Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományHistorickéOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 79 titulů

1.
Ernest Hemingway  ·  F341 (2011)
Nebezpečné léto, poslední kniha Ernesta Hemingwaye, vychází v češtině poprvé v roce padesáteho výročí autorovy smrti. Líčí souboj na život a na smrt mezi dvěma největšími matadory své generace... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
2.
Dan Simmons  ·  BB/art (2016)
(4)
Terror, je ve všech smyslech toho slova „mrazivý“ horor, vycházející z historických událostí. Simmons jako kulisu svého příběhu použil výpravu sira Franklina, která se roku 1845 vydala hledat tzv. severozápadní cestu a jejíž osud je dodnes zahalen... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
3.
Ann Moore  ·  Knižní klub (2017)
Gracelin byla už jako patnáctiletá provdána za anglického šlechtice a navzdory těžkým časům i manželově krutosti se snažila být dobrou žěnou a matkou dědice. Ovšem její duch nebyl nikdy zlomen. V dobách hladu pomáhá potřebným... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Alfréd Višný  ·  Facta Non Verba (2015)
(1)
Príbeh románu rozpráva o osudovom vzťahu rumunského šľachtica Aralda zo Sinteşti a mladej Angličanky Lucy, ktorí sa spoznali prostredníctvom svojích snov, a neskôr... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Robert Graves  ·  Argo (2016)
Autor zde sleduje další osudy Tiberia Claudia Caesara, který se stal římským imperátorem za pomoci svého přítele Agrippy a vládl až do své násilné smrti v roce 54 n. l. Svoje osudy vypráví ústy autora v čtivém románu, v němž naprosto objektivně... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
6.
Stephanie Storey  ·  Ikar (2017)
(1)
Florencia – v tomto úžasnom a prosperujúcom meste sa začiatkom 16. storočia na čas skrížia osudy dvoch velikánov renesančného umenia. Očarujúci päťdesiatnik Leonardo da Vinci sem prichádza tak trochu z osobných dôvodov po dvadsiatich... (více o knize)
Naše cena: 383 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Christian Jacq  ·  Knižní klub (2017)
Láska, falešná zdání a boj se zločinem: třetí díl dobrodružství ve starověkém Egyptě. O princi Setnovi si sice všichni kromě jeho snoubenky Sechet myslí, že zemřel, avšak princ ve skutečnosti směřuje k posvátnému městu kočičí... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Sarah Larková  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ
Persie, uprchlický tábor u Isfahánu, rok 1944. Tady skončí osmnáctiletá Polka Helena se svou mladší sestrou Luzynou po strastiplné cestě Ruskem a Persií poté, co byla jejich rodina deportována ze Lvova na Sibiř. Když má několik... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
9.
Noah Gordon  ·  Knižní klub (2017)
Dějištěm třetího románu ze série Noaha Gordona, vyprávějícího o lékařské rodině Coleů, je současná Amerika. Poslední potomek rodu, Roberta J. Coleová, pokračuje v rodinné tradici a stává se významnou lékařkou... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Goran Vojnović  ·  Dauphin (2011)
Proč na tebe každej sere aneb Čefurji raus! je autorova prvotina, za kterou ihned získal prestižní cenu Prešernova fondu a cenu Kresnik deníku Delo. Děj se odehrává v lublaňské čtvrti Fužine (Fužiny) a popisuje tématiku „čefurů“, tedy přistěhovalců ze... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
11.
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30.10.2017
12.
Pauline Peters  ·  Knižní klub (2017)
Londýn, 1907: Mladičká Victoria žije proti vůli své vlivné šlechtické rodiny ve společném bytě sama se starým komorníkem svého nedávno zesnulého otce. Není bohatá, ale šťastná... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 3.11.2017
13.
Vlasta Pittnerová  ·  Kamélie (2010)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
14.
Dirk Husemann  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ
Píše se rok 802. Frankové a Saracéni nelítostně bojují o politickou a náboženskou nadvládu. V této napjaté situaci posílá bagdádský chalífa svému odpůrci Karlu Velikému obrovský dar jako znamení... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
15.
Světlana Vasilenko  ·  Pulchra (2010)
První kniha populární ruské autorky Svetlany Vasilenko, která byla přeložena do češtiny. Dramatická odysea dítěte a popis umírajícího původního světa, na jehož troskách povstává fantasmagorická (ne)skutečnost. Očima blázínka vidíme, jak vypadá Rusko minul (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
16.
Robert Pinget  ·  Opus Bohemiae (2011)
Je vyprávění příběhu otázkou rytmu, melodie, kadence řeči, intonace hlasu? Kolika očima lze uvidět mrtvého muže na hnojišti? Existuje nějaký spolehlivý vypravěč? (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
17.
Lavie Tidhar  ·  Argo (2016)
Druhá polovina 30. let 20. století. Evropa je v krizi a Velká Británie se potýká s přílivem uprchlíků. V Německu totiž došlo k Pádu, moci se chopili komunisté, a tak boháči i fašisté, nechtějí-li skončit v trestaneckém táboře, musí utéct za hranice... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
18.
Sorj Chalandon  ·  Argo (2015)
V palčivém líčení jedné zrady vzdává autor čest Irům, kteří tvrdošíjně bojují za svou svobodu a důstojnost. Jednaosmdesátiletý Tyron Meehan čeká ve vsi Killybegs na smrt. Neví, kdy a jak zemře, ale je si jistý, že to bude právě zde, v místě, kde žili... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
19.
Szczepan Twardoch  ·  Host (2017)
Bůh? Čest? Vlast? Morfium! Varšavan Konstantin Willemann, syn německého aristokrata a popolštěné Slezanky, si z patriotických hesel a tradice posvěcené krví hrdinných vojáků nic moc nedělá. Je to cynik, lotr a bonviván... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Oliver Pötzsch  ·  Knižní klub (2017)
Kat a smrtelná pašijová hra. V Oberammergau vládne krátce před svatodušními svátky 1670 velké vzrušení. Po zkouškách slavné pašijové hry je nalezen představitel Krista ukřižovaný... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Tak jako nemáš jíst jen pro chuť, tak nesmíš číst jen pro zábavu. (John Ruskin)
Kávička