Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományCestopisné

Momentálně se v této nabídce nachází 33 titulů

1.
Pavla Smetanová  ·  Nakladatelství Lidové noviny (2012)
Po úspěchu knih Příběhy z olivového ostrova a Korfu bez průvodce nás Pavla Smetanová znovu svým netradičním způsobem zve na Korfu, aby nám představila ještě další půvaby a překvapení tohoto ostrova, pobavila nás příběhy jeho obyvatel... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Stanislav Gálik  ·  BIZBOOKS (2016)
(1)
Tato kniha je přesně taková, jaký je svět. Je pravdivá i lživá. Je o všem, a přitom je o jednom. Je encyklopedicky nepřesná i zatraceně korektní. Je o každodennosti i dobrodružství. Je o holkách, drogách, jídle i józe. O lásce k cestování i... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
CHYSTÁ SE DOTISK
Titul je vyprodaný, ale chystá se dotisk
3.
Peter Mayle  ·  Argo (2016)
(1)
Proč si někdo pořídí další pár bot, ač jich doma má 399, druhou helikoptéru, pátý dům, sud plný kaviáru? Jaké to je mít dům plný služebných, jezdit limuzínou či bydlet v nejlepších hotelech? Peter Mayle chtěl znát odpovědi na tyto otázky... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
4.
Peter Mayle  ·  Argo (2013)
(3)
Próza Navždy Provence je druhým dílem volné trilogie Petera Mayleho o Provenci. Opět jsme okouzleni vtipným vyprávěním o zdánlivě všedních událostech francouzského venkova, z nichž se rodí umění žít... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
5.
Limerick (2017)
Cestopis po Brazílskych hard-corových dúpätiach napísaná nenapodobiteľným štýlom speváka skupín Čad a Vandali. (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Matěj Ptaszek  ·  Galén (2016)
Tak jsem již zpátky v Kolumbii, třicet hodin čtyřmi různými autobusy z Quita až do Medellínu. Policejní kontroly hledají drogy a zbraně, po zuby ozbrojené motohlídky vyhledávají ozbrojence, ukrutné vedro, jedna hořící pneumatika, a tedy tříhodinové... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Zdeněk Chmelka  ·  Zdeněk Chmelka (2016)
Plně barevná kniha s množstvím fotografií je z větší části cestopisem, ovšem zahrnuje i část naučnou (filozofie a náboženství Číny, čínská kultura a symbolika, součástí textu jsou i stručné a čtivé poznámky o části historie země, čtenáři se nabízí... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
8.
Daniel Landa  ·  Landa Production (2017)
NA SKLADĚ
Pro mnohé stále kontroverzní umělec DANIEL LANDA, zpěvák, herec, skladatel, scénárista, boxer, jezdec rallye a kouzelník Žito, si konečně udělal čas, aby se ze svých různých směrů na chvíli vrátil především sám k sobě. A při tom (více o knize)
Naše cena: 672 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
9.
Navždy Provence  AUDIOKNIHA (NA CD)
Peter Mayle  ·  Tympanum (2017)
Druhá část volné trilogie vonící levandulí a chutnající po těch nevybranějších lahůdkách a nejlepším víně. Opět jsme okouzleni vtipným vyprávěním o zdánlivě všedních událostech francouzského venkova, z nichžse rodí umění žít. Z každé maličkosti, kterou... (více o audioknize)
PŘIPRAVUJEME
Zboží by mělo být dostupné
7.8.2017
10.
Jak jsem stopoval letadlo  AUDIOKNIHA (NA CD)
Stanislav Gálik  ·  BIZBOOKS (2017)
Je krásný, mladý, bohatý, úspěšný. Během jednoho roku se všechno změní: projekty nevychází, přichází o peníze a rozpadá se mu manželství. Jak teď naloží se svým životem? Rozhodne se vyrazit kolem světa. Stopem. Ale ne obyčejným! Stopuje letadla... (více o audioknize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
11.
Geoff Dyer  ·  Paseka (2016)
Tohle není kniha o osobním rozvoji. Přední britský prozaik a esejista v ní nabízí originální cestopisný deník z mnoha koutů světa a zároveň poutavého průvodce svou vlastní nepokojnou, bláznivou i přemítavou duší... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Jean-Christophe Rufin  ·  Prostor (2016)
Autor Nesmrtelné túry do Compostely se v této knize ohlíží za zákrutami vlastního života a zachycuje je se stejným vtipem, uměním zkratky a neokázalou hloubkou. Nahlédneme do pozadí fakultní medicíny i akademické politologie, humanitárních (více o knize)
Naše cena: 282 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Cestopis Kryštofa Haranta z Polžic a Bezdružic patří k nejzajímavějším českým literárním památkám doby vrcholného humanismu. Čtenáři, jemuž je blízká touha poznávat cizí země a národy v kulturních, historických a náboženských souvislostech... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 27.7.2017
14.
Karel Klostermann  ·  Fibich Ondřej (2012)
Druhý díl edice neznámých rukopisných, časopiseckých a sborníkových prací šumavského spisovatele včetně intervievů. Přibyly také překlady prací K.K. z německých originálů, které provedl M. Regal. Neznámé retro snímky z archivů a fondů... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
15.
Petr Macourek  ·  Petr Macourek (2017)
Je vůbec možné objet svět bez použití motorového dopravního prostředku? Jak je vlastně ten svět velký? Takové a podobné otázky se hnaly hlavou cestovatele Petra Macourka ještě předtím, než si začal plnit svůj velký sen. Tato kniha n (více o knize)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
16.
Jaroslav Dršata  ·  Helena Rezková (2016)
Kniha o dobrodružné cestě Jaroslava Dršaty (tehdy už důchodce) v letech 2005-2011, kterou podnikl jako sólo jízdu na kole od nás k Rudému moři čtrnácti zeměmi v sedmi na sebe navazujících etapách. Cestopis je psán formou deníku... (více o knize)
Naše cena: 414 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Znovu Provence  AUDIOKNIHA (NA CD)
Peter Mayle  ·  Tympanum (2017)
Závěrečná část volné trilogie vonící levandulí a chutnající po těch nevybranějších lahůdkách a nejlepším víně. Znovu Provence zavádí čtenáře opět do slunné Provence mezi vinice, lány levandule, dubové lesíky a olivovníkové sady na jihu Francie... (více o audioknize)
PŘIPRAVUJEME
Zboží by mělo být dostupné
7.8.2017
18.
Kubánec  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Magic Box (2017)
Původní úsměvný český román Jana Křemena o životě motorkáře. Namluvil Jan Plouhar. Speciální balení ilustroval Petr Urban... (více o audioknize)
Naše cena: 285 Kč  (tedy ušetříte 5%) ihned ke stažení
19.
Rok v Provenci  AUDIOKNIHA (NA CD)
Peter Mayle  ·  Tympanum (2013)
Rok v Provenci je první částí volné trilogie vonící levandulí a chutnající po těch nevybranějších lahůdkách a nejlepším víně. Chronologicky popisuje rok jednoho Brita, který se rozhodl přestěhovat do malé vesnice v malebné francouzské oblasti Provence... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Reinhold Messner  ·  Brána (2013)
Reinhold Messner podnikl k šesté nejvyšší hoře světa – Čo Oju – dvě výpravy. V zimě 1982 se s jihotyrolskou expedicí pokusil o zlezení jihovýchodní stěny, na níž několik měsíců předtím přišel o život Reinhard Karl. Na... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 76%) obvykle posíláme do 4 dnů
12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. (anglické přísloví)
Kávička