Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományHistorickéNáboženské, duchovní

Momentálně se v této nabídce nachází 63 titulů

1.
Rafik Schami  ·  Zelený kocúr (2017)
NOVINKA
Vášnivá láska mladej kresťanky Sofie a moslima Karíma obom neskoršie zachráni život a šťastie. Najskôr – ešte za mladi – Sofia zachráni Karíma pred nepravdivým obvinením z vraždy a on jej za to sľúbi, že jej v núdzi kedykoľvek pomôže... (více o knize)
Naše cena: 417 Kč  (tedy ušetříte 18%) posíláme do 5 dnů
2.
Chalíl Džibrán  ·  Vyšehrad (2011)
Básnické prózy Prorok významného libanonského spisovatele a malíře Chalíla Džibrána jsou dnes už proslaveným poselstvím moudrosti a lásky. Džibrán původně zamýšlel napsat trilogii (Prorok, Zahrada prorokova a Smrt prorokova)... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
William Paul Young  ·  Hodder Windblown (2008)
NA SKLADĚ (302)
Mackenzie Allen Philips' youngest daughter, Missy, has been abducted during a family vacation and evidence that she may have been brutally murdered is found in an abandoned shack deep in the Oregon wilderness... (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Laurent Gounelle  ·  Rybka Publishers (2017)
Autor světoznámého románu Muž, který chtěl být šťastný na pozadí poutavého příběhu, jehož děj je zasazen do malebného historického městečka v srdci Burgundska, důmyslně propojuje téma osobnostního rozvoje s duchovním... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Elisabeth Haich  ·  Metafora (2012)
(5)
Autorka mistrovsky mísí vyprávění ze svého současného života, od dětství až do dospělosti, se vzpomínkami na život, který strávila jako faraonova dcera... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Tessa Afshar  ·  Kumran
Kolekcia dielov od Tessy Afshar zo série Perla... (více o knize)
Naše cena: 494 Kč  (tedy ušetříte 18%) obvykle posíláme do 7 dnů
7.
Chalíl Džibrán  ·  DharmaGaia (2010)
(3)
Nesmrtelná klasika, Džibránovo vrcholné dílo, filosofická báseň v próze týkající se zásadních témat lidského života a smrti, v novém překladu Pavly Piňosové. (více o knize)
Naše cena: 103 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Chalíl Džibrán  ·  Pragma (2007)
(4)
Prorok a Zahrada prorokova jsou básnické prózy významného libanonského spisovatele a malíře Chalíla Džibrána, jež v současné době náležejí ke knihám s nejširším světovým ohlasem. Jsou poselstvím moudrosti a lásky, obrážejícím vlivy Východu a Západu... (více o knize)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Kate Mosse  ·  BB/art (2013)
(1)
Carcasonne, rok 1942. Odvážná a energická dívka Sandrine zjistí, že ji události vtáhly do odboje proti německé okupaci. A stane se součástí odbojové organizace s krycím označením „Citadela“, složené z obyčejných žen odhodlaných nasadit všechno... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Milena Štráfeldová  ·  Garamond (2017)
Historický román o osudech Jeronýma Pražského, předního českého učence přelomu 14. a 15. století a blízkého přítele Jana Husa, vychází z důkladného studia historiografických prací. Na základě dochovaných materiálů zde autorka... (více o knize)
Naše cena: 323 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Kate Mosse  ·  Ikar (2013)
(7)
Tretí diel mysterióznej série, voľné pokračovanie medzinárodných bestsellerov Labyrint a Hrobka. Vraciame sa na mystický francúzsky juh, kde sa minulosť spája s prítomnosťou a hrdinovia – nie všetci z mäsa a kostí – bojujú o budúcnosť... (více o knize)
Naše cena: 466 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Chalíl Džibrán  ·  Vyšehrad (2011)
(1)
Čistá láska se v něm pojí s průhledy k Bohu a oslava hlubokého a upřímného citu je podtržena nelítostnou společenskou kritikou. Autor slavného Proroka vypráví zčásti autobiografický příběh zmařené lásky mladíka Chalíla a dívky jménem Salma Karame... (více o knize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
William Paul Young  ·  Hodder Windblown (2017)
NA SKLADĚ (302)
With 20 million copies sold worldwide The Shack is an international bestseller that explores life's toughest questions through the gripping story of one man's struggle to find answers to his suffering. Mack's youngest daughter, ... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
Barbara Woodová  ·  Ikar CZ (2017)
Orientalista, Žid Messer, má přeložit 2000 let staré svitky nalezené v Izraeli. Zjistí, že obsahují zpověď židovského obyvatele Palestiny. Kletba Mojžíšova, kterou začínají, má postihnout každého, kdo je zneužije... (více o knize)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání obvykle posíláme do 4 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 28.8.2017
15.
Gina Barkhordar Nahai  ·  Slovart (2016)
(12)
K 25. narodeninám Vydavateľstva SLOVART vychádza jedna z našich najobľúbenejších beletristických kníh v reedícii s novou obálkou. Gina B. Nahai je americká autorka, ktorá pochádza z Iránu. Do USA sa presťahovala v roku 1977... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 12 dnů
16.
Chalíl Džibrán  ·  Vyšehrad (2014)
Trojice podobenství o posvátnosti života a o tom, že bolest je vždy v posledku vykoupena věčnou radostí... (více o knize)
Naše cena: 122 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Chalíl Džibrán  ·  Citadella (2014)
NA SKLADĚ
Encyklopédie vravia, že prorok je človek, prostredníctvom ktorého Boh hovorí k ľuďom. Jeho slová – proroctvá sú večnou pravdou. Vesmírnym zákonom. Je poslom medzi ľuďmi a Bohom. Má priamy kontakt so Stvoriteľom. Odovzdáva Bohu prosby ľudí a... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
18.
Elisabeth Haich  ·  Columbus (2012)
(10)
Toto nie je iba román. Nie je to ani iba životopis, a dokonca ani "obyčajná" ezoterická literatúra. Je to všetko spolu a ešte oveľa viac. Je to jedno z prelomových diel, v ktorom autorka majstrovsky miesi rozprávanie zo svojho súčasného života,... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Zasvätenie  E-KNIHA SK
Elisabeth Haich  ·  Metafora (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (10)
Toto nie je iba román. Nie je to ani iba životopis, a dokonca ani "obyčajná" ezoterická literatúra. Je to všetko spolu a ešte oveľa viac. Je to jedno z prelomových diel, v ktorom autorka majstrovsky miesi rozprávanie zo svojho... (více o eknize)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 19%) ihned ke stažení
20.
Heda Bartíková  ·  Akcent
Tato kniha přináší příběhy o bohu Osiridovi a jeho manželce Isidě, o mocném králi Setnovi či královně Hatčepsut, ale i o bohatém egyptském králi a chytrém zloději... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou němí učitelé. (Aulus Gellius)
Kávička