Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaNovely, povídky, antologieHumorné, satirické

Momentálně se v této nabídce nachází 90 titulů

1.
Loď v Bretani  AUDIOKNIHA (NA CD)
Marta Davouze  ·  Tympanum (2017)
TOP #45
Po bestselleru Dům v Bretani, který vyvolal velký ohlas u čtenářů, přichází autorka s dalšími příhodami ze svého bretaňského domova, ze svých cest do Česka a z dovolených po Evropě. Jako obvykle jsou její historky zábavné, mísí se v nich laskavý humor.. (více o audioknize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Giles Milton  ·  Jota (2017)
Věděli jste, že se Churchill během druhé světové války připravoval zaútočit na Německo pomocí biologických zbraní, které by zemi učinily neobyvatelnou na několik desetiletí, a obětoval tomu ovci, a to nejednu? (více o knize)
Naše cena: 264 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Jan Velíšek  ·  Machart (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Delší i krátké povídky plné humoru i napětí, kuriozit i sebeironie, epistolární prózy, prózy žánrově jen obtížně zařaditelné, ale i pár fejetonů – to vše najdete v nové knížce Jana Velíška. Především se tu ale setkáte... (více o eknize)
Naše cena: 119 Kč  (tedy ušetříte 52%) ihned ke stažení
4.
Lucie Nachtigall  ·  Omega (2017)
Specifický smysl pro humor, sebeironie a další stovky vtipných příběhů mámy od tří dětí, kterou jste mohli poznat už v prvním díle Deníku fejsbukové matky, tlačí na naši bránici snad s ještě větší silou než předtím. Peripe (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Petr Šabach  ·  Listen (2011)
(1)
Knížka povídek úspěšného autora obsahuje šest nejlepších textů, který vyšly v souborech Nakladatelství Listen (Miluj mě víc, Schůzky s erotikou, Tenkrát za totáče…) a čtyři nové... (více o knize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Marta Davouze  ·  Mladá fronta (2016)
(1)
Po bestselleru Dům v Bretani, který vyvolal velký ohlas u čtenářů, přichází autorka s dalšími příhodami ze svého bretaňského domova, ze svých cest do Česka a z dovolených po Evropě. Jako obvykle jsou její historky zábavné, mísí se v nich laskavý humor.. (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Lucie Hušková  ·  Práh (2017)
Pravdivá pohádka o psím životě a o psancích v Itálii. Také o tom, jak vás italský corso pes může zruinovat, připravit vás o přítele a úplně změnit váš život... Jak jinak než k lepšímu! Lucie Hušková, původem česká spisovatelka žijící mnoho let... (více o knize)
Naše cena: 304 Kč posíláme do 5 dnů
8.
Michel Faber  ·  Kniha Zlín (2011)
Ve své první povídkové sbírce prokázal Michel Faber výjimečně živou fantazii, lásku k jazyku i podivuhodnou všestrannost. Jeho povídky jsou hravé a zároveň hluboce dojemné, satirické, a přitom upřímně lidské. (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Zdeněk Svěrák a Jaroslav Weigel  ·  Nakladatelství Fragment (2008)
(4)
Jemný a inteligentní humor Zdeňka Svěráka je ideálním společníkem pro váš volný čas! Soubor povídek českého velikána na nejrůznější téma s jeho typickou hravostí a humorem... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Michaela Klevisová  ·  Motto (2012)
(1)
Povídky o kočkách a jejich lidech Alice složitě hledá cestu k dospívající dceři, Delfína už nechce být dál single, Théo těžce nese stěhování z venkova do města, malý David se musí smířit s rozvodem rodičů... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Halina Pawlowská  ·  Motto (2010)
(4)
Brilantně napsané povídky a fejetony, které nepostrádají typický nadhled a humor Haliny Pawlowské... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Petr Šabach  ·  Paseka (2010)
(1)
Další vydání populární knížky, v níž autor s neodolatelným humorem a nadhledem vykresluje rozdíly mezi mužským a ženským nazíráním na svět... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Zdenek Merta  ·  Mladá fronta (2014)
Zdenek Merta je vypravěč s darem veselé, dobromyslné ironie. V jedenácti smyslně laděných příbězích nešetří fantazií, předvádí muže a ženy v roztodivných situacích, v čase touhy někdy naplněné vrchovatě, ale často i komicky a hravě... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
František PON.  ·  František PON. (2011)
(3)
Kočky to vědí líp - nové vydání první, velmi úspěšné knihy manželské dvojice výtvarníků Jitky Baliharové a Oldřicha Přibíka, kteří společně malují a píší pod pseudonymem František PON. ... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Robert Fulghum  ·  Argo (2016)
(2)
Robert Fulghum tak, jak ho známe a máme rádi. Je čím dál starší, moudřejší, ale smysl pro humor ani v nejmenším neztrácí. Utvrdí vás v tom, že je každý den plný zázraků, které člověk vidí jen, když chodí po světě s otevřenýma očima i srdcem... (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Olga Tokarczuk  ·  Host (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Soubor článků, fejetonů, zamyšlení a různých příležitostných textů, které však tvoří jeden celek, portrét spisovatelčiny osobní filozofie. Kniha je také otevřeným politickým manifestem... (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč  (tedy ušetříte 44%) ihned ke stažení
17.
Josef Hausmann  ·  Reneco (2017)
Kniha navazuje na bestseller "Základy mužského šovinismu". <br><br> 6. vydání. (více o knize)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Milan Šťastný  ·  Kniha Zlín (2010)
Příběhy Milana Šťastného se prolínají hrdinové, kteří tu s ironickým nadhledem, tu s nekritickým zaujetím sami sebou, vrávorají na hranici lásky a sexu, tragédie a humoru, života a smrti... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Lennie Max  ·  Life Up (2017)
NA SKLADĚ
Doba si žádá akci. A ženy akční jsou. Navíc je známo, že ženy jsou multifunkční. Multifunkční až k zbláznění. Autorka Lennie Maxx nás ve své knížce se sympatickou lehkostí seznamuje se ženami, které zvládají nezvladatelné... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
20.
Jan Peringer  ·  Oftis (2010)
Pod neobvyklým názvem se ukrývá 24 + 1 literárních klenotů. Povídek plných laskavého, jízlivého i břitkého humoru. Čtivé texty z mnoha oblastí lidské činnosti vtipně objevují pro čtenáře neznámé ostrovy. Zaměření povídek autor ohlašuje mottem... (více o knize)
Naše cena: 85 Kč posíláme do 5 dnů
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nádobami ducha. (Thomas Mann)
Kávička