozujú historické zvraty... (více o knize)
Naše cena: 383 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
19.
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30.11.2017
20.
Winston Graham  ·  Baronet (2017)
Ross Poldark se po řadě osobních i finančních ztrát snaží zajistit svou ženu Demelzu a syna Jeremyho, ale stále naráží na svého úhlavního nepřítele, mstivého bankéře a podnikatele George Warleggana. Hluboce zakořeněná vzájemná nenávist obou mužů dostává.. (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 6.12.2017

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Dobrý román říká pravdu o svých hrdinech, špatný o autorovi. (Gilbert Keith Chesterton)
Kávička