Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaNovely, povídky, antologieFantasy, Sci-fi, horor

Momentálně se v této nabídce nachází 84 titulů

1.
Jana Rečková  ·  Epocha (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Vydejte se poznat světy, v nichž vám pouťové atrakce mohou ukrást duši, mrtví se vracejí a ne jenom na kus řeči, lidé vedou válku s hořícími brouky, kteří pálí úrodná pole na popel... Některé příběhy vás pobaví, jiné... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
2.
Ransom Riggs  ·  Jota (2017)
NA SKLADĚ TOP #43
Ještě dříve, než slečna Peregrinová vytvořila smyčku – domov a útočiště – pro dnes již dobře známé podivné děti, existovaly příběhy o podivných dětech a zvířatech, které se nejprve tradovaly ústní cestou, dokud se jejich písemného zpracování neujal... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2017)
NA SKLADĚ
V Americe vyšla kniha Čtyři po půlnoci (obsahující čtyři novely – Časožrouti, Skryté okno do skryté zahrady, Policajt z knihovny, Sluneční pes) jako celek. České vydání je rozděleno do dvou dílů po dvou novelách... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Daniel Novotný  ·  Sursum (2012)
Kniha krátkých sci-fi povídek s překvapivými pointami, která zaujme každého milovníka tohoto žánru. (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
5.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2017)
NA SKLADĚ
První příběh vypráví o realitním agentovi pronásledovaném zlými přízraky z knihovny, hlavní hrdina druhé děsuplné povídky dostane k patnáctinám vytoužený polaroid, který však fotografuje stále stejný snímek – útočně naladěného psa. Navíc se pes na... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
George R.R. Martin a Gardner Dozois  ·  Argo (2016)
NA SKLADĚ
Pokud jste si oblíbili fantastiku, která není pouze černobílá, pak vás antologie veleúspěšného spisovatele George R. R. Martina a uznávaného editora Gardnera Dozoise odmění množstvím jemných odstínů šedi. Jedenadvacet zcela nových povídek od autorských... (více o knize)
Naše cena: 473 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Dan Abnett  ·  Polaris (2017)
Generál Imperiální gardy přeběhl k nepříteli a hrozí, že prozradí vojenská tajemství kritická pro další osud Křížového tažení Sabbatinými světy. Komisař plukovník Gaunt musí s malou jednotkou Tanithských Prvních proniknout na planetu ovládanou... (více o knize)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
kolektiv autorů/autorek  ·  Mladá fronta (2006)
Devět současných českých autorů nabízí na stránkách další antologie z edice Ikaros své osobité pojetí tohoto žánru. Dozvíte se, jaké dalekosáhlé následky může způsobit vypadnutí obyčejného nýtku… kdo zabíjel v palácích st (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
kolektiv autorů/autorek  ·  Jas (2013)
NA SKLADĚ (1)
Dvacet strašidelných povídek napsalo deset autorů - členů tvůrčí skupiny Hlava nehlava. Jde o druhé vydání sborníku - aktualizované, doplněné o dva nové příběhy a vybavené novými ilustracemi Tomáše Tvrdého... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
Ransom Riggs  ·  Jota (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #93
Ještě dříve, než slečna Peregrinová vytvořila smyčku – domov a útočiště – pro dnes již dobře známé podivné děti, existovaly příběhy o podivných dětech a zvířatech, které se nejprve tradovaly ústní cestou, dokud se jejich.. (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
11.
A.C. Benson, E.F. Benson a R.H. Benson  ·  Plus (2016)
Sedmý svazek edice Pandaemonium po spisech M. R. Jamese nebo antologii sci-fi povídek viktoriánských autorek tentokrát přibližuje tvorbu bratří Bensonových. Arthur C. Benson (1862–1925), Edward F. Benson (1867–1940) a Robert H. Benson (1871–1914) patří... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Pavla Lidmilová  ·  Dauphin
Antologie magického a fantastického v moderní brazilské literatuře. Vybrala a přeložila Pavla Lidmilová. (více o knize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
13.
Juraj Červenák, Ondřej Jireš, Pavel Renčín a a kolektiv autorů/autorek  ·  Triton (2013)
Pro raný středověk se vžilo označení temné věky. Civilizace procházela kulturní krizí a lidské počínání se točilo mezi zemědělstvím, náboženstvím a válkami. Lidé více... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Konektor, a.s. (2012)
(1)
V poslední době jsou SF povídky a romány, odehrávající se v období rozvoje využití technologií a páry, tedy za vlády královny Viktorie, čím dál tím populárnější. Jde o období osamělých vědců, badatelů, zlodějů, vynálezců a detektivů, ale také elegance.. (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
R.E. Feist  ·  Wales (2016)
Apokalypsa v Midkemii. Zatímco se ve sporu o korunu Království střetávají armády, Pug a jeho společníci zjišťují, že o osud celého světa se hraje vyšší hra, která daleko přesahuje vše, s čím se doposud setkali. Do událostí vstoupili samotní bohové... (více o knize)
Naše cena: 503 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
Robert Pilch  ·  Brokilon (2015)
Povídková sbírka, shrnující to nejlepší z tvorby českých autorů (s jednou slovenskou výjimkou), kteří se věnují žánru space opera. Kontakty s mimozemskými civilizacemi, dobývání neznámých zákoutí vesmíru, objevování nových světů... Nechte se unést... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Josef Pecinovský  ·  Epocha (2009)
První příběh z tohoto souboru, Stín kobry, se odehrává v blízké budoucnosti, kdy mafiánské praktiky patří k běžným normám a kdy zdejší vládci mohou bezmocné oběti proměnit v nehmotné, ale všudypřítomné stíny... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
18.
Edgar Allan Poe  ·  Argo (2007)
Bilingvní vydání přináší sedm povídek amerického romantického prozaika, básníka, esejisty a novináře Edgara Allana Poea (1809–1849), který je považován za zakladatele moderní detektivní prózy a hororu. Spisovatelův komplikovaný vnitřní... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
19.
Neal Asher  ·  Polaris (2016)
Je to už skoro čtvrt století, co nás Neal Asher poprvé zavedl do Řádu, společenství planet v lidmi osídlené části Galaxie, řízeného umělými inteligencemi a žijícího pod neustálou hrozbou ničivé mimozemské technologie. Jeho vesmír je brilantně vymyšlený... (více o knize)
Naše cena: 362 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Vladimír Hulpach a Zdenka Krejčová  ·  Aventinum (2013)
Výbor hororů, které byly z větší části kdysi postupně publikovány v časopisu FILIP, je určen zejména mladým čtenářům, aby se mohli blíže seznámit alespoň se základním rozvrstvením daného žánru. Proto jsou zde zahrnuta ve... (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Jedni čtou, aby si zapamatovali, druzí proto, aby zapomněli. (Heinrich Heine )
Kávička