Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományHistorickéMilostné

Momentálně se v této nabídce nachází 3273 titulů

1.
Danielle Steel  ·  Ikar CZ (2017)
NOVINKA
Ginny Carterová byla vycházející hvězdou televizního zpravodajství. S manželem, populárním moderátorem, a tříletým synkem vedla spokojený život v Beverly Hills. Až do chvíle, kdy ji osud dva dny před Vánocemi připraví o všechno... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 5 dnů
2.
Raymond Carver  ·  Volvox Globator (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Závěrečným, pátým svazkem Carverových povídek je původní sbírka z roku 1981. Přestože znamenala opravdový průlom v Carverově spisovatelské dráze, autor měl původně dost jinou... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
3.
Johanna Lindsey  ·  Ikar (2017)
NOVINKA
Jeden súboj by sa dal považovať za vec cti, ale tri súboje, to je už pokus o vraždu! Syn grófa z Tamdonu Róbert Whitworth a lord Dominik Wolfe si idú po krku, ale ich nekonečné zvady a šarvátky princa regenta už unavujú... (více o knize)
Naše cena: 253 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 3.10.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 10 dní
4.
Simone van der Vlugt  ·  Slovart (2017)
NOVINKA
Amsterdam, píše sa rok 1654. Po náhlej smrti manžela sa mladá Catrijn rozhodne odísť z rodného mestečka a začne nový život ako gazdiná v rodine úspešného obchodníka. Amsterdam v tom čase prekvitá... (více o knize)
Naše cena: 301 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 27.9.2017) obvykle posíláme do 2 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
5.
Mary Balogh  ·  Slovenský spisovateľ (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Ďalšia skvelá regentská romanca obľúbenej autorky. Dcéra francúzskeho grófa Jeanne Morrisettová sa prvý raz stretla s Robertom Blakom, nemanželským synom anglického markíza, keď mala pätnásť a on sedemnásť... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 18%) posíláme do 2 dnů
6.
Samantha Young  ·  Ikar CZ (2015)
Některé činy se neodpouštějí. Především v lásce ne... Hannah viděla Marca naposledy před pěti roky. Byl jediný muž, kterého milovala, a jediný, s kterým strávila noc. Po té jediné vášnivé noci Marco beze slova zmizel a opustil Skotsko... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Julian Barnes  ·  Odeon (2015)
NA SKLADĚ
Poslední Barnesova próza Roviny života spojuje – jak to u něj bývá zvykem – „to, co ještě nikdo nikdy nespojil“, aby po textech Žádný důvod k obavám a Vědomí konce vznikla další z jeho meditací dotýkajících se tématu smrti. V nejnovější autorově... (více o knize)
Naše cena: 29 Kč posíláme do 2 dnů
8.
Audrey Carlan  ·  Ikar CZ (2017)
Během dalších tří žhavých letních měsíců zamíří Mia do Miami, Texasu a svého rodného města Las Vegas. V červenci se stane herečku v hudebním videoklipu hiphopového umělce Antona Santiaga. V srpnu se bude vydávat za dávnou ztracenou... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
9.
Gayle Forman  ·  YOLi CZ (2014)
(71)
Talentovaná violoncellistka Mia si vždy myslela, že nejtěžším rozhodnutím jejího života bude volba, zda jít za hlasem svého srdce, jenž jí radí zůstat s Adamem, nebo se naplno věnovat druhé osudové lásce... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
10.
Allison Pearson  ·  XYZ (2011)
Humorný román Allison Pearsonové o ženě, která zvládá vše – je milující manželkou, oddanou matkou dvou dětí, šestileté holčičky Emily a ročního Bena, ... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Jane Austen  ·  Omega (2015)
Není to jen příběh o potížích spojených s provdáváním dcer odehrávající se na počátku devatenáctého století a pečlivý popis života na ospalém britském venkově. V románu najdeme i skvěle vykreslené portréty jeho hrdinů i melancholické zamyšlení nad... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Margaret Mitchell  ·  Ikar CZ (2015)
(1)
Dramatický milostný příběh Scarlett O´Harové a Rhetta Butlera vyšel poprvé 12. června 1936 a okamžitě se stal americkým i světovým bestsellerem. Dojímal i provokoval celé generace čtenářů a dodnes si udržuje přízeň širokého publika... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
M.J. Summers  ·  Ikar CZ (2016)
NA SKLADĚ
Vášnivý milostný příběh pro všechny romantické duše. Když jedenatřicetiletá Clire zjistí, že ji její přítel podvádí s mladinkou kolegyní, zhroutí se jí celý svět. Ale stejně jako je naštvaná na něj, je naštvaná i na sebe – jak si jen mohla nevšimnout... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
14.
Julie James  ·  OLDAG (2016)
(2)
Jiskřivě úsměvný milostný příběh z prostředí právníků a herců v současném americkém LA. Taylor Donovanová, chicagská právnička, která má za sebou mnoho úspěšných obhajob v případech sexuálního obtěžování, přijíždí... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Lisa Renee Jones  ·  Ikar CZ (2014)
Fascinovaná temnými erotickými fantaziemi z deníku, který náhodou objevila, lapená mezi dvěma muži, které při pátrání po jeho autorce potkala, přibližuje se Sara krok za krokem k odpovědi na otázku, co se s Rebekou stalo... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Marc Levy  ·  Albatros (2006)
V předchozím románu A co když je to pravda? prožili hlavní hrdinové, Arthur a Lauren, neuvěřitelný milostný příběh. Autor dávám oběma šanci setkat se ještě jednou... (více o knize)
Naše cena: 56 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
17.
Barbara Wood  ·  Ikar CZ (2015)
Mladičká Hannah Conroyová touží věnovat se lékařské profesi jako její otec, ale to je v Anglii poloviny devatenáctého století pro ženu nemyslitelné. Proto se po otcově smrti vydává do daleké neprozkoumané Austrálie, kde doufá začít nový život... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Kathleen E. Woodiwiss  ·  Ikar CZ (2015)
Shemaine O'Hearnová je zasnoubená s markýzem a budoucnost jí slibuje samé štěstí. Jako mávnutím kouzelného proutku se ale její život radikálně změní. Je křivě nařčena z krádeže, odsouzena a v poutech odvezena s trestanci do kolonií. V dražbě ji získá... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Michael Wallner  ·  Mladá fronta (2010)
Rakouský autor Michael Wallner vydal už několik zajímavých románů, ale nejnovější, Duben v Paříži, milostný příběh Němce a Francouzky za 2. světové války, se stal okamžitě bestsellerem... (více o knize)
Naše cena: 334 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Jude Deveraux  ·  Baronet (2015)
V Proměnách srdce Jude Deveraux rozvíjí příběh z oblíbených Vánočních příběhů o dvou dětech, které si hrají na dohazovače. Co se stalo s Elim a Chelsea, když vyrostli? A proč se Eliho matka Miranda zamilovala před všemi těmi lety do Franka? (více o knize)
Naše cena: 85 Kč posíláme do 4 dnů
123456789 … 164

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. (André Maurois)
Kávička