Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieNovely, povídky, antologieHumorné, satirické

Momentálně se v této nabídce nachází 93 titulů

1.
Jerome Klapka Jerome  ·  Vyšehrad (2017)
NOVINKA
Eseje slavného humoristy S nezaměnitelným pozorovacím talentem a humornou nadsázkou nás Jerome K. Jerome provází labyrintem svých úvah. Najdeme mezi nimi zamyšlení o prázdné kapse, o světobolu, o marnivosti a marnivých lidech, o úspěchu... (více o knize)
Naše cena: 168 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 9 dnů
2.
Petr Šabach  ·  Paseka (2010)
(1)
Další vydání populární knížky, v níž autor s neodolatelným humorem a nadhledem vykresluje rozdíly mezi mužským a ženským nazíráním na svět... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
3.
Petr Šabach  ·  Listen (2011)
(1)
Knížka povídek úspěšného autora obsahuje šest nejlepších textů, který vyšly v souborech Nakladatelství Listen (Miluj mě víc, Schůzky s erotikou, Tenkrát za totáče…) a čtyři nové... (více o knize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
4.
Olga Tokarczuk  ·  Host (2014)
(1)
Soubor článků, fejetonů, zamyšlení a různých příležitostných textů, které však tvoří jeden celek, portrét spisovatelčiny osobní filozofie. Kniha je také otevřeným politickým manifestem... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Robert Fulghum  ·  Argo (2016)
(2)
Robert Fulghum tak, jak ho známe a máme rádi. Je čím dál starší, moudřejší, ale smysl pro humor ani v nejmenším neztrácí. Utvrdí vás v tom, že je každý den plný zázraků, které člověk vidí jen, když chodí po světě s otevřenýma očima i srdcem... (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
6.
Lucie Nachtigall  ·  Omega (2017)
Specifický smysl pro humor, sebeironie a další stovky vtipných příběhů mámy od tří dětí, kterou jste mohli poznat už v prvním díle Deníku fejsbukové matky, tlačí na naši bránici snad s ještě větší silou než předtím. Peripe (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Zdeněk Svěrák a Jaroslav Weigel  ·  Nakladatelství Fragment (2008)
(4)
Jemný a inteligentní humor Zdeňka Svěráka je ideálním společníkem pro váš volný čas! Soubor povídek českého velikána na nejrůznější téma s jeho typickou hravostí a humorem... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Michel Faber  ·  Kniha Zlín (2011)
Ve své první povídkové sbírce prokázal Michel Faber výjimečně živou fantazii, lásku k jazyku i podivuhodnou všestrannost. Jeho povídky jsou hravé a zároveň hluboce dojemné, satirické, a přitom upřímně lidské. (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Michaela Klevisová  ·  Motto (2012)
(1)
Povídky o kočkách a jejich lidech Alice složitě hledá cestu k dospívající dceři, Delfína už nechce být dál single, Théo těžce nese stěhování z venkova do města, malý David se musí smířit s rozvodem rodičů... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Halina Pawlowská  ·  Motto (2010)
NA SKLADĚ (4)
Brilantně napsané povídky a fejetony, které nepostrádají typický nadhled a humor Haliny Pawlowské... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
11.
Marta Davouze  ·  Mladá fronta (2016)
(1)
Po bestselleru Dům v Bretani, který vyvolal velký ohlas u čtenářů, přichází autorka s dalšími příhodami ze svého bretaňského domova, ze svých cest do Česka a z dovolených po Evropě. Jako obvykle jsou její historky zábavné, mísí se v nich laskavý humor.. (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Zdenek Merta  ·  Mladá fronta (2014)
Zdenek Merta je vypravěč s darem veselé, dobromyslné ironie. V jedenácti smyslně laděných příbězích nešetří fantazií, předvádí muže a ženy v roztodivných situacích, v čase touhy někdy naplněné vrchovatě, ale často i komicky a hravě... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
František PON.  ·  František PON. (2011)
(3)
Kočky to vědí líp - nové vydání první, velmi úspěšné knihy manželské dvojice výtvarníků Jitky Baliharové a Oldřicha Přibíka, kteří společně malují a píší pod pseudonymem František PON. ... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
14.
Jaroslav Hašek  ·  Slovart CZ (2013)
Nově vytvořený soubor známých i méně známých povídek nejvýznamnějšího českého humoristického autora, bohéma, mistra fabulace, ironie a absurdity. Haškovy povídky... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Milan Šťastný  ·  Kniha Zlín (2010)
Příběhy Milana Šťastného se prolínají hrdinové, kteří tu s ironickým nadhledem, tu s nekritickým zaujetím sami sebou, vrávorají na hranici lásky a sexu, tragédie a humoru, života a smrti... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Jan Peringer  ·  Oftis (2010)
Pod neobvyklým názvem se ukrývá 24 + 1 literárních klenotů. Povídek plných laskavého, jízlivého i břitkého humoru. Čtivé texty z mnoha oblastí lidské činnosti vtipně objevují pro čtenáře neznámé ostrovy. Zaměření povídek autor ohlašuje mottem... (více o knize)
Naše cena: 85 Kč posíláme do 5 dnů
17.
Ivan Binar  ·  Host (2004)
Učitel zeměpisu a tělocviku Egonek a svědomitý úředník M-mirek — hrdinové Binarových povídek — se náhle ocitají v cizím, absurdním světě, jsou obviňováni a souzeni v nesmyslných procesech, chyceni v pasti, ze které není úniku... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Willem Elsschot  ·  Európa (2012)
Elsschotova próza Syr, ktorou sa tento spisovateľ po prvý raz predstavuje slovenskému čitateľovi, bola preložená do mnohých svetových jazykov a viackrát úspešne sfilmovaná... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
19.
Martin Bubeník  ·  vydavateľ neuvedený (2016)
Knižka, ktorá obsahuje humorné a vtipné obrázky a básničky. Voľné strany sú určené na to, aby ste zapísali vlastné názory, poznatky, myšlienky, poznámky a odkazy pre ďalších návštevníkov... (více o knize)
Naše cena: 230 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Josef Hausmann  ·  Reneco (2017)
Kniha navazuje na bestseller "Základy mužského šovinismu". <br><br> 6. vydání. (více o knize)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nemají být nářadím, které by zdobilo dům, nemají býti cenným zbožím, nýbrž mají býti zásobnicí, která živí ducha. (Francesco Petrarca)
Kávička