Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományCestopisné

Momentálně se v této nabídce nachází 52 titulů

1.
Pavla Smetanová  ·  Nakladatelství Lidové noviny (2012)
Po úspěchu knih Příběhy z olivového ostrova a Korfu bez průvodce nás Pavla Smetanová znovu svým netradičním způsobem zve na Korfu, aby nám představila ještě další půvaby a překvapení tohoto ostrova, pobavila nás příběhy jeho obyvatel... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
2.
Peter Mayle  ·  Argo (2016)
(1)
Proč si někdo pořídí další pár bot, ač jich doma má 399, druhou helikoptéru, pátý dům, sud plný kaviáru? Jaké to je mít dům plný služebných, jezdit limuzínou či bydlet v nejlepších hotelech? Peter Mayle chtěl znát odpovědi na tyto otázky... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Karel Čapek  ·  Rozmluvy (2009)
Kdo miluje Čapkovy fejetony, nesmí pominout toto sebrání Čapkových cestopisných sloupků, které před pětaosmdesáti lety za svého dvouměsíčního pobytu v Británii psal a navíc skvěle kreslil pro Lidové noviny... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Peter Mayle  ·  Argo (2013)
(3)
Próza Navždy Provence je druhým dílem volné trilogie Petera Mayleho o Provenci. Opět jsme okouzleni vtipným vyprávěním o zdánlivě všedních událostech francouzského venkova, z nichž se rodí umění žít... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Limerick (2017)
Cestopis po Brazílskych hard-corových dúpätiach napísaná nenapodobiteľným štýlom speváka skupín Čad a Vandali. (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
6.
Stanislav Gálik  ·  BIZBOOKS (2016)
(1)
Tato kniha je přesně taková, jaký je svět. Je pravdivá i lživá. Je o všem, a přitom je o jednom. Je encyklopedicky nepřesná i zatraceně korektní. Je o každodennosti i dobrodružství. Je o holkách, drogách, jídle i józe. O lásce k cestování i... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Navždy Provence  AUDIOKNIHA (NA CD)
Peter Mayle  ·  Tympanum (2017)
TOP #58
Druhá část volné trilogie vonící levandulí a chutnající po těch nevybranějších lahůdkách a nejlepším víně. Opět jsme okouzleni vtipným vyprávěním o zdánlivě všedních událostech francouzského venkova, z nichžse rodí umění žít. Z každé maličkosti, kterou... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Karel Diblík, Jan Diblík a Petr Diblík  ·  65. pole (2013)
(2)
Vstřícný Írán, zbídačená Kambodža, vyšperkovaný Singapur, usměvavé Filipíny, rajská Havaj, barevná Guatemala a dalších jedenáct zemí. Diblíci (Karel 24, Honza 22 a Petr 19 let) nejsou ani tak dobrodruzi, spíš poutníci a zvědavci... (více o knize)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Petr Žídek a Eva Žídková  ·  Akcent (2013)
Vydejte se spolu s autory do nefalšované kanadské divočiny! Především láska k přírodě způsobila, že se manželé Žídkovi v osmdesátých letech rozhodli odejít z Československa, kde se setkávali s neutěšeným a stále se zhoršujícím stavem životního... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Matěj Ptaszek  ·  Galén (2016)
Tak jsem již zpátky v Kolumbii, třicet hodin čtyřmi různými autobusy z Quita až do Medellínu. Policejní kontroly hledají drogy a zbraně, po zuby ozbrojené motohlídky vyhledávají ozbrojence, ukrutné vedro, jedna hořící pneumatika, a tedy tříhodinové... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
Hana Javorová  ·  Plot (2012)
Jaké to asi je, žít v Izraeli? Máte-li na krku čtyřicítku a dvě děti, bude váš život podobný životům vašich vrstevnic, ať už bydlíte v jakékoli části civilizovaného světa. Váš den bude plný starostí a starání o rodinu, děti a domov, ale ty všímavější... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Zdeněk Chmelka  ·  Zdeněk Chmelka (2016)
Plně barevná kniha s množstvím fotografií je z větší části cestopisem, ovšem zahrnuje i část naučnou (filozofie a náboženství Číny, čínská kultura a symbolika, součástí textu jsou i stručné a čtivé poznámky o části historie země, čtenáři se nabízí... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Daniel Landa  ·  Landa Production (2017)
Pro mnohé stále kontroverzní umělec DANIEL LANDA, zpěvák, herec, skladatel, scénárista, boxer, jezdec rallye a kouzelník Žito, si konečně udělal čas, aby se ze svých různých směrů na chvíli vrátil především sám k sobě. A při tom (více o knize)
Naše cena: 672 Kč posíláme do 4 dnů
14.
Otakar Mlejnek  ·  Mare-Czech (2011)
Již páté příhody českého doktora na moři nás tentokrát zavedou do Severní Ameriky. „Kdyby mi tehdy někdo řekl, za jakých okolností se jednou s Amerikou... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Ota Bouzek  ·  Akcent (2014)
Kniha Lovy nejen na severu nabízí vyprávění lotyšských přátel o exotických zážitcích na dalekém Magadanu, kam letěli lovit velké losy a medvědy, kde se jim podařilo ulovit také rosomáka. Nezapomenutelné jsou i zážitky z chytání... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Geoff Dyer  ·  Paseka (2016)
Tohle není kniha o osobním rozvoji. Přední britský prozaik a esejista v ní nabízí originální cestopisný deník z mnoha koutů světa a zároveň poutavého průvodce svou vlastní nepokojnou, bláznivou i přemítavou duší... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
17.
Jean-Christophe Rufin  ·  Prostor (2016)
Autor Nesmrtelné túry do Compostely se v této knize ohlíží za zákrutami vlastního života a zachycuje je se stejným vtipem, uměním zkratky a neokázalou hloubkou. Nahlédneme do pozadí fakultní medicíny i akademické politologie, humanitárních (více o knize)
Naše cena: 282 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Otakar Mlejnek  ·  Mare-Czech (2009)
Netradiční medicína v extrémních situacích v praxi lodního lékaře v roli zákopového bojovníka improvizujícího vše ze všech oborů medicíny, navíc zcela... (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Erling Kagge  ·  Premedia (2017)
Kniha nórskeho cestovateľa a vydavateľa vyšla už vo vyše dvadsiatich jazykoch, venuje sa rôznym formám ticha, ktoré môžeme nájsť vo svojom okolí aj sami v sebe. (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30.8.2017
20.
Karel Klostermann  ·  Fibich Ondřej (2012)
Druhý díl edice neznámých rukopisných, časopiseckých a sborníkových prací šumavského spisovatele včetně intervievů. Přibyly také překlady prací K.K. z německých originálů, které provedl M. Regal. Neznámé retro snímky z archivů a fondů... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
123

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Spálené knihy osvítily svět. (Ralph Waldo Emerson)
Kávička