Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományHistorickéDetektívne, krimi

Momentálně se v této nabídce nachází 91 titulů

1.
Caleb Carr  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ
Vstupte do jiné doby a zažijte nezapomenutelnou hrůzu. Píše se rok 1896 a New York svírá děs. Někde v metropoli se totiž skrývá záhadný nový druh zločince – sériový vrah... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
2.
Laurent Binet  ·  Argo (2017)
Druhý román autora pozoruhodné knihy HHhH se opět pohybuje v historických kulisách, ale tentokrát jde o minulost o něco méně vzdálenou – o osmdesátá léta dvacátého století – a o radikální změnu žánru: Laurent Binet se místo historického románu pouští... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
3.
I.J. Parkerová  ·  Perseus (2004)
NA SKLADĚ
Chytrý a napínavý příběh ze starého Japonska od držitelky ceny Shamus I. J. Parkerové. Vládní činovník se zálibou ve vyšetřování záhadných zločinů Akitada Sugavara stráví cestou domů ke smrtelné posteli své staré, zahořklé matky noc v horském chrámu, ... (více o knize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
4.
František Niedl  ·  Moba (2014)
Je mrazivá noc, leden roku 1421, a k bráně Drkolné, malé tvrze v podhůří Šumavy, přijíždí do sedla zhroucený a těžce zraněný jezdec... Tak začíná děj volně navazující na předešlé romány Čtvrtý králův pes a Čas vlků... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Charlotte Betts  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Kate s napětím očekává návrat svého manžela Roberta. Domluvený sňatek s bohatým obchodníkem s kořením jí měl zajistit spokojený a šťastný život, po kterém tolik toužila. Radost z jeho příjezdu a vidina šťastné budoucnosti je však... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Hana Marie Körnerová  ·  Moba (2017)
Román s kriminální zápletkou je časově situovaný do neurčitého období první poloviny dvacátého století do prostředí české maloměstské honorace. Autorka proplétá příběhy dvou žen, jejichž životy se osudově střetly v rodině... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
7.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2015)
NA SKLADĚ
První svazek této řady nabízí tři příběhy. V prvním nazvaném Plzeňské mordy rozřeší Jiří Adam z Dobronína neobvyklý zločin, do něhož jsou zapletení nejvyšší představitelé královského města Plzně. V případu Nepohřbený rytíř musí objasnit podivnou smrt... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
8.
Peter Ackroyd  ·  Paseka (2016)
(1)
Londýn počátku 18. století, pozvolna se vzpamatovávající z následků rozsáhlého ničivého požáru, je městem nuzáků i boháčů, tradičních pověr a tajných nauk i osvícenské racionality a elegance... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
9.
Diana Gabaldon  ·  Omega (2017)
Historický román odehrávající v Londýně v druhé polovině 18. století, v době, kdy Velká Británie bojuje ve Francii o nadvládu na třech kontinentech. Hlavním hrdinou je Lord John Grey, major armády Jeho Veličenstva. Stane se svědkem šokujícího odhalení... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
10.
Benjamin Black  ·  Moba (2017)
Během kruté zimy roku 1599 přijíždí do Prahy mladý učenec Christian Stern, aby zkusil své štěstí na dvoře výstředního císaře Rudolfa II. Hned první noc v opilosti zabloudí do Zlaté uličky a narazí tam na tělo mladé ženy... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
11.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2016)
Dva příběhy písaře královské komory Jiřího Adama z Dobronína se odehrávají v polovině 16. století. Poslední cantilena zavádí královského písaře mezi bratrstvo chrámových zpěváků. Podivná smrt jednoho z nich by královskou komoru (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Arturo Pérez-Reverte  ·  Argo (2016)
Na počátku byla vražda a rukopis jedné kapitoly Tří mušketýrů. Ověření pravosti rukopisu vezme nájemný lovec knih Lucas Corso jako melouch k větší zakázce: má vypátrat, který ze tří zdánlivě identických exemplářů vzácného tisku ze 17. století je pravý... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
13.
Amanda Quick  ·  Baronet (2016)
Calista Langleyová řídí exkluzivní „seznamovací“ agenturu ve viktoriánském Londýně a pomáhá váženým dámám a gentlemanům, kteří jsou na světě sami. Zničehonic však začne dostávat dárky a tretky určené osobám, které mají hluboký smutek – černé zrcadlo... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
14.
Juraj Červenák  ·  Argo (2015)
(41)
Nález lidských ostatků v podunajských lesích přivede Barbariče na stopu bezohledných lupičů a překupníků s otroky. Notář musí povolat na pomoc Steina a Jaroše. Společně putují do Prešpurku, který se po pádu Budína stal hlavním městem Uher... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
15.
Eleonor Catton  ·  Argo (2016)
Píše se rok 1866, prospektor Walter Moody při hledání zlatých nalezišť zabloudí do odlehlé komunity na západním pobřeží Nového Zélandu a připlete se do místnosti, v níž sedí dvanáct mužů. Všechny je spojuje jediná touha: vyřešit řetězec záhadných vražd... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
16.
Edgar Allan Poe  ·  Omega (2013)
(2)
Jediný dokončený román amerického prozaika Edgara Allana Poea vypráví příběh Artura Gordona Pyma, který se z touhy po dobrodružství tajně vydá na moře. Jeho přítel, syn námořního kapitána, jej skryje na lodi a tají jeho přítomnost před ostatními... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Juraj Červenák  ·  Slovart (2017)
NA SKLADĚ (18)
Notár Barbarič rieši záhadný zločin na hrade lúpežných rytierov. Hrad na hore Sitno oddávna stráži cestu k bohatým banským mestám. Na jeseň roku 1599 je kvôli tureckej... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
18.
Juraj Červenák  ·  Slovart
NA SKLADĚ
Kolekcia štyroch dielov série o kapitánovi Steinovi a notárovi Barbaričovi od Juraja Červenáka... (více o knize)
Naše cena: 1 062 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
19.
Ariana Franklinová a Ina Leckie  ·  Jota (2011)
(2)
Píše se dvanácté století a mnichové v anglickém Glastonbury najdou po mohutném požáru v klášteře dvě lidské kostry, o nichž nikdo neměl ani tušení. Jedna je vysoká, mohutná, jako by patřila nějakému válečníkovi, druhá malá a drobná... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Juraj Červenák  ·  Slovart (2016)
NA SKLADĚ (17)
Nad Viedňou, niekdajším sídlom cisára, sa sťahujú mračná. Špióni biskupa Khlesla zavetrili stopu protestantského sprisahania, ktorého cieľom je likvidácia najvyšších katolíckych hodnostárov... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. (André Maurois)
Kávička