Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományHistorickéHumorné, satirické

Momentálně se v této nabídce nachází 262 titulů

1.
Fredrik Backman  ·  Host (2015)
(13)
Ovemu je 59 let. Řídí saaba. To, že byl na pozici předsedy družstva vystřídán už před pár lety (což on sám považuje za převrat), mu rozhodně nebrání ve vykonávání funkce strážce pořádku. Samozvaného strážce pořádku... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
2.
Jonas Jonasson  ·  Panteon (2014)
Zvláštní souborné vydání dvou knižních hitů u příležitosti 100 000 prodaných knih Jonase Jonassona v Česku... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Cathy Woodman  ·  Víkend (2012)
Maz Harwoodová opouští rušnou veterinární kliniku v Londýně za pohnutých okolností poté, co zkrachuje její vztah s majitelem Mikem. Potřebuje se rozhodnout, co se svým životem dál, a přijme proto nabídku své kamarádky Emmy,... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
4.
Susanna Kubelka  ·  Ikar CZ (2016)
(6)
Teprve ve čtyřiceti mě to začalo opravdu bavit, říká Ofélie, krásná Kanaďanka, která během svého pracovního pobytu v Paříži, kouzelném městě na Seině, prožívá neuvěřitelná dobrodružství. Na přání své příbuzné Nelly zde totiž sbírá materiál pro její... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 69%) posíláme do 6 dnů
5.
Rossella Calabró  ·  Práh (2013)
(4)
Mr. Grey je krásný, bohatý, citlivý, tajemný a sexy. Je hlavním hrdinou knižní události desetiletí: trilogie Padesát odstínů - šedi, temnoty a svobody. Je tu jen jeden malý problém: Mr. Grey neexistuje. A co Adam? Adam ten existuje... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
6.
Patrick Taylor  ·  Leda (2012)
Patrick Taylor vás možná okouzlil už v předchozích knihách doktorské série, takže v městečku Ballybucklebo jste jako doma a víte, že mladý doktor Barry Laverty a jeho zaměstnavatel, svérázný Fingal O’Reilly, se tam společně potýkají s nemocemi,... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
7.
Patrick Taylor  ·  Rozmluvy (2016)
Ještě než se začal doktor Fingal Flahertie O’Reilly starat o své pacienty v severoirském městečku Ballybucklebo, nastoupil jako mladý vojenský lékař do války proti hitlerovskému Německu. Po roce služby dostane nabídku, aby si zvýšil kvalifikaci v oboru... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
8.
Marcela Mlynářová  ·  Brána (2010)
(1)
Slovo důchodkyně automaticky vyvolává představu babky v šátku, tmavých šatech a polobotkách prošlápnutých nejméně dvěma generacemi, která na hřbitovní lavičce při nostalgických vzpomínkách přivyká prostředí. Současnost je ale jiná... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Betty MacDonald  ·  LIKA KLUB (2015)
NA SKLADĚ
Nesmírně oblíbená kniha slavné americké autorky pro děti, kterou čtou i jejich rodiče. Betty MacDonaldová předala své paní Láryfáry všechen svůj laskavý humor, moudrost i mateřské zkušenosti. V šestadvaceti kouzelných příbězích řeší jejich báječná... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
10.
Tom Robbins  ·  Argo (2015)
(2)
Nové vydání románu, který byl první přeloženou Robbinsovou knihou, se kterou se český čtenář mohl setkat. Od té doby mu jeho knihy zajistily početnou a oddanou čtenářskou obec. Robbinsův v pořadí čtvrtý román se na oko tváří jako úvod do tajemství výroby (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
11.
Timur Vermes  ·  Argo (2013)
(30)
Co kdyby Hitler v roce 1945 nespáchal sebevraždu, ale jen usnul? A co kdyby se probudil roku 2011? Jak by se asi tvářil a našel by v našem světě spojence, kteří by ho podpořili? Od těchto otázek se odvíjí román německého spisovatele Timura Vermese... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
12.
Patrick Taylor  ·  Leda (2015)
Vítejte znovu v malebném irském městečku Ballybucklebo mezi jeho bodrými obyvateli, jejichž radosti i trable humorně a s láskou líčí Patrick Taylor. Opět se setkáváme s Fingalem O’Reillym, svérázným a občas drsným, ale obětavým doktorem, za nímž... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Dawn French  ·  Argo (2013)
NA SKLADĚ
Silvia Shutová spadla z balkónu, upadla do kómatu a je na přístrojích udržujících životní funkce. Nevypadá to jako komedie? Ale je to komedie. Dawn Frenchová, věhlasná britská komička a autorka úspěšného románu Tak trochu úžasní... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
14.
Miguel de Cervantes Saavedra  ·  Omega (2014)
(1)
V malé španělské vesnici na náhorní plošině La Mancha žil chudý šlechtic, který se nazýval Quijana. Měl dvě velké vášně - lov a četbu rytířských eposů. To druhé mu dokonce zabíralo tolik času, že nejednou zapomněl vyrazit na hon a o své panství... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
15.
Natalie Young  ·  Domino (2014)
(2)
Seznamte se s Lizzií Prainovou: ženou v domácnosti, která nedávno překročila padesátku. Bydlí v domku u lesa se svým psem Ritou. Moc ráda vaří a lidem ze sousedství se vyhýbá. Pro obživu peče jiným dorty... (více o knize)
Naše cena: 99 Kč posíláme do 6 dnů
16.
Andrej Astvacaturov  ·  Plus (2016)
Ne, kniha Lidé v nahotě nevypráví o nudistech, jak by se mohlo na první pohled zdát. Svérázně napsaný, autobiografický román Andreje Astvacaturova svým stylem připomíná prózu Sergeje Dovlatova. S velkou mírou ironie popisuje... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
David Sedaris  ·  Argo (2013)
NA SKLADĚ
Vítejte ve světě Davida Sedarise, nejpopulárnější amerického humoristy současnosti! Jeho knihy se drží v čele žebříčků bestsellerů, prodalo se jich už bezmála deset milionů a byly přeloženy do pětadvaceti jazyků... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
18.
Patrick Taylor  ·  Leda (2012)
Svérázný doktor Fingal O´Reilly ze severoirského městečka Ballybucklebo je čtenářům laskavě humorné doktorské série dobře znám. Svým pacientům – mezi nimiž se najdou opravdu svérázné figurky... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
19.
Dominik Landsman  ·  Ikar CZ (2015)
(3)
Pokračování nyní už kultovního Deníčku moderního fotra, v němž otec na mateřské dovolené odhaluje strasti rodičovství, o kterých se obvykle nahlas nemluví. Nemilosrdný a až brutálně upřímný humor je vlastní i druhému dílu... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Douglas Adams  ·  Argo (2006)
(13)
Druhá část slavné trilogie v pěti dílech. V Restaurantu na konci vesmíru všichni čtyři protagonisté dostanou hlad, a tak se vydají na cestu časem do nejluxusnější restaurace, jaká kdy existovala či bude existovat, ... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
123456789 … 14

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Spálené knihy osvítily svět. (Ralph Waldo Emerson)
Kávička