popis
Dobrodružné, western

Knihy Próza Romány Historické Dobrodružné, western

V podkategorii Dobrodružné, western se nachází 295 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Panicové
Diana Gabaldon  ·  Omega (2017)
SKLADEM  TOP #69  (1)
Jamie truchlí nad smrtí svého otce a navíc je vážně zraněn a v rukou Angličanů. Prchá s žoldáky a na francouzském venkově se setkává se svým starým přítelem Iana Murraym. Oba jsou ošetřeni a oba mají dobrý důvod, aby se nevraceli do Skotska... (více o titulu)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dní
2.
Cizinka
Cizinka  
Diana Gabaldon  ·  Omega (2015)
Zde je příběh, kterým to všechno začalo. Seznámíme se v něm se dvěma pozoruhodnými postavami, Claire Randallovou a Jamie Fraserem. Román je plný vášně a historických zajímavostí a snoubí se v něm dech beroucí dobrodružství s milostným příběhem... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
3.
Zabiják
Jonathan Kellerman  ·  Domino (2014)
Setkal se s ní u soudu, kde se dožadovala opatrovnictví dcerky své bohémské sestry. Delaware ovšem neshledal jediný důvod, proč dítě matce odebrat, a v odborném posudku osvojení nedoporučil. Netušil, že Constance Sykesová není zvyklá prohrávat... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
4.
Temné šílenství
Wulf Dorn  ·  Knižní klub (2014)
(2)
Kytice růží bez odesílatele. Dárky před domovními dveřmi. Dopisy za stěrači... Neznámá žena zavaluje psychiatra Jana Forstnera milostnými vyznáními. Jan se zpočátku domnívá, že jde o nevinné horování některé z jeho bývalých pacientek... (více o titulu)
Naše cena: 85 Kč  (tedy ušetříte 4%) posíláme do 5 dní
5.
Železo a rez
Harry Sidebottom  ·  BB/art (2016)
Píše se rok 235 n. l. a nečekaným převratem a vraždou císaře Severa Alexandra i jeho matky končí nejen severovská dynastie, ale též čtyřicet let relativního klidu, který v říši panoval. Novým císařem se stává vojenský hrdina Maximinus, zvaný pro svůj... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
6.
Mapa z kostí
James Rollins  ·  BB/art (2014)
(4)
Stal se nelidsky krutý zločin s hroznými následky, které jsou stejně nemyslitelné jako nevyhnutelné. Během bohoslužby v katedrále v německém Kolíně nad Rýnem rozpoutala skupina ozbrojených vetřelců přestrojených za mnichy běsnění plné krve a hrůzy... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
7.
Vážka v jantaru
Diana Gabaldon  ·  Omega (2016)
(4)
Bývalá zdravotní sestra a v současnosti úspěšná primářka Claire Randallová se s dospělou dcerou Briannou vrací do zamlžených kopců Skotské vysočiny. Vypráví jí neuvěřitelný příběh, v němž ožívá starodávná legenda druidů. Brianna se dozvídá o tajemném... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
8.
Muž bez paměti
Stuart Horton  ·  Návrat (1998)
Naše cena: 146 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
9.
Modrý horizont
Wilbur Smith  ·  Alpress (2003)
(2)
Další generace Courtneyů vyráží na cesty, aby uplatnila své nároky na jihu Afriky. Utíkají z kolonie na mysu Dobré naděje a dále pokračují po nechvalně známé Loupeunické stezce. Jejich riskantní pouť vede napříč neznámou zemí válečných kmenů... (více o titulu)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
10.
Veritas
Veritas  
Rita Monaldiová, Francesco Sorti  ·  Albatros (2008)
Historický thriller volně navazuje na předchozí díly Imprimatur a Secretum, které se záhy po vydání staly evropskými bestselery. Napínavý děj se tentokrát odehrává ve Vídni v letech 1709-1711. Setkáme se zde se všemi dobře známými postavami, ... (více o titulu)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
11.
