Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományHistorickéDobrodružné, western

Momentálně se v této nabídce nachází 308 titulů

1.
Max Brand  ·  Toužimský & Moravec (2015)
Slavný westernový román vychází ve čtyřech svazcích, postupně vyjdou - Hvízdavý Dan, Noční jezdec, Sedmý muž, Dcera Dana Barryho. První příběh zachycuje přátelství Dana Barryho - Hvízdavého Dana, jeho koně Satana a psa Barta... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
2.
Harry Sidebottom  ·  BB/art (2016)
Píše se rok 235 n. l. a nečekaným převratem a vraždou císaře Severa Alexandra i jeho matky končí nejen severovská dynastie, ale též čtyřicet let relativního klidu, který v říši panoval. Novým císařem se stává vojenský hrdina Maximinus, zvaný pro svůj... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
3.
Eklund Sigge  ·  Brána (2014)
Jedenáctiletá Magda zmizela z domova, když její rodiče Asa a Martin večeřeli v nedaleké restauraci. Martin odevzdaně čeká na výsledky vyšetřování, ale Asa se pouští do zoufalého pátrání na vlastní pěst. I Martinův kolega Tom, zdrcený z rozchodu... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 6 dnů
4.
Sam Christer  ·  Knižní klub (2014)
Jedné hvězdami prozářené letní noci vytrhne starce ve velšských horách ze sna dávné proroctví. Na druhé straně Atlantiku právě umírá americký starožitník na podlaze svého obchodu v kaluži krve vytékající z bodné rány... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Diana Gabaldon  ·  Omega (2016)
(4)
Bývalá zdravotní sestra a v současnosti úspěšná primářka Claire Randallová se s dospělou dcerou Briannou vrací do zamlžených kopců Skotské vysočiny. Vypráví jí neuvěřitelný příběh, v němž ožívá starodávná legenda druidů. Brianna se dozvídá o tajemném... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
6.
Wilbur Smith  ·  Alpress (2001)
Komtesa Centaine de Thiry potkává svou první lásku Michaela Courtneye. Vychutnává si štěstí plnými doušky, jako by tušila, že nepotrvá dlouho. V Evropě se rozpoutala první světová válka a ona prchá do Jižní Afriky, rodiště svého... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
7.
Diana Gabaldon  ·  Omega (2015)
(19)
Zde je příběh, kterým to všechno začalo. Seznámíme se v něm se dvěma pozoruhodnými postavami, Claire Randallovou a Jamie Fraserem. Román je plný vášně a historických zajímavostí a snoubí se v něm dech beroucí dobrodružství s milostným příběhem... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Diana Gabaldon  ·  Omega (2017)
NA SKLADĚ (1)
Jamie truchlí nad smrtí svého otce a navíc je vážně zraněn a v rukou Angličanů. Prchá s žoldáky a na francouzském venkově se setkává se svým starým přítelem Iana Murraym. Oba jsou ošetřeni a oba mají dobrý důvod, aby se nevraceli do Skotska... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
9.
Harry Sidebottom  ·  BB/art (2017)
Druhý díl trilogie anglického historika Harryho Sidebottoma nás vrací zpět do období krize římského císařství. V jediném roce vznese svůj nárok na trůn hned šest uchazečů a vláda toho prvního se právě chýlí ke konci. Píše se rok 238 n. l. a v Římě je... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
10.
Anthony Riches  ·  BB/art (2016)
V osmé knize historické řady Římané se centurio Marcus Aquila a jeho přátelé z Druhé Tungrské kohorty vydávají na nebezpečnou misi na východ impéria, aby zde osvobodili město obléhané parthskými vojsky... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
11.
Wilbur Smith  ·  Alpress (2003)
(2)
Další generace Courtneyů vyráží na cesty, aby uplatnila své nároky na jihu Afriky. Utíkají z kolonie na mysu Dobré naděje a dále pokračují po nechvalně známé Loupeunické stezce. Jejich riskantní pouť vede napříč neznámou zemí válečných kmenů... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
J.D. Robb  ·  Alpress (2014)
Reinhold zabil oba své rodiče: chtěli po něm, aby pracoval. Téhož dne brutálně zavraždil přítelkyni, která se s ním rozešla, a hned další den bývalou učitelku, protože ho kdysi nechala propadnout. Eva Dallasová musí co nejrychleji zjistit... (více o knize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Kimberly McCreight  ·  Ikar CZ (2014)
(2)
Jeden z nejočekávanějších debutů loňského roku, který kritika přirovnává ke Zmizelé Gillian Flynnové. Ten den má Kate svou patnáctiletou dceru po vyučování vyzvednout. Když však (se zpožděním, jako obvykle) ke škole dorazí, je na místě už záchranka... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Taylor Stevens  ·  Knižní klub (2014)
Vanessa Michael Munroeová, chameleon a úspěšná lovkyně informací, si vysloužila reputaci člověka, který dotáhne do konce i nebezpečné zakázky na hranici zákona. Její schopnosti jí však nadělaly i mnoho nepřátel. Jednoho dne je unesena... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Wulf Dorn  ·  Knižní klub (2014)
NA SKLADĚ (2)
Kytice růží bez odesílatele. Dárky před domovními dveřmi. Dopisy za stěrači... Neznámá žena zavaluje psychiatra Jana Forstnera milostnými vyznáními. Jan se zpočátku domnívá, že jde o nevinné horování některé z jeho bývalých pacientek... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
16.
James Rollins  ·  BB/art (2014)
(4)
Stal se nelidsky krutý zločin s hroznými následky, které jsou stejně nemyslitelné jako nevyhnutelné. Během bohoslužby v katedrále v německém Kolíně nad Rýnem rozpoutala skupina ozbrojených vetřelců přestrojených za mnichy běsnění plné krve a hrůzy... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
17.
Major Slik  ·  E-knihy jedou (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #65
Již jako malý chlapec byl jiný než ostatní. A nevěděl proč. Až v texaském Pohraničí se to dozvěděl a jeho život se změnil… Klasický western, u kterého se určitě pobaví i ti, kteří dosud tento žánr nemuseli. (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč ihned ke stažení
18.
Veit Etzold  ·  Knižní klub (2014)
Vrah, který si počíná jako počítačový virus: je neviditelný a všudypřítomný. Říká si Bezejmenný a jeho činy vyvolávají hrůzu a strach po celém Berlíně. Vrchní komisařka Clara Vidalisová a její tým jsou v oddělení patopsychologie... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
James Hankins  ·  Galatea (2014)
(1)
Před dvěma lety oslavovala média detektiva Johna Spadera jako hrdinu. Podařilo se mu totiž dopadnout zvráceného sériového vraha, který terorizoval Massachusetts. Pak se ale kvůli formálním nedostatkům dostal zločinec na svobodu a znovu zabíjel... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Roberto Ampuero  ·  Host (2014)
(1)
Starý a nemocný Pablo Neruda se právě vrátil do Chile, poté co opustil svůj post chilského velvyslance v Paříži. Jeho život byl plný úspěchů, ale přesto — zbývá mu rozřešit jednu věc. Nejistota ho trýzní tím více, čím silněji cítí blížící se konec... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
123456789 … 16

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou němí učitelé. (Aulus Gellius)
Kávička