Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaNovely, povídky, antologieDobrodružné, western

Momentálně se v této nabídce nachází 104 titulů

1.
Patricia Cornwell  ·  Knižní klub (2016)
Zakladatelka žánru forenzního thrilleru Patricia Cornwellová, jejíž knihy se po celém světě prodaly ve více než 100 milionech výtisků, přichází s dalším případem dr. Kay Scarpettové... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
2.
Michael Robotham  ·  Moba (2015)
NA SKLADĚ
Jedné letní nedělní noci se ve vesnici Bingham nedaleko Oxfordu ztratí dvě nejlepší patnáctileté kamarádky Piper Hadleyová a Natasha McBainová. Mnohadenní televizní přímý přenos zpátrání po nich upoutá celý národ. Dívky se ale nepodaří najít... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
3.
James Rollins  ·  BB/art (2013)
(5)
Galilea, 1025. Templářský rytíř nachází ve starověké tvrzi posvátný poklad, ukrytý v bludišti pod pevností: Bachal Isu, hůl Ježíše Krista – relikvii nevyčíslitelné hodnoty s tajemnou a hrozivou mocí, jež může jednou provždy změnit lidstvo... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Janet Evanovich a Lee Goldberg  ·  Mystery Press (2016)
On je lupič-gentleman, ona agentka FBI. Extrémně výbušná kombinace! Těžko si představit nesourodější dvojici, než je Nick Fox a Kate O’Hareová. On je prvotřídní podvodník a zloděj, ona zvláštní agentka FBI, která mu posledních pět let šla po krku... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Steve Berry  ·  Domino (2015)
Co když prezident Lincoln podepsal dokument, který ohrožuje současnou podobu Spojených států? A co když se ten dokument ocitl v nesprávných rukách?... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
David Levithan  ·  CooBoo (2013)
(8)
Každý den se probudíte v jiném těle, každý den žijete život někoho jiného. A tak platí jedna jediná zásada – vyhněte se tomu, aby si někdo všiml, že na jeden den přebýváte v těle někoho jiného a nepleťte se do jeho života... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Tom Clancy a Mark Greaney  ·  BB/art (2013)
Přestože se to jeho otci příliš nezamlouvá, Jack Ryan mladší netouží po ničem jiném než stát se operativcem v terénu. Prodělal individuální výcvik u zkušeného instruktora zvláštních vojsk... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Vince Flynn  ·  BB/art (2013)
(2)
Děj nového thrilleru Vince Flynna navazuje na předchozí román Americký zabiják. Elitní zabiják Mitch Rapp po náročném výcviku v CIA a nasazení do akce likviduje jednoho po druhém nepřátele ze svého seznamu... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Frédéric Lenormand  ·  Garamond (2015)
Soudce Ti působí v ospalém přímořském městečku Pcheng-laj, kde se po zločincích slehla zem. K smrti se nudí, až jednoho dne obdrží pozvání od prefekta, aby se neprodleně dostavil na důležitou schůzku do vyhlášených vřídelních lázní... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Kateřina Janouchová  ·  Mladá fronta (2013)
Dům rodiny Lundových je na prodej. Poté, co Cecilie odhalila Johnovu nevěru, žijí manželé odloučeně a mají děti ve střídavé péči. Aby Cecilie zahnala stesk po ztraceném rodinném životě a po dětech, vrhá se s o to větší vervou do práce... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Anders de la Motte  ·  Knižní klub (2013)
(5)
Třicetiletý Henrik Pettersson, zvaný HP, se vrací z nočního tahu stockholmskou podzemní dráhou domů. Na sedadle proti němu leží mobilní telefon, který po chvíli zabliká a vyzve ho esemeskou ke vstupu do hry... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Mo Hayder  ·  Domino (2015)
Mo Hayder nás znovu vtahuje do děsivého, temného světa. Natolik děsivého, že tentokrát se začne bát i detektiv Caffery. Na odlehlém místě za městem byla nalezena mrtvola ženy v pokročilém stádiu rozkladu. Policie došla k závěru, že šlo o sebevraždu, a so (více o knize)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Douglas Preston a Lincoln Child  ·  BB/art (2013)
V manhattanských hotelech dojde k sérii záhadných vražd, jejichž pachatel vládne takřka nadpřirozenými schopnostmi. Souvisí tyto zločiny s únosem manželky zvláštního agenta FBI Aloysia Pendergasta, kterou dlouho pokládal za mrtvou? (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Julie Garwood  ·  OLDAG (2012)
(2)
Doktorka Ellie Sullivanová, která právě ukončila rezidenturu v městské nemocnici, si vyšla zaběhat do blízkého parku. Náhle uslyšela ránu a ke svému úžasu zjistila, že se ocitla v blízkosti prchající dvojice, muže a ženy, ... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Michal Viewegh  ·  Druhé město (2012)
(4)
Krásná makléřka Diana (v nové roli televizní redaktorky) a novinář Marek Konwicki objeví šokující videonahrávku z tajného setkání Václava Klause s Vladimirem Putinem, pražský primátor Bohuslav Svoboda veřejně vyzve na šermířský souboj kmotra Romana... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Peter May  ·  Host (2015)
(1)
Čínský detektiv Li Jen pátrá spolu s americkou soudní lékařkou Margaret Campbellovou po vrahovi vysoce postaveného vládního vědce, jehož děsivě ohořelá, doutnající mrtvola byla nalezena v pekingském parku... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Taylor Stevens  ·  Knižní klub (2013)
(1)
Další akcí a napětím nabitý thriller, jehož hlavní protagonistkou je hrdinka Lovkyně informací, provokativní a asociální Vanessa Michael Munroeová, žena bez nervů, ale i bez pudu sebezáchovy... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Deon Meyer  ·  Moba (2015)
Návrat z války pro vojáka nikdy není snadný. A totéž platí i pro Thobelu Mpayipheliho, který se snaží znovu zapadnout do moderní Jihoafrické republiky. Aspoň že má svého milovaného syna, který je pro něj současně pojítkem se šťastnější minulostí... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Tom Harper  ·  BB/art (2013)
NA SKLADĚ
Vraždil ve starém Římě – a dnes se kvůli němu zabíjejí jiní. Jedinou stopou k objasnění dávné záhady je zlatý přívěsek s křesťanským symbolem z doby římského císaře Konstantina. Abbyin přítel Michael zjistil, k čemu slouží... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
20.
Vasilij G. Zajcev  ·  Mladá fronta (2012)
NA SKLADĚ (3)
První české vydání vzpomínek proslulého sovětského odstřelovače, jehož osudy ztvárnil film Nepřítel před branami (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nádobami ducha. (Thomas Mann)
Kávička