Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományHistorickéHumorné, satirické

Momentálně se v této nabídce nachází 261 titulů

1.
Graeme Simsion  ·  Fortuna Libri ČR (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Originální, humorný, dojemný i romantický příběh se svérázným a naprosto neodolatelným hlavním hrdinou vás zaručeně pobaví! Nevíte, jak najít dokonalou manželku? Vytvořte dotazník... Don Tillman se chce oženit, ale stále... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
2.
Fredrik Backman  ·  Host (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (3)
Ovemu je padesát devět let. Řídí saab. Na pozici předsedy družstva vlastníků byl sice vystřídán už před pár lety — což on sám považuje za převrat —, ale to mu rozhodně nebrání ve vykonávání funkce strážce pořádku... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
3.
R.L. Mathewson  ·  Mladá fronta (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Zoe už se dávno smířila s tím, že se jí smůla lepí na paty. Takže když přijde o práci a s jejím životem to začne jít z kopce, nečeká ani, že by se to mělo zlomit. Nemá co ztratit, a tak přistoupí na návrh svého nemožného... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
4.
Radka Denemarková  ·  Host (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Sebevražda bohatého postaršího muže se brzy ukáže jako nepravděpodobná. Vnímavý Policista neúnavně pátrá po skutečných důvodech té podivné smrti, jež ho dovedou k tajemnému domu pod Petřínem... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 49%) ihned ke stažení
5.
C.D. Payne  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Další zábavná knížka autora kultovní série Mládí v hajzlu. Helena je ve všech směrech průměrná americká žena v domácnosti a její život je jen nuda, bída, šeď, prostě opruz. Mládí zmizelo nenávratně v dál, povinnosti... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
6.
Douglas Adams  ·  Argo (2006)
(13)
Druhá část slavné trilogie v pěti dílech. V Restaurantu na konci vesmíru všichni čtyři protagonisté dostanou hlad, a tak se vydají na cestu časem do nejluxusnější restaurace, jaká kdy existovala či bude existovat, ... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Natalie Young  ·  Domino (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Brilantní a doslovná pitva manželství. Seznamte se s Lizzií Prainovou: ženou v domácnosti, která nedávno překročila padesátku. Bydlí v domku u lesa se svým psem Ritou. Moc ráda vaří a lidem ze sousedství se vyhýbá... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč  (tedy ušetříte 85%) ihned ke stažení
8.
Graeme Simsion  ·  Fortuna Libri ČR (2015)
Projekt manželka nadchl před dvěma lety čtenáře po celém světě, fanouškem Dona Tillmana „aspergenového hrdiny“, se stali geekové v čele s Billem Gatesem. A teď se vrací zpět, a je to stále stejně společensky bezradný, roztomilý někdy na nervy... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Jonas Jonasson  ·  Panteon (2014)
Zvláštní souborné vydání dvou knižních hitů u příležitosti 100 000 prodaných knih Jonase Jonassona v Česku... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
C.D. Payne  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (4)
Brendě je šestnáct, je tlustá, ve škole je outsider a o kvalitách jejího společenského života svědčí fakt, že na Facebooku má čtyři přátele – autistického bratrance a tři amatérské korejské stepaře, které zná jen díky... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
11.
Sebastian Niedlich  ·  Ikar CZ (2016)
NA SKLADĚ
Hlavní hrdina Martin není právě nadšený, když u postele své umírající babičky potká ztělesněnou Smrt. Ta si přišla pro duši staré dámy a raduje se, že ji konečně někdo vidí a slyší. Jedním si je jistá: Jim dvěma s Martinem je (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
C.D. Payne  ·  Jota (2013)
(2)
Helena je ve všech směrech průměrná americká žena v domácnosti a její život je jen nuda, bída, šeď, prostě opruz. Mládí zmizelo nenávratně v dál, povinnosti hospodyňky ji ani v nejmenším neuspokojují a s manželem už roky nic není... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Betty MacDonald  ·  LIKA KLUB (2015)
Nesmírně oblíbená kniha slavné americké autorky pro děti, kterou čtou i jejich rodiče. Betty MacDonaldová předala své paní Láryfáry všechen svůj laskavý humor, moudrost i mateřské zkušenosti. V šestadvaceti kouzelných příbězích řeší jejich báječná... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
14.
Douglas Adams  ·  Argo (2015)
(7)
První část "pětidílné stopařské trilogie", kterou autor původně koncipoval jako rozhlasovou hru pro stanici BBC. Tato bravurní parodie na sci-fi je dnes již klasické dílo. Komplikovaný a originální příběh začíná zničením Země, která musí udělat místo... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Szczepan Twardoch  ·  Host (2017)
Bůh? Čest? Vlast? Morfium! Varšavan Konstantin Willemann, syn německého aristokrata a popolštěné Slezanky, si z patriotických hesel a tradice posvěcené krví hrdinných vojáků nic moc nedělá. Je to cynik, lotr a bonviván... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
R.L. Mathewson  ·  Mladá fronta (2016)
(2)
Zoe už se dávno smířila s tím, že se jí smůla lepí na paty. Takže když přijde o práci a s jejím životem to začne jít z kopce, nečeká ani, že by se to mělo zlomit. Nemá co ztratit, a tak přistoupí na návrh svého nemožného souseda a uzavře s ním dohodu... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Timur Vermes  ·  Argo (2016)
(30)
Co kdyby Hitler v roce 1945 nespáchal sebevraždu, ale jen usnul? A co kdyby se probudil roku 2011? Jak by se asi tvářil a našel by v našem světě spojence, kteří by ho podpořili? Od těchto otázek se odvíjí román německého spisovatele Timura Vermese... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Tom Robbins  ·  Argo (2015)
(2)
Nové vydání románu, který byl první přeloženou Robbinsovou knihou, se kterou se český čtenář mohl setkat. Od té doby mu jeho knihy zajistily početnou a oddanou čtenářskou obec. Robbinsův v pořadí čtvrtý román se na oko tváří jako úvod do tajemství výroby (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Virginie Duplessy  ·  XYZ (2016)
Tahle kniha zbaví všechny maminky pocitu viny a s humorem jim vrátí sebevědomí. Vstupte do života žen zavalených prací, přestaňte se trápit dokonalými matkami, otevřete témata, která byla... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Monika Wurm  ·  Brána (2017)
Děj knihy je pokračováním úspěšného románu Nesmíš mě milovat – Barvy lásky. Historie nezůstane nikdy zapomenutá, ať už se jedná o tajemství saúdské královské rodiny nebo o vzpomínku na bezvýznamnou otrokyni... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 14

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. (anglické přísloví)
Kávička