Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieNovely, povídky, antologieMilostné, ženské

Momentálně se v této nabídce nachází 101 titulů

1.
Bernhard Schlink  ·  Prostor (2017)
AKCE
Bernhard Schlink, autor celosvětového bestselleru Předčítač, se v novém souboru povídek zamýšlí nad tématem lži; ta hraje často hlavní úlohu ve vztazích mileneckých, manželských, mezi rodiči a dětmi i ve vztahu k sobě samému. <br> (více o knize)
Naše cena: 244 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 6 dnů
2.
Barbara Nesvadbová  ·  Motto (2014)
NA SKLADĚ
Existuje v našich životech ještě místo pro "opravdové muže", a nebo jsme jim ho nechtěně sebraly? Fejetony a povídky Barbary Nesvadbové o vášni, lásce, zklamání, nevěře, deziluzi, zášti, přátelství i žárlivosti. (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
3.
Petr Šabach a a kolektiv autorů/autorek  ·  Listen (2013)
Snad každý má tajemství, svou alespoň malou třináctou komnatu, do které nikoho jen tak nenechá nahlédnout. Příběhy o tom, co skrývají ženy před svými partnery a blízkými, přináší nový soubor edice Česká povídka... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
4.
Elizabeth Bard  ·  Motto (2016)
Autorka bestselleru Oběd v Paříži nás zve na další kulinářské a životní dobrodružství. Elizabeth s manželem při romantickém výletu propadli kouzlu Provence, rozhodli se odstěhovat na venkov a otevřít si tam zmrzlinářství... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Halina Pawlowská  ·  Motto (2012)
(4)
Nová kniha povídek známé spisovatelky, scénáristky a moderátorky vypráví o tom, že touha po lásce nesouvisí s věkem. Pořád totiž platí, že láska je ze všeho nejdůležitější... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Magda Váňová  ·  Šulc - Švarc (2014)
Babí léto spojuje tři malé romány — tři novely s poutavým příběhem a nepředvídatelným koncem, který se ale ukáže jako nejlepší pro hlavní hrdiny. Stárnoucí klavírista Wenig se zamiluje do krásné, ale povrchní Laury... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
kolektiv autorů/autorek  ·  Akcent (2014)
Milá knížka příběhů našich oblíbených autorů I. poloviny minulého století nás přesvědčí o tom, že komplikované vztahy vyplývající z nerovnosti společenského postavení, bídy, žárlivosti i sobecké lásky se promítají v každé době... (více o knize)
Naše cena: 223 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Vlastina Svátková  ·  Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá (2014)
„Vzdala jsem se všeho, co jsem měla. Všech jistot, co přichází se zítřejším ránem. Bála jsem se, že budu mít strach. A měla jsem strach. U sebe doma. Nechala jsem ho, ať zůstane, když tak strašně chce... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Lynn Crosbie  ·  XYZ (2017)
Originální dílo „fan fiction“ Kdes byla včera v noci, napsané emocionálně evokativním jazykem Lynn Crosbieové, je imaginativním, dojemným a černohumorným románem o neústupnosti lásky. Evelyn Grayová je osamělá šestnáctiletá holka z maloměsta nedaleko Seat (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Alice Munro  ·  Paseka (2017)
NA SKLADĚ
"Asi Vás překvapí, že Vám píše člověk, jehož neznáte a který si nepamatuje Vaše jméno," čte začátkem roku 1917 v dopisu, který má zásadně změnit její osamělý život, mladá knihovnice z ontarijského Carstairs. Náhlému zvratu, ohrožení nebo nutnosti... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
11.
Halina Pawlowská  ·  Motto (2014)
(1)
Novela známé autorky a scenáristky vypráví o problémech hlavní hrdinky Olgy, která touží po lásce, ráda flirtuje a bojí se, že z ní nic nebude. Vtipný příběh se stal předlohou pro stejnojmenný film, jehož scénář napsala sama autorka... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Zdenek Merta  ·  Mladá fronta (2014)
Zdenek Merta je vypravěč s darem veselé, dobromyslné ironie. V jedenácti smyslně laděných příbězích nešetří fantazií, předvádí muže a ženy v roztodivných situacích, v čase touhy někdy naplněné vrchovatě, ale často i komicky a hravě... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Irena Fuchsová  ·  REGION Silesia (2008)
Ani u jedné povídky se nebudete nudit. Je mi můj muž nevěrný? Proč moje žena lže? Přijede dcera z Ameriky? Do koho se zamiloval můj syn... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Michal Viewegh  ·  Druhé město (2008)
(2)
Povídky o manželství a o sexu vycházejí v novém vydání spolu s uvedením filmu Nestyda, jemuž se kniha stala předlohou... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
15.
Miloš Urban  ·  Argo (2017)
NA SKLADĚ
Závěrka je milostná novela o prokletí doby, kdy se každý může stát fotografem a udělat alespoň jednu dobrou fotku. Důležitá je motivace. Motivací Matěje Runda je Věra, půvabná mladá žena, která si neuvědomuje svou fotogeničnost – svou krásu „na druhý... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
16.
Irena Fuchsová  ·  Beskydy (2011)
Obrovský zájem čtenářů o knihu, Když se řekne Fuchsoviny, která vyšla v červnu 2010, autorku ani jejího nakladatele nepřekvapil. Hned na podzim 2010 začali připravovat knihu, Když se řekne Fuchsoviny II, která čtenáře zaujme stejně... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Alice Munro  ·  Vintage (2002)
In these stories lives come into focus through single events or sudden memories which bring the past bubbling to the surface. The past, as Alice Munro's characters discover, is made up not only of what is remembered, but also what isn't... (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Irena Fuchsová  ·  Beskydy (2010)
Povídky v knize KDYŽ SE ZAMILUJE MUŽ POŠŤÁCKOU LÁSKOU, voní tajemstvím zalepené obálky. Tato kniha vám udělá radost, jako dlouho očekávaný dopis. Je to kniha, která vám přinese skoro vše, co nosí pošťačky a pošťáci ve svých brašnách… (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Věra Dumková  ·  XYZ (2009)
Povídky, ve kterých se veškerá erotická touha stává skutečností. Studentka, gejša, lolitky, stará kurva, domina, rivalky a všichni ti jejich muži, milenci, manželé, kamarádi, přátelé, hrdinové nejtajnějších představ. Milovníci překvapení, napětí, ... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Akcent (2012)
Z tmavomodrého zimního nebe září měsíc a třpytí se miliony hvězd, keře a stromy stojí tajemně a tiše jak obrovské studené krystalové květy – bez barvy, bez vůně – ale přece krásné... (více o knize)
Naše cena: 223 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. (Henry David Thoreau)
Kávička