Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaNovely, povídky, antologieMilostné, ženské

Momentálně se v této nabídce nachází 95 titulů

1.
Lynn Crosbie  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Originální dílo „fan fiction“ Kdes byla včera v noci, napsané emocionálně evokativním jazykem Lynn Crosbieové, je imaginativním, dojemným a černohumorným románem o neústupnosti lásky. Evelyn Grayová je osamělá šestnáctiletá holka z maloměsta nedaleko Seat (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 3.8.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 12 dní
2.
Alice Munro  ·  Paseka (2017)
NA SKLADĚ AKCE
"Asi Vás překvapí, že Vám píše člověk, jehož neznáte a který si nepamatuje Vaše jméno," čte začátkem roku 1917 v dopisu, který má zásadně změnit její osamělý život, mladá knihovnice z ontarijského Carstairs. Náhlému zvratu, ohrožení nebo nutnosti... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 3 dnů
3.
Barbara Nesvadbová  ·  Motto (2014)
Existuje v našich životech ještě místo pro "opravdové muže", a nebo jsme jim ho nechtěně sebraly? Fejetony a povídky Barbary Nesvadbové o vášni, lásce, zklamání, nevěře, deziluzi, zášti, přátelství i žárlivosti. (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Elizabeth Bard  ·  Motto (2016)
Autorka bestselleru Oběd v Paříži nás zve na další kulinářské a životní dobrodružství. Elizabeth s manželem při romantickém výletu propadli kouzlu Provence, rozhodli se odstěhovat na venkov a otevřít si tam zmrzlinářství... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Vlastina Svátková  ·  Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá (2014)
„Vzdala jsem se všeho, co jsem měla. Všech jistot, co přichází se zítřejším ránem. Bála jsem se, že budu mít strach. A měla jsem strach. U sebe doma. Nechala jsem ho, ať zůstane, když tak strašně chce... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Miloš Urban  ·  Argo (2017)
Závěrka je milostná novela o prokletí doby, kdy se každý může stát fotografem a udělat alespoň jednu dobrou fotku. Důležitá je motivace. Motivací Matěje Runda je Věra, půvabná mladá žena, která si neuvědomuje svou fotogeničnost – svou krásu „na druhý... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Petr Šabach a a kolektiv autorů/autorek  ·  Listen (2013)
Snad každý má tajemství, svou alespoň malou třináctou komnatu, do které nikoho jen tak nenechá nahlédnout. Příběhy o tom, co skrývají ženy před svými partnery a blízkými, přináší nový soubor edice Česká povídka... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Halina Pawlowská  ·  Motto (2012)
(4)
Nová kniha povídek známé spisovatelky, scénáristky a moderátorky vypráví o tom, že touha po lásce nesouvisí s věkem. Pořád totiž platí, že láska je ze všeho nejdůležitější... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Zdenek Merta  ·  Mladá fronta (2014)
Zdenek Merta je vypravěč s darem veselé, dobromyslné ironie. V jedenácti smyslně laděných příbězích nešetří fantazií, předvádí muže a ženy v roztodivných situacích, v čase touhy někdy naplněné vrchovatě, ale často i komicky a hravě... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Magda Váňová  ·  Šulc - Švarc (2014)
Babí léto spojuje tři malé romány — tři novely s poutavým příběhem a nepředvídatelným koncem, který se ale ukáže jako nejlepší pro hlavní hrdiny. Stárnoucí klavírista Wenig se zamiluje do krásné, ale povrchní Laury... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Michal Viewegh  ·  Druhé město (2008)
(2)
Povídky o manželství a o sexu vycházejí v novém vydání spolu s uvedením filmu Nestyda, jemuž se kniha stala předlohou... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
12.
Irena Fuchsová  ·  REGION Silesia (2008)
Ani u jedné povídky se nebudete nudit. Je mi můj muž nevěrný? Proč moje žena lže? Přijede dcera z Ameriky? Do koho se zamiloval můj syn... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Carys Bray, Rowan Hisayo Buchanan a a kolektiv autorů/autorek  ·  Hodder & Stoughton (2016)
Love is not a singular concept. In this collection, seven award-winning authors explore seven concepts of love: from Philautia, self-love, to Agape, love for humanity; and from Storge, a natural affection for family, to Mania, a frenzied, ... (více o knize)
Naše cena: 455 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Otto Hejnic  ·  Bor (2010)
Další povídkový soubor libereckého autora je návratem k jeho ústředním tématům. Vypráví o lásce v mnoha podobách, od romantického toužení přes sebezničující vzplanutí k manželskému posvěcení a lásce rodičovské, ale také o každodenním životě... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Strašná nádhera  AUDIOKNIHA (NA CD)
Halina Pawlowská  ·  Motto (2012)
Halina Pawlowská čte svou novou knihu povídek, která vypráví o tom, že touha po lásce nesouvisí s věkem. „Pořád totiž platí, že láska je ze všeho nejdůležitější, a že když se v mužských očích náhodou objeví jiskra, je neodpustitelným hříchem ji... (více o audioknize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Eva Černošová  ·  Oftis (2012)
Eva Černošová je autorkou novel o vztazích a hledání. Jednotlivé kapitoly tvoří samostatné příběhy, propojeny jsou postavou hlavní hrdinky, která prožívá osudy svých předků i dalších postav a hledá svůj vztah k partnerovi, ostatním i sama k sobě. (více o knize)
Naše cena: 59 Kč obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Věra Dumková  ·  XYZ (2009)
Povídky, ve kterých se veškerá erotická touha stává skutečností. Studentka, gejša, lolitky, stará kurva, domina, rivalky a všichni ti jejich muži, milenci, manželé, kamarádi, přátelé, hrdinové nejtajnějších představ. Milovníci překvapení, napětí, ... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Akcent (2012)
Z tmavomodrého zimního nebe září měsíc a třpytí se miliony hvězd, keře a stromy stojí tajemně a tiše jak obrovské studené krystalové květy – bez barvy, bez vůně – ale přece krásné... (více o knize)
Naše cena: 223 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Pralinky (CD MP3)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Barbara Nesvadbová  ·  Motto (2015)
Existuje v našich životech ještě místo pro „opravdové muže“, a nebo jsme jim ho nechtěně sebraly? Poslechněte si fejetony a povídky Barbary Nesvadbové o vášni, lásce, zklamání, nevěře, deziluzi, zášti, přátelství i žárlivosti. (více o audioknize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Alice Munro  ·  Vintage (2002)
In these stories lives come into focus through single events or sudden memories which bring the past bubbling to the surface. The past, as Alice Munro's characters discover, is made up not only of what is remembered, but also what isn't... (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nemilovat knihy znamená nemilovat moudrost. Nemilovat moudrost však znamená stávat se hlupákem. (Jan Amos Komenský)
Kávička