Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományAutobiografické

Momentálně se v této nabídce nachází 132 titulů

1.
Richard Sobotka  ·  Nakladatelství ŽÁR (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
S malou nadsázkou lze výskyt rakovinového onemocnění přirovnat k výskytu onemocnění chřipkou. Oběma chorobám lze předcházet, obě lze léčit. Na obě se také umírá. Chřipka si však uchovala mnohem lepší renomé... (více o eknize)
Naše cena: 60 Kč ihned ke stažení
2.
Jeannette Walls  ·  Tatran (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Jeannette Wallsová prežívala nádherné detstvo. Otec ju denne unášal do rozprávkového sveta, k nohám jej kládol hviezdy z neba a sľuboval sklený zámok. Nevadilo jej, že zaspávala s prázdnym bruškom a často aj uprostred noci ... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Tereza Boučková  ·  Odeon (2013)
(3)
Autobiograficky laděný román je drásavě upřímnou výpovědí ženy, které se rozpadne život a ona hledá sílu, s níž by ho dokázala znovu poskládat dohromady. Hovoří o rozpadu rodiny i o dalších krizích, tvůrčí a osobní... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Joseph Joffo  ·  Mladá fronta (2017)
NA SKLADĚ
Neuvěřitelný, avšak pravdivý příběh začíná v okupované Paříži, kde dva bratři, desetiletý Joseph a dvanáctiletý Maurice, tráví čas jako ostatní kamarádi školou, pouličními hrátkami i lumpárnami.. (více o knize)
Naše cena: 299 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Temple Grandin  ·  Csémy Jana (2017)
Strhující příběhy života s jinakostí - manažerka z Intelu, marketingový ředitel, lékař, realitní makléř, univerzitní profesor, choreografka. Ti všichni vypovídají o životě, kariéře a partnerských vztazích ve spojení s autismem... (více o knize)
Naše cena: 261 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Frederick Forsyth  ·  Knižní klub (2016)
NA SKLADĚ
„Během svého života jsem těsně unikl hněvu obchodníka se zbraněmi v Hamburku, za občanské války v Nigérii na mě střílel MiG a ocitl jsem se uprostřed krvavého převratu v Guineji-Bissau. Zatkla mě Stasi, postarali se o mě Izraelci... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Lisa Anselmo  ·  Jota (2017)
NA SKLADĚ
Newyorčanka Lisa žije dlouhá léta v těsném sepětí se svou milovanou, ale svéráznou matkou, která má na dceru velký – možná až moc velký – vliv. Teprve když matka zemře, si Lisa začne uvědomovat, že si vlastně nevybudovala žádný osobní život... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Iva Karlíková  ·  Daranus (2016)
(2)
Kniha Ivy Karlíkové je ryze autobiografická. Přestože autorka nefabuluje, její vyprávění o několikaletém vztahu s bosenským muslimem je strhující a plné zvratů. V lecčems se podobá příběhu světoznámé knihy... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Jaroslav Kmenta  ·  Jaroslav Kmenta (2016)
NA SKLADĚ
Kniha popisuje poslední fázi vyšetřování aktivit zločince Radovana Krejčíře v České republice, tedy od roku 2002 do roku 2005. Kniha vnáší jasno do mnoha kriminálních případů, které se tu v té době odehrály, včetně několika vražd a únosů... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
Karl Ove Knausgaard  ·  Odeon (2016)
NA SKLADĚ (1)
Přímočarý, upřímný a poctivý – ale také gigantický, kontroverzní a provokativní: těmito přívlastky (a ještě mnoha dalšími) je označován autobiografický román Můj boj (v originále Min kamp), který se kritika i média nebály... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Jean Teulé  ·  Garamond (2016)
Drsná, ale o to pravdivější románová biografie básníka a dobrodruha se v mnohém liší od idealizovaných životopisů z poslední doby. François Villon, jehož otce oběsili a matku ponižovali, si užíval života v prostředí pařížské spodiny, lhal a kradl, ale... (více o knize)
Naše cena: 323 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
12.
Jaroslav Kmenta  ·  Jaroslav Kmenta (2015)
NA SKLADĚ
Kniha o filmech Gangster Ka a Gangster Ka: Afričan. Zákulisí z natáčení filmů inspirovaných knihami o Radovanu Krejčířovi. Kniha obsahuje manuál k pochopení, kdo je kdo ve filmu a v realitě, rozhovory s aktéry a přes 120 barevných fotografií. (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
13.
Paulo Coelho  ·  Argo (2010)
(1)
Dnes už klasický román Paula Coelha Valkýry (napsaný roku 1992) je autobiografický a zároveň široce platný příběh dvou povahově odlišných partnerů, jejichž manželství hrozí rozpad... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
14.
Jaroslav Kmenta  ·  Jaroslav Kmenta (2014)
NA SKLADĚ
Padrino Krejčíř – Afričan je kniha o uprchlíkovi Radovanu Krejčířovi. Přináší dosud neznámá fakta ze zákulisí života Krejčíře, který utekl z České republiky, aby se vyhnul vězení za miliardové podvody a přípravu vraždy... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
15.
Jaroslav Kmenta  ·  Jaroslav Kmenta (2015)
NA SKLADĚ
Příznivci dokumentární prózy Jaroslava Kmenty se mohou těšit letos na září. Po prázdninách, 3. září 2015, vyjde nová kniha o vyšetřování zločineckých aktivit Radovana Krejčíře. Kniha se bude jmenovat „Padrino Krejčíř – Gangster“. A vrátí čtenáře na... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
Puk Damsgard  ·  Ikar CZ (2016)
Dánský bestseller líčí otřesné zážitky mladého fotografa, který se v roce 2013 vydal do Sýrie, aby tam dokumentoval probíhající politické změny. Během cesty však padl do zajetí džihádistů... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Harry Thürk  ·  Naše vojsko (2008)
NA SKLADĚ (2)
Román Hodina mrtvých očí, který vydal v roce 1957, mu přinesl mezinárodní úspěch, neboť byl za 50 let přeložen do více než 30 jazyků (česky vyšel poprvé 1960)... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
18.
NA SKLADĚ (110)
„Každý večer, keď myslím na svojich drahých, ktorí už nežijú, si hovorím: Ako si to mohla prežiť? Sama neviem. Bolo to naozaj iba o šťastí a náhode.“ To sú slová Violy Fischerovej, ženy, ktorá prežila Mengeleho pokusy, štyri koncentračné tábory... (více o knize)
Naše cena: 329 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
19.
Hermann Hesse  ·  Petrus (2016)
(11)
V edícii "Terra" a luxusnej úprave vychádza kniha, ktorá by mala byť na pultoch našich kníhkupectiev stále. Tento svoj najslávnejší román písal autor v ťažkej psychickej i fyzickej situácii... (více o knize)
Naše cena: 551 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 10 dnů
20.
Binyavanga Wainaina  ·  Absynt (2017)
NA SKLADĚ
Takúto knihu o Afrike ste ešte nečítali! Nie je to pohľad na čierny kontinent z letiaceho vrtuľníka, ani cez prírodopisný seriál o slonoch a antilopách. V podaní Binyavangu Wainainu je to silné a pestré rozprávanie o jednom živote prežitom na vlastnej... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Je zoufalé nemít rozečtenou krásnou knihu, nemít v zásobě nic, co bychom mohli otevřít bez zklamání. (Jiří Orten)
Kávička