Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományHistorickéNáboženské, duchovní

Momentálně se v této nabídce nachází 65 titulů

1.
Chalíl Džibrán  ·  Vyšehrad (2011)
Básnické prózy Prorok významného libanonského spisovatele a malíře Chalíla Džibrána jsou dnes už proslaveným poselstvím moudrosti a lásky. Džibrán původně zamýšlel napsat trilogii (Prorok, Zahrada prorokova a Smrt prorokova)... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
2.
William Paul Young  ·  Hodder Windblown (2008)
NA SKLADĚ (300)
Mackenzie Allen Philips' youngest daughter, Missy, has been abducted during a family vacation and evidence that she may have been brutally murdered is found in an abandoned shack deep in the Oregon wilderness... (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
3.
Elisabeth Haich  ·  Metafora (2012)
(5)
Autorka mistrovsky mísí vyprávění ze svého současného života, od dětství až do dospělosti, se vzpomínkami na život, který strávila jako faraonova dcera... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
4.
Laurent Gounelle  ·  Rybka Publishers (2017)
(1)
Autor světoznámého románu Muž, který chtěl být šťastný na pozadí poutavého příběhu, jehož děj je zasazen do malebného historického městečka v srdci Burgundska, důmyslně propojuje téma osobnostního rozvoje s duchovním... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
5.
Chalíl Džibrán  ·  DharmaGaia (2010)
(3)
Nesmrtelná klasika, Džibránovo vrcholné dílo, filosofická báseň v próze týkající se zásadních témat lidského života a smrti, v novém překladu Pavly Piňosové. (více o knize)
Naše cena: 103 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
William Paul Young  ·  Tatran (2016)
NA SKLADĚ (300)
Chatrč je pozoruhodná kniha, ktorá odpovedá na odvekú otázku ľudstva: Ak je Boh všemocný, prečo nespraví poriadok s bolesťou a zlom tohto sveta? Na túto otázku odpovedá Young so znepokojujúcou a zarážajúcou jasnosťou... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
7.
Chalíl Džibrán  ·  Pragma (2007)
(4)
Prorok a Zahrada prorokova jsou básnické prózy významného libanonského spisovatele a malíře Chalíla Džibrána, jež v současné době náležejí ke knihám s nejširším světovým ohlasem. Jsou poselstvím moudrosti a lásky, obrážejícím vlivy Východu a Západu... (více o knize)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Barbara Wood  ·  Ikar CZ (2017)
Orientalista, Žid Messer, má přeložit 2000 let staré svitky nalezené v Izraeli. Zjistí, že obsahují zpověď židovského obyvatele Palestiny. Kletba Mojžíšova, kterou začínají, má postihnout každého, kdo je zneužije... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Kate Mosse  ·  BB/art (2013)
NA SKLADĚ (1)
Carcasonne, rok 1942. Odvážná a energická dívka Sandrine zjistí, že ji události vtáhly do odboje proti německé okupaci. A stane se součástí odbojové organizace s krycím označením „Citadela“, složené z obyčejných žen odhodlaných nasadit všechno... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
10.
Tessa Afshar  ·  Kumran (2017)
Keď sa po krajine rozletia chýry o mužovi, ktorý vraj lieči dotykom rúk, Elianna sa neodváži premeškať šancu... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30.11.2017
11.
Milena Štráfeldová  ·  Garamond (2017)
Historický román o osudech Jeronýma Pražského, předního českého učence přelomu 14. a 15. století a blízkého přítele Jana Husa, vychází z důkladného studia historiografických prací. Na základě dochovaných materiálů zde autorka... (více o knize)
Naše cena: 323 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
12.
Chalíl Džibrán  ·  Vyšehrad (2014)
NA SKLADĚ
Trojice podobenství o posvátnosti života a o tom, že bolest je vždy v posledku vykoupena věčnou radostí... (více o knize)
Naše cena: 122 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
13.
Chalíl Džibrán  ·  Vyšehrad (2011)
(1)
Čistá láska se v něm pojí s průhledy k Bohu a oslava hlubokého a upřímného citu je podtržena nelítostnou společenskou kritikou. Autor slavného Proroka vypráví zčásti autobiografický příběh zmařené lásky mladíka Chalíla a dívky jménem Salma Karame... (více o knize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
14.
Gina Barkhordar Nahai  ·  Slovart (2016)
(13)
K 25. narodeninám Vydavateľstva SLOVART vychádza jedna z našich najobľúbenejších beletristických kníh v reedícii s novou obálkou. Gina B. Nahai je americká autorka, ktorá pochádza z Iránu. Do USA sa presťahovala v roku 1977... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
15.
Chalíl Džibrán  ·  Citadella (2014)
Encyklopédie vravia, že prorok je človek, prostredníctvom ktorého Boh hovorí k ľuďom. Jeho slová – proroctvá sú večnou pravdou. Vesmírnym zákonom. Je poslom medzi ľuďmi a Bohom. Má priamy kontakt so Stvoriteľom. Odovzdáva Bohu prosby ľudí a... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Rafik Schami  ·  Zelený kocúr (2017)
Vášnivá láska mladej kresťanky Sofie a moslima Karíma obom neskoršie zachráni život a šťastie. Najskôr – ešte za mladi – Sofia zachráni Karíma pred nepravdivým obvinením z vraždy a on jej za to sľúbi, že jej v núdzi kedykoľvek pomôže... (více o knize)
Naše cena: 483 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Elisabeth Haich  ·  Columbus (2012)
(10)
Toto nie je iba román. Nie je to ani iba životopis, a dokonca ani "obyčajná" ezoterická literatúra. Je to všetko spolu a ešte oveľa viac. Je to jedno z prelomových diel, v ktorom autorka majstrovsky miesi rozprávanie zo svojho súčasného života,... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
18.
Kate Mosse  ·  Ikar (2013)
(7)
Tretí diel mysterióznej série, voľné pokračovanie medzinárodných bestsellerov Labyrint a Hrobka. Vraciame sa na mystický francúzsky juh, kde sa minulosť spája s prítomnosťou a hrdinovia – nie všetci z mäsa a kostí – bojujú o budúcnosť... (více o knize)
Naše cena: 466 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
William Paul Young  ·  Hodder Windblown (2017)
NA SKLADĚ (300)
With 20 million copies sold worldwide The Shack is an international bestseller that explores life's toughest questions through the gripping story of one man's struggle to find answers to his suffering. Mack's youngest daughter, ... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
20.
Tessa Afshar  ·  Kumran
NA SKLADĚ
Kolekcia dielov od Tessy Afshar zo série Perla... (více o knize)
Naše cena: 494 Kč  (tedy ušetříte 18%) posíláme ihned
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy mají své osudy a své životy. A hynou nezájmem čtenářů. Nikdo by nevyslovil pochybnosti o Odysseji, ale jen málokdo ji ještě čte. (Miroslav Horníček)
Kávička