Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieNovely, povídky, antologieOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 134 titulů

1.
Akcent (2014)
Příběhy knížky Zimní záře navozují nejen atmosféru Vánoc, ale mohou nás při četbě příjemně naladit pro zdánlivě smutné období zimy. Vykouzlí v našich představách jiskřivé závěje i bělostný sněhový závoj zahalující kraj do roušky neproniknutelných krás... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Petr Šabach  ·  Listen (2011)
(1)
Knížka povídek úspěšného autora obsahuje šest nejlepších textů, který vyšly v souborech Nakladatelství Listen (Miluj mě víc, Schůzky s erotikou, Tenkrát za totáče…) a čtyři nové... (více o knize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
3.
Jan Herčík a Alena Hrachovcová  ·  Čas (2017)
Veterinář Jan Herčík, spoluautor již pěti knih, které napsal v tandemu s Alenou Hrachovcovou, o této knize říká: „Společně se vám pokusíme náladu vylepšit příběhy z ordinace veterinárního lékaře. Příběhy, které jsou někdy... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
4.
Hermann Hesse  ·  Argo (2007)
(1)
Samostatné vydání méně obvyklé, avšak nikoli méně cenné podoby Hessova díla Pohádky na menší ploše a s využitím romantického instrumentária „nereálného“ světa pohádky probírá autor Hermann Hesse opět z jiného úhlu svá věčná témata... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
5.
Jan Sonnergaard  ·  Pistorius & Olšanská (2017)
Povídky Jana Sonnergaarda v Dánsku způsobily malou revoluci. Do té doby tu žánr povídky platil za zaprášenou a lehce trapnou záležitost pro intelektuály, Sonnergaard ve svých krátkých prózách úderným jazykem, tématy i hodně... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Edgar Dutka  ·  Prostor (2016)
Autobiograficky laděné povídky Matka vzala roha volně navazují na knihu U útulku 5, v níž Edgar Dutka ztvárnil své zážitky z dětského domova, kde strávil dva roky poté, co jeho matku zavřeli na podzim roku 1948 komunisté... (více o knize)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
7.
Hermann Hesse  ·  Argo (2017)
Soubor dvanácti kratších, stylově vytříbených Hesseho textů vyšel poprvé v roce 1945 pod názvem Traumfährte (Stopa ze snu). Sám autor ho sice opatřil podtitulem Nové povídky a pohádky, jednalo se však o texty do té doby nevydané nebo... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
8.
Viewegh Michal a a kolektiv autorů/autorek  ·  Listen (2014)
Do jisté míry to přestává platit, přesto ale bývá den svatby jedním z nejdůležitějších v životě většiny lidí. A nic na tom nemění, že leckdy neprobíhá tak romanticky, jak by si zejména ženy představovaly... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Pavel Mandys  ·  Paseka (2016)
Kolik tváří můžou mít pražské zločiny, záhady a tajemství? Čtrnáct předních českých autorů přijalo výzvu nabídnout na tuto otázku odpověď a navázat tak na bohatou tradici kriminálních a tajemných příběhů s pražskými... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
10.
Mariana Enríquez  ·  Host (2016)
NA SKLADĚ
Povídky argentinské autorky přibližují zemité prostředí buenosaireské metropole i jejích předměstí se vší syrovostí, krutostí i krásou. Jsou zároveň klasické i originální, realistické i fantastické, feministické i anti­-feministické, politické i... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
11.
Ivanka Devátá  ·  Motto (2015)
Znovu vydaná sbírka fejetonů od populární herečky Ivanky Deváté dokazuje, že ten, kdo říká, že ženy nemají smysl pro humor, se hluboce mýlí. Protože právě této půvabné knížce vtip rozhodně nechybí. Autorce se podařilo napsat knihu nejen humornou, ale... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Agda B. Pain  ·  Koloman Kertész Bagala (2016)
V sade kníh sú dve zbierky poviedok Agda Bavi Paina: Východ z raja (2015) a More. Love. Čajky (2014). Rodičovské varovanie: Mládeži neprístupné... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Amélie Sarnová  ·  Plus (2004)
Psychologická novela odhaluje komplikovaný vztah mezi otcem a dcerou, poznamenaný incestem. Rána z dětství stále deformuje ženin život a způsobuje neschopnost udržet jakýkoliv vztah s mužem, brání jí chovat se jako ostatní. Využívá... (více o knize)
Naše cena: 85 Kč obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Antonín Baudyš  ·  XYZ (2011)
Sklony psát v sobě měl Antonín Baudyš mladší od ranného dětství. Založil si blog, kam postupně přidával své postřehy o životě v jiné zemi, o esoterii a astrologii, o alternativách a světových konspiracích... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
André Pieyre de Mandiargues  ·  Volvox Globator (2001)
Významný francouzský básník a spisovatel André Pieyre de Mandiargues (1909–1991) se ve své prvotině (1946) přihlásil k surrealismu, sotva však dokázal popřít vlivy... (více o knize)
Naše cena: 309 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Alica Bartková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Theo (2011)
Poslední ze sedmi sborníků pardubického nakladatelství Theo, vycházejících od roku 2005, který představuje završení přehlídky současné české literární tvorby (celkem bylo uvedeno 49 autorů). (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
17.
Karel Rada  ·  Protimluv (2015)
Knižní vydání souboru povídek Karla Rady (napsaných v rozmezí let 1985 až 2012) s ilustracemi Petra Pazdery Paynea obsahuje formálně různorodé texty odehrávající se v dobách na sklonku 80. let i po listopadu 1989.. (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
18.
Pavao Pavličić  ·  Runa (2017)
Kniha povídek Loď z vody – zásadní dílo chorvatské prózy sedmdesátých let – představuje katalog neobyčejných a bizarních postav, událostí a legend spojených napříč dějinami s autorovým rodným městem na břehu Dunaje... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
19.
Daniel Pískovský  ·  Akcent (2014)
Důvody k sebevraždám jsou různé – stejně tak, jako způsoby jejich provedení. Sedm „minipříběhů“, šest ze současnosti, jeden z budoucnosti. Smutek i smích... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Dušan Procházka  ·  Littera (2015)
Autor Dušan Procházka napsal dalších 15 příběhů, které si může člověk přečíst ráno cestou do práce, večer před usnutím. Nejsou to žádné... (více o knize)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. (André Maurois)
Kávička