Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományAutobiografické

Momentálně se v této nabídce nachází 139 titulů

1.
Lev Golinkin  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Jaké to je být malým židovským klukem v Sovětském svazu osmdesátých let? A jak to probíhá, když se rozhodnete emigrovat za oceán do vysněné země? To vše a ještě mnohem více naleznete v autobiografickém románu Lva Golinkina – skvělého... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 7 dnů
2.
Richard Sobotka  ·  Nakladatelství ŽÁR (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
S malou nadsázkou lze výskyt rakovinového onemocnění přirovnat k výskytu onemocnění chřipkou. Oběma chorobám lze předcházet, obě lze léčit. Na obě se také umírá. Chřipka si však uchovala mnohem lepší renomé... (více o eknize)
Naše cena: 60 Kč ihned ke stažení
3.
Harry Thürk  ·  Naše vojsko (2008)
NA SKLADĚ (2)
Román Hodina mrtvých očí, který vydal v roce 1957, mu přinesl mezinárodní úspěch, neboť byl za 50 let přeložen do více než 30 jazyků (česky vyšel poprvé 1960)... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
4.
Jerzy Kosinski  ·  Argo (2017)
Žil byl v jednom velkém polském městě malý kluk. Bylo mu šest let a psal se rok 1939. Vystrašení rodiče poslali své dítě na venkov, aby tam válku v nějaké náhradní rodině v bezpečí přečkalo. Snědý kluk s černými vlasy... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
5.
Temple Grandin  ·  Csémy Jana (2017)
Strhující příběhy života s jinakostí - manažerka z Intelu, marketingový ředitel, lékař, realitní makléř, univerzitní profesor, choreografka. Ti všichni vypovídají o životě, kariéře a partnerských vztazích ve spojení s autismem... (více o knize)
Naše cena: 261 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
6.
Eva Steppanová  ·  Vodnář (2017)
Autobiografický příběh o životě s anorexií – není to o ztrátě tělesné váhy, ale o ztrátě vašeho „já“ v úplné své podstatě. Nic kolem vás již neexistuje – je to jen hladová anorexie ve vás a černočerná tma za hranicí vaší tělesné schránky. Stáváte se... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Joseph Joffo  ·  Mladá fronta (2017)
Neuvěřitelný, avšak pravdivý příběh začíná v okupované Paříži, kde dva bratři, desetiletý Joseph a dvanáctiletý Maurice, tráví čas jako ostatní kamarádi školou, pouličními hrátkami i lumpárnami.. (více o knize)
Naše cena: 299 Kč obvykle posíláme do 4 dnů
8.
Frederick Forsyth  ·  Knižní klub (2016)
„Během svého života jsem těsně unikl hněvu obchodníka se zbraněmi v Hamburku, za občanské války v Nigérii na mě střílel MiG a ocitl jsem se uprostřed krvavého převratu v Guineji-Bissau. Zatkla mě Stasi, postarali se o mě Izraelci... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
9.
Otakar Mlejnek  ·  Mare-Czech (2009)
Netradiční medicína v extrémních situacích v praxi lodního lékaře v roli zákopového bojovníka improvizujícího vše ze všech oborů medicíny, navíc zcela... (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Jaroslav Kmenta  ·  Jaroslav Kmenta (2016)
Kniha popisuje poslední fázi vyšetřování aktivit zločince Radovana Krejčíře v České republice, tedy od roku 2002 do roku 2005. Kniha vnáší jasno do mnoha kriminálních případů, které se tu v té době odehrály, včetně několika vražd a únosů... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Iva Karlíková  ·  Daranus (2016)
(2)
Kniha Ivy Karlíkové je ryze autobiografická. Přestože autorka nefabuluje, její vyprávění o několikaletém vztahu s bosenským muslimem je strhující a plné zvratů. V lecčems se podobá příběhu světoznámé knihy... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Paulo Coelho  ·  Argo (2010)
NA SKLADĚ (1)
Dnes už klasický román Paula Coelha Valkýry (napsaný roku 1992) je autobiografický a zároveň široce platný příběh dvou povahově odlišných partnerů, jejichž manželství hrozí rozpad... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
13.
Jaroslav Kmenta  ·  Jaroslav Kmenta (2015)
Příznivci dokumentární prózy Jaroslava Kmenty se mohou těšit letos na září. Po prázdninách, 3. září 2015, vyjde nová kniha o vyšetřování zločineckých aktivit Radovana Krejčíře. Kniha se bude jmenovat „Padrino Krejčíř – Gangster“. A vrátí čtenáře na... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Jaroslav Kmenta  ·  Jaroslav Kmenta (2014)
Padrino Krejčíř – Afričan je kniha o uprchlíkovi Radovanu Krejčířovi. Přináší dosud neznámá fakta ze zákulisí života Krejčíře, který utekl z České republiky, aby se vyhnul vězení za miliardové podvody a přípravu vraždy... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Jeannette Walls  ·  Mladá fronta (2017)
Příběh čtyř dětí, které vyrůstají v nekonformní rodině v USA 60. let – otec, pokud je střízlivý, učí děti fyziku, geologii, ale hlavně umí skvěle vyprávět neuvěřitelné příběhy a podněcuje jejich fantazii... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
16.
Jean Teulé  ·  Garamond (2016)
Drsná, ale o to pravdivější románová biografie básníka a dobrodruha se v mnohém liší od idealizovaných životopisů z poslední doby. François Villon, jehož otce oběsili a matku ponižovali, si užíval života v prostředí pařížské spodiny, lhal a kradl, ale... (více o knize)
Naše cena: 323 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
17.
Mohamed Šukri  ·  OZ Brak (2017)
NA SKLADĚ (1)
Marocký spisovateľ Mohamed Šukri (1935 – 2003) vychádzal pri písaní svojho najznámejšieho románu Nahý chlieb z vlastných spomienok na mladosť, strávenú v drsných podmienkach tandžerských chudobných štvrtí. Kriminalita, prostitúcia, drogy, ale najmä... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
18.
Rudolf Sloboda  ·  Slovart (2017)
NA SKLADĚ
Hrdinom útleho románu či novely z roku 1969 je mladý muž, statočne sa spovedajúci zo svojho životného pocitu, zo vzťahu k priateľom a najmä ženám... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
19.
Jaroslav Kmenta  ·  Jaroslav Kmenta (2015)
NA SKLADĚ
Kniha o filmech Gangster Ka a Gangster Ka: Afričan. Zákulisí z natáčení filmů inspirovaných knihami o Radovanu Krejčířovi. Kniha obsahuje manuál k pochopení, kdo je kdo ve filmu a v realitě, rozhovory s aktéry a přes 120 barevných fotografií. (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
20.
Puk Damsgard  ·  Ikar CZ (2016)
Dánský bestseller líčí otřesné zážitky mladého fotografa, který se v roce 2013 vydal do Sýrie, aby tam dokumentoval probíhající politické změny. Během cesty však padl do zajetí džihádistů... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nádobami ducha. (Thomas Mann)
Kávička