Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieNovely, povídky, antologieNáboženské, duchovní

Momentálně se v této nabídce nachází 54 titulů

1.
Bruno Ferrero  ·  Portál (2012)
NA SKLADĚ
Soubor krátkých příběhů ze života, malých podobenství, bajek a zamyšlení vede čtenáře k uvažování, přináší jim naději, povzbuzení, radost i poučení a klade jim otázky týkající se lidského jednání, způsobu života a vzájemných lidských vztahů. (více o knize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
2.
Bruno Ferrero  ·  Don Bosco (2017)
NA SKLADĚ
Táto knižka obsahuje krátke príbehy končiace malou myšlienkou. Príbehy sú ako tabletky duchovnej múdrosti. Stačí jedna na deň. Po prečítaní príbehu nemôžeš zostať tým, kým si bol. (více o knize)
Naše cena: 107 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
3.
Bruno Ferrero  ·  Portál (2011)
Soubor krátkých příběhů pro radost i zamyšlení, povzbuzení i poučení, které vyvolávají otázky týkající se lidského jednání, života a vzájemných lidských vztahů... (více o knize)
Naše cena: 128 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Michal Viewegh  ·  Druhé město (2014)
(11)
Pro dvaapadesátiletého Karla z pražských Nuslí je úterý 5. září 2006 posledním dnem jeho života, ale to zatím vědí jen andělé... Mladá vdova, učitel autoškoly, sebevrah a čtyři andělé - to jsou možná trochu překvapiví protagonisté nové knihy... (více o knize)
Naše cena: 229 Kč posíláme do 5 dnů
5.
Václav Kosmák a Vlasta Javořická  ·  Akcent (2014)
Z pera Václava Kosmáka a Vlasty Javořické se v patnácti prózách ocitnete v jímavé atmosféře vánoční doby, začtete se do příběhů smutných, ale iveselých a dojímavých. Plných radostné naděje, že nám, nám narodil se... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Bruno Ferrero  ·  Don Bosco (2006)
Malé príbehy na potešenie duše. Príbehy sú ako tabletky duchovnej múdrosti. Stačí jedna na deň. Po prečítaní príbehu nemôžeš zostať tým, kým si bol. (více o knize)
Naše cena: 96 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
7.
Bruno Ferrero  ·  Portál (2010)
(1)
Nové příběhy Bruna Ferrera, známého italského sběratele moudrostí a poučení, jako obvykle potěší rodiče, vychovatele, dospívající čtenáře i milovníky narativní spirituální literatury. Autor je mistrem narativní zkratky a prosté pointy,... (více o knize)
Naše cena: 167 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Harry Farra  ·  Cesta (2016)
Každý z nás nosí ve svém srdci kousek mnicha. Už při našem stvoření jej do nás Bůh vložil. Můžeme se tedy vydat spolu s Malým mnichem na jeho cestu, kterou prochází první rok v klášteře. Musí tam vybojovat mnoho duchovních bitev – těch ve svém nitru... (více o knize)
Naše cena: 217 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Akcent (2012)
Z tmavomodrého zimního nebe září měsíc a třpytí se miliony hvězd, keře a stromy stojí tajemně a tiše jak obrovské studené krystalové květy – bez barvy, bez vůně – ale přece krásné... (více o knize)
Naše cena: 223 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Rudolf Steiner  ·  Fabula (2016)
Čtenář má před sebou sborník vybraných textů Rudolfa Steinera, které se zabývají identitou pověstného zakladatele bratrstva Růžového kříže Christiana Rosenkreutze a podstatou a posláním rosikruciánství. Steiner se k těmto... (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
11.
Akcent (2014)
Štěstí přilétá nečekaně a stejně tak také mizí. Kdo ho zachytí, jako by zachytil několik sněžných hvězdiček, které se v rukou rozplynou a zanechají nám kapičky vzpomínek... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Bruno Ferrero  ·  Don Bosco (2002)
(3)
Táto knižka obsahuje krátke príbehy končiace malou myšlienkou.Príbehy sú ako tabletky duchovnej múdrosti. Stačí jedna na deň. Po prečítaní príbehu nemôžeš zostať tým, kým si bol... (více o knize)
Naše cena: 96 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
13.
Edward Schillebeeckx  ·  Serafín (2010)
Jeden malý chlapec raz údajne utrúsil poznámku: "Ľudia sú slová, ktorými Boh rozpráva svoj príbeh." Táto poznámka je hlavnou myšlienkou a námetom tejto knihy, ktorá hovorí o ľudskom živote a o vzťahu k Bohu, ktorý sa nadovšetko zjavil... (více o knize)
Naše cena: 386 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Maria Anne Hirschmannová  ·  LifeTree (2015)
Naše cena: 124 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
15.
Bruno Ferrero  ·  Don Bosco (1999)
Knižka obsahuje krátke príbehy končiace malou myšlienkou. Príbehy sú ako tabletky duchovnej múdrosti. Stačí jedna na deň. Po prečítaní príbehu nemôžeš zostať tým, kým si bol... (více o knize)
Naše cena: 108 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
16.
David Hume  ·  Togga (2016)
První kniha Humova Pojednání o lidské přirozenosti, jež poprvé vyšla v roce 1739, patří k hlavním dílům západní filosofické literatury. Hume v ní zakládá svou vědu o lidské přirozenosti ve vztahu k lidskému poznání. Radikálním způsobem přitom napadá... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
17.
Vlastimil Artur Polák  ·  Burian a Tichák (2013)
NA SKLADĚ
Když byl autor (1914 - 1990), vnuk rabína malý, vyprávěli mu otec a devadesátiletá teta pověsti svého lidu a starobylé židovské obce v Úsově. Na stáří se k nim poslední německožidovský básník v českých zemích vrátil... (více o knize)
Naše cena: 200 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
18.
Ferrero Bruno  ·  Don Bosco (1999)
NA SKLADĚ (1)
Knižka obsahuje krátke príbehy končiace malou myšlienkou. Príbehy sú ako tabletky duchovnej múdrosti. Stačí jedna na deň. Po prečítaní príbehu nemôžeš zostať tým, kým si bol... (více o knize)
Naše cena: 96 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
19.
Bruno Ferrero  ·  Don Bosco (2003)
NA SKLADĚ (5)
Táto knižka obsahuje krátke príbehy končiace malou myšlienkou. Príbehy sú ako tabletky duchovnej múdrosti. Stačí jedna na deň. Po prečítaní príbehu nemôžeš zostať tým, kým si bol. (více o knize)
Naše cena: 96 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
20.
Jindřiška Kubáčková  ·  Česká biblická společnost (2010)
Ve svižně, nehledaně psaných zamyšleních vycházejících pod prostým názvem <i>MALÉ ÚVAHY</i> předkládá paní Jindřiška Kubáčová čtenáři svůj pohled na problémy a bolístky dnešního světa... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 5 dnů
123

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nikdy nepůjčuj knihy, protože nikdo ti je nikdy nevrátí. Jediné knihy v mé knihovně jsou ty, které mi půjčili jiní. (Anatole France)
Kávička