Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományHistorickéFilosofické

Momentálně se v této nabídce nachází 32 titulů

1.
Paulo Coelho  ·  Argo (2010)
NA SKLADĚ (1)
Dnes už klasický román Paula Coelha Valkýry (napsaný roku 1992) je autobiografický a zároveň široce platný příběh dvou povahově odlišných partnerů, jejichž manželství hrozí rozpad... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
2.
Marcel Vanek  ·  Miroslav Hyťha (2005)
(1)
Tato kniha vypravuje příběh plný překvapení... Je to příběh, který zažil na vlastní kůži člověk a lidé ho po staletí znají jako Milarepu. Je to příběh hledání... slz a štěstí, lásky a zklamání, emocí a pochopení... (více o knize)
Naše cena: 533 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Paulo Coelho  ·  Sextante (2012)
Quais são os valores que restam depois que tudo foi destruído? 14 de julho de 1099. Enquanto Jerusalém se prepara para a invasão dos cruzados, um grego conhecido como Copta convoca uma reunião com os jovens e velhos, homens e mulheres da ci (více o knize)
Naše cena: 1 540 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
4.
Maxima (2009)
Jeden z největších čínských klasických románů Putování na západ (u nás známější v překladové adaptaci Opičí král, přel. Zdeňka Heřmanová) inspiroval svým fantaskním podáním cesty mnicha a překladatele Tripitaky ... (více o knize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
5.
Witold Gombrowicz  ·  Slovart (2006)
Román Kozmos nazval jeho autor románom o vytváraní skutočnosti. Začína sa absurdnou udalosťou: rozprávač Witold spolu s priateľom nachádzajú vedľa vidieckeho domu v kroví obeseného vrabca... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
6.
Elfriede Jelineková  ·  Mladá fronta (2010)
V románu Vyvrhelové vypráví nositelka Nobelovy ceny o čtyřech mladých lidech, kteří chtějí vystoupit ze stínu starší generace postižené válkou, konvencemi, budováním kapitalismu... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
7.
Elif Shafak  ·  Slovart (2017)
NA SKLADĚ
V polovici šestnásteho storočia, za vlády sultána Sulejmana, vpláva do istanbulského prístavu loď. Privezie indického chlapca Džahana a spolu s ním dar pre panovníka - bieleho... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
8.
Jon Fosse  ·  Dauphin (2009)
Druhý díl románu Melancholie II. je opět monologem, tentokrát patří ústřední hlas ženě, sestře Larse Herterviga. Oline stoupá s vypětím všech sil od moře ke svému domu... (více o knize)
Naše cena: 217 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
9.
László Krasznahorkai  ·  Mladá fronta (2008)
Fascinující japonská meditace o cestě a hledání smyslu. Oč delší název, o to kratší kniha. Na jihu Kjóta vedle rychlostní silnice stojí klášter. Labyrintické putování sem vede vnuka slavného prince Gendžiho... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
10.
Karel Pexidr  ·  Nava (2006)
S otázkou, jak a kde v životě nalézt potřebné místo na slunci, setkal se už ve svých úvahách téměř každý... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
11.
Wladyslaw S. Reymont  ·  Európa (2011)
Poľský spisovateľ Władysław S. Reymont (1867 – 1925), nositeľ Nobelovej ceny za literatúru (1924), je významným autorom obdobia modernizmu, preslávený najmä svojimi románmi Sedliaci a Zasľúbená zem... (více o knize)
Naše cena: 358 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
12.
Elizabeth Gilbert  ·  Slovart (2016)
(4)
Elizabeth Gilbert je americká spisovateľka, známa predovšetkým vďaka bestselleru Jedz, modli sa a miluj, na motívy ktorého bol nakrútený aj rovnomenný film. Román Podstata... (více o knize)
Naše cena: 412 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
13.
Thomas Rosenboom  ·  Európa (2008)
Thomas Rosenboom (1956), narodený v Doetinchem, patrí k najvýznamnejším súčasným nizozemským prozaikom. V Nijmegene začal študovať psychológiu, neskôr v Amsterdame ukončil nederlandistiku... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
14.
Bernhard Schlink  ·  Slovart (2007)
(2)
Nemecký profesor práva a spisovateľ Bernhard Schlink, autor svetového bestselleru Predčítač, sa aj vo svojom novom románe zameriava na napínavú konfrontáciu minulosti a prítomnosti... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
15.
Arundhati Roy  ·  Slovart (2016)
(4)
Kniha medzinárodne oceňovanej autorky zahájila úspešnú edíciu MM a získala si priazeň aj slovenských čitateľov. K 25. narodeninám Vydavateľstva SLOVART vychádza s novou obálkou... (více o knize)
Naše cena: 329 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
16.
Peter Henisch  ·  Európa (2011)
Kniha O želaní stať sa Indiánom patrí medzi najvýraznejšie diela modernej rakúskej literatúry. Rozpráva o fiktívnom stretnutí mladého a chudobného Franza Kafku so starnúcim spisovateľom Karlom Mayom na palube zaoceánskeho parníka... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Louis Couperus  ·  Európa (2008)
Louis Couperus (1863 - 1923), významný nizozemský prozaik prelomu storočia, pochádzajúci haagskej aristokracie. Začínal ako neskororomantický básnik, čoskoro však vynikol ako čelný predstaviteľ realistického "haagskeho románu"... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
18.
Paulo Coelho  ·  Ikar (2013)
NA SKLADĚ (57)
Je 14. júl 1099. Kým sa Jeruzalem pripravuje na vpád križiakov, Grék známy pod menom Kopta zvolá v meste stretnutie starých aj mladých, mužov aj žien. Kresťania, židia aj moslimovia, ktorí sa zídu na námestí, sú presvedčení, že si vypočujú prednášku,... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
19.
Andy Andrews  ·  Návrat domů (2017)
Andy Andrews v této knize vypráví fiktivní příběh Davida Pondera, aby vzbudil zájem čtenáře strhujícím příběhem a zároveň mu předal pokyny k pozitivnímu myšlení... (více o knize)
Naše cena: 234 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Albert Camus  ·  Agora (2016)
(1)
Prvý a zároveň najznámejší román Alberta Camusa Cudzinec je súčasťou tetralógie, ktorú Camus pomenoval „cyklus absurdity”. Cudzinca možno definovať ako filozofický román. Hlavný hrdina Meursault je prvým stelesnením absurdného človeka č (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Je zoufalé nemít rozečtenou krásnou knihu, nemít v zásobě nic, co bychom mohli otevřít bez zklamání. (Jiří Orten)
Kávička