Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományHistorickéDobrodružné, western

Momentálně se v této nabídce nachází 306 titulů

1.
Panenka  E-KNIHA
Mo Hayder  ·  Domino (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Mo Hayder nastavila laťku děsivého thrilleru výš než kdokoli jiný. Ta laťka teď ovšem byla překonána. Jí samotnou. Psychiatrickou léčebnu Beechway paralyzuje strach: mezi pacienty se šíří davová hysterie a zaměstnanci raději... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 49%) ihned ke stažení
2.
Robert Fabbri  ·  BB/art (2017)
NA SKLADĚ
Třetí román autorovy série o Vespasiánovi začíná roku 34. Kvestor Vespasián slouží na odlehlé výspě Římské říše, řeší místní problémy a hájí římský způsob života. Ale politické události v Římě – Tiberiova vzrůstající pomatenost a zhýralost... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Diana Gabaldon  ·  Omega (2015)
(19)
Zde je příběh, kterým to všechno začalo. Seznámíme se v něm se dvěma pozoruhodnými postavami, Claire Randallovou a Jamie Fraserem. Román je plný vášně a historických zajímavostí a snoubí se v něm dech beroucí dobrodružství s milostným příběhem... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Diana Gabaldon  ·  Omega (2017)
(1)
Jamie truchlí nad smrtí svého otce a navíc je vážně zraněn a v rukou Angličanů. Prchá s žoldáky a na francouzském venkově se setkává se svým starým přítelem Iana Murraym. Oba jsou ošetřeni a oba mají dobrý důvod, aby se nevraceli do Skotska... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Max Brand  ·  Toužimský & Moravec (2015)
Slavný westernový román vychází ve čtyřech svazcích, postupně vyjdou - Hvízdavý Dan, Noční jezdec, Sedmý muž, Dcera Dana Barryho. První příběh zachycuje přátelství Dana Barryho - Hvízdavého Dana, jeho koně Satana a psa Barta... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Harry Sidebottom  ·  BB/art (2016)
Píše se rok 235 n. l. a nečekaným převratem a vraždou císaře Severa Alexandra i jeho matky končí nejen severovská dynastie, ale též čtyřicet let relativního klidu, který v říši panoval. Novým císařem se stává vojenský hrdina Maximinus, zvaný pro svůj... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Diana Gabaldon  ·  Omega (2016)
NA SKLADĚ (4)
Bývalá zdravotní sestra a v současnosti úspěšná primářka Claire Randallová se s dospělou dcerou Briannou vrací do zamlžených kopců Skotské vysočiny. Vypráví jí neuvěřitelný příběh, v němž ožívá starodávná legenda druidů. Brianna se dozvídá o tajemném... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Harry Sidebottom  ·  BB/art (2017)
Druhý díl trilogie anglického historika Harryho Sidebottoma nás vrací zpět do období krize římského císařství. V jediném roce vznese svůj nárok na trůn hned šest uchazečů a vláda toho prvního se právě chýlí ke konci. Píše se rok 238 n. l. a v Římě je... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Taylor Stevens  ·  Knižní klub (2014)
Vanessa Michael Munroeová, chameleon a úspěšná lovkyně informací, si vysloužila reputaci člověka, který dotáhne do konce i nebezpečné zakázky na hranici zákona. Její schopnosti jí však nadělaly i mnoho nepřátel. Jednoho dne je unesena... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
J.D. Robb  ·  Alpress (2014)
Reinhold zabil oba své rodiče: chtěli po něm, aby pracoval. Téhož dne brutálně zavraždil přítelkyni, která se s ním rozešla, a hned další den bývalou učitelku, protože ho kdysi nechala propadnout. Eva Dallasová musí co nejrychleji zjistit... (více o knize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Kimberly McCreight  ·  Ikar CZ (2014)
(2)
Jeden z nejočekávanějších debutů loňského roku, který kritika přirovnává ke Zmizelé Gillian Flynnové. Ten den má Kate svou patnáctiletou dceru po vyučování vyzvednout. Když však (se zpožděním, jako obvykle) ke škole dorazí, je na místě už záchranka... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Wilbur Smith  ·  Alpress (2003)
(2)
Další generace Courtneyů vyráží na cesty, aby uplatnila své nároky na jihu Afriky. Utíkají z kolonie na mysu Dobré naděje a dále pokračují po nechvalně známé Loupeunické stezce. Jejich riskantní pouť vede napříč neznámou zemí válečných kmenů... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Anthony Riches  ·  BB/art (2016)
V osmé knize historické řady Římané se centurio Marcus Aquila a jeho přátelé z Druhé Tungrské kohorty vydávají na nebezpečnou misi na východ impéria, aby zde osvobodili město obléhané parthskými vojsky... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
James Rollins  ·  BB/art (2014)
(4)
Stal se nelidsky krutý zločin s hroznými následky, které jsou stejně nemyslitelné jako nevyhnutelné. Během bohoslužby v katedrále v německém Kolíně nad Rýnem rozpoutala skupina ozbrojených vetřelců přestrojených za mnichy běsnění plné krve a hrůzy... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Sergej Kuzněcov  ·  Jota (2014)
V Moskvě řádí masový sadistický vrah žen a Xenie, cílevědomá ambiciózní novinářka pracující v on-line deníku, vytvoří portál věnovaný nejen jemu a jeho obětem, ale všem masovým vrahům v dějinách... (více o knize)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
M.R. Hall  ·  Galatea (2014)
Dva mladí britští studenti zmizí beze stopy. Co všechno může odhalit vyšetřování a co všechno vyjde na povrch při hledání pravdy? Nazim Jamal a Rafi Hassan, dva mladí britští studenti, zmizí beze stopy. Jejich rodiče se od policie dozví... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 6 dnů
17.
Veit Etzold  ·  Knižní klub (2014)
Vrah, který si počíná jako počítačový virus: je neviditelný a všudypřítomný. Říká si Bezejmenný a jeho činy vyvolávají hrůzu a strach po celém Berlíně. Vrchní komisařka Clara Vidalisová a její tým jsou v oddělení patopsychologie... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
James Hankins  ·  Galatea (2014)
(1)
Před dvěma lety oslavovala média detektiva Johna Spadera jako hrdinu. Podařilo se mu totiž dopadnout zvráceného sériového vraha, který terorizoval Massachusetts. Pak se ale kvůli formálním nedostatkům dostal zločinec na svobodu a znovu zabíjel... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
William Ward  ·  Epos (2001)
Najslávnejší lupič Divokého západu prekabáti vodcu bielych baretov a pomstí sa za zradu. Bohato ilustrovaná. (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Karin Slaughter  ·  Domino (2014)
(3)
Atlanta, 1974. Horší čas pro nástup k policii si Kate Murphyová vybrat nemohla: Amerika prodělává kocovinu z prohrané vietnamské války, Atlantou zmítají občanské nepokoje a policisté jsou ochromeni strachem ze sériového vraha... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 16

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Literatura je literaturou, když ji člověk jistí svým životem. (Eda Kriseová )
Kávička