Krvavý poledník
Cormac McCarthy  ·  Argo (2009)
(2)
Génius, nebo šílenec? Takové bylo dilema některých kritiků, když v roce 1985 tehdy ještě ne moc známý americký spisovatel Cormac McCarthy vydal svůj pátý román, historický western Krvavý poledník... (více o titulu)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
12.
Old Shatterhand opět na Západě
David Gruber  ·  Gruber TDP (2009)
Epigonský dobrodružný román na náměty postav a příběhů Karla Maye. Určeno hlavně mužům od 35 let výše, na které z knihy dýchne atmosféra jejich nejkrásnějších let mládí. (více o titulu)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
13.
Zbav nás od zlého
Romain Sardou  ·  Argo (2009)
(1)
Zima 1288. Kancléř Artemidoros de Broca zdržuje volbu papeže. Oddíl mužů v černém unáší děti se zvláštními schopnostmi. Nepohodlní kardinálové umírají. Otec Aba,farář z vesnice Cantimpré, pátrá po svém osmiletém synovi... (více o titulu)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
14.
Mumie před soudem
Christian Jacq  ·  Argo (2010)
Do Londýna počátku 19. století přiváží italský cestovatel a dobrodruh Belzoni řadu nálezů, které učinil během výzkumů v Egyptě, mimo jiné i pozoruhodně zachovalou mumii... (více o titulu)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
15.
Satanské moře
Peter Benchley  ·  Naše vojsko (2011)
Další napínavý román z dílny známého autora Petera Benchleye (ČELISTI), který se nyní zabývá literaturou o pirátech a bukanýrech, v kterých zachovává věrnost historické skutečnosti... (více o titulu)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
16.
Rytíř tajného bratrstva
OLDAG (2012)
Dobrodružný a romantický příběh z Anglie 15. století. Sir Paul Hilliard býval rytířem společnosti Šermířů, tajného bratrstva, kde společně se svými dvěma bratry vyrůstal poté, co jejich rodiče zemřeli násilnou smrtí. Bratrstvo, které ve jménu nevinných... (více o titulu)
Naše cena: 311 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
17.
Plavba za všechny prachy
Jackie Collins  ·  Alpress (2013)
Miliardář Aleksandr a jeho přítelkyně Bianca pozvou pět bohatých dvojic na svou luxusní jachtu. Všichni se tváří jako nejlepší přátelé, jenže brzy vyjdou najevo skrytá nenávist i závist a odhalí se úzkostlivě střežená tajemství... (více o titulu)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
18.
Loutka
Loutka  
Taylor Stevens  ·  Knižní klub (2014)
Vanessa Michael Munroeová, chameleon a úspěšná lovkyně informací, si vysloužila reputaci člověka, který dotáhne do konce i nebezpečné zakázky na hranici zákona. Její schopnosti jí však nadělaly i mnoho nepřátel. Jednoho dne je unesena... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
19.
Krysařovy děti
Belinda Bauer  ·  Argo (2014)
(1)
Osmiletého chlapce, který čekal v autě na rodiče, nahradil stručný vzkaz přilepený k volantu: „Nemilujete ho.“ Uprostřed léta padá na Exmoor temný stín – někdo unáší děti a nechává po sobě jen strohé, kruté obvinění. Chybí vysvětlení, žádost o výkupné... (více o titulu)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
20.
Ve jménu vlasti
Andrew Kaplan  ·  Argo (2014)
Bejrút, rok 2006. Agentka CIA Carrie Mathisonová vyklouzne s vypětím všech sil z vražedné léčky, jež měla být původně zcela rutinním zpravodajským úkolem. Když se vzápětí pustí do sporu se svým nadřízeným ohledně toho, kdo kompromitující situaci zavinil.. (více o titulu)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
Přátelé jsou lidé, kteří si mohou půjčovat moje knihy a stavět na ně mokré sklenice. (Robinson Jeffers)
Kávička